Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 45 od 45

Tema: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

  1. #31
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    dubrovnik
    Postova
    53

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    ma to se pušu preko neta jer im ne moze niko nista, a onda se zajebu pa se nekom pocnu puhat irl pa nauce jednu veoma vaznu lekciju, a to je: postoji zona u koju ne ulazis i granica koju ne prelazis
    OMG chess is imbalanced, he always gets to play first! Nerf white!

  2. #32
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    nisu svi 13godisnjaci njubine-iako ih je velka vecina

  3. #33
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Medvjedlin
    Postova
    869

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    Ma uzas kad neko dode i skuzi da si cura odmah si misle kak su si nasli curu.
    Ili pk bez razloga. Mrzim. To su sve njuubovi za mene koji to rade.
    >____>
    ...
    <____<
    *Searching for some ppl with brainpower here*

    Turn on your brain [NOW]

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postova
    4.337

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    cuj mala , jel bi htjela da te odvedem u vecernji obilazak carentana i pokazem ti se tac nejdove?

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    = Citat = Izvorno postao eddie2142
    nisu svi 13godisnjaci njubine-iako ih je velka vecina
    Istina,dosta igrača mojeg godišta su neodgojeni debili,koji kad ih ubiješ na nekakav drukčiji način (recimo brzi lean i tako to..) odma optužuju da haxaš etc...
    al naravno,uvijek ima i izuzetaka

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    najmocnije, u cs-u ja porokao kroz zid 3 i saznao sam da me je 14 god admin banao

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    ofkors

  8. #38
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Medvjedlin
    Postova
    869

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    = Citat = Izvorno postao pimp
    cuj mala , jel bi htjela da te odvedem u vecernji obilazak carentana i pokazem ti se tac nejdove?
    Ajme sad me je strah.
    >____>
    ...
    <____<
    *Searching for some ppl with brainpower here*

    Turn on your brain [NOW]

  9. #39

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    = Citat = Izvorno postao grizli
    ja imam 13 god i znam nekad otic na [uan]Shardcore server pa se zajeb** sa ekipom puno starijom od mene, lider [UAN]a ima 3+ god i kad se nađemo na serveru zajebavamo se vise nego sto igramo, na serverima se znam ponasat, jedino sto me hebe su klanovi...

    dobro igram, al kad se prijavim u klan i kazem da imam 13 god odma me izbace a mozda igram bolje nego neki njihov igrac, trenutno sam u klanu sa frendom, ali to se neoze nazvat klanom posto nemamo niti jedan klan war a vec smo 1 mj zajedno, tako da cu izaci
    Odi u 50klicks.com. Tamo sam ja ima vec 2 godine. Samo ako se ponasas zrelo (svejedno se mozes zajeb. malo). Al ajmo bek na topic. Imam 13 godine (uskoro 14) i ne svadam se bas previse. Osim ako netko stvarno ne prede granicu. Al inace kazem da zacepe, zaborave na sve ovo, i nastave igrat... Najgore mi je bilo kad je neki lik pitao koju vrstu muzike slusamo (ja i drugi igraci na serveru) ja kazem Heavy Metal, Black Metal, Gothic Metal, i sve vrste metala. Onda jedan lik kaze da ja nisam normalan. 13 godina a slusam takve stvari. Da bi ja trebao ic psihijatru. Pitam ja sta bi onda ja trebao slusat, kaze on Funk, Pop, rock te pizdarije. I onda me poceo vrijedat kad me ubije. I onda je na kraju napravio kick vote protiv mene. Pitam ja njega koliko on godina ima, on kaze 11. Onda netko napravio kick vote protiv njega i kickali smo ga sa servera.

    {DualCore Intel Core 2 Duo E6600 2400MHz | Antec 500W | Gigabyte GA-P35-DS3L | Nvida 9800GX2 1GB GDDR3 | Microsoft Windows Vista Home Premium | 2GB ram | 350 GB HD}

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    znam da je ovo malo glupo pitanje,ali meni nije jasno koji je smisao svađati se s nekim na serveru

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    = Citat = Izvorno postao Kron
    nevjerujem da ima tolko godina, moj brat ima 9 i uopce ne gleda chat, a kamoli tipka
    Moj brat je sa 9 godina preso Diablo 2 na Hell ili kkao se vec kaze najteza razina. A sa 10 naguro u WoWu lika na 70 (orc huntera). -.-

    Nije wunderkid nego je zalijepljen za ekran, sroljo mali neda meni da igram..


    EDIT: skoro zaboravih: kada me u HL2: DM neko proziva cheaterom jer ga 5 puta za redom koknem sipkom.. I onda kada mu kazes da neigra bas najbolje on pocne spiku o tome kako igra tu igru vec 2 godine.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  12. #42
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    dubrovnik
    Postova
    53

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    a nije svrha se nekom svidjat nego to da takvi ljudi (ne samo djeca), cast iznimkama, sramote sve ostale kao cjelinu... uzmite za primjer kako optuzuju igre za nasilje samo zato sto je neki idiot to povezo s nekim sranje koje je vidio na igri (ili nije) i napravio to sranje irl, i odjednom smo svi na black listi... i onda kazu nama da odrastemo kad neko dozna za da igramo igre... takvi se trebaju zapitat iako i da se zapitaju ne bi im puno pomoglo jer da imaju imalo mozga ne bi bilo te rasprave uopce...

    hvala i dovidjenja... nastupam svake veceri ^^

    gamer and proud of it
    OMG chess is imbalanced, he always gets to play first! Nerf white!

  13. #43
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    joj kad se sjetim kako je meni neki defektni klinjo prijetio kako ce me on doc neznam odakle istuc sa nekom ekipom, jos on tekvando trenira i tak neke sheme, pa jos hoce biti pametan.. onda se hvali kolko on igara zna, i prodaje mi pricu kak ja neznam sta je cod2, ja njemu kazem, ja sam keca preso cim je izaso a tis onda tekvando treniro. u pizdu kako mrzim takve ljude, jeboih ja.
    edit. radi se o SAMP-u

  14. #44
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    kad pwnam sve s helicem u BF2 i budem bez ijednog deatha, ne gine mi kick, a naravno ima i budala koji ak oni ne voze helic onda nitko nece jer rokaju po njemu.. takvih je pun server a nemres ih sve kikat..

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Online "nesporazumi" aka nezrelo ponašanje

    = Citat = Izvorno postao CRO.Monster
    = Citat = Izvorno postao grizli
    ja imam 13 god i znam nekad otic na [uan]Shardcore server pa se zajeb** sa ekipom puno starijom od mene, lider [UAN]a ima 3+ god i kad se nađemo na serveru zajebavamo se vise nego sto igramo, na serverima se znam ponasat, jedino sto me hebe su klanovi...

    dobro igram, al kad se prijavim u klan i kazem da imam 13 god odma me izbace a mozda igram bolje nego neki njihov igrac, trenutno sam u klanu sa frendom, ali to se neoze nazvat klanom posto nemamo niti jedan klan war a vec smo 1 mj zajedno, tako da cu izaci
    Odi u 50klicks.com. Tamo sam ja ima vec 2 godine. Samo ako se ponasas zrelo (svejedno se mozes zajeb. malo). Al ajmo bek na topic. Imam 13 godine (uskoro 14) i ne svadam se bas previse. Osim ako netko stvarno ne prede granicu. Al inace kazem da zacepe, zaborave na sve ovo, i nastave igrat... Najgore mi je bilo kad je neki lik pitao koju vrstu muzike slusamo (ja i drugi igraci na serveru) ja kazem Heavy Metal, Black Metal, Gothic Metal, i sve vrste metala. Onda jedan lik kaze da ja nisam normalan. 13 godina a slusam takve stvari. Da bi ja trebao ic psihijatru. Pitam ja sta bi onda ja trebao slusat, kaze on Funk, Pop, rock te pizdarije. I onda me poceo vrijedat kad me ubije. I onda je na kraju napravio kick vote protiv mene. Pitam ja njega koliko on godina ima, on kaze 11. Onda netko napravio kick vote protiv njega i kickali smo ga sa servera.
    pa čuj prijatelju i ja mislim da slušaš malo preozbiljnu glazbu za svoje godine... nemoj sad mislit da hja tebe smatram luđakom il nešt slično ali ta glazba mi djeluje nekako...kao da ju više slušaš iz fore nego zato što ti se sviđa
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

Slične teme

  1. I´m the Freeman - "trailer" za Half-Life "film"
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-09-2010, 20:30
  2. Noobovi i nezrelo ponašanje
    By tmarosi in forum Guild Wars
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 30-05-2008, 23:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •