Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 34

Tema: Best buy DVD Prza?

  1. #1

    Best buy DVD Prza?

    Koja je najbolja best buy dvd przilica trenutno na trzistu

    Hvala unaprijed i pozdrav


  2. #2
    Ma sve su sada best buy. Pioneer 110 D za nekih 450 kn. Najbolja. Moja

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    DVD+RW/-RW NEC ND-3550ABL, Dual Layer, DVD+R (16x), DVD+RW (8x), DVD-R (16x), DVD-RW(6x), DVD+R DL (8x), DVD-R DL (4x), CD-R (48x), CD-RW (32x), 2MB buffer

    Moj no.1 Cijena 400kn

  4. #4
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    DVD+RW/-RW NEC ND-3550ABL, Dual Layer, DVD+R (16x), DVD+RW (8x), DVD-R (16x), DVD-RW(6x), DVD+R DL (8x), DVD-R DL (4x), CD-R (48x), CD-RW (32x), 2MB buffer

    Moj no.1 Cijena 400kn
    slazem se za ovo.. Pioneer me razocarao malo kvalitetom.. Od 4 pioneera koja imam ni jedan ne radi dobro a NEC-a imam i 3 i svi rade besprijekorno

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    Bilo koju nekovu i neces pogrijesit Pioneer imam ja i smece je tesko

  6. #6
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Italija/Hrvatska
    Postova
    242
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Bilo koju nekovu i neces pogrijesit Pioneer imam ja i smece je tesko
    nije bas tako..nekome pioneer radi savrseno a nekome nece pa da ga uboijes..npr ja znam ljude kojima super radi..dok meni i frendu koji smo kupovali 108. 109 i 110 ni jedna serija nije bas najbolje radila

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Anthrax
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Bilo koju nekovu i neces pogrijesit Pioneer imam ja i smece je tesko
    nije bas tako..nekome pioneer radi savrseno a nekome nece pa da ga uboijes..npr ja znam ljude kojima super radi..dok meni i frendu koji smo kupovali 108. 109 i 110 ni jedna serija nije bas najbolje radila
    No pa zato kazem....bolje kupit NEC-ovu i bit miran nego Pioneer i onda se molit bogu dok dolazis doma oce li ti raditi kak spada

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies Kristijan's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    TetraPack
    Postova
    58
    Pioneer jednostavno imam 109, pouzdana je jedino snimajući Traxdata i Verbatim medije. Uništila mi je jedno 30-40% medija drugih proizvođača..ak ne i više

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    nec definitivno... nikad problema....

  10. #10
    Guest
    kunem se na LG

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Big Guy
    kunem se na LG
    Ma kakav LG NEC rula

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.144
    moj bi izbor bio pioneer.

    imam 107d i već sam zapržio valjda preko 500 dvd-a i ni jedan nisam uništio, svi rade super....
    Intel Core 2 Quad Q6600
    Gigabyte GA-965P-DS4
    4Gb Corsair VS 667Mhz
    Corsair HX520W
    Xfx 8800GT Alpha Dog
    Samsung Syncmaster T220 + Syncmaster 930BF
    Creative X-Fi Xtreme Gamer
    Logitech G5 v2

  13. #13
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    GRADELE

    najbolje gradele pioneer 110 kupia ga prije 15 dana 380kn spržia oko 100 medija niti jedan problem
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    kupnja pionira je rizik jer nekima ne radi dobro
    pogledaj gornje postove
    zato uzmi sigurno NEC

  15. #15
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Lol artas vec drugi post glupost.

    Pionirac da se kvari i da ne radi dobro, naravno kada budale ugase komp sa otvorenim drivom i onda rivaju unutra i strgaju i laser i sve.

    od najboljih prozvodaca su plextor i pioneer inace koristim vec plextor DVD-przu 5 godina i sada sam ju nedugo mjenjao zbog isteka garancije.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Lol artas vec drugi post glupost.

    Pionirac da se kvari i da ne radi dobro, naravno kada budale ugase komp sa otvorenim drivom i onda rivaju unutra i strgaju i laser i sve.

    od najboljih prozvodaca su plextor i pioneer inace koristim vec plextor DVD-przu 5 godina i sada sam ju nedugo mjenjao zbog isteka garancije.
    Sickmanno1 i Anthrax se jako dobro razumiju u hardver i ne vjerujem da bi bez razloga kritizirali pioneer i hvalili nec. Zašto anthrxu 4 pioneera nisu dobro radila. Jel ti tvrdiš da ih je on sasrao nesposobnošću.
    lol

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    A gle na links i na pcekspert forumu se vecina ljudi razumije u hardware i tvrde upravo ovo sto i ja. Doduse hvale samo pionirca jer plextor kosta 1000kn dok pionirac 300 tak da ima puno vise korisnika sa pionircom.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    ja sam na ovom forumu vidio nekoliko osoba kojima pioneer nije dobro radio
    a na NEC se nitko nije tužio. Pa koji je onda zaključak jebote??!
    NEC je pouzdaniji

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    ja sam na ovom forumu vidio nekoliko osoba kojima pioneer nije dobro radio
    a na NEC se nitko nije tužio. Pa koji je onda zaključak jebote??!
    NEC je pouzdaniji
    tono evo ima i moj susjed pioneer i nije zadovoljan s njime ko ni ja przilica je kod nekog dobra kod nekog nije i to je tako...kupite NEC i mirni ste

  20. #20
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Lol artas vec drugi post glupost.

    Pionirac da se kvari i da ne radi dobro, naravno kada budale ugase komp sa otvorenim drivom i onda rivaju unutra i strgaju i laser i sve.

    od najboljih prozvodaca su plextor i pioneer inace koristim vec plextor DVD-przu 5 godina i sada sam ju nedugo mjenjao zbog isteka garancije.
    da sigurno sam takav n00b...pfffff, a gdje je ko spomeno da plextor nevalja? normalno da je plextor najbolji...hmmm nije bez razloga najskuplji.

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.099
    konkretno imam NEC 2500A i radi bez problema.... imam ga 1god i nešto dana...same pohvale

  22. #22
    Guest
    da ne otvaram novu temu pišem ovdje

    preporučite koju DVD-RW da kupim sa LightScribe i da je mogu kupiti u Ve-milu ili Hg spotu

  23. #23

  24. #24
    ja isto imam NEC (ND-2510A) i super mi je, uradjaj sam kupio cim je izaso, i do sada sam sprzio jaaaaaako puno i DVD ova i CD ova, i vjerujte mi radi super, nebiste vjerovali na kakve DVD-ove sam uspio prziti, inace lega mi ima pionirca i nije bas presretan s njime, doduse nije se kvario ali kaze da je usporen i jako cudan, a da nepricam da mi je uspio sahraniti 6 DVD-ova odjednom, dok sam ja ostala 4 dvd-a iz iste kutije sprzio bez beda !!!!
    Sto se plextora tice on stvarno rula, drugi lega mi ga ima, i radi strasno !!! ne samo da nikad nije imao s njim problema nego i radi dosta bolje od mog nec-a, no kako se kaze koliko para toliko muzike, ja sam svoj platio nekih 450 kn, a on svoj 1400 kn, pa ko voli nek izvoli, a da ponovo kupujem opet bi uzeo nec-a, jer smatram da se plextor ne isplati, no ko ima 1400 kn viska...
    Napajanje:MS400W
    MBO:Epox 9npa7I
    CPU:Athlon64 3000+,1800MHzBOX
    RAM:GEIL 2x 512 DDR 400Grafička kartica: Gainward GeForce6600GT128 MB,FW 84.21
    HDD:Western Digital WD800JB 80GB 7200/Maxtor 20 GB 7200
    Optika:Samsung DVD-ROM SD-616E/NEC ND-2510A DVD-RW

  25. #25
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Lol artas vec drugi post glupost.

    Pionirac da se kvari i da ne radi dobro, naravno kada budale ugase komp sa otvorenim drivom i onda rivaju unutra i strgaju i laser i sve.

    od najboljih prozvodaca su plextor i pioneer inace koristim vec plextor DVD-przu 5 godina i sada sam ju nedugo mjenjao zbog isteka garancije.

    Nije istina. Pioneer 108 je bila legendarna prža. Imam 109-etku i izvrsna je, dok je moj prijatelj doživio infarkt kada mu je isti ovaj model krepao nakon mjesec dana. Dobio je 110 u zamjenu i prži dobro, ali je užasna št ose tiče čitanja...jednostavno ne može pročitati neke medije koje ostale pržilice mogu. Drugi prijatelj također uzeo 110 i ima problema sa snimanjem jer mu snima medij oko duplo sporije nego što bi trebala i to sa najnovijim firmwareom. Opet, treći prijatelj je također uzeo 110-etku (svi se pale na pioneer, kao što zaključujete iz ovog posta) i radi mu super. Ne znam koji im je k*rac, ali pioneer bi se trebao pobrinuti za svoje pogone i testiranje kvalitete proizvoda, jer da sve prže rade dobro kao moja 109-etka, bili bi prvi u svijetu.
    Gordon Freeman je moj idol

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    Lol artas vec drugi post glupost.

    Pionirac da se kvari i da ne radi dobro, naravno kada budale ugase komp sa otvorenim drivom i onda rivaju unutra i strgaju i laser i sve.

    od najboljih prozvodaca su plextor i pioneer inace koristim vec plextor DVD-przu 5 godina i sada sam ju nedugo mjenjao zbog isteka garancije.
    o itekako se kvari!!! znam iz iskustva...

  27. #27
    Guest
    = Citat = Izvorno postao ivan
    http://www.hgspot.hr/opis.aspx?ID=17611

    ili

    http://www.ve-mil.hr/opis.aspx?sifra=21 ... 2278163566

    thnx, mislio sam kupiti LG ali su se svi tako razvikali oko NEC-a pa nisam bio siguran, osim toga LG će se pridružiti u moje kućište još k dvije LG pržilice

  28. #28
    Ja imam SAMSUNG DVD pržu i zadovoljan sam, imama je vec 2 godine i nikada nije pravila probleme, stog aj e to bestbuy, dakle . . .!

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ja imam SAMSUNG DVD pržu i zadovoljan sam, imama je vec 2 godine i nikada nije pravila probleme, stog aj e to bestbuy, dakle . . .!
    NEC je najbolji, najpouzdaniji i bestbuy (model 3550)

  30. #30
    Senior Member It lives by night Thoroughbred B's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    PC Ekspert
    Postova
    576
    Plextor je uzeo od Pioneer-a "hardware",dakle ista stvar samo drugo pakovanje...

    O kvaliteti ne treba puno,Plextor je najpoznatiji i najkvalitetniji Brand optickih uredjaja,tako da je Pioneer napravio pravi posao cim je jedan veliki Plextor posegnuo za njihovom tehnologijom.
    Conroe E6600 3.8Ghz,Ballistix D9GMH,P5B Deluxe WiFi,7900GT vmodded,7600GT WR owner

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •