Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 36 od 36

Tema: Pcplay-hate-Guild wars ?

  1. #31

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    Pa gledaj,djelomično i imaju pravo jer je GW zamišiljen kao CORPG ilitig cooperational roleplaying game,makar je u praksi očito više MMO(makar se updatevima to pokušava promijeniti)

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    3.630

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    Igrao GW, Warhammer Online i završio na wow-u. Mi smo različiti ljudi i različite stvari volim. Npr mene više oduševljuje PvE nego PvP. Warhammer je 75% PVP, a 25% PvE. GW je 50%, 50%, tamo mi se nesvida i to sastajanje samo u gradovima... Dok u wowu možeš se prikloniti jednom ili drugom 100%, otvoren svijet možeš raditi šta god oćeš. Što god vi govorili WoW je majka svim MMORPG-a.



  3. #33

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    Got new for ya,GW je CORPG.

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    = Citat = Izvorno postao Black Knight
    Igrao GW, Warhammer Online i završio na wow-u. Mi smo različiti ljudi i različite stvari volim. Npr mene više oduševljuje PvE nego PvP. Warhammer je 75% PVP, a 25% PvE. GW je 50%, 50%, tamo mi se nesvida i to sastajanje samo u gradovima... Dok u wowu možeš se prikloniti jednom ili drugom 100%, otvoren svijet možeš raditi šta god oćeš. Što god vi govorili WoW je majka svim MMORPG-a.
    WoW je najpopularniji MMORPG, ne najbolji.

  5. #35

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    Nije ni GW tako ne popularan,evo u ovome podforumu jako malo postova ,ali to je zato što je većina igrača u istoj guildi/alijanci,a oni koji nisu trenutno, su bili i aktivni su na našem forumu.

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Lokacija
    Postova
    2.105

    Re: Pcplay-hate-Guild wars ?

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Nije ni GW tako ne popularan,evo u ovome podforumu jako malo postova ,ali to je zato što je većina igrača u istoj guildi/alijanci,a oni koji nisu trenutno, su bili i aktivni su na našem forumu.
    istina, za vrijeme dok sam ja igrao, igralo je strahovito puno hrvata // balkanaca.
    inace, GW brojka igraca nije toliko mala, ako se ne varam 5 milja po nekim zadnjim statistikama.
    ako se varam ispravite me

    probao sam dosta toga,ukljucujuci wow, ali gw ce za mene uvijek biti #1.

    pancakes are my business...and business is good

Slične teme

  1. Guild wars 2
    By bornathepicek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-09-2012, 15:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •