Stranica 19 od 21 PrvaPrva ... 91718192021 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 541 do 570 od 617

Tema: RAGE

  1. #541
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Rage

    Znači, Igra, Update 1, 10.10v2 driveri za ATI/AMD.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  2. #542
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Rage

    Pa još neke modifikacije

  3. #543
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    I pristojna doza srece

  4. #544
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Rage

    Završio, 11 i pol sati na Nightmare.
    Samo napucavanje u igri valja, ostalo je ili prosjek ili ispod njega.

  5. #545
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Radi igra ok na Nvidia kartama...NOT! Help. Znaci isto kasnjenje textura mi je prisutno i max iritantno a jos veci problem imam oko nalazenja patcha kog mogu intalirat?? Moze neko postat neki link da probam uciniti ovo igrivim? Thnx

  6. #546
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Rage

    Na ATI radi dobro.

    Ja sam stavio na najteže ali igrao sam ukupno 20 minuta .

    Ok je. Malo izgleda isprazno. Ali probat ću u co-op. I malo više uživati u pogledima xD.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  7. #547
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Rage

    Meni sve radi, ali su texture ogavne. Baš slabe kvalitete. Ne znam u što su utukli tih 22 GB. Ima li kakav high texture pack? Postavke su mi sve na max.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #548
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    Teksture, vjerovali ili ne, loše izgledaju i na konzolama, gdje onda neće na PC-u. Svejedno, igra mi prekrasno izgleda, valjda jedna od najljepših grafika današnjice. Da nisu toliko forsirali 60 sličica po sekundi i stavili teksture visoke rezolucije, Crysis bi bio potučen do nogu.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #549
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Ubi me ovo kasnjenje ba,neigrivio mi,iritira maximalno... A grafika vani jeste lijepa,lijepe boje, i sa jacim texturama bi definitivno ovo bila jedna od ljepsih igara. A djedicu Crysis-a je mogao/moze potuci samo Battlefield 3 ali to se nece desiti ni izbliza ako je open beta mjerodavna a jeste.
    Enivej,ako neko ima neki fix za ovo kasnjenje textura na Nvidia grafama bio bi mi neizmjerno zahvalan jer mi se igra ovo...

  10. #550
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rage

    Drugi puta kupi ATI grafu gdje sve radi ko podmazano .

  11. #551
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Ma drugi puta od Carmacove igre necu ocekivati nista tako da ce dobro doci bilo sta(ako bude igrivo na PC)
    Igram malo ovako sa ovim texturama tek toliko da osjetim igru. Prosijek totalni. Namece se poredjenje sa Bordelandsom,ne samo zbog slicnosti u grafickom izgledu, ali Bordelands je bolja i originalnija igra definitivno. Pogotovo kad se uzme u obzir da je Borderlands bio jedno veliko iznenadjenje a ovde se ocekivalo nesto iznadprosjecno...

  12. #552
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Rage

    Meni igra nije na ATI-ci radila, dok nije izašao fix. Kada sam njega stavio sve se normaliziralo, kašnjenja više nema, sve postavke na maks i igra leti. Definitivno je moglo biti bolje odrađeno što se tiče tehnikalija, na daleko sve izgleda divno i krasno, no kada se baš zagleda onda se vide nedostaci.

  13. #553

    Re: Rage

    Heh...evo čitam rasprave na temu ovdje i na drugim forumima i smiješno mi je jer je Doom 3, kad je izašo, također izazvao podjeljena mišljenja. Glavni izvor problema onda i sad(osim lošeg PC porta za Rage) su prevelika očekivanja. Glavna poštapalica za Doom je bila da je igra obični benchmark. Meni je osobno Doom 3 bila jebena igra.

    Što se Ragea tiče ID je fakat gadno zasro sa PC-em. Ok izbacili su patch al fakat nije u redu. Dosta igara ima bugove kod izlaska al ovo je kriminal. To samo pokazuje nemar za PC publiku koji bi nažalost mogo postat i veći. Što se same igre tiče neznam jer ju nisam još nabavio al kolko mi se čini po recenzijama da je ok.

    Jebiga Carmack je popušio pun kufer love na X-prizeu i slično tak da je prisiljen obnovit rezerve i izbacit igru na tržište koje je puno love!

  14. #554
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Teksture, vjerovali ili ne, loše izgledaju i na konzolama, gdje onda neće na PC-u. Svejedno, igra mi prekrasno izgleda, valjda jedna od najljepših grafika današnjice.
    Heh, valjda sam ja neobjektivan pošto sam paralelno krenuo i sa Witcherom 2, pa je prema njegovoj grafici ova drekasta.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #555
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Rage

    počeo igrati igru, obavio prva 3, 4 questa i za sad mi je igra čisto ok... nemam apsolutno nikakvih problema s bugovima ni teksturama... zapravo, na samom početku se vidi da teksture malo kasne kad se naglo okrenem, ali kasnije se više ne primjeti... jedini veliki minus za sad su užasne teksture kad se actually približim nekom objektu... katastrofa, ovo je fakat ružno...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  16. #556
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #557
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Rage

    nije me bilo četri dana,inače u četvrtak nakon četverosatnog druženja sa igrom,išao instalirati friško nabavljenu igru warhammer 40k space marines,i nemožeš virovati kako su tamo čiste teksture,ono jednostavno olakšanje za oči
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  18. #558
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Rage

    evo i ja sam presao rage,nemam nekih vecih zamjerki,cisto solidna igra,da nije bilo pocetnih problema bila bi jos bolja,ovako ce ostati zapamcena kao samo sodlidna usputna pucaljka

    moja subjektivna ocjena 7.3/10

  19. #559
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Rage

    je li netko imao problema s nekim čudnim artifaktima prilikom razgovora s NPCovima? neko čudno titranje? i par puta mi se dogodilo da neki NPCovi u Wellspringu se kao "zaglave" pa se javi neki divlji bug u animaciji, kao da se rapidno izmjenjuju dva screenshota lika.. ne znam kak da bolje objasnim...

    uglavnom, osim toga, igra je za sad čisto ok... odigrao nekih sat i pol do dva i sviđa mi se...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  20. #560
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    evo i ja sam presao rage,nemam nekih vecih zamjerki,cisto solidna igra,da nije bilo pocetnih problema bila bi jos bolja,ovako ce ostati zapamcena kao samo sodlidna usputna pucaljka

    moja subjektivna ocjena 7.3/10
    Možeš li objasniti način na koji si dobio 7.3 i ocijenio ovu igru, hvala.

  21. #561
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    je li netko imao problema s nekim čudnim artifaktima prilikom razgovora s NPCovima? neko čudno titranje? i par puta mi se dogodilo da neki NPCovi u Wellspringu se kao "zaglave" pa se javi neki divlji bug u animaciji, kao da se rapidno izmjenjuju dva screenshota lika.. ne znam kak da bolje objasnim...

    uglavnom, osim toga, igra je za sad čisto ok... odigrao nekih sat i pol do dva i sviđa mi se...
    Znalo se dogoditi prije patcha.Zakrpaj igru obavezno ako nisi.

  22. #562
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Rage

    Vidiš, meni se to nije događalo...sva sreća Inače, fino laganini prelazim drugi put, čeka se BF3.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #563
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao Shaka
    evo i ja sam presao rage,nemam nekih vecih zamjerki,cisto solidna igra,da nije bilo pocetnih problema bila bi jos bolja,ovako ce ostati zapamcena kao samo sodlidna usputna pucaljka

    moja subjektivna ocjena 7.3/10
    Možeš li objasniti način na koji si dobio 7.3 i ocijenio ovu igru, hvala.
    npr. 73bodova od nekih 100...ima mana ali ima i dobrih stvari,steta bi bilo dati manju ocijenu od navedene

    ocjenjujem po principu imdba pa sam ga prenio i na igre

  24. #564
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    je li netko imao problema s nekim čudnim artifaktima prilikom razgovora s NPCovima? neko čudno titranje? i par puta mi se dogodilo da neki NPCovi u Wellspringu se kao "zaglave" pa se javi neki divlji bug u animaciji, kao da se rapidno izmjenjuju dva screenshota lika.. ne znam kak da bolje objasnim...

    uglavnom, osim toga, igra je za sad čisto ok... odigrao nekih sat i pol do dva i sviđa mi se...
    Znalo se dogoditi prije patcha.Zakrpaj igru obavezno ako nisi.
    imam patch 1, nemam patch 2... budem probao..

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  25. #565
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    deep_in_space
    Postova
    274

    Re: Rage

    Ih dok ovo izadje ima da se nacekamo. Nadam se da ce donijet rjesenje..
    AMD Phenom 9850 quad 2,5
    Shapire HD 4850
    4GB ram

  26. #566
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    Ono što gotovo nitko ovdje nije igrao jest multiplayer. Ovih dana sam mu malo više posvetio vremena i jako lijepo nadopunjuje igraće iskustvo. True, priča i likovi u kampanji su mlaki te vjerojatno nisu element koji bi te natjerao da igru igraš nekoliko puta, no replay value spašavaju co-op misije (Wasteland Legends). Ima ih 9 ako se ne varam i jebeno su zabavne. Igra se u dvoje te vam je zadatak u svakoj misiji izvršiti određene specifične zadatke. Svaka misija je u potpunosti drugačija, a suradnja sa suigračem mora postojati, posebice ako igrate na nightmare težini. Pošto je umjetna inteligencija jedna od najboljih što sam ikada vidio u jednoj igri, iskustvo napucavanja je vrhunsko.
    Jučer mi se desila jedna kul scena gdje sam pokrivao suigrača, a on je iznenadio protivnike sa auto-bombom. Može se svašta iskombinirati.

    Druga fora u Rageu su utrke. id Software je praktički u igru ubacio jedan Motorstorm, samo bez urušavanja okoliša. U multiu su četiri tipova utrke, moj omiljeni je "Free-for-all" gdje se na "Mad Max" način napucavate s protivnicima. Vožnje su veoma dinamične i prokleto zabavne.

    Sve u svemu, na kraju ne mogu reći da se ne isplati kupovati igru, čak po cijeni od 50€. Jedini pravi minus igre jest radnja i likovi (plus loše teksture u grafičkom izričaju), sve ostalo je tip-top odrađeno. Kada padne cijena, svakako kupite igru i isprobajte co-op. Do onda bi id trebao i pokrpati sve probleme sa grafičkim pokretačem
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #567
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    Do tada cemo svi zaboraviti na ovu igru...

  28. #568
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Rage

    S kojom se to ono igrom desilo, ne sjećam se više... Isto tako je bila smeće po izlasku, a dok su je pošteno popatchirali, više nitko nije igrao xD

  29. #569
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Rage

    Ne shvaćam zašto svi morate igrati igru na datum izlaska?
    Ja kod mnogih naslova pričekam dok im ne padne cijena, a osim toga, igra se u međuvremenu pokrpa ako ima neke tehničke probleme.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #570
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2010
    Postova
    1.799

    Re: Rage

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    S kojom se to ono igrom desilo, ne sjećam se više... Isto tako je bila smeće po izlasku, a dok su je pošteno popatchirali, više nitko nije igrao xD
    Ova to zasluzuje. Ima recimo Stalker,ja prvi sam saceko patch ili dva da mogu igrati bez problema,i bio nagradjen jednom od najboljih i najdrazih mi igara. A ovde da cekam i iscekujem fixeve i patcheve da bi igrao konzolaski port koji je usput prosjecna igra...tesko.

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ne shvaćam zašto svi morate igrati igru na datum izlaska?
    Ja kod mnogih naslova pričekam dok im ne padne cijena, a osim toga, igra se u međuvremenu pokrpa ako ima neke tehničke probleme.
    Ne moramo,ocijenimo sta je vrijedno cekanja. Ova igra ce se definitivno zaboraviti vrlo brzo.

Slične teme

  1. P/M: RAGE Anarchy Edition PS3
    By marijanovic in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 03-02-2012, 11:53
  2. RAGE za iPhone izgleda jako dobro
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 19-11-2010, 14:59
  3. RAGE dolazi u rujnu 2011.
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-08-2010, 17:51
  4. Gameplay trailer za id-ov RAGE
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 24-06-2010, 11:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •