Vidi rezultate ankete: Nasilje u obitelji. Šta učiniti da sam svjedok?

Glasači
56. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • 1. Prijavio/Prijavila bi zlostavljača policiji i svim potrebnima

    24 42,86%
  • 2. Šutio/Šutila bi o tome. Neka se brinu za sami za sebe

    8 14,29%
  • 3. Probao/Probala bi pričati sa Zlostavljačem/Žrtvom

    13 23,21%
  • 4. Neznam. Ne bi se snašao/snašla.

    3 5,36%
  • 5. Nešto Peto? Šta? Molim objašnjenje u postu ako ste odabrali peto.

    8 14,29%
Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 112

Tema: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    pokušao razgovarati ako ih znam! ako ne nikada ih necu upoznati
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    pa i to je moguče! ako dečko obožava svoju curu i radi sve kaj oče! e pa onda to ti se zove iskorištavanje muškaraca preko crnoga i bez poštovanja!
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    lol ajde dobro!
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    prijavio naravno -_-

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Ne mogu zamisliti čovjeka koji nebi prijavio nasilje nad ženama.Ili,još gore,djecom.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Znao sam jednog lika koji je curi obećao da će sa njom brisat pod ak se ikad ožene. ray

  7. #7
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Odmah prijaviti, ti tvoji susjedi su bili malo preinertni
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Evo ti primjer iz mog života! Jako rijetki ljudi to znaju ali ajde! Meni je pravi tata (sada imam oćuha)
    bio alkoholičar i pol! Kada bi došao doma sa četvorkom ili da zakasnim 2 minute doma dobio bi od njega po pi*ki. Ponekad me je znao iz dosade izlemat. Ali je sam šutio, mama je šutila , čak su i susjedi šutili makar su svi znali šta se događa. Tko zna. Da su prijavili možda bih bio u domu ili ko zna gdje. Sva sreća što se on iselio iz RH. Jer da ga vidim vratio bih mu sve! Duplo!
    Gle stvarno mi je žao šta ti se to dogodilo i vjerujem da se to moglo adekvatnije riješiti ali sam primjetio da stalno pričaš o nekakvim sranjima, tučama i ostalim glupostima a vjerovatno nisi niti bio u nekom velikom fajtu.

    Zajebi ta sranja, pa koliko imaš godina... živi normalnim životom, a ne svaki drugi-treći put spominjat lemanje, palice,boksere i "ekipu iz Dubrave"...

    znam, fora je kao ekipa smo i sve nitko nam nemože ništa...al bolje je ne živit u zabludi i zajebat takve gluposti.

    Opet, suosjećam se s tvojom situacijom (prijašnjom nadam se da ti je očuh sada ok).

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Evo ti primjer iz mog života! Jako rijetki ljudi to znaju ali ajde! Meni je pravi tata (sada imam oćuha)
    bio alkoholičar i pol! Kada bi došao doma sa četvorkom ili da zakasnim 2 minute doma dobio bi od njega po pi*ki. Ponekad me je znao iz dosade izlemat. Ali je sam šutio, mama je šutila , čak su i susjedi šutili makar su svi znali šta se događa. Tko zna. Da su prijavili možda bih bio u domu ili ko zna gdje. Sva sreća što se on iselio iz RH. Jer da ga vidim vratio bih mu sve! Duplo!
    nije ni čudno kaj se voliš tuć... mom frendu stari sada več mora prijetiti remenom da bi ga poslušao! makar kako on kaže ""lupio me je i ja sam mu se samo smijao i onda ga gurnuo da kresne u zid""
    makar on je poznat po lažima i tako to!
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  10. #10
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Čitao sam jedanput u playboyu (don't laugh) da je ženska tukla svog muža! Lik je bio papučar i picajzla! Događa se, samo što se to jako rijetkoSdogađa!
    Gledal sam ja na Galileo kad su išli vidjet koliko su žene agresivne i ak se dobro sjećam, u takvim svađama su ispale agresivnije od muškaraca.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    isse stari me nije udario ili stara 3 godine jebote...(mislim na ono standarno,dobićeš batina ^^)

  12. #12
    Senior Member Lock'n'Load bigdanger's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    kraj kompjutora na planetu zemlji
    Postova
    127

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Shvaćam ti ja to sve! Problem je u tome da ja moram negdje izbacit svoj bijes koji sam skupljao godinama zbog tate! Probavao sam sve. Boksačke vreče i te gluposti, čak sam bio na tabletama ali 0 bodova. Morat ču nač tatu i s njim malo popričati o starim vremenima. Možda mi bude lakše!
    bit ce vjeruj mi.nemoj se vrijeđat ali tata ti je bio malo(previse) pio jer da takve stvari ucini moro je bit velki alkoholičar(ili daj je otiso psihički kvragu.
    ovaj forum je gnijezdo za ovisnike koji si na njemu dosađuju looooooolhaha
    booooooooook idioti vise se necu vratit,mozete me bannat nije me briga,bljuva mi se od vas,wiking jel ti igras gladiatus ako da reci to prek gladiatusa...

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    ne znam, prijaviti ili ne hmm... pa ono, s jedne strane, treba to prijavit jer stvarno nije u redu, a s druge strane, ne bi trebalo jer nije na tvome da se uplićeš pa da još žena/djeca/netko imaju problema!

    a ovo sa psetom... ima samo viška bijesa, vjerojatno...
    pseto, ako ga nađeš... jao njemu

    BITCH, IT IS 5:40!

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Pa stvar je uj tome šta si opravdavaš nick na neki način.
    Puno laješ ali ništa ne grizeš.
    Prestani se prijetiti tu po forumu da to ljudi moraju bezveze gledat takve prosere - i odi izlemat starog kad već to tako žarko želiš.
    Isto tako povratak u realnost - ACAB - nisu svi policajci takvi kakvi smatraš.
    Prozivio sam ja mnoga "bojišta" na utakmicama, i baš su mi policajci znali spasit glavu.

    Na kraju krajeva, koliko imaš godina?
    Tvoj pristup stvarima me zabrinjava, možda je sve to jedan "đir" koji se fura - onak ekipa ovo ono i ostale gluposti - ali i nemora biti.

    Kakav bjes? Nema tu nekog bjesa, stari te mlatio - sad je prošlo, tko ga jebe neka trune u paklu, jbg tesko je zaboravit i netreba nikad oprostiti ali ispucavanje bjesa? Kakve su to djecije provale?

    Pusti sad to, ako zelis nesto konkretno i vec si poceo tu pisat takve stvari (pazi na forumu gamerskog časopisa) - onda nemoj pisat nego budi muško, palicu u ruke i na adresu od starog.
    U drugom slučaju, jezik za zube i probaj uživat u životu, bjes koji je u neku ruku normalan moraš riješiti sportom + psihlogom druge nema.

    Ovo ti je priateljski savjet, nemoj ništa zamjerit.

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    On ti je psihički bio ok osoba, dok nije našao bocu! Onda su počela s*anja! Znam da se nanovo oženio i dobio je dvije kćerke! Sam čekam da saznam da je digao ruku na njih!
    pa ako znaš di živi odi do njega! popričajte! i pokušaj se kontrolirati! nemoj započinjati bitu ni niš! samo lijepo razgovarajte o onome prije kaj se odselio i o ovome sada! i reko si da ima dvije kčerke? a to znači da ti imaš polusestre! odi ih upoznat ako več nisi...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Definitvno prijaviti policiji...
    ako policija ne poduzme ništa ili on opet digne ruku na svoju ženu/djecu, treba mu slomiti ruku da nema više ničim da ih udara. Slomiti, a drugi put odsječ ruku. Da se to uvede u zakon, bismo vidjeli kako bi se smanjilo zlostavljanje.

  17. #17
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    a i moj stari guta samo kad dojde doma pod šajbom legne u krevet i miran do sutra u jutro, niti se nezna za njega ^^

    što se tiče prijave, pa sdigurno bi prijavio da pređe granicu

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Meni je stari prestao piti kad sam se ja rodio. To je zadnji put da se pošteno zabetonirao imho.

  19. #19
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Moram vam samo napomenuti kako lemanje nikada nije rješenje. Prelazak iz žrtve u zlostavljača je, čak i statistički dokazano, vrlo tanka linija za prijeći. Zvuči grozno, ali u najvećem broju slučajeva zlostavljači žena i djece, bullyi, ulični huligani "cipelari", pa čak i pedofili, bili su u mladosti i sami žrtve nekog oblika nasilja. Čim prije prijaviti ili tražiti bilo kakvu pomoć i zaštitu izvana (socijalne službe, policija, školski psiholog, razrednik, liječnik, neki drugi član obitelji...), uvijek donosi puno više koristi od žudnje za osvetom. Osveta, čak i kad se provede, ne donosi apsolutno nikakvo olakšanje.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    definitivno popricati...cuo sam vec pseto da ti je tata bio alkoholicar.Ko zna koliko mu je to pomutilo razum...Mozda nije htio biti toliko nasilan.
    Nemoj bit nasilnik,treba se popricati...

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Pseto...slusaj sad...Kao prvo,i da ga isprebijas,zapravo se spustas na njegovu razinu.
    A i odrzi obecanje dano svojoj curi oko tucnjave

  22. #22
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    W1k1n6 the wise!

    Ovo je fakat bilo dubokoumno! Moj najveći strah je da budem isti kao ''tata''! Na ženu neću nikada dić glas a kamoli ruku, ni na djecu!

    Ako osveta nije riješenje..... Šta je? Popričati s njim i pitati ga zašto? Ili?
    Rješenje je... da zapravo i nema rješenja. Što god učinio nećeš moći isprati ružne uspomene. Da li ćeš jednog dana popričati s njim ili ne, to ćeš sam odlučiti, a ako ćeš htjeti da se loše osjeća to ćeš znat postići bez fizičkog nasilja. Preporučam gumb "ignore" dok god ne budeš spreman za jednu takvu vrstu razgovora, a najbolje sebi si već učinio time što si se otvorio drugima, mada na žalost dosta kasno, no to je na žalost i inače slučaj kod većine djece/ljudi u takvim situacijama.
    Okruži se onima koji pokazuju da im je stalo do tebe, sve ostalo baci u drugi plan.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Koje simptome PTSP-a imaš?
    Skuzili smo da imaš curu, sve ok.
    Mislim da nema puno komplikacija u ovom slučaju, ili se nađi sa starim i pričaj ili iskali taj svoj bjes, ili nastavi sa životom... ovo s rukom mi malo smrdi, jer moraš biti lud ( a i poslali bi iz škole socijalnu da te nema mjesec dana bez jaaaaako dobrog razloga).
    Ajde odgovori mi na ta pitanja pošto sam po prirodi skeptičan, ako je sve istina onda se unaprijed ispričavam.

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Škola bi to provjerila + lječnička potvrda koju bi trebao dobit, a da mi je vidjeti doktora koji nebi skuzio da te je netko tukao... taj nek ode na prekvalifikaciju.

  25. #25
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    ja sma svoje rekao, nasilnicima odrezat ruku kako nebi mogli dizat više ruku na svoju ženu/djece
    Ako siluju, odrezat im pimpek.
    Ako onda u bijesu, što su im napravili, ubiju nekoga, odrezati im ruke i noge i poslat ih u samicu na 5 godina.
    Možda bi prvih godinu dana bila dosta žrtava s obje strane, ali nakon godinu/godinu i pol, ljudi bi živjeli u strahu, u strahu da dignu ruku na svoju obitelj ili ubiju nekoga.
    To ne mislim da bude ko inkvizicija, susjed prijavi i odmah neočekivano doleti španjolska inkvizicija.
    Mislim da bi se onda trebalo, ispitat malo po prošlosti nasilnika i njegovu okolinu. Jer, kao šta kaže wiking, nasilje prouzrokuje nasilje ( klinci ce naslijedi tu nasilnu stranu, ili ce cijeli život boraviti na rubu samouništenja). Poštujem to što je wiking rekao, ali i tako postoji ona stara poslovica . Klin se klinom izbija. Biti nasilan prema obiteljskim nasilnicima, to treba. Nema drugog načina, treba im usadit strah u kosti. Vjerujem da bi puno pljudi promjenili svoj stav o premlaćivanju obitlej kad bi im doletio netko i njihovom ku*cu približio škare

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Pa ono, sad je to prošlost... zapitaj se kako to da si cocaine addict, sniper lover, mrzitelj policajaca (bas me zanimaju razlozi ...

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Pseto,psihijatar nije đubre jer te pita o detaljima.On je školovan za to,i svako pitanje ima svoj razlog.Psihijatar na razne načine saznati istinu,čak i ako si ti to 10 puta porekao.On može po izrazu lica,širenjem zjenica,ponašanjem,glasu,boji glasa,po položaju tvojih ruku i smjeru tvojih pogleda vidjeti dali lažeš.A i više od toga.Stoga,nemoj zajebavati psihijatre,vjeruj mi da ti oni žele pomoći.

    Nadalje,o tvom stanju.Ok,stari te tukao.I,je li to razlog da ti svaki post sadrži riječi "UDRI!!!", bokser,droga,alkohol,kokain,ekipa,tuča,prebiti,iz lemati,nakantati,ubiti,razjebati,po pič*i,ili bilo koju drugu riječ koja aludira na to? Vjeruj mi,i ja sam imao takve prijatelje koji su uživali u takvim aktivnostima i vjeruj mi da se takvi ljudi time ne hvale! Tvoj stav o policajcima ? Je li te policajac ikada nalemao bez razloga? Je li ti ikada ubio člana obitelji? Na kraju,zapitaj svoj stav o policajcima.Nema im se smisla opirati,ako ti kažu "Uđi u vozilo",ti to moraš izvršiti,ako im se opireš,nema problema on će te na silu utrpati u auto i dobit ćeš prijavu zbog opiranja službenoj osobi.Ako potegneš paliju na njega,nema problema buraz on će ti glavu razbit pendrekom,idi na njega vatrenim oružjem ma on će ti glavu raznijet! To je zakon,a zakon se mora poštivati - ako ti se ne sviđa,ma idi negdje drugdje.Ti misliš da oni uživaju u privođenju pijanih idiota na cestama,pa svaki idiot me može nabit u auto,osjećam se sigurnije kada vidim da ima prometnih policajaca.E sad,ti si "A.C.A.B"? Ma,ja bi ti glavu razbio da meni to vikneš,uopće me ne zanima,ti omaložavaš predstavnika zakona.

    Sniper lover? Neki frajer koji se kuži u oružje i svaki dan ubija snajperom sa 800 metara udaljenosti,pokretnu metu?

    Kokain lover? Jesi ponosan što uzimaš kokain? Jel' se osjećaš moćno ako to svi vide?

    Stari te tukao.Ok,ali je li to razlog da imaš takve traume koje liječiš - ako je tebi vjerovati - svakodnevnim "prebijanjem sa ekipom"? Jedino ako si psihičko slaba osoba,trebao bi biti sretan što si se takvog smeća riješio.Istući ćeš ga kad ga vidiš? To ne samo da nije riješenje,tuča je zakon buraz,ignoriranjeSje ako želiš nekom nauditi.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    gle K4ciga neznas cijelu pricu o njemu,tako da nemas pravo kenjat.Nitko nezna detalje njegove price,zna se da mu je bilo tesko i nemoras jos ti pisat sladoled.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    Ne piše sladoled nego je realan. Realnost će pomoć svakome, pa tako i ovom dečku.
    Pola ove priče je isfuravanje hard-rambo stil priče, pomješane kvazi huliganstvom.

    Ruku na srce, bit cu iskren, vjerujem da isti nema veze s tučom, niti je toliko agresivan niti je nekakav huligan, cocain addict ili nešto treće. Samo se osjeća napuštenim i bjesan je ali nemože ispoljiti svoje frustracije i emocije. Živi u imaginarnom svjetu gdje se osjeća bolje (zamišlja da je huligan, da djeli šamare šakom i kapom itd itd šta zapravo nema veze s realnošću).
    To što ja ne vjerujem u djelove neke priče ( znam kako taj dio ljudske psihe radi jer sam bio suočen s njime dugo godina ) - i da je u nekim trenucima žalosti, nemoći i jada jednostavno najlakše stvorit svoj svjet gdje si ti pripadnik neke ekipe, najači si , imaš curu, faca si itd. itd. pa tako i pričaš ljudima i samo se vrtiš u svom imaginarnom krugu.

    To je moj osvrt.

    A sad, ako mu itko želi pomoći ( a ja želim ) pristupit će mu ovako, iskreno, bez puno farbanja.
    Ako želiš pomoć, i ako je stvarno situacija takva kakva je bolje nam pričaj o tome šta i kakav je tvoj odnos s ocem danas, detaljnije o samom aktu njegove agresivnosti prema tebi ( da, detalji pošto nitko od nas ili psihijatara nezna koliko te je on zapravo tukao - ako je, nemaš se čega sramiti ) itd itd.

    pozdrav.

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Nasilje u obitelji. Prijaviti ili šutiti?

    ja mislim da bi oca najviše zaboljelo kad biš ga uhvatio za vrat pribio za zid, i onda ga pustio i reka mu da nisi pičkica poput njega...
    to bi bilo ravno da ga čak noris udari u muda

Slične teme

  1. Nasilje vs Pornografija
    By Niko Bellic in forum Alt-F4
    Odgovora: 89
    Posljednji post: 02-10-2010, 14:30
  2. Nasilje
    By Duke of Earl in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 101
    Posljednji post: 18-02-2009, 23:27
  3. Nasilje na stadionima i oko njih
    By W1k1n6 in forum Alt-F4
    Odgovora: 54
    Posljednji post: 07-07-2007, 10:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •