Prikazujem rezultate 1 do 11 od 11

Tema: geek

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    geek

    lol ja sam par vrsta geeka po ovoj definiciji


    "A person with a devotion to something in a way that places him or her outside the mainstream. This could be due to the intensity, depth, or subject of their interest. This definition is very broad but because many of these interests have mainstream endorsement and acceptance, the inclusion of some genres as "geeky" is heavily debated. Persons have been labeled as or chosen to identify as physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, theatre geeks, history geeks, music geeks, art geeks, philosophy geeks, literature geeks, and roleplay geeks."

    sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, history geeks, philosophy geeks, literature geeks... => me

    ma geeks rulz!
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: geek

    music geek here

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.452

  4. #4
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    10

    Re: geek

    Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
    Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
    Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih.

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: geek

    = Citat = Izvorno postao xolan
    Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
    Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
    Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih.

    čitaj postove iznad.... gore ti piše definicija geeka
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: geek

    = Citat = Izvorno postao xolan
    Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
    Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
    Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih.
    a tebe zadirkuju jer ti stalno curi nos, oči ti gledaju svako u svom smjeru i padaš na testovima inteligencije?

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: geek

    = Citat = Izvorno postao xolan
    Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
    Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
    Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih.
    Morao si oživiti temu staru 4 mjeseca...TO SE NE SMIJE!
    PROČITAJ PRAVILA PRIJE NEGO ŠTO SE UČLANIŠ NA FORUM!!!

  8. #8
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: geek

    To se ne smije?
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  9. #9
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: geek

    Smije ako konstruktivno reviva temu...
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: geek

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    = Citat = Izvorno postao xolan
    Geek je osoba koja ima veliku inteligenciju i sposobnost za compom,znanosću itd.
    Geek nimalo nije freak i neznan zaso to ljudi smatraju(Valjda su ljubomorni,ali sta se tu moze).
    Npr. većina mojih u razredu zadirkuju ovog mog prijatelja samo zato jer malo vise zna od ostalih.
    Morao si oživiti temu staru 4 mjeseca...TO SE NE SMIJE!
    PROČITAJ PRAVILA PRIJE NEGO ŠTO SE UČLANIŠ NA FORUM!!!
    volim ove likove koji krenu udjeljivati svoju pravdu...you fail...
    inače,ja sam geek za igre,definitivno...

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150

    Re: geek

    = Citat = Izvorno postao unknown
    lol ja sam par vrsta geeka po ovoj definiciji


    "A person with a devotion to something in a way that places him or her outside the mainstream. This could be due to the intensity, depth, or subject of their interest. This definition is very broad but because many of these interests have mainstream endorsement and acceptance, the inclusion of some genres as "geeky" is heavily debated. Persons have been labeled as or chosen to identify as physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, theatre geeks, history geeks, music geeks, art geeks, philosophy geeks, literature geeks, and roleplay geeks."

    sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks, movie and film geeks (cinephile), comic book geeks, history geeks, philosophy geeks, literature geeks... => me

    ma geeks rulz!
    Me: physics geeks, mathematics geeks, engineering geeks, sci-fi geeks, computer geeks, various science geeks... Ostalo baš i ne
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

Slične teme

  1. Anime/l33t/geek talk
    By Kid A in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 41
    Posljednji post: 24-04-2010, 11:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •