Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 70 od 70

Tema: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

  1. #61
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Baranja
    Postova
    467

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao svengerencir
    Nisam reko da želim napravit tu igru u GM, jer onda je prejednostavno drugima da prekopiraju, osobito kako GM sam po sebi nije baš za kreiranje 3d igara,al da krenem po blenderu pićit za grafiku(što me ide,samo treba previše vremena),u GP napravim si kakve background glazbe, opićim po mikrofonu za sound efekte,mogo bih napravit dobru dugačku igru,samo što za to treba malo inspiracije da se ja sad moram patit za sto gradova radit za svaki drugačiju background glazbu,svaki detalj lijepo radit kojih sat-dva u blenderu,onda sve to treba povezat u GM,zapravo bih imo isto posla ko ovi timovi,samo je jedina razlika što ja preko GM radim igre a oni njih ajmo reć 20,svaki je zadužen za nešto,a ja tu moram ko neki rob sve sam radit,mog i ja radit u C++ na izradi enginea,al koja mi je poanta da ja na tom radim sam sto godina kad na tržište izađu 500 puta bolji enginei za to vrijeme od strane raznih timova,a onda da još krećem igru radit,isse,navršio bih pedesetu,napravio bih igru i izgledala bi na kraju naspram ostalih igara ko sada pacman naspram Crysisa(doduše pacman je bolji po igrivosti)
    cek,cek,jel sam ja to dobro skonto ti zelis napravit model u blenderu i prebacit ga u GM...cool nisam znao da se i to moze...



  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Pončo, aj spavat'.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  3. #63
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Baranja
    Postova
    467

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    budem iso al ne kontam jednostavno kaj je napiso



  4. #64

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Evo ljudi još jedna igra je izbačena
    Sada je kviz,al molim vas da mu ne pristupate kao nekom "You have to know it" tipu kviza jer ovaj kviz je zapravo sličan IQ testu,tojest vuče se na vašu inteligenciju. Sva pitanja su tobož dosta teška,tako da morate dobro razmisliti prije neg što odgovorite.
    Još više morate paziti kak odgovarate,jer igru se može igrati samo jednom.
    U svakom pitanju morate naći odgovor preko kojeg biste mogli izbjeći pripadnost trenutnom rovu VIII.kruga pakla po Danteu.
    U igri imate takozvanog đokera "call ChoBaN" koji vam u igri može odgovoriti na jedno pitanje.
    Već ste shvatili po uzoru na koju knjigu sam radio igru,tak da-isprobajte:
    http://www.yoyogames.com/games/show/53876
    j*beš sig
    warcraft III(još nepobjeđen)
    CoD 2(živa pušiona)
    HoMM III(profić)

  5. #65

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Ja sam tu malo novi, (nisam baš bio aktivan) malo sam ja čitao kaj tu sve pišete i drago mi je da ne pljuju svi po gamemakeru. Inaće htio sam reći kako game maker 7.0 (baš 7.0) nije ograničen na one svoje jednostavne 3d funkcije već postoji 3d engine zvan "Ultimate 3d". Ima pixel shadere, sjene, levels of details itd. a jednostavan je i za početnike i moćan za napredne. On vam dolazi u obliku dll-a ili extension package. Također sam primjetio kako dosta nas ima problema sa grafikom (tj. nemirnom rukom) pa bih zamolio moderatore da kad objavimo da tražimo nekoga za grafiku da ne pomisle kak ne znamo igru radit il tak nekej (jer ja zbilja imam loše oko i trzavu ruku).

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    stvar je u tome što GM za tebe napravi skoro cijeli posao, pa nema nekog smisla tražiti nekog drugog za grafiku
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  7. #67
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao kvecoman
    Ja sam tu malo novi, (nisam baš bio aktivan) malo sam ja čitao kaj tu sve pišete i drago mi je da ne pljuju svi po gamemakeru. Inaće htio sam reći kako game maker 7.0 (baš 7.0) nije ograničen na one svoje jednostavne 3d funkcije već postoji 3d engine zvan "Ultimate 3d". Ima pixel shadere, sjene, levels of details itd. a jednostavan je i za početnike i moćan za napredne. On vam dolazi u obliku dll-a ili extension package. Također sam primjetio kako dosta nas ima problema sa grafikom (tj. nemirnom rukom) pa bih zamolio moderatore da kad objavimo da tražimo nekoga za grafiku da ne pomisle kak ne znamo igru radit il tak nekej (jer ja zbilja imam loše oko i trzavu ruku).
    It's time to kick some ass...

  8. #68

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Luka kaže da gm napravi veći dio posla. to je točno, ali samo na polju programiranja(tj. da ne moraš programirat ak nećeš), pa onda osim ak ne postoji u njemu neka funkcija koja mi automatski nacrta likove, bonuse, world itd
    ja pitam zašto game devolepment timovi trebaju nekog za zvuk, nekog za spritove, nekog za animaciju itd. Sve igre koje sam do sada radio sam bi ili imale bad grafiku ili bi spritovi bili skinuti sa interneta. Pa ako bilo tko može napraviti sve za igru baš sam, onda mu svaka čast

  9. #69
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    viewtopic.php?f=7&t=27040

    Dizajner ovo radi, kompletno. Bez GMa, čisto programiranje i dizajniranje.

  10. #70
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao kvecoman
    Luka kaže da gm napravi veći dio posla. to je točno, ali samo na polju programiranja(tj. da ne moraš programirat ak nećeš), pa onda osim ak ne postoji u njemu neka funkcija koja mi automatski nacrta likove, bonuse, world itd
    ja pitam zašto game devolepment timovi trebaju nekog za zvuk, nekog za spritove, nekog za animaciju itd. Sve igre koje sam do sada radio sam bi ili imale bad grafiku ili bi spritovi bili skinuti sa interneta. Pa ako bilo tko može napraviti sve za igru baš sam, onda mu svaka čast
    hhh, zato što se ti timovi bave izradom igra

    gm-ovi su igračke s kojima možeš napraviti nešto nalik igri, ali su i dalje samo igračka, a ne alat za izradu igra
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara
    By Fenrir in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 430
    Posljednji post: 04-03-2013, 23:01
  2. molim vas savjet u vezi igara **
    By The_X-Life in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-04-2011, 21:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •