Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 115 od 115

Tema: Metal Gear Solid

  1. #91
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Zamolio bih te kulturno da prestaneš provocirati i gledati sve s visoka. Ne samo sada, na ovome topicu, već opčenito. Pomalo svima ideš na živce.
    Kome idem na zivce mozda tebi??...lol pa ja sam veliki fan StarCraft-a i da netko pljuje po njemu reko bi mu samo da nije normalan i to je to, a pogledaj sta vi tu pisete
    Pazi, jedno je govoriti da ti se igra nesviđa, a drugo je tvrditi da je veliko smeće i ponižavati sve koji igru obožavaju neargumentiranim izjavama.
    Igra ti se ne sviđa? Ma OK. Super. Nemože se svima isto sviđati. Splinter Cell bolji? Kako kome. Tebi jest, meni nije, iako stvarno volim igrati SC i to mi je jedan od 10 najdražih serijala.
    Manager igre koje stvarno ne volim i ne igram, nikada nisam javno prezirao, a samim time ni milijune gamera koji takve naslove vole.

  2. #92
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    [quote=Osiru$]
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao "Osiru$":6fjghp71
    Zamolio bih te kulturno da prestaneš provocirati i gledati sve s visoka. Ne samo sada, na ovome topicu, već opčenito. Pomalo svima ideš na živce.
    Kome idem na zivce mozda tebi??...lol pa ja sam veliki fan StarCraft-a i da netko pljuje po njemu reko bi mu samo da nije normalan i to je to, a pogledaj sta vi tu pisete
    Pazi, jedno je govoriti da ti se igra nesviđa, a drugo je tvrditi da je veliko smeće i ponižavati sve koji igru obožavaju neargumentiranim izjavama.
    Igra ti se ne sviđa? Ma OK. Super. Nemože se svima isto sviđati. Splinter Cell bolji? Kako kome. Tebi jest, meni nije, iako stvarno volim igrati SC i to mi je jedan od 10 najdražih serijala.
    Manager igre koje stvarno ne volim i ne igram, nikada nisam javno prezirao, a samim time ni milijune gamera koji takve naslove vole.[/quote:6fjghp71]

    to je istina sta ti velis, ali moje osobno misljenje je da je jadno igrati toliko puno igru....neznam vjerovatno sam u tom trenutku tako zabrijo i sta sad, ali da imate jake argumenete to nije istina....evo pogledaj samo ovo sto je wildboy od nekud copy-pasto...pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost tj slika od recimo pikasa(neznam ni jednog drugog, a neznam ni kak se pise )pa da svako sliku vidi na drugi nacin, ali igru...neznam to mi smjesno

  3. #93
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost tj slika od recimo pikasa(neznam ni jednog drugog, a neznam ni kak se pise )pa da svako sliku vidi na drugi nacin, ali igru...neznam to mi smjesno
    Smiješno ti je kad nisi od onih kojima je važna priča.
    Ja bih MGS igrao da ima najlošiju moguću grafiku, samo zbog priče, i zbog likova koji su nenadjebivi.

  4. #94
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Blitz
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost tj slika od recimo pikasa(neznam ni jednog drugog, a neznam ni kak se pise )pa da svako sliku vidi na drugi nacin, ali igru...neznam to mi smjesno
    Smiješno ti je kad nisi od onih kojima je važna priča.
    Ja bih MGS igrao da ima najlošiju moguću grafiku, samo zbog priče, i zbog likova koji su nenadjebivi.
    Naprotiv ja nevolim igre sa losom pricom....ali nekako mi nepase od MGS-a 2 i 3...kao sto sam reko MGS 1 je cista legenda dok su ostali losi(moje misljenje).

  5. #95
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    to je istina sta ti velis, ali moje osobno misljenje je da je jadno igrati toliko puno igru
    Razlog zašto sam ja odigrao toliko puta tu igru nije ni meni jasan. Jednostavno ju obožavam i svaki puta mi je gušt igrati. Kao neku simulaciju sporta, recimo.
    Mnogo sam puta igrao jer sam vježbao za obaranje super-teškog Big Boss Rank-a.

    ali da imate jake argumenete to nije istina....evo pogledaj samo ovo sto je wildboy od nekud copy-pasto...pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost
    Ako ti se igra ne sviđa vrlo vjerojatno te nikakav argument, koliko god on jak bio, neće razuvjeriti.
    To što je wildboy pisao samo je djelo hardcore fana (like myself ), a svaki takav svoju najdražu igru/film/bilošto uzdizati će u nebesa.

  6. #96
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Razlog zašto sam ja odigrao toliko puta tu igru nije ni meni jasan. Jednostavno ju obožavam i svaki puta mi je gušt igrati. Kao neku simulaciju sporta, recimo.
    Mnogo sam puta igrao jer sam vježbao za obaranje super-teškog Big Boss Rank-a.
    OFFTOPIC
    Kolko puta si igru prošao?
    Ja sam danas skoro gotov sa sedmim prolaženjem snake eatera

  7. #97
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    slinter cell je zakon i svako ko ima nest protiv njega nek dođe kod mene pa će ić kuć sa par zuba manje. a sto se tiče MGS-a, ja se sa sickmannom slažem u svemu što je o igri govorio(Njegovo i snake-ovo prepucavanje neću komentirat).
    neko je reko da se u igri ne računa što moraš potrošit metke jer je to tako napravljeno. pa ista je situacija u SC-u i zato ovo ne priznajem.
    A ove detalje što ste spominjali(Vidiš golu žensku itd,itb) pokazuju samo da su tvorci(Malo na hrvatskom) radili igru s guštom, što ne mora značit da je igra zakon.
    P.S. Snake ne laprdaj o svojim ljubavnim uspjesima i ne glumi frajerčinu, jer kad se nađe neko ko te pozna pa se sazna istina ispast ćeš kreten
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  8. #98
    = Citat = Izvorno postao Blitz
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    Razlog zašto sam ja odigrao toliko puta tu igru nije ni meni jasan. Jednostavno ju obožavam i svaki puta mi je gušt igrati. Kao neku simulaciju sporta, recimo.
    Mnogo sam puta igrao jer sam vježbao za obaranje super-teškog Big Boss Rank-a.
    OFFTOPIC
    Kolko puta si igru prošao?
    Ja sam danas skoro gotov sa sedmim prolaženjem snake eatera
    Napisao sam to već...

    Cool

    Ne želim komentirati, pogotovo ne ovo "igra suxa jer nije realna".

    Metal Gear Solid sam prešao 19 puta na playstationu i nešto manje puta na PC-u. Sons of Liberty više od 10 puta, a Snake Eater još uvijek s vremena na vrijeme odigram. Do sada sam potonji završio jedno 5-6 puta i svaki puta s velikim guštom. Brojke su astronomske, nemorate vjerovati, but... i just don`t give a fuck Cool

    MGS 4 life.

  9. #99
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    P.S. Snake ne laprdaj o svojim ljubavnim uspjesima i ne glumi frajerčinu, jer kad se nađe neko ko te pozna pa se sazna istina ispast ćeš kreten
    Hej ogg the fucking dogg, pročitaj još jednom. Ja niš ne glumim, nažalost nemam za to talenta, a isto tako nažalost, tvoju ovaj put, ima vamo i moji poznanika pa ih pitaj da vidimo, Dragonheart npr. Baš me zanima ko će onda ispast kreten. Frajerčina, ja? Ne, samo pokušavam biti normalan, izgleda da mi to ne ide. Daj shvati već jednom.

  10. #100
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Blitz
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost tj slika od recimo pikasa(neznam ni jednog drugog, a neznam ni kak se pise )pa da svako sliku vidi na drugi nacin, ali igru...neznam to mi smjesno
    Smiješno ti je kad nisi od onih kojima je važna priča.
    Ja bih MGS igrao da ima najlošiju moguću grafiku, samo zbog priče, i zbog likova koji su nenadjebivi.
    Naprotiv ja nevolim igre sa losom pricom....ali nekako mi nepase od MGS-a 2 i 3...kao sto sam reko MGS 1 je cista legenda dok su ostali losi(moje misljenje).
    Dakle MGS1 je čista legenda... slažem se...

    No jedna mi stvar nije jasna, zašto si pobogu onda stavljao MGS u pljuvačnicu i u prvom postu pričao takve gluposti o jednoj od najboljih igara uopće...

    Vidim da si jedan od onih koji lako mijenja mišljenja

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  11. #101
    Junior Member Plants Vs Zombies Mir#4o's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Umag
    Postova
    12
    Kako netko može uspoređivati SC sa MGS, MGS je legendarna igra i bolja je po svemu od onog šugavog SC.

  12. #102
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Mir#4o
    Kako netko može uspoređivati SC sa MGS, MGS je legendarna igra i bolja je po svemu od onog šugavog SC.
    dečec ovdje se pljuje po metalcu, a ne po splinteru. Ako hoces pljuvati po splinteru imas topic za to, a ovdje mozes samo braniti metalca sa dobrim argumentima, a ne sa ovim tvojim forama.

  13. #103
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Blitz
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    pa zar ti to nije smijesno....izvlacite nesto iz MGS ko da je to neka umjetnost tj slika od recimo pikasa(neznam ni jednog drugog, a neznam ni kak se pise )pa da svako sliku vidi na drugi nacin, ali igru...neznam to mi smjesno
    Smiješno ti je kad nisi od onih kojima je važna priča.
    Ja bih MGS igrao da ima najlošiju moguću grafiku, samo zbog priče, i zbog likova koji su nenadjebivi.
    Naprotiv ja nevolim igre sa losom pricom....ali nekako mi nepase od MGS-a 2 i 3...kao sto sam reko MGS 1 je cista legenda dok su ostali losi(moje misljenje).
    Dakle MGS1 je čista legenda... slažem se...

    No jedna mi stvar nije jasna, zašto si pobogu onda stavljao MGS u pljuvačnicu i u prvom postu pričao takve gluposti o jednoj od najboljih igara uopće...

    Vidim da si jedan od onih koji lako mijenja mišljenja
    Nemjenjam ja svoje misljenje, nego sam se zabunio, trebo sam nazvati topik MGS 2 i 3 pljuvacnica.

  14. #104
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Eto tu igricu svi hvale a meni nije jasno zasto...no dobra je mislim u nekim segmentima, ali neralna je do bola...mislim moraju u tebe ispucat 30 metaka i pogodit te sa 15 bomba da bi umro....ma ova igra je smjesna nasprem splinter cell-a...e to je igra koja je realna(donekle)...Stoga plunem na Metal Gear Solid-a i na Sony koji se kurci sa svojom exkluzivom....pa mislim stvarno, a jos vise zalim ljude koji ga prelaze po 10 puta...jadno stvarno jadno...
    E pa da znaš da ovaj prvi post uopće ne upućuje na to

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  15. #105
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Eto tu igricu svi hvale a meni nije jasno zasto...no dobra je mislim u nekim segmentima, ali neralna je do bola...mislim moraju u tebe ispucat 30 metaka i pogodit te sa 15 bomba da bi umro....ma ova igra je smjesna nasprem splinter cell-a...e to je igra koja je realna(donekle)...Stoga plunem na Metal Gear Solid-a i na Sony koji se kurci sa svojom exkluzivom....pa mislim stvarno, a jos vise zalim ljude koji ga prelaze po 10 puta...jadno stvarno jadno...
    E pa da znaš da ovaj prvi post uopće ne upućuje na to
    ma da, nemoj srat....pa normalno da upucuje da nije rijec o MGS, nego o MGS3 u najmanju ruku, jel je tamo jedino jos uvijek exkluziva

  16. #106
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    E ovo me nasmijalo do suza, na što se sve nećeš probat izvuć..



    Peace

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  17. #107
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Nikada nisam igrao MGS,a SC sam jednom probao demo. Jednostavno mi se ne sviđa takav tip igre (više sam za Serious Sam-a). No kako je Sickmanno1 rekao:"to su ipak samo igre". Njihova svrha je da nas zabave i da se uz njih opustimo i pobjegnemo od stresa stvarnog života,a u ovom topic-u su samo izazvale ljutnju i prepucavanje u stilu: "Ja sve znam,a tvoje mišljenje ništa ne znači." Svatko je samo trebao iznijeti svoje mišljenje i prihvatiti tuđe,no vaša diskusija je prešla u svađu. Svoja osobna mišljenja o drugim ljudima zadržite za sebe,jer se ovdje komentiraju igre,a ne ljudi.

    (Znam da je offtopic ali sam morao reagirati)

    I zapamtite: O ukusima se ne raspravlja
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  18. #108
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    E ovo me nasmijalo do suza, na što se sve nećeš probat izvuć..



    Peace
    hehe, naravno

  19. #109

    Metal Gear vs Splinter Cell

    Čemu tolika svađa oko tko je bolji?!?! Za mene su obe igre odlične, mada metal gear solid ima bolju priču i Kojima može napraviti 54 naslova metal geara a da još uvijek bude originalan. Samim vraćanjem 40 godina unazad u zadnjem nastavku otvara mu mogućnost stvarnja stotine i stotine nastavaka unutar tih godina.

  20. #110
    Junior Member
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    7
    [quote="W3DR4N"]@Snake

    U nekim se stvarima slažem s tobom, ali neke su gluposti koje se uglavnom provlače i kod drugih ljudi.

    Nakom toliko godina, i hrpetine odigranih igara i pogledanih filmova, mislim da je Mafia najbolje spojila te dvije grane. Nudila je sate i sate čistog gameplaya, a ujedno i kvalitetnu priču, ispričanu kroz dvadesetak odlično dizajniranih i kvalitetnih misija. S druge strane, oduzmemo li MGS-u najvrijednije, animacije i replay value, igra ne pruža više od desetak sati gameplaya. Splinter pak, nudi neprestižan sneaking gameplay, kojem je priča tek opravdanje za povezanost misija. No, zanemarimo cijeli ovaj odlomak.

    Metal Gearu, treći je nastavak (poznatiji pod imenom Metal gear solid), još uvijek najjača karika u lancu. Prije njega, MG nije bila odveć poznata igra (vjerojatno jer je gaming još bio u povojima, možda i zbog platforme za koje je izdan), a i nije nudio onakvo iskustvo kakvo je prvi puta ponudio '98. u svojem trećem izdanju, kojeg sam već spomenuo. Kasniji nastavci mi se nisu toliko svidjeli (subjektivan stav). Zanemarimo i ovaj odlomak

    Tek ono što me navelo na pisanje je Snakeova izjava kako je MGS bolji od bilo kojeg filma. Meni je takva izjava naprosto smiješna. Neću ulaziti u rasprave koji su filmovi bolji od MGS-a i zašto, sagledat ću problem iz pomalo neobične perspektive.
    Šta da MGS nikad nije bio igra, nego prvenstveno film? Ili da je igra kakva jest, ali da nadobudna Hollywoodska produkcija želi ekranizirati igru.
    Što bi pritom imali/dobili od MGS-a?
    Jedan obični kvazi SF trash, koji, unatoč priči, s onakvim likovima kakve ima, ne bi mogao funkcionirati kao ozbiljan film. Jel iako ima vrlo dobro osmišljene likove, ti likovi djeluju dobro tek unutar video igre, i jedino gdje bi našli mjesto je kakav strip ili anime film/serija. Ninja sa n profila, djevojka koju meci ne pogađaju, umirovljeni Nazi general, iliti ludi snajperist s papigom... uglavnom kužite bit (jedan lik iz svakog modernog nastavka, čisto radi kontrasta). Izvan okvira trash filma, takvi likovi teško funkcioniraju. Iako ima divnu kameru i odličan scenarij za jednu igru, MGS ne može parirati nekim filmovima, a kamoli se tek uzdići iznad cijele umjetnosti.

    Meni su i MGS i SC i Mafia vrlo dobre igre, doduše, ne i najbolje, iako sam na sve tri potrošio dosta vremena. Uspoređivati te naslove je apsurd, te dovodi do sličnog pitanja poput onog legendarnog: "Mercedes ili BMW?". Sve su vrlo dobre, i pljuvati po nekom jer kaže da mu je jedna bolja od druge je glupost. Svaka ima svoje prednosti i mane, i to se ne može poreći, a poredak ovisi o igraču

    pa ti si debil
    ___---::..BuzCRO..::---___


  21. #111
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Izgubljen u prostoru i vremenu
    Postova
    213
    Nemojte mi pljuvat po MGS igra je odlicna, proveo sam noci igrajuci to na playstationu

  22. #112
    Guest
    ma mgs je zakon..prića mi je super i sve je ok osim kamere

  23. #113
    Guest
    Metal gear solid 4ever. Prica je fenomenalna to nitko ne moze poreci, ali mi je ludo naprimjer kao u mgs 1 kod psycho mantisa moras promijenit joystick port. zadnji dio ne mogu igrat jer nemam love za original
    MGS rulez

  24. #114
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    mutavo je što treba 20 raketa za skinut helić, al me to nije spriječilo da jedinicu završim 20etak puta

    Živi bili pa umrli

  25. #115
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Čux
    mutavo je što treba 20 raketa za skinut helić, al me to nije spriječilo da jedinicu završim 20etak puta
    jedinicu sam jedinu prešo ali nekoliko puta

Slične teme

  1. Metal Gear Solid V
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 474
    Posljednji post: 10-09-2015, 11:01
  2. Metal Gear Solid
    By Prince-Artas in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 180
    Posljednji post: 05-05-2013, 10:53
  3. Metal Gear Solid 5
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 27-08-2012, 09:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •