Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Croatian Starcraft Portal

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Croatian Starcraft Portal

    Kolege Starcraft gameri diljem Hrvatske, htio bih vas obavjestiti da smo ja i još jedan kolega ( kao u struci pa tako i što se tiče naše najomiljenije igre ) - Thunda.cry - počeli s izradom Hrvatskog Starcraft portala kojem je cilj da skupi sve Starcraft i Starcraft 2 buduće igrače pod jednim krovom. Smatrajte to kao "kućom" svih Starcraft igrača u RH. Site je zasad u test fazi, i duboko u izradnji, ali pozvani ste da dođete na sajt i testirate ga kroz pisanje na našem custom-made forumu, te isprobavate linkove sajta, funkcionalnosti i sve ostalo. Site će biti spreman i u potpunoj funkciji do izlaska Starcrafta 2.
    Molimo vas da ne spamate po forumu, nego više da doćete i malo prošvrljate po samoj stranici.
    Ako vidite kakav bug, propust ili grešku molio bi vas da mi ovdje na PCPlay forumu pošaljete P.M. ili na moj mail : ReiKo.cry@gmail.com


    http://www.sc-balkan.net

    [b]EDIT : SWebsite je pri kraju izrade, promjenili smo ime u sc-balkan radi nekih razloga koje možete saznati na budućem forumu koji će okupljati sve Hrvate u novoj, i nadamo se uspješnoj Starcraft/Starcraft 2 zajednici.

    Ako imate bilokakvih pitanja slobodno me kontaktirajte putem P.M.-a ovdje na PCPlay forumu.


    Uživajte, zajedno smo jači!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Croatian Starcraft Portal

    Bem te ja vidio 2009ta godina ovaj post kao xD. haha
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

Slične teme

  1. Starcraft 2 Portal - Gaming StarCup 2
    By Skyless in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 12-02-2011, 22:40
  2. ESL Croatian Dota Cup
    By FireFaith[CLF] in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 21-01-2009, 10:57

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •