Evo,ja već duuuugo vremena nisam bio na forumu aktivan ali sada sam odlučio da to malo promjenim,kako vidim,opet se pojavljuju postovi tipa "Ja bih htio napravit igru" i dobije se odgovor da je najlakši način uzeti GM koji je negdje tisuću puta bio popljuvan od strane tisuća i tisuća ljudi. Eto,nakon što sam malo naučio C++(Ali samo onak najjednostavnije stvari),ipak sam se odlučio vratiti Game Makeru jer zapravo me baš ni ne zanima raditi neke ogromne 3d igre itd,dovoljno je meni da mogu radit 2d igre i koji FPS onako meni za zabavu i ako se nekom svidi neka i ta osoba uživa.Ovdje dolje vam je popis mojih igara koje sam bio napravio,a ako nekom treba malo pomoći oko korištenja GM,jednostavno se može ovdje javiti i ja mu mogu sve objasnit jer sam već sa svojim iskustvom ušao među neku vrstu pro poznavatelja Game Makera:

Moja prva igra:
Zombie killer I:The wicked rebellion

Moj prvi FPS:
Dark corridors part I

Score igre:
Bone collector
Blind attack

Ostale:
Painkillers(Dost dobar AI)
Great Archon(Ovu morate probati,predobra je igra,jako je downrejtana)
The messenger(Jako originalna igra,za malo pametnije igrače,također downrejtana)

Također,sada radim na nekoliko igara,ali ne želim još davati screenshotove,ali evo vam imena tih igara na kojim radim:
FrankyTheVampireBoss(score igra,vi ste vamp0ir i harate gradom,svakim levelom vam se povećava grad koji harate)
Persia Avenger(2d avantura)
Wacked up brothers(co-operation igra,towerdefense sistem plus nekoliko varijacija)
Solo killers(Igra u kojoj izvršavate questove,nema kraja igra jer program sam radi nove nivoe)
Zombie killer II:The underground(nastavak jedinice)
Deathbringers(3d race igra(slično NFS,naravno samo gameplay),upravljate NLO-om,razaranje tuđih letjelica...)
Creep Tennis(3d čudovišta igraju tenis,omogućeno igranje sa tri igrača gdje je treći sudac koji se glupira sa lopticom i zbunjuje ostala dva igrača)
WiZaRdLaNd(Moj prvi RPG,2d)