Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 70

Tema: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao svengerencir
    Dobro,za igru Great Archon i Messenger sam radio glazbu u GP4, a spriteovi su mi makar original u većini igara(Paint grafika xD),osim u ZK jedan neprijatelj,drvo,lifeovi i meso i igra Blind attack nije uopće na nekom mom dizajnu,glazbu obično nabavljam okolo,al za ove dvije igre sam radio sam glazbu,al puno oduzme vremena,za igru redemtion sam se dogovorio s likom da mogu koristit njegovu glazbu...

    Meni ove trenutne igre koje imam i na kojima radim ni ne namjeravam prodavat pa zašt onda da se previše trudim za rađenje glazbe osim ako imam želje i inspiracije,meni su zasada igre samo hobi i to će mi ostat,doduše imam već dugo vremena plan za igru koju bih mogo izbacit na tržište koju nisam nigdje spomenuo(RPG),al i za to mi treba vremena,pa ne želim previše o velikim parama razmišljat dok to ne napravim
    Ti i još 5 milijona ljudi.Evo,znam 10 puljana koji žele napravit igru i planiraju to već 3 godine -.-'
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  2. #32
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ti i još 5 milijona ljudi.Evo,znam 10 puljana koji žele napravit igru i planiraju to već 3 godine -.-'

    remember this guy -> viewtopic.php?f=45&t=23978&st=0&sk=t&sd=a

    evo radimo na igri i jos nije propalo kako ste govorili...
    lijepo napredujemo
    It's time to kick some ass...

  3. #33

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao fps_gamer
    evo radimo na igri i jos nije propalo kako ste govorili...
    lijepo napredujemo
    za sad

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    @fps, oni ne rade u GM-u ali da imaju loš početak (20 programera, neki s nikakvim, neki s odličnim znanjem, ali nitko sa bilo čim vezanim uz igre), imaju

    btw, http://gamedev.dailyforum.net/viewtopic.php?f=24&t=101S
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  5. #35
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Joj, kakve su ovo gluposti sa timovima... Sami radite
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  6. #36
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao Luka
    @fps, oni ne rade u GM-u ali da imaju loš početak (20 programera, neki s nikakvim, neki s odličnim znanjem, ali nitko sa bilo čim vezanim uz igre), imaju

    btw, http://gamedev.dailyforum.net/viewtopic.php?f=24&t=101S
    Gdje si nasao brojku od 20 programera?

  7. #37
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Joj, kakve su ovo gluposti sa timovima... Sami radite
    Lijepo je sam radit, samo je najveci problem sto trebas biti "majstor za sve"
    .... i meni jos (naj)veci sto (pre)brzo dosadi...

  8. #38
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    k.. nije 20.. svejedno previše
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #39
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao Luka
    k.. nije 20.. svejedno previše
    6 aktivnih programera trenutno... i oko 100kb koda (igra + editor, sa komentarima )

  10. #40
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    .. a koliko je to linija?

    i koliko vam je trebalo da to napišete?

    što ste napisali dosada? neki osnovni framework ili?
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #41

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao koki007
    = Citat = Izvorno postao Luka
    k.. nije 20.. svejedno previše
    6 aktivnih programera trenutno... i oko 100kb koda (igra + editor, sa komentarima )
    2 aktivna programera, 500 kb (engine + collada exporter) bez komentara (zapravo jedan programer, drugi ce se poslije baviti s tim, sad je u ulozi 3d artista)

    ali ne kuzim sto na sto ste 100 kb uspjeli nabit (da mozda slucajno ne racunate onaj skriveni svn direktorij?)

  12. #42
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    mi radimo u pygame-u (luka, i ja sam u grupi)...
    sada, koliko je to linija neda mi se gledati jer je sve rasporedeno u fileove...


    heodox, na cemu ti radis??
    It's time to kick some ass...

  13. #43

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao fps_gamer
    heodox, na cemu ti radis??
    Na enginu koji bi trebao biti gotov do kraja ljeta, pa zatim na igri koja ce, ja se nadam, biti komercijalna (postoji jedan obecavajuc dogovor)

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao heodox
    = Citat = Izvorno postao fps_gamer
    heodox, na cemu ti radis??
    Na enginu koji bi trebao biti gotov do kraja ljeta, pa zatim na igri koja ce, ja se nadam, biti komercijalna (postoji jedan obecavajuc dogovor)
    Radiš na engine-u? Zanimljivo Može par pitanja iz znatiželje:

    1. Koji programski jezik?
    2. Koji API si odlučio upregnuti za engine?
    3. Kako si rješio organizaciju scene?
    4. Koliko se oslanjaš na programabilni pipeline?
    5. Što možemo od enginea očekivati da podržava grafički?
    6. Jesi li možda razvio kakve helper stvarčice da olakšaju razvoj na engineu?
    7. Pošto pretpostavljam da se radi o engineu za igru, kakav imaš animacijski sustav, detekciju sudara, fizikalni sustav možda?
    8. Razvijaš li nekakav skriptni jezik?
    9. Jesi razvio kakva sučelja za manipulaciju resursima i njihovu raspodjelu?
    10. Malo o općoj strukturi/konstrukciji i dizajnu enginea ako možeš napisati?
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  15. #45

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    1. Koji programski jezik?
    c++ (planirao sam nesto asemblija da se iskoriste SSE naredbe, kasnije intrinsics zbog kompatibilnosti, ali za to vjerojatno nece biti vremena)

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    2. Koji API si odlučio upregnuti za engine?
    opengl + (SOIL za loadanje textura, OpenAL sound, SDL window managment, SDL_net)

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    3. Kako si rješio organizaciju scene?
    Trenutno nije rjesena, uskoro cu na tome radit (koristit cu quadtree zato jer odgovara igri u potpunosti)

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    4. Koliko se oslanjaš na programabilni pipeline?
    skroz (prvo sam radio GLSL, ali glupi intel ima lose drivere za graficke kartice koje ne podrzavaju GLSL pa se sad koristi Cg)

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    5. Što možemo od enginea očekivati da podržava grafički?
    Sva geometrija na sebi moze imati Normal mapu + Specular mapu + Light mapu + shadow mapu + biti osvjetljeno sa 1 do 3 svjetla (za sto se brine jedan shader koji se moze dinamicno kompajlirati u 192 razlicita shadera, ne kuzim di su u half lifeu uspjeli doc od ~1900 ). Za sjene se koristi shadow mapping i LiSPSM algoritam za perspektivu shadow mape. Dodat ce se vjerojatno nekoliko full screen efekata kad za to dode vrijeme.
    Tu je naravno i particle engine, GUI engine...

    Medu glavnim stvarima engina je to da ce raditi i na prilicno starom hardwareu (kolko starom jos se ne zna )

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    6. Jesi li možda razvio kakve helper stvarčice da olakšaju razvoj na engineu?
    Naravno, oko skoro sveg se nalazi neka razina apstarkcije.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    7. Pošto pretpostavljam da se radi o engineu za igru, kakav imaš animacijski sustav, detekciju sudara, fizikalni sustav možda?
    Collision detection je in-development. Sustav za animaciju sam sam napravio (postoji CPU i GPU verzija), blendanje razlicitih animacija (npr. iz hodanja u trcanje), stavljanje objekata na kosti (npr. puska u ruku), overidanje kostiju (programsko upravljanje transformacijama, npr. okretanje torsa za ciljanje), modeli se loadaju iz naseg formata koji se eksporta iz collade. Fizika nije planirana (to jos nismo skroz odlucili za igru).

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    8. Razvijaš li nekakav skriptni jezik?
    Ne, makar je moj skripni jezik u verziji 4 (ali to je staro oko godinu dana), koristi ce se Squirrel skriptni jezik za igru (misije i slicno).

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    9. Jesi razvio kakva sučelja za manipulaciju resursima i njihovu raspodjelu?
    Naravno, ResourceManager se brine o svim resoursima (preko njega se loadaju, validiraju i koriste).

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    10. Malo o općoj strukturi/konstrukciji i dizajnu enginea ako možeš napisati?
    Nije bas tipicna, pogotovo za c++, jako se malo OOP vidi krajnjem korisniku koji radi igru (koji sam isto ja ). Postoji par glavnih namespacea (Renderer, Animator ...)

    evo jednostavan primjer:

    Code:
    int main(int, char**)
    {
    	RGE::initializeFromSettings("settings.ini");
    
    	int GoblinT = RGE::loadTextureFromFile("Goblin.png", RS::TextureFromSettings, true);
    	int GoblinM = RGE::loadModelFromFile("Goblin.reo");
    	int GoblinA = RGE::createAnimationInstance(GoblinM);
    
    
    	while (RGE::gRunning)
    	{
    
    		RGE::handleEvents();
    
    		if (RGE::gKey[SDLK_ESCAPE])
    			RGE::gRunning = false;
    		
    		Animator::updateAnimationInstance( GoblinA, RGE::gTime );
    
    		RGE::renderStart();
    
    
    		Renderer::start3D();
    
    			Renderer::drawModelAnimated(vec3n, vec3n, vec3o, GoblinA, GoblinT);
    
    		Renderer::end3D();
    
    
    		RGE::renderEnd();
    
    	}
    
    
    	RGE::destroy();
    
    	return 0;
    }

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Lijepo, nije loše.. Samo... Malo mi je naopako što nisi radio na organizaciji scene dosad... Nebitno, samo nastavi.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  17. #47

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Nisam reko da želim napravit tu igru u GM, jer onda je prejednostavno drugima da prekopiraju, osobito kako GM sam po sebi nije baš za kreiranje 3d igara,al da krenem po blenderu pićit za grafiku(što me ide,samo treba previše vremena),u GP napravim si kakve background glazbe, opićim po mikrofonu za sound efekte,mogo bih napravit dobru dugačku igru,samo što za to treba malo inspiracije da se ja sad moram patit za sto gradova radit za svaki drugačiju background glazbu,svaki detalj lijepo radit kojih sat-dva u blenderu,onda sve to treba povezat u GM,zapravo bih imo isto posla ko ovi timovi,samo je jedina razlika što ja preko GM radim igre a oni njih ajmo reć 20,svaki je zadužen za nešto,a ja tu moram ko neki rob sve sam radit,mog i ja radit u C++ na izradi enginea,al koja mi je poanta da ja na tom radim sam sto godina kad na tržište izađu 500 puta bolji enginei za to vrijeme od strane raznih timova,a onda da još krećem igru radit,isse,navršio bih pedesetu,napravio bih igru i izgledala bi na kraju naspram ostalih igara ko sada pacman naspram Crysisa(doduše pacman je bolji po igrivosti)
    j*beš sig
    warcraft III(još nepobjeđen)
    CoD 2(živa pušiona)
    HoMM III(profić)

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao heodox

    2 aktivna programera, 500 kb (engine + collada exporter) bez komentara (zapravo jedan programer, drugi ce se poslije baviti s tim, sad je u ulozi 3d artista)
    Opa, radi se..

    Ne znam da li mi je gdje pobjeglo ali nigdje ne vidim kakva ce se igra razvijati iz toga? Koji zanr?

    ali ne kuzim sto na sto ste 100 kb uspjeli nabit (da mozda slucajno ne racunate onaj skriveni svn direktorij?)
    Ne nisu uracunati .svn direktoriji koji su kod mene prilicno vidljivi..


    = Citat = Izvorno postao Luka
    .. a koliko je to linija?

    i koliko vam je trebalo da to napišete?

    što ste napisali dosada? neki osnovni framework ili?
    Nemam pojma koliko je to linija jer ne koristim nikakav IDE da mi to kaze samo Notepad++. Pa sluzbeno smo poceli pred 2 mj. ali smo tek zadnjih mjesec dana poceli nesto brze i konkretnije radit...

    Pa za sad je igra po funkcionalnosti otprilike na razini Super Maria

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao svengerencir
    Nisam reko da želim napravit tu igru u GM, jer onda je prejednostavno drugima da prekopiraju, osobito kako GM sam po sebi nije baš za kreiranje 3d igara,al da krenem po blenderu pićit za grafiku(što me ide,samo treba previše vremena),u GP napravim si kakve background glazbe, opićim po mikrofonu za sound efekte,mogo bih napravit dobru dugačku igru,samo što za to treba malo inspiracije da se ja sad moram patit za sto gradova radit za svaki drugačiju background glazbu,svaki detalj lijepo radit kojih sat-dva u blenderu,onda sve to treba povezat u GM,zapravo bih imo isto posla ko ovi timovi,samo je jedina razlika što ja preko GM radim igre a oni njih ajmo reć 20,svaki je zadužen za nešto,a ja tu moram ko neki rob sve sam radit,mog i ja radit u C++ na izradi enginea,al koja mi je poanta da ja na tom radim sam sto godina kad na tržište izađu 500 puta bolji enginei za to vrijeme od strane raznih timova,a onda da još krećem igru radit,isse,navršio bih pedesetu,napravio bih igru i izgledala bi na kraju naspram ostalih igara ko sada pacman naspram Crysisa(doduše pacman je bolji po igrivosti)
    Da je Pacman bolji od Crysisa je privatno mišljenje. Tvoje mišljenje. Ja radim sam na svom projektu, napisao sam engine u godinu dana koji je sasvim solidan i ne bližim se svojoj 50-oj godini. Programiranje igara nije nešto što se završi u mjesec dana.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  20. #50
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Da je Pacman bolji od Crysisa je privatno mišljenje. Tvoje mišljenje. Ja radim sam na svom projektu, napisao sam engine u godinu dana koji je sasvim solidan i ne bližim se svojoj 50-oj godini. Programiranje igara nije nešto što se završi u mjesec dana.
    Jel to govoris za onaj Marked3D?

    Imas kakav blog o tome? Imam ovaj link http://marked.blog.hr/Sali ima samo jedan unos...

  21. #51

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Lijepo, nije loše.. Samo... Malo mi je naopako što nisi radio na organizaciji scene dosad... Nebitno, samo nastavi.
    Eh, ja vjerojatno imam malo drukciju logiku od tebe za scene manager. Ja sam si uvijek zamisljao scene manager negdje izmedu engina i igre (i nije mi ga bilo smisla raditi dok engine nije gotov). Konkretno meni ce se scene managaer brinut za collision, odredivanje vidljivosti, LOD (koji su svi prilicno svojstveni za svaki od zanrova, za razliku od engina koji bi odgovarao svakoj igri)

    Da kako tvoj engine (featurevi...) ?

    = Citat = Izvorno postao koki007

    Opa, radi se..

    Ne znam da li mi je gdje pobjeglo ali nigdje ne vidim kakva ce se igra razvijati iz toga? Koji zanr?
    Zanr je mix nekoliko zanrova i neda mi se sad bas objasnjavat, ako sve dobro prode za 2 mjeseca ces sve znat

    Ne nisu uracunati .svn direktoriji koji su kod mene prilicno vidljivi..
    Mislim i meni su, ali su oni opcenito skriveni.

  22. #52
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao heodox
    Zanr je mix nekoliko zanrova i neda mi se sad bas objasnjavat, ako sve dobro prode za 2 mjeseca ces sve znat
    Demo?

  23. #53

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao koki007
    Demo?
    nikako, ne bi mi palo na pamet izdat demo dok igra nije gotova

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    Marked je prešao u Hybrid3.0 jer sam počeo planirati Big Bang projekt. Engine sam rastavio i uzeo najbolje dijelove te nastavio raditi na Hybridu i nakon godine dana, spreman je u potpunosti da podrži projekt. Neke potpuno nepotrebne dijelove za razvoj sam izbacio. Uzet ću ona svoja pitanja pa ću tako odgovoriti na njih.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    1. Koji programski jezik?
    ANSI/ISO nativni C++, no editore ću najvjerojatnije napisati kao wrappere oko enginea u C#u

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    2. Koji API si odlučio upregnuti za engine?
    Win32 i DirectX 9.0, cjelokupni framework. No uzeo sam u obzir i redizajniranu arhitekturu DirectX 10 frameworka jer ga planiram implementirati ubrzo. Čisto kao izazov.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    3. Kako si rješio organizaciju scene?
    Implementirao sam octrees za organizaciju scene i radio sam na runtime streamanju podataka in'n'out da mogu izvesti prijelaze iz interijera u eksterijer i obratno. Uz to sam izgradio i LoD sustav.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    4. Koliko se oslanjaš na programabilni pipeline?
    Potpuna integracija HLSLa, a sa DX10 implementacijom to nije ni upitno jer je uklonjen fixed function pipeline u potpunosti. A radujem se radu sa geometry shaderom.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    5. Što možemo od enginea očekivati da podržava grafički?
    dinamična svjetla i posljedično tome, sjene, osvjetljenje po pixelu ili vertexu, parallax occlusion, skybox, bump mapping, normal mapping, svjetlosne mape, displacement mapping, animacija tekstura. Na volumetričnom osvjetljenju radim, no imam problema zasad. Od postprocessinga tu je bloom i motion blur, a radim na HDRL implementaciji

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    6. Jesi li možda razvio kakve helper stvarčice da olakšaju razvoj na engineu?
    Razvio sam par helper klasa te uz to cijeli engine sam zamislio kao jedan veliki apstracijski sloj, u obliku sučelja, tako da će mi to u budućnosti dakako olakšati posao.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    7. Pošto pretpostavljam da se radi o engineu za igru, kakav imaš animacijski sustav, detekciju sudara, fizikalni sustav možda?
    Animacijski sustav... Podržava skeletalnu animaciju, razvijen je sustav za olakšano blendanje između animacija, zasad programiram inverznu kinematiku ( da stane "čvrsto" na tlo ), a razvio sam i par različitih kontrolera za animacije koji se mogu po potrebi koristiti. Što se tiče collision detectiona, sustav je baziran na "najjednostavnijem" principu, bounding box. Fizikalni sustav razvijam, ali eksterno izvan enginea, ali imam velikih problema s njim zasad.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    8. Razvijaš li nekakav skriptni jezik?
    Razvio sam skriptni jezik, no još uvijek je u eksperimentalnoj fazi... Tako da neću još ništa o njemu govoriti.

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    9. Jesi razvio kakva sučelja za manipulaciju resursima i njihovu raspodjelu?
    Dizajnirao sam menadžment resursa za efikasno manipuliranje svim objektima unutar igre. Sumnjam da ikog zanimaju detalji, a ako budem imao vremena budem napisao malo više o tom kad mi ne bude lijeno kao danas

    = Citat = Izvorno postao RayDX
    10. Malo o općoj strukturi/konstrukciji i dizajnu enginea ako možeš napisati?
    Dušu sam dao OO pristupu, tako da imam što veću ponovnu iskoristivost i urednost kôda. Malo sam nespretan kod komentara pa ću morati to kasnije odraditi, a sam engine. No, kako mnogi poslovi u gaming industriji imaju: "znati gdje OO pristup nije potreban", ne brinite za to

    Evo par testnih screenshota, zahvaljujem se za generirane zvijezde kolegi bureku... Ovo je samo test stabilnosti enginea i osnovnih funkcija, tako da je ružan ali radi

    S

    Big Bang - Firefly E1
    Više o projektu na linku gore.

    HD Teaser BBFE1
    HD Teaser za maleni uvod. Gledati u QuickTime-u only.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  25. #55
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    sta marked si prebacio u hybrid, onaj od bureka??
    It's time to kick some ass...

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    = Citat = Izvorno postao fps_gamer
    sta marked si prebacio u hybrid, onaj od bureka??
    Nope, nego je to samo ime u čast burekovog enginea. Njegov zadnji je bio 2.0... Ovaj je 3.0
    Jednom sam pričao s njim u kasno tako i rekao mi je da koliko god sranja je napravio, uvijek je radio besprijekorno
    "Anti-screw up technology."

    A i Hybrid zvuči opakije od Marked
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  27. #57
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    nego...

    btw malo smo otisli u offtopic?? hmmm
    It's time to kick some ass...

  28. #58
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    mah.. cijela ova tema je offtopic
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  29. #59
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    to luka
    It's time to kick some ass...

  30. #60

    Re: Nekoliko mojih igara,pomažem u vezi sa GM...

    To,moja tema postala glavna tračaona,anyway,evo jedna igra koju sam davno započeo,pa sam našo na svom starom kompu i doradio ju malo,trebate napravit pakao,što manje trupa gradite,a više radite na izgradnji,to vam je veći score u igri:
    http://www.yoyogames.com/games/show/49740
    j*beš sig
    warcraft III(još nepobjeđen)
    CoD 2(živa pušiona)
    HoMM III(profić)

Slične teme

  1. Games Help - prohodi i pitanja u vezi igara
    By Fenrir in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 430
    Posljednji post: 04-03-2013, 23:01
  2. molim vas savjet u vezi igara **
    By The_X-Life in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 6
    Posljednji post: 21-04-2011, 21:21

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •