Poz ekipo treba mi help i to sto brzi ,ak mi neko moze rijesit ovih 8 zadatak i poslat na crowarheroes@gmail.comSbil bi mu zahvalan
EVO ZADATAKA:
1.Napišite funkciju koja ce izračunat aritmrtičku sredinu brojeva koje učitavamo tolko dugo dok ne ušitamo nulu!
2.Napišite funkciju koja ce za argument dobit broj pribrojnika a izračunat če njihovu sumu.Prvi pribrojnik ima vrijednost 2 a svaki sljedeci je za 2 veći.Npr ako je pribrojnika 10 treba izracunati s=2+4+6+8+10+12+14+16+18+20.Ustanovite sami kako vrijednost pribrojnika ovisi o položaju u sumi!
3.Napišite funkciju koja će za argument dobiti broj pribrojnika a izračunat će njihovu sumu.Prvi pribrojnik je 1 a sljedeci su redom neparni brojevi(do 29 treba).
4.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo nulu.Funkcija računa
aritmetičku sredinu onih učitanih brojeva koji su parni!
5.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo nulu.Funkcija računa
aritmetičku sredinu onih učitanih brojeva koji su neparni!
6.Napiši funkciju koja će učitavati cijele brojeve tolko dugo dok ne učitamo neparni broj.Funkcija računa
7.Napiši funkciju koja će izračunati aritmetičku sredinu pozitivnih brojeva koje učitavamotoliko dugo dok njihova suma ne postzane veca od 500!
8.Učitajte dekatski broj pa ispišite binearne znamenke koje bi odgovarale tom broju!(upotrijebit tip long)
9.Učitajte niz o i 1 i izračunajte kojem bi broju odgovarale!


Pliz nek mi neko napise te je*ene funkcije treba mi za shool zena pita to ak neko zeli pomoc nek mi rijesi to i posalje na mail crowarheroes@gmail.comSili nek posta pozz!Unaprijed zahvaljujem na pomoci!