Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 142

Tema: Monolozi :)

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Monolozi :)

    Opet monolog kaze obi wan i pogladi se po bradi.bacanje misli na tipkovnicu ide mi bolje od pjesama,iako nisam bas dobar ni u tome.glavno da negdje napisem sve misli.Nemrem ih drzat u glavi.eto,prolazi jos jedan dan,ne zaboravljam je.nisu prosla dva vec tri mjeseca(zaebo prosli post).Cudno je kako to ide.Svasta.Neam srece.Uskoro dolazi jos jedan rodendan,dan na kojem se sjecam svih losih stvari koje sam napravio u protekloj godini.previse ih ima,necu se sjetiti svih.Ovaj emo talk mi je priglup pa cu stati ovdje...

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Monolozi :)

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    Opet monolog kaze obi wan i pogladi se po bradi.bacanje misli na tipkovnicu ide mi bolje od pjesama,iako nisam bas dobar ni u tome.glavno da negdje napisem sve misli.Nemrem ih drzat u glavi.eto,prolazi jos jedan dan,ne zaboravljam je.nisu prosla dva vec tri mjeseca(zaebo prosli post).Cudno je kako to ide.Svasta.Neam srece.Uskoro dolazi jos jedan rodendan,dan na kojem se sjecam svih losih stvari koje sam napravio u protekloj godini.previse ih ima,necu se sjetiti svih.Ovaj emo talk mi je priglup pa cu stati ovdje...
    tužno... nastavi, baš je kewl

    BITCH, IT IS 5:40!

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    evo stari

    Prosla su tri mjeseca otkad sam te zadnji put vidio.Jos sam tuzan i patim...Vidim tvoje lice svuda,par puta sam zabrijao da sam te vidio na ulici.Cak me proganjas i na forumu!Medu slikama cura sam vidio curu koja ti toliko slici da nisam mogao vjerovati.
    Preko tebe sam zakljucio da sam "smile" tip osobe tj. da jako volim kada se cura smije.Nemrem ti opisivati oci kad ne ostave toliki dojam kao tvoje cijelokupno lice kad te nasmijem pa mi poklonis osmjeh.Iako sam te nasmijao tek par puta,pamtim tvoj osmjeh.
    Al eto,nema te,valjda si sretna sa onim svojim,ko zna ko je taj.Ziher neki kuler koji rastura gitaru il skejt,il je mozda neki ludi grafiter?
    U svakom slucaju vise je kul od mene.Svaki put kad vidim tvoju frendicu sjetim se cijelokupne price.

    Al eto,pamtim te jos uvijek...

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Monolozi :)

    Ziher neki kuler koji rastura gitaru il skejt
    um... ti rasturaš gitaru i skejt

    BITCH, IT IS 5:40!

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    da,al on je kulniji

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Monolozi :)

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    da,al on je kulniji
    nije moguće

    BITCH, IT IS 5:40!

  7. #7
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    odgovaram monologom


    ok,ko zna jel je on kulniji.Fora je u tom da ni neznam ko je taj lik.Al ni u tom nije stos iako sam prije naveo da je fora u tom da neznam ko je taj lik.Neznam sto sam napisao u zadnjoj recenici,samo bacam misli kak dolaze.Gle,nisam joj se svidio,mozda jesam,al ko zna...ona je s deckom vec duze vrijeme i valjda nebih vise gurao nos u to.
    sad,zasto je s njim?Neznam,mozebit je kulniji,mozebit je lijepsi,mozebit je simpaticniji...bilo kako bilo mora da ja radim nesto lose.Nezelim njenom decku nis lose.Nek mu bude lijepo s njom,barem je nekome ak nije meni.Sto se nje tice,ak je njoj super i meni je....Ok,nije,al nema veze...dok god ce se smijati neka se smije.


    trebao bih prestati s ovim monolozima

  8. #8
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Monolozi :)

    samo nastavi..u tom segmentu te mogu potpuno razumijeti

    ček, ak te dodam na msn onda nećeš moć pričat sa mnom?

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    shvatio sam da sam jedina budala koja ima monologe.Sve se svodi na to da imam neku vrstu fakin bloga na kojem stavljam svoje misli.Trebao bih prestati s tim gofnima.
    Previse je.Jbg,al sto je previse je previse.ne sam da mislim na nju,vec me hvata ljubomora sto se drugih ljudi tice.Ono,dok frendice raspravljaju o tome koja je poza najbolja,ja si mislim "sto bi bilo kad bi bilo".By the way,sto se te nevinosti tice...iskreno zaboli me.Mogu je izgubiti i u pedesetoj,briga me....Trebam drugu vrstu ljubavi.Ono,iam gejast stav o ljubavi?Briga me...
    Nego...da...sto bi bilo kad bi bilo?Mozda bi bio s njom da je ta kava upalila.Al kad je zauzeta,nis od tog.I opet sam se zacudio koliko joj je matilda zapravo slicna

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Monolozi :)

    ok, sad se osjećam loše

    da je bar više takvih dečkiju ko ti..takve je teško nać

  11. #11
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    e da matilda imas pp...pogledaj ak hoces

  12. #12
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Monolozi :)

    Gle, kad si u takvoj banani najbolje ti je razmišljati o tome kako ćeš jednog dana izvesti državni udar i preuzeti vlast, pa planirati kako ćeš vladati njome. Meni pomaže.
    Ili otvori blog na kojem ćeš se sprdati sa svime. Također mi pomaže.
    I slušaj Marleyja, al dobro, to je već povjereno i s moje i s tvoje strane da je zakon ^^

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Necu pisati blog jer ce se pretvoriti u emo blog

    Dakle,sto me nervira?Pa evo,to da je ljubav losa.Ma zapravo,nije ljubav tako losa.NIje uopce.Vec je drustvo lose.Kakvo ti je to drustvo kada je mladima na pameti samo barenje i to kog ce zbarit za veceras.Prdnem ti u facu al to meni nije dovoljno.
    Kako da covijek onda zna sto je dobro a sto nije,kad je svijet oko njega gofno od ovce.Sto je danas bitno?Danas je bitno to ko ce zaradit vise para,ko ce vozit brzi auto,ko ce cura vise (cenzura).Kakvo ti je to drustvo?Ma najrade bih sam pobjegao negdje.Al opet,takva situacija je svuda.Samoubojstvo je glupo.To je glupo da nemoze biti gluplje.Nebi ni razmisljao o tome.
    Danasnji stavovi su drugaciji.Ljudi su se promjenili totalno.Pogotovo mladi.Ak na mladima svijet ostaje...Jadan svijet sa ovakvim ljudima.Jbg,zovite me kako hocete al mjenjao bih svijet.Mnogo toga bi bilo drugacije.Zasto je tako pitam se?Sto je krivo? Televizija,kompjutor?Neznam,iskreno me i zaboli.Znam da bih trebao biti hakuna matata...Takav i pokusavam bit.Al nemozes...Izbaci te sve iz fakin takta.Kakvo je to drustvo kad je bitno "koja djevojka je bolje obavila zadatak" iz top modela ili "koji farmer ce ispasti" iz farme.Kakvo je drustvo kada cure od 13 godina postavljaju pitanja na forum.hr-u od kojih bi se posramila i jenna jameson?Kakvo je to drustvo kada cure sto su mlade nose kracu suknju?Kakvo je to drustvo kada postoji velika skupina ljudi koja se reze jer im nije dobro?
    Jadan svijet kad je tak.I sve ovo odrazava se na danasnje stavove o ljubavi...Sto cu,ja sam samo lik u ovom filmu koji se zove svijet.

    Idem ucit.Trebao sam se negdje ispucati...Sto mi to vrijedi kada cu dobiti rank emera ili cu bit opisan kao lik koji ima gej stav o ljubavi.Eto ti danasnjeg drustva...

  14. #14
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Monolozi :)

    Ne brini, sve bu dobro kad ja zavladam svijetom.

  15. #15
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373

    Re: Monolozi :)

    hmm.. ovdje bi onda kao trebao napisat neki monolog.. tj. reći sve što mi je trenutno na pameti? server bi se srušio..

    živćan sam zbog toga što se dogodilo.. kako sam mogao tako laganu stvar zeznut... nekontam... jednostavno je prelagano ali ja sam i to uspio sjebat.... a fak... u 7 i ova dolazi do mene... baš sam hepi još će me gnjavit do 12 kako joj trebam i ovo i ono i pitajbogaštasvene napravit za prezentaciju... baš mi je dosadno... idem uzet žvakaću.. (nakon 10-ak min traženja orbita odlučio sam ih ipak otići kupiti u trgovinu do mene jer sam preljen za bilo šta trenutno).... fak.. još će me i stari zvat da idem prat aute i skutere dolje... a boookte.... joj fak.. kako me onaj peder ujutro naživcirao.. ok.. dobar sam s njim.. ali baš se ponašat ko emo svaki dan dok idem u školu.. pa nisam ti ja cura da mi moraš davati svoje osjećaje svako jutro.. već mi je dosta toga.. idi kupi žilet pa s njim pričaj u lokvi krvi.... bokte kako mi možeš srat o jednom te istom non stop kad sam ti sto puta rekao da me uopće nezanima... jesi više skužio? ne... sutra će sigurno opet podjeliti svoje osjećaje samnom.. a ja ću naravno opet živčanit cijelim putem do škole.. stjerat ću ga ukurac čim bude počeo pričat o tome kako je sigurno pogriješio u pristupu toj droljetini koju je pregazio cijeli osijek... onda će se on napizdit na mene i ja ću bit hepi... tak mi svejedno šta će se dogodit.. još moram ić ranijim vlakom.. uff.. a tako mi se neda... moram na vožnju sutra oko 15h.... i još ako kreten bude išao samnom popizdit ću.. opet će mi pričati o svojem "zanimljivom" životu.. a ja kao biljka pored njega opet samo zujim... aaa fak.. zaboravio sam spržit heroje jurbi.. idem to sad sredit...
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Monolozi :)

    = Citat = Izvorno postao Matilda Mother
    ok, sad se osjećam loše

    da je bar više takvih dečkiju ko ti..takve je teško nać
    Hmm mene je lako naci, samo sto ja ne pisem monologe nemam vremena...
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Monolozi :)

    a sta je bit toga?
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    malo se ispuses...ak imas previse misli u glavi neke zapises.

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind Tegla Ajvara's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Špaiz
    Postova
    2.104

    Re: Monolozi :)

    e kad bi ja pisao, vjerujte mi to su bolestine..
    radje ne.
    ovako me jos donekle ljudi smatraju normalnim, kad biznalikakavmi je um, bi me spakovali u ludnicu i spalili na lomaci.
    Intel core i7 5820k 3.3 ghz // nVidia gtx 970 // 12gb ram ddr4 // gigabyte ud4 x99 // ssd samsung 128 gb // hdd caviar black 500gb // dvd rw samsung // internal card reader // xfx 750w

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Je vais bien, ne t'en fais pas
    Postova
    2.036

    Re: Monolozi :)

    ne bi, mene još nisu^^

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    evo,kome se cita..nek cita

    bas se pitam postoji li prava ljubav.Vjerojatno postoji.Samo se moraju naci te dvije osobe koje ce se zaljubit preko usiju jedno u drugo.No,gdje traziti...dal uopce ima potrebe traziti?Moje je misljenje da treba cekati.Zivot i jest jedno veliko cekanje.Kako za sve,tako trebamo cekati i na pravu ljubav,odnosno ljubav svog zivota i treba iskoristit svaku priliku koju mozemo.prije par godina dosao sam prerano u skolu.Nekih sat vremena ranije.Neznam koji je razlog mog ranog dolaska,al eto dosao sam ranije,i sjedio u predvorju.Odjednom,ugledao me moj profesor iz hrvatskog(legenda ziva).Prisao je k meni i pitao me kako to da sam dosao tako rano.Vise se nesjecam sto sam rekao.Rekao sam kako sam prerano dosao i da mi se ne isplati vise ici doma,jer cu opet morat krenuti ravno u skolu.On mi je rekao ovo...tih rijeci se sjecam dan danas: "pa mozes izici van,prosetati...Tko zna, mozda upoznas ljubav svog zivota".
    Losa stvar jest ta da sam se na to ja samo nasmijao.Ostao sam sjediti u tom predvorju skole.Tu lezi moja prevelika greska.Zasto nisam izasao van??Mogao sam fakat upoznati ljubav mog zivota!sanse su vjerojatno jedan u milijardu,al nikad neznas.Stvarno sam mogao izici.Sto me kosta?NISTA!!
    Ta epizoda je zavrsila tako kako jest.No sad sam pametniji(iako sam jos uvijek veeeliki smrkavac).Mislim da se pravu ljubav upoznaje jednom totalno prevelikom slucajnosti.Tako da ako vam se ukaze neka prilika za nesto,sjetite se ovih rijeci,te takoder to da vas nista ne kosta jedna setnja,a od nje mozete dobiti veoma veoma mnogo.

  22. #22
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Monolozi :)

    A gle, glupo ti je ustvari za bilo što što smatraš greškom pitati se "zašto sam to napravio tako, zašto nisam onako?". Odgovor je uvjek isti - ZATO. Jedino što možeš napraviti je paziti da se greška ne ponovi i to je to, ništa više.
    Dread, znam da voliš bit anoniman i to, ali daj reci, koliko godina imaš ti uopće?

  23. #23
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Monolozi :)

    Oko 17, išao je s jednim idiotom iz mojeg razreda u razred u osnovnoj
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  24. #24
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    the one and only sabati

    @maloki
    zasto pitas?

  25. #25
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Monolozi :)

    Došlo mi da te pitam ^^

  26. #26
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    Buduci da sam ja jednini idiot koji jos ovdje posta neke monologe,nastavljam s time

    Uskoro mi je rodendan.Malo sam razmisljao o tome kako prolaze godine.Pa necu se ni okrenuti,a vec cu bit na faksu(ak cu doc do njega),polagati ispite...
    Pa daj molim te...Jos sam beba iz vrtica.Danas je sve u stilu:"pa ti si vec odrastao","evo ti osobna iskaznica","ukida ti se djecja stednja"...primjeri su smjesni,al moze se zakljuciti sto sam htio reci.Vec sam "odrastao".Donekle "odrastao" i trebam se nositi s time.
    al nemogu...jbg,nezelim odrasti.znam da je to totalno u michael jackson stilu,al istina je.Upotrijebio bih citat parnog valjka:"ja nisam kao ti,ja se bojim odrasti".
    Nemogu se nositi s time.Tesko mi to pada.Stvarno tesko.Znam da me puno toga ceka u zivotu,al osjecam se kao da sam trebao toliko toga napraviti.Zelim ostat klinac.al jbg,nemrem...
    Ne svida mi se ovo odrastanje...

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    140

    Re: Monolozi :)

    Drž' se škole što duže možeš. Upiši faks, nemoj odustati ni ako teže ide. Studiraj 6-7 godina, boli te džon. Al' ta vremena ništa neće nadmašit.
    I love to go to the park and watch children jumping up and down... They don't know I'm firing blanks.

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Monolozi :)

    ah, imam i ja dosta svojih monologa, al manje-više sve to držim za sebe. grozi me sama pomisao da bi netko znao kaj mislim, za moje slabosti, čežnje, strahove, etc.. nema teorije da bih na nekom forumu se ispovjedo

    iako, ovo kaj ti radiš nije niš loše. keep up the good work.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  29. #29
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: Monolozi :)

    mah,nisu ove tajne nis posebno
    cak nisu ni tajne.
    mozda cak nisu ni monolozi ?
    al neznam...

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Monolozi :)

    pitajte halfa za razgovore na xfire između mene i njega koji su to monolzi(by me ofc)

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •