= Citat = Izvorno postao svengerencir
Nisam reko da želim napravit tu igru u GM, jer onda je prejednostavno drugima da prekopiraju, osobito kako GM sam po sebi nije baš za kreiranje 3d igara,al da krenem po blenderu pićit za grafiku(što me ide,samo treba previše vremena),u GP napravim si kakve background glazbe, opićim po mikrofonu za sound efekte,mogo bih napravit dobru dugačku igru,samo što za to treba malo inspiracije da se ja sad moram patit za sto gradova radit za svaki drugačiju background glazbu,svaki detalj lijepo radit kojih sat-dva u blenderu,onda sve to treba povezat u GM,zapravo bih imo isto posla ko ovi timovi,samo je jedina razlika što ja preko GM radim igre a oni njih ajmo reć 20,svaki je zadužen za nešto,a ja tu moram ko neki rob sve sam radit,mog i ja radit u C++ na izradi enginea,al koja mi je poanta da ja na tom radim sam sto godina kad na tržište izađu 500 puta bolji enginei za to vrijeme od strane raznih timova,a onda da još krećem igru radit,isse,navršio bih pedesetu,napravio bih igru i izgledala bi na kraju naspram ostalih igara ko sada pacman naspram Crysisa(doduše pacman je bolji po igrivosti)
cek,cek,jel sam ja to dobro skonto ti zelis napravit model u blenderu i prebacit ga u GM...cool nisam znao da se i to moze...