Stranica 3 od 5 PrvaPrva 12345 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 142

Tema: Monolozi :)

  1. #61
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    = Citat = Izvorno postao _ZlayA_
    dredloče jesi li ti moja fotokopija ili sam ja tvoja
    mozda smo dva originala

  2. #62
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: Monolozi :)

    ma zadnji me je tvoj post natjerao da se stresem i najezim zbog slicnosti sa vlastitim zivotom...

  3. #63
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Monolozi :)

    Dying... Need more space... NEED MORE SPACE!1!1!
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Dosla si.Samo si se usetala kao da se nista nije dogodilo.Samo si se pojavila."bok bok" to je bilo sve.I sjela si.
    Pa dobro,tko ti daje pravo da nakon svega opet dolazis? da nakon godinu dana dodes i opet mi se prosetas po glavi.
    pa ja ne vjerujem.usudujes se doci nakon svega.nakon svega sto sam proso.nakon svih govna koja sam progutao jer te nisam mogao zaboraviti.koliko puta sam mislio...sto bi bilo kad bi bilo? koliko sam sugavih monologa napisao iza ove faking maske dreadlocka.koliko puta sam veceri proveo misleci o tebi?
    ali ne...imala si decka.imala si ozbiljnu vezu.I ja sam prokleto zvisio.i sad opet sutra ista prica.opet se sve ponavlja.opet ces mi uc u misli.opet te necu moc izbacit.opet cu se pitat sto bi bilo kad bi bilo.pa jel je to moguce? jel je to u redu?
    kad bi ti samo znala koliko si mi znacila...kad bi samo znala.kad bi znala da bi uvijek bio tu za tebe....zasto mi to radis? ne vjerujem...jednostavno ne vjerujem...mrzim te.mrzim sto mi toliko znacis.i polako dovrsavam ovaj faking monolog.i sutra je opet repriza prosle godine.opet ces biti di god bum iso.....
    a ako te netko ukrade....neznam stvarno...onda me netko zesce prca u mozak....fakat zesce

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Sjeta.Htio bih se vratiti tamo.Neznam jel je to samo zbog nje.Ali i ona je vazna.Bila je onakva kakve sam je se sjecao.Ista takva.Nespretna,nasmijana,pomalo nervozna.Bila je to ta cura.Patnja od godine dana za njom.Takva.
    Kako bi se osjecao prijatelju na mojem mjestu? Mozda si vec bio?
    O curi za kojom si patio,koju si tako dugo zelio,bez ikakve mogucnosti da je imas veliki momci bacaju komentare u stilu:"Nju bi potrosio", "Njoj bi umocio" ,"Ja cu nju izjebat".I isto tako promatras kako se motaju oko nje,glumeci velike frajere.Cak i ona izgleda kao da to zeli.Ona, jedna i jedina koju si svim svojim srcem zelio imati.Kojoj i dan danas pripada djelic tvoga srca.I taj djelic raste.I opet se sve ponavlja,kao jedan masivni deja vu u kojem nitko ne pobjeduje.Isto se sve ponavlja.Samo smo stariji jednu godinu i jos par detalja koji nisu bitni.Uspomene me polako guse.Prosla godina ti stoji kao teret na ledima.I jos ti se baca nova.Znas vec ishod.Znas vec rezultat.Znas vec koliko je sati.Znas vec da nista nece biti.Znas vec da je sve propalo.Znas vec da nemas sanse.
    Sve znas,i ko budala se nadas.I iako sve znas,potajice nesto prizeljkujes.A znas da nece biti nista.Mozda samo repriza prosle godine.
    Gubitnik si.Izgubio si vec u startu imajuci veliki zaostatak buduci da prva voznja nije dobro prosla.
    Jos se nadas.Luzeru

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    Re: Monolozi :)

    kriza je.plina nema, ali ga baš i nije briga jer se ne grije na plin.no ljut je jer svevišnji ne otkazaše početak škole.
    jutros se probudio znavši da počinje škola znao je da nemože ostati igrati gta4 popodne jer škola u 14:00 počinje.kleo je primorca i vladu, iako je znao da od toga koristi nema.pošao se šišati jer je već cijeli bio obrastao dlakama.nije volio šišanje.no treba izgledati uredno kad ideš u školu jer kad te profesor vidi obraslog mislit će "pogledaj ga kakav je očito ne drži do sebe nije ga briga kako izgleda sigurno neće imati problema da jednog dana bude lučki radnik ili čistač"
    zato treba biti uredan.
    došao je doma oko podne i uhavtio ga je onaj osjećaj lagane treme pred školu.

    ....nastavak slijedi....

    Let the good times roll...

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: Monolozi :)

    samo polako.

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    chill.cekam kebap.opet chill.nis se ne radi cijele dane.
    zagrebi ispod povrsine.
    patnja,bol.ne zbog tog sto sam se ogrebo,vec je to od prije.nastavlja se.na kraju svake epizode je to be continued.iste greske,ista sudbina,isti problemi,isti ja.
    problem stoji,ja sam tu.ocekivo je ljubav svog zivota,umjesto toga dobio je osjecaj pripadanja medu jadnicima kao sto sam sam.
    kratko slatko i sve receno

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Valentinovo.Dan kada je sve skupo.
    Ruza-bar 25-30 kuna jer ipak znaju cvjecari zaraditit na taj dan
    Bombonjera-ajd negdje dvadesetak kuna,ak uzmes veliko pakiranje raffaela onda je 33.
    Plisani medo-negdje 40-50.
    Fino se sredis,obrijes,skockas.Obuces majicu koja nije zadnja klosarija,vec predzadnja.Kosu ostavis kako je,nemres je ukrotit ni da si profesionalni krotitelj kose.Krenes na tramvaj i nadas se najboljem.Hodas do birca gdje se trebate naci.Dolazis do nje,dajes joj poklone i ona te poljubi.Nakon sto pricate u bircu i do nekoilko sati,platis si cedevitu-10 kuna.
    Vec je predvecerje.Hodate skupa,drzi ruzu.rafaelo ste pojeli zajedno u bircu.Hodate i hodate.Sjedite na klupu.Gledas je u oci.Neprocjenjivo.Dao bi sve novce na svijetu da to imas.Tu osobu koja ti znaci vise od svega,koju gledas u oci.Ides na novi poljubac.

    I budis se.Upravo si se vratio u stvarnost.Dobrodosao.Nadam se da ste uzivali letjeti sa "snovi" airlinesom.Dodite nam opet.
    Nista nije onako kao u snu.Nece ni biti.Tj.njoj hoce,ona ce srecu imati.No,ti si taj koji nece.Ti si taj koji ce gledati iz daljine.Nju,tvoju jedinu,i njega.Njega niti neznas.Tko je uopce taj lik koji se mota oko tvoje jedine?
    I prosla ti je jos jedna godina.Vrijeme ide,godine prolaze...And you are not her valentine....

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Sjeta.Prokleta.
    Proslo polugodiste,snijeg.Sajam.Sajam zavrsen tako da se uskoro saznaje najveci luzer.ja.Gotova skola.Nova godina,najbolja do sad.Tamna soba,putovanje satima do brda.
    Pripreme za put.Nezaboravno putovanje prozeto raznim salama,sto slanim sto neslanim.Jedna ljubav.Shvacanje da je ta ljubav bila puka glupost.Shvacanje da ne zelim provratak.
    Drustvo za bijeg u dalek svijet se raspalo.Djelovi su se pokusali skupiti,no u rodnom gradu nema bijega.Dok smo salabajzali po metropoli,nismo se ni okrenuli,a vec smo bili brutalno razdvojeni.Nista nije moglo sprijeciti raspadanje.
    Prezaljene stare ljubavi,dolazak novih jos neprezaljenih.Vrijeme ide,starim,gluplji sam.
    Sjeta me prozdire iznutra.Hocu reprizu cijele godine,a znam da bi bio samo na gubitku.

    Trebam nastaviti.A uskoro je kraj.Epoha zavrsava

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Ragvseum
    Postova
    2.191

    engleski

    engleski.
    profesorica iz engleskog je slaba. slaba kad treba kazniti problematične, ali kad treba lagati i kažnjavati one koji rade najmanje problema onda demonstrira svoju "silu".
    ja sam jedan od takvih. onih koji najmanje rade sranja, a najebu najviše. ironično zar ne?
    kako pratiti kad cijeli razred urla? pitao sam nju. nije mi ništa odgovorila jer valjda nije imala odgovore, ali zato je imala kemijsku da mi upiše 1.
    danas, opet pozvala je ravnatelja. razred je bio katastrofa. optužila me je ni krivog ni dužnog da sam se gađao lopticama. imao sam lopticu i pepao sam je od pod ali se gađao nisam.
    to ravnatelju očito nije bilo bitno, jer mi je pozvao roditelje.
    ali, što je s onima koji se zaista jesu gađali? zašto nije prozvala one koji su nju gađali lopticama u glavu? zašto njih na prozove jer ne prate nastavu? jer je slaba. boji se. pitam se čega se boji?
    ali zato sam ja i još 2 koje je prozvala (ni krive ni dužne) na ravnateljev zahtjev napisali na papir tko pravi probleme.
    hoće li sada biti pravde?
    zar smo mi trebali reći zbog kojih ona suzdržava suze na satu?
    zašto ona, koja zna tko ju je gađao lopticama iz zadnjih klupa to ne kaže?
    žalosno ali istinito.

    Let the good times roll...

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Monolozi :)

    Ne znam di ću, pa ću ovdje.
    Provedoh dosta vremena na ovom forumu. Napisah dosta postova na ovom forumu. Mahom su bili retardirani, djetinjasti, nepotrebni i glupi, generalno beskorisni. Odsad ću se potruditi da svaki post koji napišem ima nekakvu svrhu i nije samo glupi spam, jerbo nije bit u kvantiteti postova, već kvaliteti istih. Uglavnom, I'm back.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    to je njena pjesma.
    jutro,suncani dan,livada.na distanci je.ali me gleda...gledam i ja nju.potez nemogu napravit.on je stalno zove na mobitel,provjerava.ispred mene je prepreka.
    zatim zagrljaj...najvise sto cu ikada dobiti od nje.mirisi cvijetno.osmjeh joj je na licu.tako par minuta.gleda me u oci.

    odlazi.zbog njega.ostajem sam na jednom mjestu.pocinje oluja.kisa lijeva,vjetar ubrzava.
    jesam li sretan?
    neznam.vrijeme me pregazilo.isplati li se cekati...cekati onu za koju mislis da je preposebna,ili nastaviti dalje,traziti novo sunce?

    trebao bih biti pametniji,ja sam gluplji

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Upoznao sam te prvi puta jucer,nedaleko od sredista grada.Upoznao sam tvoj blistavi osmjeh,upoznao sam tvoje predivne oci,upoznao sam se sa tvojom simpaticnom pojavom.Dala si mi neku vrstu nade.Nekako sam mogao vidjeti nadu.No kad sam shvatio da danas odlazis,lade su mi potonule.
    Dal da odem na kolodvor,da ti kazem koliko mi znacis,ili da propustim tu sansu.Tko sam ja nego samo prolaznik u tvom zivotu.Random lik,koji je samo nakratko dosao u ubrzao ti dosadnu svakodnevicu.Nemogu napraviti bas nista.Jednostavno nemam tu auru.Auru nekog junaka u cijeloj prici.
    Ali,kad bi mi rekla neke pozitivne rijeci,na rukama bih te vratio kuci.

    Kolodvor ili ne,pitanje je sad?

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    htio sam napisat nes i postao sam al mi je bezveze,sorry

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    sve gubim.
    znas ono kad toliko gubis da ti se cini da zapravo dobijas.da.dobijas gubitke.nema vise niceg.prije mjesec dana tehnicki si nesto i imao.
    gotov si.
    nemas.gubitak imas.zgubired takozvani.

    i sutra je opet stara godina.zacarani krug se nastavlja

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Novi pocetak sa starim krajem.Kako je simpaticno to da zapravo sve gubimo.Sve se izgubi.Sto ostaje?Sve gubis,dobitak je trenutno stanje stvari.
    Vrijeme nam neide na ruku.Meni pogotovo.
    cak sam i zakasnio 2 minute nakon 5 minuta.Predobro...Nebih se ni samom sebi vise javio

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Musko zenski odnosi mogu se strpati u svakojake usporedbe.Neke bolje,neke losije,no sve u svemu moze se reci kako one postoje.
    Promatram posebno ovu,smisljenu nedavno od strane moje malenkosti: imamo takozvane "plejere".da,glavni frajer koji glumi mangupa i koji na sve ima neku simpaticnu doskocicu.obicno sam sebe predstavlja kao frajera i tako se ponasa i prema zenskom spolu.briga njega za osjecaje,briga njega za curu.Njemu je bitno da on obavi s njom sve radnje i da ostane zadovoljan i zadovoljen.Slama srca,bezobrazan je i bitna mu je samo njegova guzica.Plejeri su govna.Slazete se s usporedbom?

    S druge strane,imamo cure.Cure koje kakve god bile,duboko unutra imaju u sebi ukorjenjenu pricu o princezi i princu koji dode na bijelom konju.reci cete-ne sve ali svaka cura je bar jednom u svom zivotu pozeljela da joj dode Mr.Right i da je izvuce iz svega i da skupa zive sretno zauvijek.Da ju spasi od zmaja i da pokaze svoju hrabrost.
    I tako,cure idu po svijetu i zapravo traze svog gospodina savrsenog.Zuje uokolo.Cure(zene) su muhe.

    Imamo takoder i normalne frajere.To su svi oni koji nisu plejeri i koji ne spadaju u gornji opis.Nemoraju nuzno biti toliko osjecajni,ali veliki dio ih je osjecajan.Zapravo na neki nacin kuze cure.Mogu ih procitati.Istina,nekad znaju pretjerati u osjecajnosti.Znaju sami sebe uvaliti zbog svoje osjecajnosti.Znaju biti pomalo odbojni,nazvani curicama i jadnicima jer pokazuju osjecaje za razliku od plejera.Na neki nacin ih se diskriminira.Kao da smrde.Oni su luk.

    zamislite situaciju:Mali ivo je kupio kebap i sece,odjednom od jacine zagriza i pohlepnosti,izleti mu komad luka i padne na pod.Komad luka je pao pokraj govna koje je frisko na ulici od jednog psa.
    Odjednom dolaze muhe.Lete iznad govna i luka.Muhe sljecu na govno.Ne kaze se bezveze "idu kao muhe na govna".Tako je,sve muhe ce prvo sletiti na govno.Istina je,nije mit da muhe vole govna.Muhe ga obozavaju.
    Rijetko koja muha ce sletjeti na luk.Na prvi pogled,luk nije toliko interesantan muhama.Muhe ce izmedu govna i luka radije odabrati govno,koliko god gadno nama to zvucalo.Govno je magnet za muhe,i sto je najgore ono to zna i to iskoristava.

    Istina boli,jelda?

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: Monolozi :)

    dredloče, lurkam po forumu mjesecima, nijedam post da me natjera da ostavim iole trag svog zapazanja, ali tebi ovdje sada moram reci SVAKA CAST i to sa capsom hebenim...

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    ajde hvala,sad znam da bar netko cita ove gluposti

  21. #81
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Monolozi :)

    Jedna od boljih usporedbi koje sam pročitao, dosta interesantno , svaka čast
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  22. #82
    Senior Member Master Blaster hacker's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.054

    Re: Monolozi :)

    Svaka čast, uživam čitajući, ali ti opet želim malo više sreće u životu tako da više nemaš potrebe da pišeš... ako shvaćaš kaj oću reći


  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: Monolozi :)

    To je ta subota.
    Svi su sretni,svi piju,svi se zabavljaju.
    Sjedim za šankom,pivo mi hladi ruku.Gutljaj,dva i tako stalno.No misli mi ne izlaze iz glave.
    To su moji prijatelji kojima sam dobar kad treba reći nešto što žele čuti.Istina je da me gledaju nekako s visoka.Ipak,oni svi studiraju,imaju cure i imaju para.Iako su to pare koje su im tata i mama dali.Ali oni imaju para.I smiju se podrugljivo.
    A te cure,popularno zvane navlakuše,navlačit će te i davati ti dojam kako će večer završiti u njenom krevetu,kako ležite i pušite after-sex pljugu.No,ona je tu da joj platiš piće i pokažeš joj da je lijepa i poželjna.Ipak,nekako treba uštediti za one cipele koje gleda svaki dan na putu prema fakultetu.A ni šminka za stvaranje iluzije o ljepoti nije jeftina.
    I nekako si mislim kako je svijet bez obzira na sva svjetla zapravo jedna crna rupa koja proždire ljudskost.
    Jedna velika iluzija koju svi gledamo kao neku stvarnost.Mislim,zašto bi itko mario za tipom koji za šankom sam sjedi s pivom u ruci i gleda okolo sve te pohotne maloljetnice koje izvana izgledaju tako nevino.
    Kasno je.
    Idem tamo gdje je moje mišljenje shvatljivo.To je moj svijet.Ja sam kralj svoga svijeta.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    prokleta nostalgija.nostalgija prokleta.imam osjecaj kao da sam nostalgican za sadasnjim trenucima,buduci da cu znati da cu za 3-4 mjeseca biti nostalgican za njima.prejako me sve to hvata.
    i onda kako da me ne uhvati nostalgija za one PRAVE stvari za koje bi me trebala.ubija me...mrzim kako se mjenjaju ljudi.mrzim kako sa sjevernog odu na juzni pol u tako kratko vrijeme.zele da budes uz njih,a onda te odjednom odbace kao staru slapu.
    mrzim tu prokletu nostalgiju.
    s druge strane,mrzim faking bro code.to prezirem.jednostavno ta neka pravila uzasno ne podnosim.
    al poglavito nostalgiju...biti sam,to znam.naucio sam to davno.
    sto napraviti u situaciji,zenska koja ti je kao sestra,promjenila je pol,otisla po tangenti ne razumijes ju vise opce.ode sa tipom kojeg zaboli za nju.
    sjajno...vise mi sve zivo ide na prozor.

    prazan prostor,trenutno neam nis mudro.





    @Nemesis
    znam kako je,skola mi je puna takvih ljudi...

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Monolozi :)

    Škola nije ništa kada je čitav grad takav, al jebiga, kao što Nemesis reče još sam kralj u svome svijetu
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  26. #86
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Vienna
    Postova
    1.949

    Re: Monolozi :)

    Uvijek si kralj svoga svijeta
    U biti,svatko od nas je jedan cijeli svijet,samo je teško za shvatiti.
    You're not defined by what you have, but by what you do with what you have.

  27. #87
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    u jednoj veceri sam izgubio vjeru u tebe.u jednoj veceri sam shvatio da sve ono za sto si se borila,zapravo nisi htjela.dali te on promjenio? ajd me pogledaj u oci i reci da nije.
    zapravo,nemoj me gledati.kada te vidim ovakvu,dode mi da zaplacem.ne zelim da budes sretna na ovaj nacin,jer ovo sto si radis-to nije sreca.nisi sretna.mozes imati koga god hoces,a ti ides putem koji je jedan od najgorih...

    a jucer sam te grlio.moju malenu sestricu,moje sunce koje je bilo najvaznije sto sam ikada imao.kada si me ostavila dvadesetpetog prosinca dveidevete,uzela si i jedan dio mog srca.otrgnula si ga i odsetala.taj dio koji drzis,gazis ga.skaces po njemu i unistavas ga.ali taj dio kuca za tebe.taj dio ce uvijek kucati za tebe.jer te volim kao i prije...iako si se pretvorila u kucku.iako si postala gadura...jos si mi najbolja.zamjene ti nema...zamjene ti nema...

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    bila si ona kojoj nisam znao ime.saznao sam ga.premali je ovaj grad da ga ne saznam.toliko znam o tebi,a ti me niti ne primjecujes.a tramvaj se vozi i vozi i vozi...gledas me,skuzio sam krajicem oka.gledam te i nemogu se nagledati.

    izlazim van.ja sam samo sjena.ovo je sve prolazno.ovo je iluzija...sve je to moj perfekcionizam.moja razmisljanja.moje zelje.pusti snovi.sanjam da si savrsena.sanjam klupu gdje smo urezani.sanjam da si tu.
    no,da je to sudbina,spojiti ce nas jednom

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    oh kako ga zoves imenom mojim.zvonko zvuci.
    kako si mu legla.stisnula se uz njega.ja sam njegova losa kopija.neznam niti sto mi je,hvata me umor.nadam se da je samo to.koja piva previse? nemoguce.takvo nesto neide od same pive.
    cudi me kak ja nisam pijan.propio bih se,cijeli zivot bih zapio da zaboravim sve.da sve prode kao neki san.u samo 7 minuta.sve bi bilo bolje.da sve samo san.bih li krenuo istim putem,ili bih poplocio neke staze bolje nego sam to radio prije?

    nema nazad.to je mozda i vema dobro.ljudi mogu iskoristiti to nazad za gluposti.kako mozemo znati da ce nazad nuzno donjeti bolje naprijed?

    zatvorite balkon malo mi je hladno.zabriji da sam ja tamo gdje je on.nema svijeta.samo nas dvoje.

    zivot je san

  30. #90
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    fakat je rano/kasno.
    mjesec je narancast dok ptice pjevaju.pospane price dok se ceka nocni tramvaj su spore...simpaticno spore.s moje strane pomjesane sa tugom i zaludnoscu.
    opet sam zabrijo.koji mi je? zena ima predivan glas,to je sve sto ces ikada cuti.od sve te silne skupine,ko da meni pjeva.a pjeva svima.opet sam zabrijo.
    a ova druga guja...spazi ti to.jediga,ona kad te jednom obuzme,ne pusta te lako...jadan s. sad to osjeca na svojoj kozi...znam kako mu je,ipak sam napisao toliko monologa o njoj.
    tramvanjka je samo slag na torti.

    pun mi je prozor vise ovih granja...

    spes,spei....

    toliko od mene

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •