Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Gran Turismo 5: Prologue

  1. #1
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Gran Turismo 5: Prologue

    Evo neki sam ga se dan dočepao i moram reći da sam ostao šokiran. Pogotovo je bolesna staza kroz London, usred trke sam se parkirao i razgledavao trgove i ulice omiljenog mi grada. DX10? Hm, što je onda ovo? SEX11? Samo da napomenem svima koji mislite kupiti igru, morate obavezno imati HD ready telku, jer igra uopće ne nudi mogućnost prikaza slike na običnoj TV rezi. Sve me strah pomisliti kako će izgledati čitava "petica" kad izađe.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  2. #2
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    jesi probao online? ja si razmišljam o nabavi pošto još ima i previše do full igre, a i dfp mi već predugo stoji, mogao bi malo maknuti prašine s njega

  3. #3
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao snowblind
    jesi probao online? ja si razmišljam o nabavi pošto još ima i previše do full igre, a i dfp mi već predugo stoji, mogao bi malo maknuti prašine s njega
    Nisam probao online, nešto me zeza PS Network, ali probat ću čim se izguštam offline. Trenutno sam zapeo u C kategoriji utrkivanja, ne mogu očistit jednu utrku koja mi još fali da mogu ići u B, trebam zauzet jedno od prva 3 mjesta, al da se na trepavice postavim ne ide bolje od 4, već sam pola automobila pokupovao ali ni jedan ih ne može stić uz brdo
    Ukratko, ovo je zapravo arkadni dio buduće GT petice, mada je za mene teška simulacija Na žalost još uvijek nema oštećivanja automobila, to tek dolazi s punom GT5.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    GT5 je jedan od dva razloga zašto razmišljam o kupovini PS trice.Lcd telku imam i tako da je drugi razlog blue ray player pošto se filmovi probijaju brže nego se nekada DVD probijao.Za dve godine bu film u visokoj rezoluciji standard.Samo GT5 se komotno može igrati pola godine a vožnja na netu protiv živih protivnika ima dugovječnost kao ni jedna druga igra.Gotovo savršena igra.

  5. #5
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    wikinže to si kupio prologue pal? i kolika je cijena? i što ti je ovo trebalo značiti sex11, zbilja toliko dobra grafika? nisam gledao slike i jel voziš na volanu ili sixaxis?

  6. #6
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao snowblind
    wikinže to si kupio prologue pal? i kolika je cijena? i što ti je ovo trebalo značiti sex11, zbilja toliko dobra grafika? nisam gledao slike i jel voziš na volanu ili sixaxis?
    Cijena je 299 Kuna u Algoritmu, grafika je vrhunska, povremeno nevjerojatna, pogotovo automobili i staza London. Vozim klasično s analognim komandama joypada, nisam ni probao da li podržava sixaxis jer mi je taj način upravljanja prenaporan, ali podržava vrhunske Logitechove volane pa ako imate volje (i love) da si složite dobar playseat, uživat ćete do bola.
    Od poslastica moram još spomenuti i pogled iz kabine, vidite volan, ruke, cijelu komandnu ploču, te dva retrovizora, lijevi bočni i glavni koji (svaki posebno i nezavisno) pokazuju sliku iza vas, čime u isto vrijeme imate zapravo tri ekrana (pogleda). Ovo je stravična demonstracija moći PS3, doista jedan od boljih argumenata za kupnju ove konzole.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    jel ide i na ps2?

  8. #8
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    jel ide i na ps2?
    ide unutra ali ne radi
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    baš moja sreća

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Evo neki sam ga se dan dočepao i moram reći da sam ostao šokiran. Pogotovo je bolesna staza kroz London, usred trke sam se parkirao i razgledavao trgove i ulice omiljenog mi grada. DX10? Hm, što je onda ovo? SEX11? Samo da napomenem svima koji mislite kupiti igru, morate obavezno imati HD ready telku, jer igra uopće ne nudi mogućnost prikaza slike na običnoj TV rezi. Sve me strah pomisliti kako će izgledati čitava "petica" kad izađe.
    meni radi na 10 (i vise) godina starom samsungu


  11. #11
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao Gravestone_bluz
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    Evo neki sam ga se dan dočepao i moram reći da sam ostao šokiran. Pogotovo je bolesna staza kroz London, usred trke sam se parkirao i razgledavao trgove i ulice omiljenog mi grada. DX10? Hm, što je onda ovo? SEX11? Samo da napomenem svima koji mislite kupiti igru, morate obavezno imati HD ready telku, jer igra uopće ne nudi mogućnost prikaza slike na običnoj TV rezi. Sve me strah pomisliti kako će izgledati čitava "petica" kad izađe.
    meni radi na 10 (i vise) godina starom samsungu
    Onda ti je jako dobar Samsung. Na sinovoj običnoj maloj LCD telki Samsung staroj 2 godine kaže da ne može prikazat igru, pa je plejka preseljena tati u sobu
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  12. #12
    Senior Member It lives by night snowblind's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    587

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    sumnjam da se tata buni, nadam se da ću idući mjesec si priuštiti igru, al onda će trebat pare i za mgs

  13. #13
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    Vikinže kupi Logitech G25 volan i odgovarajuće sjedalo pa ćeš vidjet kakav je onda tek gušt igrat GT5
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Vikinže kupi Logitech G25 volan i odgovarajuće sjedalo pa ćeš vidjet kakav je onda tek gušt igrat GT5
    Ma da,tri puta je ljepše biti zavaljen u krevet i igrati kontrolerom.To i je glavna prednost konzole nad pc-om.Prave vožnje imam dovoljno u stvarnom životu.

  15. #15
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    Vikinže kupi Logitech G25 volan i odgovarajuće sjedalo pa ćeš vidjet kakav je onda tek gušt igrat GT5
    Ma da,tri puta je ljepše biti zavaljen u krevet i igrati kontrolerom.To i je glavna prednost konzole nad pc-om.Prave vožnje imam dovoljno u stvarnom životu.
    Možda ne bih smio to reći, jer podupirem i industriju perifernog hardvera, no razmišljam na istoj valnoj dužini kao i ti
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    Ja prešo sve u gt-u.Igra naravno izgleda fenomenalno kad koristi skoro svu snagu play3 procesora i to mrcinskog procesora
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    999

    Re: Gran Turismo 5: Prologue

    mislim da to nije ni blizu sva snaga


Slične teme

  1. Gran Turismo 5 [PS3]
    By flander in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 260
    Posljednji post: 22-02-2014, 19:39
  2. Gran Turismo 5 na PC-u?!
    By Snake in forum Gaming općenito
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 30-04-2008, 15:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •