Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Profesori

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Profesori

    Evo otvaram ovu temu danas u čast profesorici informatke iz moje škole. Ženska je danas počela srati o "igricama", kako one zatupljuju ljude i kako ih samo "neandertalci" igraju te da su to primitivne stvari... Pa kad mi nije digla tlak na 49 * 10^99, uf, jedva sam se suzdržao! Jednostavno nisam mogao ostati postrance i slušati te njene gluposti, prvo sam je ispravio da se kaže igra, a ne "igri.ca", na što je ona onako, pih na neki način rekla... Onda sam joj počeo nabrajati istraživanja od strane Rochester Universitya koji kaže da poboljšava vizualnu percepciju, njena replika na to je bila da su to izmislili proizvođači igara. A onda je počela srati o članku iz Jutarnjeg kao nekog provjerenog izvora da igre zatupljuju (danas bilo vjerujem). No ništa me nije udarilo u živac nego kad je rekla da su te igre primitivne i da ih svi mogu napraviti, a mene optužila da samo igram igre... A onda sam pukao i rekao da je stvarno nekorektna i da ako mi zna odgoriti na pitanje što je to BSP, octrees, LoD, BSSRDF, sub surface scattering, bilo što od toga, kako i pomoću kojeg APIa se rade igre, koji talenti su za realiziranje istog potrebni, ja ću pojesti svoje svjedodžbe i napustiti gimnaziju, nakon čega je ustupila kratka tišina i opet krenula srati svoje... Ja stvarno ne mogu vjerovati koji kreten sa FERa/FOIa njoj dao diplomu bilo kakvu... Neću ju verbalno vrijeđati jer to jednostavno ne ide tako... Ali stvarno me razočarala ova gimnazija, po milijunti put!

    Ima li tko sličnih iskustava s ovako "stručnim" ljudima koji ne znaju ispravno if statement postaviti u Pascalu?
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Profesori

    Sram je bilo,treba dobit otkaz.Ne želim ni pomišljat što bi joj ja napravio da sam bio na tvom mjestu.

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Profesori

    Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: Profesori

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^
    da da,istina(je okrutna)
    al šta je tu je,bar nisi pobro komad što si joj proturiječio(jer da sam npr ja neš tako reko nekom od profa nebih baš lijepo prošao)
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Profesori

    Treba se samo nasmiješiti i reći "Dobro, dobro, kako god vi želite" i sjesti. Barem Bog i gameri znaju da nije u pravu.

  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Profesori

    Jao što me takvi ljudi živciraju... al što ćeš, neandertalci...

    Evo nešto što sam našao u tekstu ''igre bez granica'' na cd-u udžbenika informatike i računalstva za 1 razred srednjih škola, citiram:
    Za kraj nešto vrlo ozbiljno
    Znanstvenici i stručnjaci pokušavaju dati odgovor na pitanje da li dozvoliti djeci da (toliko) igraju računalne igre. Odgovori su često oprečni. Jedni upozoravaju da pretjerano igranje računalnih igric.a [da, da, piše IGRIC.A op.ja]Sotuđuje, drugi pronalaze da igranje pojedinih igric.a (posebice strateških) potiče logičko razmišljane i metode za rješavanje problema, treći ističu da računalne igre razvijaju agresivnost itd. Međutim, jedno je sigurno- djeca uče kroz igru tj. igrajući se. To je njihov prirodni način učenja. -kraj citata.
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492

    Re: Profesori

    Međutim, jedno je sigurno- djeca uče kroz igru tj. igrajući se. To je njihov prirodni način učenja
    Jedno je sigurno, ja učim kroz GTA. :d
    "Ne mama, nisam ja ukrao auto, razbio ga, prebio bakicu na mrtvo ime i opljačkao trgovinu. Ne. Nisam."


    A i u nekim emisijama na TVu prikažu samo najgore od najgorih igara mislim.... neka smeća puna krva di je samo mindless killing...

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Profesori

    kao gears of war u onoj emisiji, ne znam kojoj, bio je postan link u nekoj temi. što nekad ne prikažu igre tipa myst, pes, trackmania, witcher itd itd.
    a što se tiče profesorke, nek umre glupa.

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: Profesori

    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    kao gears of war u onoj emisiji, ne znam kojoj, bio je postan link u nekoj temi. što nekad ne prikažu igre tipa myst, pes, trackmania, witcher itd itd.
    Ma da, da im se smanji senzacionalnost. Da su otkrili postal, sada bi nas glupa, medijskim govnima utovljena nacija "normalnog" brainwashed svijeta i "moralnih dušebrižnika" još više osuđivala kao nerazumne, potpuno divljačke ubojice ljudi i živog svijeta. A da netko pokuša razmislit svojom glavom, to ne bi...

  10. #10
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Profesori

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Ajmo gameri,progutajte ponos na 15 sekundi i izgutajte to,nije vrijedno toga.Sjetite se,ona je ta o kojoj vam ovisi ljeto,možda i cijeli život.Ona ima moć ^_^

    ko ima njenu adresu?



    BITCH, IT IS 5:40!

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Profesori

    možda je i profesorka lečeni ovisnik

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    in coffin...
    Postova
    1.859

    Re: Profesori

    sjećam se nastavnika biologije iz osnovne koji se maza s labelom.. svak bi zrkava u našem razredu... a u srednjoj odakle da počnem..

    And with each drop of blood we bleed because of this
    http://www.last.fm/user/Bookworm300491

  13. #13
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Profesori

    veliš profa informatike , to je lagan predmet , naštrebaša ga do bola i možeš profi sve reći u facu...

  14. #14

    Re: Profesori

    Moj profa iz informatike je bio puno bolji... covjek je igrao diablo 1 i 2, a na satu smo mogli igrati preko lana conter-strike, naravno i protiv njega... covjek je uvijek uzimo teroriste... ipak ima i ljudi koji zasluzuju da im se digne kapa...

  15. #15
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Profesori

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Evo otvaram ovu temu danas u čast profesorici informatke iz moje škole. Ženska je danas počela srati o "igricama", kako one zatupljuju ljude i kako ih samo "neandertalci" igraju te da su to primitivne stvari... Pa kad mi nije digla tlak na 49 * 10^99, uf, jedva sam se suzdržao! Jednostavno nisam mogao ostati postrance i slušati te njene gluposti, prvo sam je ispravio da se kaže igra, a ne "igri.ca", na što je ona onako, pih na neki način rekla... Onda sam joj počeo nabrajati istraživanja od strane Rochester Universitya koji kaže da poboljšava vizualnu percepciju, njena replika na to je bila da su to izmislili proizvođači igara. A onda je počela srati o članku iz Jutarnjeg kao nekog provjerenog izvora da igre zatupljuju (danas bilo vjerujem). No ništa me nije udarilo u živac nego kad je rekla da su te igre primitivne i da ih svi mogu napraviti, a mene optužila da samo igram igre... A onda sam pukao i rekao da je stvarno nekorektna i da ako mi zna odgoriti na pitanje što je to BSP, octrees, LoD, BSSRDF, sub surface scattering, bilo što od toga, kako i pomoću kojeg APIa se rade igre, koji talenti su za realiziranje istog potrebni, ja ću pojesti svoje svjedodžbe i napustiti gimnaziju, nakon čega je ustupila kratka tišina i opet krenula srati svoje... Ja stvarno ne mogu vjerovati koji kreten sa FERa/FOIa njoj dao diplomu bilo kakvu... Neću ju verbalno vrijeđati jer to jednostavno ne ide tako... Ali stvarno me razočarala ova gimnazija, po milijunti put!

    Ima li tko sličnih iskustava s ovako "stručnim" ljudima koji ne znaju ispravno if statement postaviti u Pascalu?
    Trebo si joj samo reć "i ja vas volim" i gotovo

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: Profesori

    Mi smo u osnovnoj igrali UT s profesorom

  17. #17
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Profesori

    Ja imam profesoricu

  18. #18
    Senior Member Nuke me please Pudli's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Rab
    Postova
    239

    Re: Profesori

    Ma nas profesor je najjaci nikad nismo nista ucili samo smo igrali igre

  19. #19
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Profesori

    = Citat = Izvorno postao mronki
    Mi smo u osnovnoj igrali UT s profesorom
    mi smo u osnovnoj igrali sraz (onaj najstariji), imali smo kante kake se nisu ni koristile nikad.
    Al ono dobili smo nove kompove kada je konzum počeo darovati
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Profesori

    Mi smo se u osnovnoj odlično zabavljali, igrali smo sve po redu, kompjuteri nisu bili niš posebno, ali su bili ok.
    Sada u srednjoj nemamo odvojene kompove, nego jedan server, čija se snaga onda dijeli na 16 terminala(jel to naziv) što u konačnici rezultira time da jedan taj terminal nemože pokrenut Warsow, a na Max Payne (prvi) mi nakon dvije minute bloka s porukom ''memory too low''
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Profesori

    Nista cudno...ja sam u srednjoj imao profesora koji je manje znao od mene opcenito...

    A tako je u dosta skola...

    Kod nas u Bjelovaru je bila jedno vrijeme Zimska Skola Informatike...mozda jos uvijek postoji nemam pojma...al evo to dajem za primjer. Prvo da objasnim...to je bila skola koja je trajala u vrijeme zimskih skolskih praznika. 2 tjedna je trajala skola i bilo je mnogo predmeta za izabrati...kao npr. Pascal za napredne, za pocetnike, pa CorelDraw, pa Basic itd...za napredne i za pocetnike...predavaci su bili volonteri sa faksova...decki od dvadesetak godina....sjecam se da sam u 2 tjedna naucio na Basicu za napredne vise nego u cijeloj godini na informaticarima gdje smo upravo samo i vjezbali basic. Problem je nacesci kod tih profesora informatike sto su oni potkovani u teoriji, koja je dosta nevazna u srednjoj skoli....

  22. #22
    Banner No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Archbishop Lazarus' lair
    Postova
    5.316

    Re: Profesori

    i vi kažete da su vaše nastavnice glupe....
    nemate vi pojma

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •