Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 115

Tema: Metal Gear Solid

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Metal Gear Solid

    Eto tu igricu svi hvale a meni nije jasno zasto...no dobra je mislim u nekim segmentima, ali neralna je do bola...mislim moraju u tebe ispucat 30 metaka i pogodit te sa 15 bomba da bi umro....ma ova igra je smjesna nasprem splinter cell-a...e to je igra koja je realna(donekle)...Stoga plunem na Metal Gear Solid-a i na Sony koji se kurci sa svojom exkluzivom....pa mislim stvarno, a jos vise zalim ljude koji ga prelaze po 10 puta...jadno stvarno jadno...

  2. #2
    Joj napisao sam upravo jako dug tekst, ali sam ga izbrisao iz mnogo razloga. Jedan od njih je i ban

    Ne želim komentirati, pogotovo ne ovo "igra suxa jer nije realna".

    Metal Gear Solid sam prešao 19 puta na playstationu i nešto manje puta na PC-u. Sons of Liberty više od 10 puta, a Snake Eater još uvijek s vremena na vrijeme odigram. Do sada sam potonji završio jedno 5-6 puta i svaki puta s velikim guštom. Brojke su astronomske, nemorate vjerovati, but... i just don`t give a fuck

    MGS 4 life.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    MGS je dobar ali Sam je bolji

  4. #4
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352
    filmove gledam... sjedim i samo gledam..

    igre volim igrat...

    mgs gledam...

    Fishera se igra...

    nuff said...

    ptuj


  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    fisher je čovjek iz sjene,hladan ko led kul čovo i ni sedam MGS-ova mu nisu ni do koljena
    e da, i pretjerali su sa silnim filmićima
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    istina, no iako sam i sam veliki fanatik Splinter Cell serijala, moram priznat da MGS ima sto SC (vjerojatno) nikad nece imat: genijalnu pricu.

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    da al šta im vrijedi ta priča kad naprave ovak šta...
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    da al šta im vrijedi ta priča kad naprave ovak šta...
    O okusima se ne raspravlja. Za mene je to najbolja igra. Zapravo interaktivni film jer priča je toliko savršena da se nakon 3 nastavke vode mnoge rasprave o njoj što je samo produkt genijalnosti razvojnog tima mgs-a. Ne znam kako se mgs može nekome ne sviđat kad toliki ljudi ostanu zadivljeni nakon jednog jedinog trailera, kad je veliki broj ljudi fan mgs serijala.
    Nije samo priča bolja od splinter cella - tu je i nevjerojatna glazba. Na hard disku imam zaseban folder samo za glazbu iz mgs-a.
    Što god drugi mislili, meni je mgs svetinja - bolji od bilo kojeg filma koji sam gledo, predmet mog odrastanja i rasprava u školi, predmet razmišljanja o dijalozima koje sad znam napamet, svetinja nakon koje mi ni jedna druga igra nije dovoljno dobra da zasjedne na 1. mjesto.
    Primjetio sam da su svi pc-jaši našli svoju alternativu u Scellu, ali kako sam ja eto jedan od onih koji bi konzolu kupili samo zbog mgs-a moram reći da se te dvije igre nemogu uspoređivati jer su gledajući malo realnije dva potpuno drugačija uratka:
    Iz konamija su rekli da temeljni motiv mgs-a nije stealth i kill, sakrivati se u mraku i čekati da nekog zakolješ, vješati se po stropu da nekog digneš i zavrneš mu vratom već samo skriti se, biti neviđen i proći dalje.
    Doza nerealnosti i fantastičnosti u mgs-u je baš ono što mi se sviđa za razliku od sc-a. Ako ste možda fan, i ako znate za Snake-a (avatar) onda ga ne možete uspoređivati sa Fisherom.
    Mgs igre postoje još od 90- tih godina i za mene su istinski dokaz kako ljudska mašta u realnosti uvijek rezultira profitom. Još uvežete u to savršene likove (što sc nema, svaka mu čast za grafiku), savršenu glazbu, atmosferu, inovacije i razinu interaktivnosti (koju sc nema, svaka mu čast za poteze).
    Jednostavno eto, ako vam se mgs ne sviđa, nemojte ga uspređivati sa sc. Ako vam neka igra uđe u život toliko da živite za njenu istinu onda ćete znati što ja sad pokušavam reći o mgs-u.
    Svaka čast onome tko uspije nadmašiti takvo remek djelo. Žao mi je što se ne slažete sa mnom.

  9. #9
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    da al šta im vrijedi ta priča kad naprave ovak šta...
    Mislim ono genijalna prica ma lol sta je tu genijalno...ako vas bash zanima sta je genijala prica onda odigrajte KOTOR ili StarCraft, a ne mgs...pa mislim ono izgubim se dok gledam filmove...strava, a pogotovo u dvojci...moro sam prec igru dva puta da bi skopco kraj...a 3 nisam ni htio igrati zato sto me dvojka previse razocarala....jos su mi u igri najsmjesniji protivnici tj. glavni neprijatelji a.k.a. The Boss-ovi...mislim kao orginalni su a onaj djed iz 3 je cista kopija sniper wolfa....mislim lik je na kolicima nepokretan, pa onda odjedanput postane super sniper . E da jos nesto me jako smeta, a to je sto kao igra ima dugu povijest ma daj nemojte bit smijesni 98% vas "kao" ugrozenih frikova nije ni culo za mgs dok nije izaso sa PS....a sad se traze emulatori od MSX1 i 2 da bi se malo moglo odigrati te igre..zalosno stvarno zalosno

    P.S. A ti Osiru$ ako se bojis bana napisi mi na PM sta mislis, a nemoj mi prodavati neke fore tipa "Joj napisao sam upravo jako dug tekst, ali sam ga izbrisao iz mnogo razloga. Jedan od njih je i ban"

  10. #10
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    @Snake

    U nekim se stvarima slažem s tobom, ali neke su gluposti koje se uglavnom provlače i kod drugih ljudi.

    Nakom toliko godina, i hrpetine odigranih igara i pogledanih filmova, mislim da je Mafia najbolje spojila te dvije grane. Nudila je sate i sate čistog gameplaya, a ujedno i kvalitetnu priču, ispričanu kroz dvadesetak odlično dizajniranih i kvalitetnih misija. S druge strane, oduzmemo li MGS-u najvrijednije, animacije i replay value, igra ne pruža više od desetak sati gameplaya. Splinter pak, nudi neprestižan sneaking gameplay, kojem je priča tek opravdanje za povezanost misija. No, zanemarimo cijeli ovaj odlomak.

    Metal Gearu, treći je nastavak (poznatiji pod imenom Metal gear solid), još uvijek najjača karika u lancu. Prije njega, MG nije bila odveć poznata igra (vjerojatno jer je gaming još bio u povojima, možda i zbog platforme za koje je izdan), a i nije nudio onakvo iskustvo kakvo je prvi puta ponudio '98. u svojem trećem izdanju, kojeg sam već spomenuo. Kasniji nastavci mi se nisu toliko svidjeli (subjektivan stav). Zanemarimo i ovaj odlomak

    Tek ono što me navelo na pisanje je Snakeova izjava kako je MGS bolji od bilo kojeg filma. Meni je takva izjava naprosto smiješna. Neću ulaziti u rasprave koji su filmovi bolji od MGS-a i zašto, sagledat ću problem iz pomalo neobične perspektive.
    Šta da MGS nikad nije bio igra, nego prvenstveno film? Ili da je igra kakva jest, ali da nadobudna Hollywoodska produkcija želi ekranizirati igru.
    Što bi pritom imali/dobili od MGS-a?
    Jedan obični kvazi SF trash, koji, unatoč priči, s onakvim likovima kakve ima, ne bi mogao funkcionirati kao ozbiljan film. Jel iako ima vrlo dobro osmišljene likove, ti likovi djeluju dobro tek unutar video igre, i jedino gdje bi našli mjesto je kakav strip ili anime film/serija. Ninja sa n profila, djevojka koju meci ne pogađaju, umirovljeni Nazi general, iliti ludi snajperist s papigom... uglavnom kužite bit (jedan lik iz svakog modernog nastavka, čisto radi kontrasta). Izvan okvira trash filma, takvi likovi teško funkcioniraju. Iako ima divnu kameru i odličan scenarij za jednu igru, MGS ne može parirati nekim filmovima, a kamoli se tek uzdići iznad cijele umjetnosti.

    Meni su i MGS i SC i Mafia vrlo dobre igre, doduše, ne i najbolje, iako sam na sve tri potrošio dosta vremena. Uspoređivati te naslove je apsurd, te dovodi do sličnog pitanja poput onog legendarnog: "Mercedes ili BMW?". Sve su vrlo dobre, i pljuvati po nekom jer kaže da mu je jedna bolja od druge je glupost. Svaka ima svoje prednosti i mane, i to se ne može poreći, a poredak ovisi o igraču.


    @fanovi

    Orginalni coveri
    Metal Gear
    Metal Gear 2

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sve su vrlo dobre, i pljuvati po nekom jer kaže da mu je jedna bolja od druge je glupost. Svaka ima svoje prednosti i mane, i to se ne može poreći, a poredak ovisi o igraču.
    Meni su glupe tvoje biblije pa nikad ti nisam ni rijeci reko mislim ako imas neke kvalitetne argumente da obranis igru onda reci, a nemoj govoriti da je glupo to sto netko pljuje na igru zato sto mu je druga bolja...

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    S druge strane, oduzmemo li MGS-u najvrijednije, animacije i replay value, igra ne pruža više od desetak sati gameplaya.
    Kada ovakve stvari pročitam bude mi žao što nema trenutno nikog kraj mene da ga udarim.

    Čovječe, šta ti pričaš? Ako bilo kojoj igri oduzmeš animacije, a pogotovo replay value, zašto igrati igru? Replay value je usko vezan uz samu igrivost, odnosno, igrivost čini replay value i obratno. Igru ponavljamo nekoliko puta (replay value) jer ima dobru igrivost. Bilo kakvi bonusi nisu dovoljan razlog za ponavljanje igre ako njen gameplay ne valja.

    Dakle, ako igri oduzmešSreplay value, teško da će ti ponuditi 10 sati igranja. Svaki Metal Gear Solid naslov, s preskakajem animacija, možeš završiti u roku 5 ili 50 sati. Sve ovisi o igraču.

  13. #13
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    S druge strane, oduzmemo li MGS-u najvrijednije, animacije i replay value, igra ne pruža više od desetak sati gameplaya.
    Kada ovakve stvari pročitam bude mi žao što nema trenutno nikog kraj mene da ga udarim.

    Čovječe, šta ti pričaš? Ako bilo kojoj igri oduzmeš animacije, a pogotovo replay value, zašto igrati igru? Replay value je usko vezan uz samu igrivost, odnosno, igrivost čini replay value i obratno. Igru ponavljamo nekoliko puta (replay value) jer ima dobru igrivost. Bilo kakvi bonusi nisu dovoljan razlog za ponavljanje igre ako njen gameplay ne valja.

    Dakle, ako igri oduzmešSreplay value, teško da će ti ponuditi 10 sati igranja. Svaki Metal Gear Solid naslov, s preskakajem animacija, možeš završiti u roku 5 ili 50 sati. Sve ovisi o igraču.
    Potpuno sam svjestan toga, jer sam se i sam u to uvjerio. Ovo moje napisano, bila je usporedba satnice čistog (kako da to kažem: upravljačkog) gameplaya prvog igranja. Neke igre imaju visok replay value unatoč trajanju od stotinjak sati. Jebiga stari, na ovom forumu znaš više od mnogih, ali nemoj se pjeniti kad kažem nešto protiv MGS-a. Povrh svega, i to je samo igra.

    Ono šta u dugogodišnjem gamingu mrzim su fanovi, jebiga, tako je to. Bili to Final Fantasy, Resi, NFS, GTA... bilo kakvi. Ograđujete tu igru od bilo kakvih komentara izvana, ponašate se perverzno zaštitnički prema njoj, te svaki argument, čak i manu, okrećete u njenu korist. Pljujte me, ali prije toga razmislite o svemu.

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    nemoj se pjeniti kad kažem nešto protiv MGS-a. Povrh svega, i to je samo igra.
    Well of course. Komentirao sam samo ono što si napisao o replay value-u. U trenutku me naživciralo, ali nemaš beda

  15. #15
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Stvarno... bezveze je srat protiv ovako dobre igre... Sva genijalnost MGS serijala je u njenoj priči (nikakav Kotor i drugo spomenuta sranja) nisu joj ni do koljena... Te u njenoj jebenoj atmosferi... Sam Fisher može lagano popušiti Snake-u, koji je karakteriziran puno bolje od svih likova u MGS zajedno... A da ne govorim o drugim MGS likovima... Ma Kojima je genij... Ovaj serijal teško je nadmašiv

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Tek ono što me navelo na pisanje je Snakeova izjava kako je MGS bolji od bilo kojeg filma. Meni je takva izjava naprosto smiješna. Neću ulaziti u rasprave koji su filmovi bolji od MGS-a i zašto, sagledat ću problem iz pomalo neobične perspektive.
    Šta da MGS nikad nije bio igra, nego prvenstveno film? Ili da je igra kakva jest, ali da nadobudna Hollywoodska produkcija želi ekranizirati igru.
    Što bi pritom imali/dobili od MGS-a?
    Jedan obični kvazi SF trash, koji, unatoč priči, s onakvim likovima kakve ima, ne bi mogao funkcionirati kao ozbiljan film. Jel iako ima vrlo dobro osmišljene likove, ti likovi djeluju dobro tek unutar video igre, i jedino gdje bi našli mjesto je kakav strip ili anime film/serija. Ninja sa n profila, djevojka koju meci ne pogađaju, umirovljeni Nazi general, iliti ludi snajperist s papigom... uglavnom kužite bit (jedan lik iz svakog modernog nastavka, čisto radi kontrasta). Izvan okvira trash filma, takvi likovi teško funkcioniraju. Iako ima divnu kameru i odličan scenarij za jednu igru, MGS ne može parirati nekim filmovima, a kamoli se tek uzdići iznad cijele umjetnosti.
    Pričaj ti šta hoćeš, to je ipak igra mog života pa me nemožeš uvjerit u suprotno. Valjda moraš biti rođen s tim da ti ne smeta što su likovi neki čudaci s natprirodnim moćima.
    Koliko sam informiran, otprilike 50 % mgs-a je animirani dio - a 50% igrački, to tvori savršeni film budućnosti. Ne treba nitko raditi nekakav akcijski shit mgs u holywoodu, to bi samo bilo ismijavanje. Mgs je već dovoljno legendaran da ostane u povijesti kao prva takva igra-film.
    BIT MGS-A NIJE U NADREALNOM, MGS POKAZUJE DUŠU SVIH LIKOVA U IGRI, NJIHOVE EMOCIJE ODRAŽAVA GLAZBOM, RIJEČIMA I IZRAZIMA LICA, POKRETIMA. MGS POKAZUJE STVARNOST DANAŠNJEG DOBA - STVARNOST POLITIKE (THE PATRIOTS) I STVARNOST ŽIVOTA - NEKE STVARI KOJE SNAKE IZGOVORI VRIJEDE ZA CIJELI ŽIVOT. Igrajući kotor ili wowarcraft nisam čuo ništa slično. Neće vam na kraju tih igara pisati surova stvarnost da u svijetu postoji oko 26 000 nuklearki. Neće vam te dvije igre obraćati pozornost na ono što vam svaki dan prolazi ispred nosa a da vi to i ne vidite. neće vam ni u jednoj drugoj igri biti stavljeno pitanje genetike, politike i budućnosti.
    Kako sam ja veliki kino fan i obožavatelj filmova, valjda znam što govorim kad kažem da mgs svijet tvori savršen film. Nedaj Bože da se napravi nekakav film o toj igri, jer ona je svijet za sebe. Nikada se ne može dostojno prenijeti na filmsko platno.

    Ima jedan dio u dvojci gdje Ocelot (jedan od bad guysa) govori:
    "Amerikanci su previše zaljubljeni u zvuk svoga glasa da bi govorili istinu."
    Isto bi ja rekao i za vas. Bez uvrede molim! Već vidim da će se ovaj topic ispuniti mojim komentarima ako me netko uvjerava da mgs niš nevalja.

  17. #17
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    Tako dobro napisano

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Valjda moraš biti rođen s tim da ti ne smeta što su likovi neki čudaci s natprirodnim moćima.
    Ne trebaš biti rođen s tim. Nije MGS jedina igra/film/strip koji uz pomoć nešto drugačijih (nadnaravnih) likova stvara novi svijet.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Koliko sam informiran, otprilike 50 % mgs-a je animirani dio - a 50% igrački, to tvori savršeni film budućnosti. Ne treba nitko raditi nekakav akcijski shit mgs u holywoodu, to bi samo bilo ismijavanje. Mgs je već dovoljno legendaran da ostane u povijesti kao prva takva igra-film.
    Ja sam samo iznio viđenje Metal Geara kao filma, koji u tom formatu ne bi funkcionirao, oko čega smo se sva trojica složili.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Igrajući kotor ili wowarcraft nisam čuo ništa slično. Neće vam na kraju tih igara pisati surova stvarnost da u svijetu postoji oko 26 000 nuklearki. Neće vam te dvije igre obraćati pozornost na ono što vam svaki dan prolazi ispred nosa a da vi to i ne vidite. neće vam ni u jednoj drugoj igri biti stavljeno pitanje genetike, politike i budućnosti.
    Naravno da u Wow-u nisi čuo tako nešto, igra je potpuno drugačije zamišljena. Nije to SP igra s centrom u storylineu. To je kao da kažeš kako u Metal Gearu nisi vidio server s 10k igrača, tako da ti wow pada u vodu, jerbo ih je besmisleno uspoređivati. Šta se tiče Kotora, Kreia ima neke zbilja zanimljive filozofije, ali to većinom ne izlazi iz okvira SW univerzuma. MGS je igra (jedina od tri navedene) koja se odvija u našem svakidašnjem svijetu (izuzev nesvakidašnjih likova, no i oni su takvi kakvi jesu s razlogom), te kao takva, od navedenih jedina ima mogućnost približiti nas stvarnim problemima.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Kako sam ja veliki kino fan i obožavatelj filmova, valjda znam što govorim kad kažem da mgs svijet tvori savršen film. Nedaj Bože da se napravi nekakav film o toj igri, jer ona je svijet za sebe. Nikada se ne može dostojno prenijeti na filmsko platno.
    Ovo neću komentirati, jer sam iznio svoje stajalište MGS-a kao filma u prošlom postu. MGS ne funkcionira dalje od igre, te eventualno anime uradka.

    Na ovo se komentira metodom povezivanja pojmova.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    1. Kill bill 2
    2. Djevojka od milijun dolara
    3. Hitler: Konačni pad
    4. Star Wars 3: Osveta Sitha
    5. Austin Powers: Tajanstveni tajni agent.
    S tvojeg popisa najboljih filmova, scenarij filmova je većim djelom lošiji od scenarija MGS-a (Izuzev trećeg filma, koji je ipak snimljen po (navodno) istinitom događaju, te je drugačijeg sadržaja od ostalij).
    Ne želim ulaziti u tvoj ukus jer nisam dovoljno upoznat s tvojim cjelokupnim filmskim iskustvom, no MGS možda za tebe, kao generaciji osamdesetih, bolje funkcionira od mnogih filmskih klasika.

    = Citat = Izvorno postao Snake
    Ima jedan dio u dvojci gdje Ocelot (jedan od bad guysa)Sgovori:
    "Amerikanci su previše zaljubljeni u zvuk svoga glasa da bi govorili istinu."
    Isto bi ja rekao i za vas. Bez uvrede molim! Već vidim da će se ovaj topic ispuniti mojim komentarima ako me netko uvjerava da mgs niš nevalja.
    Ovo sam podebljao jer ne shvaćam. Jer želiš meni reći da je Ocelot negativac, ili drugima? Jer meni to ne treba. Ja ne pišem ovo bez pokrića. Odigrao sam MGS da bi o njem znao i reći ponešto.

    Šta se tiče ostatka quota, ja tebe ne uvjeravam da MGS ne valja, jer ni ja ne mislim tako o njemu. Jednostavno ti želim reći da ne bi bilo loše da proširiš obzore.

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Stvarno... bezveze je srat protiv ovako dobre igre... Sva genijalnost MGS serijala je u njenoj priči (nikakav Kotor i drugo spomenuta sranja) nisu joj ni do koljena... Te u njenoj jebenoj atmosferi... Sam Fisher može lagano popušiti Snake-u, koji je karakteriziran puno bolje od svih likova u MGS zajedno... A da ne govorim o drugim MGS likovima... Ma Kojima je genij... Ovaj serijal teško je nadmašiv
    genijalnosto

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Ima jedan dio u dvojci gdje Ocelot (jedan od bad guysa) govori:
    "Amerikanci su previše zaljubljeni u zvuk svoga glasa da bi govorili istinu."
    Isto bi ja rekao i za vas. Bez uvrede molim! Već vidim da će se ovaj topic ispuniti mojim komentarima ako me netko uvjerava da mgs niš nevalja.
    Ocelot negativac...ma da ides....uopce nisam znao...hvala na informaciji

  21. #21
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Ima jedan dio u dvojci gdje Ocelot (jedan od bad guysa) govori:
    "Amerikanci su previše zaljubljeni u zvuk svoga glasa da bi govorili istinu."
    Isto bi ja rekao i za vas. Bez uvrede molim! Već vidim da će se ovaj topic ispuniti mojim komentarima ako me netko uvjerava da mgs niš nevalja.
    Ocelot negativac...ma da ides....uopce nisam znao...hvala na informaciji
    Mislim da je napomenuo za one koji neznaju. Think about it. I prestanite se svađat oko gluposti. Ja nevolim sarmu, ali volim burek. Hoćemo se pobit?

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Ima jedan dio u dvojci gdje Ocelot (jedan od bad guysa) govori:
    "Amerikanci su previše zaljubljeni u zvuk svoga glasa da bi govorili istinu."
    Isto bi ja rekao i za vas. Bez uvrede molim! Već vidim da će se ovaj topic ispuniti mojim komentarima ako me netko uvjerava da mgs niš nevalja.
    Ocelot negativac...ma da ides....uopce nisam znao...hvala na informaciji
    Mislim da je napomenuo za one koji neznaju. Think about it. I prestanite se svađat oko gluposti. Ja nevolim sarmu, ali volim burek. Hoćemo se pobit?
    oni koji neznaju ko je ocelot nemaju sta raditi na ovom topiku , btw sarma je bolja

  23. #23
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Privlaka
    Postova
    89
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Stvarno... bezveze je srat protiv ovako dobre igre... Sva genijalnost MGS serijala je u njenoj priči (nikakav Kotor i drugo spomenuta sranja) nisu joj ni do koljena... Te u njenoj jebenoj atmosferi... Sam Fisher može lagano popušiti Snake-u, koji je karakteriziran puno bolje od svih likova u MGS zajedno... A da ne govorim o drugim MGS likovima... Ma Kojima je genij... Ovaj serijal teško je nadmašiv
    genijalnosto
    nauči tipkati Ne mogu skužit što tu piše

    "I told you, I'm a cleaner. I feel no remorse for seeing dead bodies. To me, it's just cold, rotting flesh."

  24. #24
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    ja tebe ne uvjeravam da MGS ne valja, jer ni ja ne mislim tako o njemu. Jednostavno ti želim reći da ne bi bilo loše da proširiš obzore.
    No problem, samo mislim da se igre i filmovi, tj. likes & dislikes usko vežu uz čovjekov profil i život, a po tim dvjema stavkama valjda on govori što mu je dobro a što mu je shit.
    Možda i nisam dobro napravio uspoređujući star wars (koji mi je btw, isto jedan od zasebnih svjetova, ali što se tiče filma, a ne igara) ili world of warcraft sa mgs-om, ali eto, uvijek sam preferirao stvarnost više nego magiju i lightsabere (s tim da mi se u star warsu nevjerojatno sviđa teorija tamne strane i Anakinova transormacija koja usput rečeno, i nije napravljena baš najbolje).
    Svaka igra ima ono nešto svoje, i svatko se nađe u jednoj igri. Ja sam se eto našao u MGS-u. Nije mi namjera da se svađam, jednostavno osjećam potrebu da izrazim svoje mišljenje i viđenje onima koji ne kuže zašto je ta igra tako posebna.

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Wildboy
    Stvarno... bezveze je srat protiv ovako dobre igre... Sva genijalnost MGS serijala je u njenoj priči (nikakav Kotor i drugo spomenuta sranja) nisu joj ni do koljena... Te u njenoj jebenoj atmosferi... Sam Fisher može lagano popušiti Snake-u, koji je karakteriziran puno bolje od svih likova u MGS zajedno... A da ne govorim o drugim MGS likovima... Ma Kojima je genij... Ovaj serijal teško je nadmašiv
    genijalnosto
    nauči tipkati Ne mogu skužit što tu piše
    znaci vrlo si pametan...

  26. #26
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Možda i nisam dobro napravio uspoređujući star wars (koji mi je btw, isto jedan od zasebnih svjetova, ali što se tiče filma, a ne igara) ili world of warcraft sa mgs-om, ali eto, uvijek sam preferirao stvarnost više nego magiju i lightsabere (s tim da mi se u star warsu nevjerojatno sviđa teorija tamne strane i Anakinova transormacija koja usput rečeno, i nije napravljena baš najbolje).
    Da MGS je realan sjetimo se svi samo boss-ova i meni najdrazeg boss-a paraliziranog starca koji je ujedno i super-ultra-jako dobar snajperista....ma lol

  27. #27
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Možda i nisam dobro napravio uspoređujući star wars (koji mi je btw, isto jedan od zasebnih svjetova, ali što se tiče filma, a ne igara) ili world of warcraft sa mgs-om, ali eto, uvijek sam preferirao stvarnost više nego magiju i lightsabere (s tim da mi se u star warsu nevjerojatno sviđa teorija tamne strane i Anakinova transormacija koja usput rečeno, i nije napravljena baš najbolje).
    Da MGS je realan sjetimo se svi samo boss-ova i meni najdrazeg boss-a paraliziranog starca koji je ujedno i super-ultra-jako dobar snajperista....ma lol
    Tvoj problem sa MGS-om je očit- ne razumiješ dubinu Kojimine priče niti malo.

  28. #28
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Snake
    Možda i nisam dobro napravio uspoređujući star wars (koji mi je btw, isto jedan od zasebnih svjetova, ali što se tiče filma, a ne igara) ili world of warcraft sa mgs-om, ali eto, uvijek sam preferirao stvarnost više nego magiju i lightsabere (s tim da mi se u star warsu nevjerojatno sviđa teorija tamne strane i Anakinova transormacija koja usput rečeno, i nije napravljena baš najbolje).
    Da MGS je realan sjetimo se svi samo boss-ova i meni najdrazeg boss-a paraliziranog starca koji je ujedno i super-ultra-jako dobar snajperista....ma lol
    Tvoj problem sa MGS-om je očit- ne razumiješ dubinu Kojimine priče niti malo.
    Ma kuzim ja pricu....oni su neki fox i ti si fox, pa ti sto su fox imaju neke super moci.....lol....realnost je prava nema sta

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Šestine, Mlinovi
    Postova
    686

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Eto tu igricu svi hvale a meni nije jasno zasto...no dobra je mislim u nekim segmentima, ali neralna je do bola...mislim moraju u tebe ispucat 30 metaka i pogodit te sa 15 bomba da bi umro....ma ova igra je smjesna nasprem splinter cell-a...e to je igra koja je realna(donekle)...Stoga plunem na Metal Gear Solid-a i na Sony koji se kurci sa svojom exkluzivom....pa mislim stvarno, a jos vise zalim ljude koji ga prelaze po 10 puta...jadno stvarno jadno...


    Degustibus non diskutabant, za neuke o ukusima se neraspravlja, definitivno.
    No htio bih te odmah u startu demantirati.
    1.Hideo Kojima je legenda!!!!
    2. U MGS serijalima imas izbor tezine, pa si lijepo uzmes tezinu hard i da vidis- 2 metka i u are dead!!!
    3. Ako si igrao Snake Eatera, znas o cemu je rijec.
    4. Ako nisi ODIGRAJ!!!!!
    "Arogantnim ljudima treba povremeno polomiti ruke i noge. Tako da dok leze bespomocni pod tvojim nogama u lokvi krvi shvate da u biti i nisu mocniji od tebe."

    WOW player

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Metal Gear Solid

    = Citat = Izvorno postao Büre
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Eto tu igricu svi hvale a meni nije jasno zasto...no dobra je mislim u nekim segmentima, ali neralna je do bola...mislim moraju u tebe ispucat 30 metaka i pogodit te sa 15 bomba da bi umro....ma ova igra je smjesna nasprem splinter cell-a...e to je igra koja je realna(donekle)...Stoga plunem na Metal Gear Solid-a i na Sony koji se kurci sa svojom exkluzivom....pa mislim stvarno, a jos vise zalim ljude koji ga prelaze po 10 puta...jadno stvarno jadno...


    Degustibus non diskutabant, za neuke o ukusima se neraspravlja, definitivno.
    No htio bih te odmah u startu demantirati.
    1.Hideo Kojima je legenda!!!!
    2. U MGS serijalima imas izbor tezine, pa si lijepo uzmes tezinu hard i da vidis- 2 metka i u are dead!!!
    3. Ako si igrao Snake Eatera, znas o cemu je rijec.
    4. Ako nisi ODIGRAJ!!!!!
    Tocno to o ukusuma se neraspravlja....moj ukus kaze da ova igra suxs i sta da ja sad radim, btw i sta trebo bi igrat na very hard(ili kak se zove ta tezina da me dva metka ubiju)...ja sam igro na normal i kao sto sam napiso negdje bacim bombu i legnem na nju i ono oduzme mi 20% energije...lol

Slične teme

  1. Metal Gear Solid V
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 474
    Posljednji post: 10-09-2015, 11:01
  2. Metal Gear Solid
    By Prince-Artas in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 180
    Posljednji post: 05-05-2013, 10:53
  3. Metal Gear Solid 5
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 60
    Posljednji post: 27-08-2012, 09:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •