Prikazujem rezultate 1 do 20 od 20

Tema: C++ zadaci

  1. #1

    C++ zadaci

    Poz ekipo treba mi help i to sto brzi ,ak mi neko moze rijesit ovih 8 zadatak i poslat na crowarheroes@gmail.comSbil bi mu zahvalan
    EVO ZADATAKA:
    1.Napišite funkciju koja ce izračunat aritmrtičku sredinu brojeva koje učitavamo tolko dugo dok ne ušitamo nulu!
    2.Napišite funkciju koja ce za argument dobit broj pribrojnika a izračunat če njihovu sumu.Prvi pribrojnik ima vrijednost 2 a svaki sljedeci je za 2 veći.Npr ako je pribrojnika 10 treba izracunati s=2+4+6+8+10+12+14+16+18+20.Ustanovite sami kako vrijednost pribrojnika ovisi o položaju u sumi!
    3.Napišite funkciju koja će za argument dobiti broj pribrojnika a izračunat će njihovu sumu.Prvi pribrojnik je 1 a sljedeci su redom neparni brojevi(do 29 treba).
    4.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo nulu.Funkcija računa
    aritmetičku sredinu onih učitanih brojeva koji su parni!
    5.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo nulu.Funkcija računa
    aritmetičku sredinu onih učitanih brojeva koji su neparni!
    6.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo neparni broj.Funkcija računa
    7.Napiši funkciju koja će izračunati aritmetičku sredinu pozitivnih brojeva koje učitavamotoliko dugo dok njihova suma ne postzane veca od 500!
    8.Učitajte dekatski broj pa ispišite binearne znamenke koje bi odgovarale tom broju!(upotrijebit tip long)
    9.Učitajte niz o i 1 i izračunajte kojem bi broju odgovarale!


    Pliz nek mi neko napise te je*ene funkcije treba mi za shool zena pita to ak neko zeli pomoc nek mi rijesi to i posalje na mail crowarheroes@gmail.comSili nek posta pozz!Unaprijed zahvaljujem na pomoci!
    Game Master

  2. #2

    Re: C++ zadaci

    treba mi to za Dev C++
    Game Master

  3. #3

    Re: C++ zadaci

    Ali nisi napisao i glazbenu želju

    Grijeh je pomoći onima koji sami sebi ne žele pomoći, a pogotovo da im na tacni sve serviraš gotovo i po mogućnosti pošalješ mailom. Yeah right.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: C++ zadaci

    Tracer, mi smo tu da pomognemo
    Nemam puno vremena, za kad ti to treba ?
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: C++ zadaci

    hm... mi smo tu da pomognemo ako gdje zapneSali mislim da ipak nismo tu da radimo budalu od sebe... barem nisam ja..

    Jednog dana kad budes trazio posao doc ce ti takav jedan, ni to koljena tebi i uzet ti posao ispred nosa metodom slicnom kao sto i sad prolazi skolovanje.

  6. #6
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279

    Re: C++ zadaci

    @ ®BilyPiton® - El more pascal?

  7. #7

    Re: C++ zadaci

    = Citat = Izvorno postao Luka
    Tracer, mi smo tu da pomognemo
    Nemam puno vremena, za kad ti to treba ?
    Sasvim je drugo kada se treba pomoći nekome tko je nešto barem sam pokušao raditi, zapeo je pa mu treba pomoć. Ovaj gore uopće nije ni pročitao tekstove zadataka. Da jest, vidio bi da 6. zadatak nije napisan do kraja. Takav ne traži da mu se pomogne da bi nešto naučio, već da riješiš njegovu zadaću koju ionako neće više ni pogledati.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: C++ zadaci

    Da, razmislio sam o tome, u pravu si.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #9
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279

    Re: C++ zadaci

    = Citat = Izvorno postao Tracer
    = Citat = Izvorno postao Luka
    Tracer, mi smo tu da pomognemo
    Nemam puno vremena, za kad ti to treba ?
    Sasvim je drugo kada se treba pomoći nekome tko je nešto barem sam pokušao raditi, zapeo je pa mu treba pomoć. Ovaj gore uopće nije ni pročitao tekstove zadataka. Da jest, vidio bi da 6. zadatak nije napisan do kraja. Takav ne traži da mu se pomogne da bi nešto naučio, već da riješiš njegovu zadaću koju ionako neće više ni pogledati.
    Ma ja sam mu napisal ''el more pascal'' jer znam da bi rekel da nemre jer pretpostavljam da ga nezna. A ono kaj si rekel da nisam pročitao sve do kraja u tome si upravu, jer mi se nije nakon petog više dalo čitat.

  10. #10
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: C++ zadaci

    nije govorio za tebe nego za postavljača pitanja
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  11. #11
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Blizina Pitomace
    Postova
    279

    Re: C++ zadaci

    = Citat = Izvorno postao Luka
    nije govorio za tebe nego za postavljača pitanja
    = Citat = Izvorno postao Tracer
    Sasvim je drugo kada se treba pomoći nekome tko je nešto barem sam pokušao raditi, zapeo je pa mu treba pomoć. Ovaj gore uopće nije ni pročitao tekstove zadataka. Da jest, vidio bi da 6. zadatak nije napisan do kraja. Takav ne traži da mu se pomogne da bi nešto naučio, već da riješiš njegovu zadaću koju ionako neće više ni pogledati.
    Može biti, makar se ovo može protumačiti na dva načina, al mislim da sam ja na krivi...

  12. #12

    Re: C++ zadaci

    Gle vec sam probo rjesavat te zadatke na labosu iz računalstva al mi nejde i neznam ih a nemam nikog da mi pokaze a profa je retrdirana,tak da mi trebaju ti zadaci za c++ jel iduci put pita za ocjenu(sljedeci tjedan)i kaj brijes za 6. zadatak pa ljepo sam napiso kak je pisalo meni na papiru ja ti nisam kriv kaj neznas da pise da treba ucitavat brojeve sve dok ne ucitamo neparni broj znaci da tad ucitavanje stane brijem da je za to while petlja.svaka cast onima koji su voljni pomoc a ne onima kaj sam vele ljen je da to napravi pa ocekuje da mu drugi to naprave bas me zanima kaj su oni odma znali programnirat u c++ i dal su sve znali zato
    Game Master

  13. #13

    Re: C++ zadaci

    e da tracer da ti znas c++ nebi tu strao neka sranja neg bi znao napisat tih je*enih 9 programa,jel to su cista pluga za covjeka koj zna barem nesto radit s c++ jel to nisu svemirski zadaci ili neznam kaj uostalom JA NISAM REK ZADATKE NEG FAKING FUNKCIJE!!!
    Game Master

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: C++ zadaci

    Erm,Tracer je napisao knjigu o C++-u,a ti si neki školarac koji tu moli zadatke...

    Zašto bismo se mi mučili s tvojom zadaćom?
    Mi ne dobivamo ništa od toga,a ti ćeš dobit 1 kad budeš odgovarao...bolje nam uštedi vrijeme,odi na cplusplus.com,nauči C++,prestani radit double postove i idi log off i delete cookies...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: C++ zadaci

    @ ®BilyPiton®, za početak smiri se

    sad lijepo reci što točno ne razumiješ u tim zadacima ?

    ako uopće ne poznaješ c++, to što će ti netko napisati kod neće ti pomoći jer ga nećeš shvatiti
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  16. #16

    Re: C++ zadaci

    = Citat = Izvorno postao ®BilyPiton®
    e da tracer da ti znas c++ nebi tu strao neka sranja neg bi znao napisat tih je*enih 9 programa,jel to su cista pluga za covjeka koj zna barem nesto radit s c++ jel to nisu svemirski zadaci ili neznam kaj uostalom JA NISAM REK ZADATKE NEG FAKING FUNKCIJE!!!
    No adj sad... da ne bude da nisam fer ipak ću ti pomoći... Kažeš da neznaš funkcije? Ok....

    Svaki program se sastoji od barem jedne funkcije, a to je main. Stoga, napiši ovako:

    Code:
    int main()
    {
    
        return 0;
    }
    A pošto ti znaš C++ bolje od mene i pošto su zadaci takva pljuga vjerujem da ti neće biti problem da dalje nastaviš sam i napišeš ostale funkcije I nemoj sad da kažeš da ti nisam pomogao jer sam sad napravio više nego ti do sada Uživaj.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: C++ zadaci

    Što volim kad ovakvi specijalci ubjeđuju druge šta oni znaju i ne znaju... Mah, Tracer je ionako n00b zato što ne zna raditi u Game Makeru... =)

  18. #18

    Re: C++ zadaci

    Ali zato brzo učim
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  19. #19

    Re: C++ zadaci

    Gle neznam opce kak da pocnem s tim funkcijama,zato sam napiso zadatke ,da mi rijesi netko iskusan tko to zna i ko zeli pomoc al sam skuzio da ima tolko ljdske stoke da nemogu vjerovati,lijepo sam napiso post ak mi ko moze pomoc al ne uvjek se moraju javit budale sa svojim komentarima:ljen je neda mu se,kaj bi mu to ja piso nek sam se namuči i takva sranja pa hvala vam gospodo na pomoci!(ak vas bas zanima idem 2.razred tehničke škole)i trazio sam sam usranih 9 zadataka ja neznam koda sam trazio da mi bubreg daju pozzz jebe me se zivo!
    Game Master

  20. #20
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: C++ zadaci

    i tako je završilo ...

    locked
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

Slične teme

  1. c++ zadaci
    By bananac in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-03-2012, 07:20
  2. free pascal - zadaci
    By ivan in forum Alt-F4
    Odgovora: 19
    Posljednji post: 09-11-2006, 20:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •