Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 127

Tema: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Brijem da nema ove teme, pa ću ju ja otvorit. Pošto sam veliki ljubitelj Terminatora i sve vezano uz njega, tako je došao taj dan dok sam saznao da dolazi Terminator serija na fox5, a za prijenos na RTL televiziji je nepoznat. Snimljena je nedugo prva sezona (do kraja, sa samo 9 epizoda). Evo da se previše ne mučim cititram sa wikipedie:

    Genre Drama
    Action
    Sci-fi
    Created by Josh Friedman
    Starring Lena Headey
    Thomas Dekker
    Summer Glau
    Richard T. Jones
    Country of origin USA
    Language(s) English
    No. of seasons 1
    No. of episodes 9 (List of episodes)
    Production
    Running time 43 min. (approx.)
    Broadcast
    Original channel Fox
    Original run January 13, 2008 – present
    Chronology
    Preceded by Terminator 2: Judgment Day
    External links
    Official website
    IMDb profile
    TV.com summary

    Back story

    Main article: Terminator 2: Judgment Day

    At the end of Terminator 2: Judgment Day, Sarah, John, and the Terminator successfully destroy the T-1000 and the arm and computer chip from the first Terminator. The Terminator, at its own request, is then destroyed in order to eliminate any future technology that could be used to create Skynet. Sarah and John, now wanted fugitives, must also face the reality that other enemies from the future could be after them. However, they were able to delay "Judgment Day" from 1997 to 2011.

    [edit]SSummary

    See also: List of Terminator: The Sarah Connor Chronicles episodes

    Prompted by the return of Terminators into their lives, Sarah and John decide to stop running, and focus on stopping the creation of Skynet. They are aided by Cameron, a Terminator who poses as a female student at John's school, and whose mission is to protect John. Meanwhile, FBI Agent James Ellison pursues Sarah and John with the belief that Sarah is deranged.[23][24]

    An advance script review by TV Squad revealed that time travel would play a major role in the series premiere, including a temporal leap for the main characters from 1999 to 2007.[25]SThe pilot episode as broadcast begins in August and September 1999 with a jump to September 2007. Three video clips from the series premiere published on the IGN website included Cromartie, the enemy Terminator, using Sarah's voice over the phone to find John, Sarah and John fighting over their current situation, and Cromartie looking for John, Sarah, and Cameron at the Dyson residence.[26]

    Evo i trailer:

    OjLne16FKmQ

    P.S. Moje mišljenje od seriji je ta da nije ispao promašaj, pogotovo za fanove i osobno sam si nasladio oči sa zgodnom Terminatoricom.

    Screenshots

    Summer Glau as Terminator

    Summer Glau as Terminator

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    pogeldo sam jednu epizodu. serija mi se ne čini loša ali malo je prenaivna i nije ni blizu terminatora 2
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Nisam još gledao, ali trailer ne obećava, a i čini mi se da su tom serijom dosta upropastili Terminator serijal (OK, ni trojka nije nešto, ali je kraj priče. Barem se nadam.).

    A još k tome dodati da glumica niti malo ne liči na Sarah Connor iz filmova (čak mi izgleda nekako mlađa). Mogli su barem sličnu glumicu uzeti.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Ne, dvojka je kraj priče. Spriječili su sudnji dan i gotovo. Tako je rekao i Cameron.

    Trojka je, kao i ova serija, tipično glupiranje i mužnja prastare krave.

    Terminator je završio zajedno sa švarcijem u onoj talionici. I ostao kult.

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    hmm gledao sam svih 9 epizoda i serija je odlična glupo je davati komentare dok ne pogledate
    priča je odlična još se puno toga objasni i radi se o spriječavanju sudnjeg dana

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    jebes terminatora bez Schwarzeneggera
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    jeste gledali terminator 2 sa izbačenim scenama? film pokazuje totalni kraj postojanja terminatora, neke finte kako su omogučili švarciju da uči, kyleovo ukazanje sari u ludari i tako jš neke zanimljive stvari.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    ja sam gledao tu dvojku sa izbacenim,frend je narucio dvd preko amazona on je freak za terminator cak i knjige ima.

    ugl pogledao sam 1. epizodu serije ono malo cudno gledat terminator sa tima glumcima al nije lose,filing se vratio,jos otkako sam ko klinac gledao terminator

  9. #9
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Evo ja pogledao prve dvije epizode.

    Mogu reći da je čist ok, iako su glumce loše odabrali, bilo bi bolje da je onaj pandur s kojim je sarah bila zaručena terminator, nekako mi liči na T-1000.

    Da su samo našli ulogu koja liči na staru Sarah Connor (Linda Hamilton), ali bolje je da nisu uzeli dotičnu Lindu jer na što sad žena liči, žali bože, čak ni na staru sebe ne liči

    http://images.eonline.com/eol_images/Pr ... 100506.jpg

    Uglavnom odvija se nakon Terminatora 2 i prije Terminatora 3. Popunjava rupu između ta 2 filma (koje btw. nije trebalo ni bit jer kako je w3ky rekao, T2 je kraj priče)
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Evo ja pogledao prve dvije epizode.

    Mogu reći da je čist ok, iako su glumce loše odabrali, bilo bi bolje da je onaj pandur s kojim je sarah bila zaručena terminator, nekako mi liči na T-1000.

    Da su samo našli ulogu koja liči na staru Sarah Connor (Linda Hamilton), ali bolje je da nisu uzeli dotičnu Lindu jer na što sad žena liči, žali bože, čak ni na staru sebe ne liči

    http://images.eonline.com/eol_images/Pr ... 100506.jpg

    Uglavnom odvija se nakon Terminatora 2 i prije Terminatora 3. Popunjava rupu između ta 2 filma (koje btw. nije trebalo ni bit jer kako je w3ky rekao, T2 je kraj priče)
    serija ne popunjava rupu nego otkriva totalno novu priču
    SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER
    iako su mislili da je stvaranje skyneta zaustavljeno ali ipak nije i putuju u budućnost da spriječe to
    SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER SPOILER

  11. #11
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao olio
    serija ne popunjava rupu nego otkriva totalno novu priču
    Da imaš prav, zaboravio sam već kaj se desilo u T3.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Neki dan sam malo bolje progooglao i pogledao izjave redatelja i scenarista zašto su napravili Terminator seriju. Kažu: Pošto u Terminatoru 3 nema Sare Connor, želimo prikazati što se ustvari dogodilo sa Sarah Connor (kažu da je to najveća svrha serije, a vjerojatno i da još zarade na starim idejama što i nisu naravno naveli).

    Ja im vjerujem na riječ jer ima smisla, jer kada uzmemo u obzir da se radnja događa između T2 i T3 i još plus da se serija i prijevodu zove kronike Sare Connor, ima smisla itekako da ga ima.

    P.S. Ova ženska na mojem avataru je Terminatorica (Summer Glau as Cameron Phillips) koja sada štiti John Connor-a od drugih Terminatora, da nebih netko slučajno mislio da je ovo Lara Croft, jer iz profila tako djeluje.

    EDIT: Evo ako nekoga zanima informacija o T4 http://www.ezadar.hr/clanak/terminator- ... e-u-kinima

    ...i da, kada su Švarcija pitali dali bi htio snimit T4 on je samo rekao "MOŽDA".

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    svih 9 epizoda pogledao, svidja mi se makar nema onog pravog terminator filinga(nedostatak glazbe osjetan)

  14. #14
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao GrimReaper
    svih 9 epizoda pogledao, svidja mi se makar nema onog pravog terminator filinga(nedostatak glazbe osjetan)

    i nedostatak Schwarzeneggera je pre ogroman
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    ma arniea jos mogu neak prozvakat,al mjuze da mi nema. shvatil sam da sam se zbog mjuze dosta uzivil u filmove,sto sa serijama nije slucaj.

    u filmu se vise bojis onako kako prezivjeti,dok ovdje sve zgleda onako, jeftino.
    i tu je terminator defender jednak sa neprijateljskim,dok u filmovima je uvijek manjkav(slabiji model), pa je borba za preživljavanje jos žešča

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Istina, to dvoje fali. Glazba i Švarci.

  17. #17
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Zašto mislite da je T3 nepotreban dodatak? Meni se čini kao logična žbuka na ionako paradoksalnu priču cijelokupnog Terminatora (ili bilo kojeg time-travel filma).
    Treći dio zapravo opravdava prva dva, tj. čini priču logičnom cijelinom (jel netko gledao 12 Majmuna ilitiga "Twelve Monkeys"?). Prva dva djela nemaju smisla ako se Sudnji Dan uopće nije zbio. U biti, čak u drugom dijelu postoji očigledna naznaka da nešto baš i ne ide kako bi trebalo - konkretno, Dyson je navodno odgovoran za konstrukciju Skyneta (to joj kaže sam terminator koji dolazi iz frikkin budućnosti), ali čak i nakon što on pogine, 2 godine kasnije Skynet ipak biva konstruiran...

    Ekipa se izvlači na to da svako putovanje u prošlost kreira alternativnu vremensku liniju, ali u tom slučaju postoji massive problem - otac Johna Connora je napravio svog sina tako što ga je njegov sin poslao u prošlost (!), pa je ovaj slučajno zbario njegovu majku... Ovaj predsudbinski paradoks bi trebala biti naznaka da se alternativne linije zapravo ni ne stvaraju, nego postoji konkretna uzročnost (12 majmuna, khm).

    Sve u svemu, sva spletkarenja u prva dva djela vode do konačne nuklearne apokalipse ( War. War never changes. The end of the world occured pretty much as we have predicted.. brže Bethesda, brže! ) u trećem djelu, zbog čega počinje radnja prva dva djela

    Sorry, zvuči glupo razglabanje, ali meni su baš fora te temporalne pizdarije
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    MOGUĆI SPOILERI.
    NIŠTA ŠTO BI VAM MOGLO POKVARITI TERMINATORA AKO STE GLEDALI FILMOVE.
    (neću pisati malim slovima poradi dugog posta i rasprave)


    Ovako, pogledao sam pilot Chroniclesa i opet zaključujem da je izmišljanje tople vode i smeće. Obrazložit ću.

    Prvo, vremenska linija:

    1984. - Skynet šalje Terminatora u prošlost da ubije Saru Connor. Ako se dobro sjećam, iz 2027.
    Priča je da će roditi Johna, vođu pokreta otpora. Sudnji dan je 1997., kako kaže Reese.
    Cameron namjerno ostavlja ovaj vremenski paradoks s Kyleom kao ocem Johna.

    1997. - John Connor ima 13 godina. Terminatori se vraćaju u prošlost da ga zaštite/ubiju. Oni ubijaju Dysona, uništavaju ruku, mikročip i Cybernešto i tako sprečavaju Sudnji dan.

    Gluposti koje su donijeli Terminator 3 i Kronike:

    T3:
    U priči stoji da su događaji u T2 smješteni u 1995., a da je John imao 13 godina. Totalno kriva procjena.
    Priča se odvija u 2003., pričem je sudnji dan samo odgođen 6 godina.

    Kronike:
    Kronike su, da se tako izrazim, pune govana. Pogledao sam samo pilot, no i to je čisto dovoljno.
    Recimo, terminatorica nema smisla. Uvijek su se terminatori slali na lice mjesta i s konkretnom zadaćom. Ova ovjde je tako, otišla u prošlost i pazite sad. Upisala srednju školu! Citat: "Tražila sam vas 73 dana." FFS, oni su došli u taj grad, gdje si ti već bila ono, srednjoškolka. Tko tu koga?

    Nadalje, ono, putovanje u prošlost nema smisla. Priča se da su slali ljude iz pokreta otpora da skupe oružje i ostale potrepštine.
    Slali su znanstvenike da naprave vremensku mašinu da bi mogli natrag u budućnost.
    Slali su hrpetinu terminatora s svakoraznim zadaćama.
    Totalno su isfurali vremensku kapsulu da nema smisla.

    Fanovi serije pričaju da su Kronike ono što je trojka trebala biti, ali kronike su toliko besmislene da je to strašno.
    Tipa, Cameron je još u jedinici napomenuo da kroz kapsulu može proći jedinka, a njih je bilo troje.
    Radnja se odvija u 99. kad John ima 15 godina, opet netočno s obzirom da se rodio 1985.
    Putovanje u budućnost narušava ideju, i totalno kvari slijed događaja.

    Serija nam jednostavno daje do znanja da su ih oni mogli slati kako im se poželi, koliko god treba, tako da ubijaju priču jedinice i dvojke.

    Ma previše je sitnica u igri, a nemam toliko volje o njima razmišljati.
    Ako ćemo raspravu, može, al da ne pričam sad u prazno.

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Radnja se odvija u 99. kad John ima 15 godina, opet netočno s obzirom da se rodio 1985.
    Sta se nije rodio 84?

  20. #20
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    devet mjeseci sick, devet mjeseci ^^

  21. #21
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    devet mjeseci sick, devet mjeseci ^^
    Ja zaboravio da roda nenosi djecu

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    zar ne nosi (((((((((((((

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    LOL Kenyi ... nego, ja se sa Wekijem slažem. Sve je točno napisao onako kako je. I ja sam skužio da su neke stvari pobrkali, a najviše sa tim godinama radnje sadašnjost/prošlost/budućnost još od kako sam pogledao T3 vidio sam da nešto tu smrdi. Jonathan Mostow je uradio solidan posao, ali ipak se skuži da ovdje nije bio upleten um Jamesa Camerona što znači da nije rezultat filma ispao kako treba. A što se tiće Sarinih kronika, istina da nemože prismrdjeti T1. i T2., ali ja sam ipak veliki fan pa se mogu zadovoljit i sa ovime što danas proizvode.

    VIC:

    P: Sta kaze terminator kad sretne plavusu?

    O: "U, usta ga vista , baby!"

  24. #24
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Recimo, terminatorica nema smisla. Uvijek su se terminatori slali na lice mjesta i s konkretnom zadaćom. Ova ovjde je tako, otišla u prošlost i pazite sad. Upisala srednju školu! Citat: "Tražila sam vas 73 dana." FFS, oni su došli u taj grad, gdje si ti već bila ono, srednjoškolka. Tko tu koga?

    Znaš kaj mi je još najžešći dio u svemu tome, da si gledao dalje TSCC skužio bi jedan veliki falus. Naime terminatorica se u prvoj epizodi prirodno ponašala, kao da je čovjek, ima emocije itd itd itd itd, a pazi ovo, 2-3 epizode kasnije ta dotična kao da to sve zaboravi, čak ni ne sjedne u školi, connor joj cijelo vrijeme govori da se ne ponaša kao nakaza, a kad ju je upoznao, ne bi ni isus skužio da je terminator.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  25. #25
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Pazi još jednu foru. Ako su terminatori, da citiram, "cybernetic organism, living tissue over metal exoskeleton", zašto su ga "zapakirali" u tijelo srednjoškolke.
    Okej, kužim da trebaju biti različiti da se lakše infiltriraju u ljudske redove, no zar u manju organsku konstrukcije ne ide ujedno i manji terminator, timviše nekvalitetniji?


    Usput, kako je maloljetna djevojka sama upisala srednju, koju potpisuju roditelji/staratelji?
    ^^





    Usput, u Terminatoru 2, Sara nekoliko puta napominje kako se konstantno skrivala po meksiku i raznim vukojebinama te obučavala Johna baratanjem raznim oružjem, poznavanjem vojnih taktika i sličnome.
    Zašto onda u kronikama svi forsiraju da frajer ide u srednju školu, gdje je maksimalno izložen prijetnjama, prije svega zbog registracije imena. Zar su toliko nepromišljeni? Fatalne greške njega i srednje se vide u prvih deset minuta pilota.
    Također, šta frajer misli na fakultet? Prodavati će osiguranje nakon sudnjeg dana? Gledati burzu i skynetove dionice? Tragikomična serija, tj. totalni promašaj.

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    hebi se veki, uništio si mi nadu da ikad pogledam tu seriju

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Veki skidam kapu.Po meni je sve nakon prvog Terminatora nepotrebno.Bio je to kultni film koji je osakaćen nepotrebnim nastavcima.2. dio je odličan film ali nikako mi nije sjela priča i preobrazba termija u dobrog lika.Film je izgubio na atmosferi.3. dio je bio potreban poput prišta na vrhu nosa.Seriju nisam ni planirao gledati.

  28. #28
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Ma imam ja još toga u rukavu. Samo mi ne pada sve napamet u šusu.

    Recimo još jedan detalj. Iznimno bitan kod razvoja radnje i atmosfere.

    Sarah Connor je kroz prvi terminator na koži osjetila kako je to kad te proganja nezaustavljiva mašina i prema Johnu je postala perverzno zaštitnički nastrojena. Osim toga, žena je totalno skrenula s uma i postala maksimalno paranoična, što je sasvim prihvatljivo za situaciju.

    Kronike u potpunosti ubijaju taj mentalitet i karakterne osobine, gdje je Sara, pazite ovo, prema terminatorima sarkastična. Situacija u kojoj pričaju što se Johnu može dogoditi, i stvaraju li prijetnju terminatori neprogramirani za uklanjanje Johna, nakon potvrde, Sara kao reakciju, uz onaj priglupi podsmjeh izbaci sarkastičan komentar "Great!". Sarkazam je u survival priči potreban koliko ptičje govno na šoferšajbi. Cijanidna injekcija atmosferi.

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Dajte nemojte toliko pljuvat, jer će tema završit u pljuvačnici.

    Pošto sam Terminator freak, ja sam zadovoljan i sa ovime kako je ispala serija.

  30. #30
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator: The Sarah Connor Chronicles

    Još dva priglupa detalja serije.

    Zašto terminatori imaju imena? Kakva Cameron, jesu ti to dali mater i otac? Tvoje ime je: "Cyberdyne Systems, Model 101" i nema drugoga.

    Također, Terminatorica kaže da ne sluša Johna jer to nije onaj pravi John, bar ne još. Sjećate se scene iz terminatora 2 na pakriralištu, kad je John shvatio da će ga terminator sve posluštati? E to je to. Kao da ja vama kažem da za deset godina nećete biti ista persona. Guranje kontre na serijal.

Slične teme

  1. Terminator konzola
    By DelPiero in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 22-05-2012, 09:24
  2. Terminator Salvation
    By ###DK### in forum Multimedia
    Odgovora: 125
    Posljednji post: 20-10-2009, 16:14
  3. Terminator: Salvation
    By mravojed20 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 03-06-2009, 19:07
  4. Terminator 4
    By bady in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 03-06-2007, 11:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •