Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Wimax

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668

    Wimax

    http://www.novi-net.hr/

    Za one koji nisu upuceni:

    Novosti za kućne korisnike
    Osim novosti za poslovne korisnike, konačno možemo obradovati i kućne korisnike koji su nestrpljivo čekali. Čekanje se isplatilo i stoga trenutno možemo ponuditi WiMAX priključak za kučanstva u paketima od 1024kbit/s, te 2048 kbit/s. Naravno, FLAT RATE!
    Zasad nazalost raspolozivo iskljucivo u međimurskoj zupaniji, no...

    Na natječaju za dodjelu koncesija širokopojasnog bežičnog pristupa putem nepokretne telekomunikacijske mreže (WiMAX frekvencijskog područja) Agencija za telekomunikacije koncesije je dodijelila sljedećim tvrtkama: na području grada Zagreba koncesije su dobili VIPnet i Odašiljači i veze, dok su na području Splitsko-dalmatinske i Primorsko-goranske županije koncesije dobili Portus, Optima, Wimax Telecom te Odašiljači i veze.

  2. #2
    mi iz manjih gradova ćemo se načekati, tako da me ovo uopće ne uzbuđuje

  3. #3
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Taman kad mi istekne adsl kod tcoma dojde mi ovo, tj za 1god
    Well, as long as it's interesting.

  4. #4
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    mi iz manjih gradova ćemo se načekati, tako da me ovo uopće ne uzbuđuje

    Hebote nedavno sam bio u Kninu, onaj me grad totalno fascinira, nije mi jasno zar ondje uopšte postoji TV priključak, a ne INTERNET!


    A što se tiče toga kada će doći tako nešto u MOstar, ali sa flatom, nikada!

  5. #5
    Senior Member It lives by night tomifish2002's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    623
    a što se tiče zagrabačke županije iz vipnet-a nemaju nikakve novosti dok odašiljači i veze imaju tehnički pregled opreme oko 1.8.06 . za poslovne korisnike mreža će biti dostupna najvjerojatnije 1.10.06 a za sitnu raju nakon 1.1.2007

    znači još više od pola godine ove proklete dial-up patnje na 30,200kbps ljudi izfrustriran sam do bola!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nemogu više
    Core2 duo e6400 @ 3.2 ghz / Thernaltake Big Typhoon / Ga-965-p DQ6 / 2gb Supertalent cl4 / P-O-V 8800gtx 768mb / WD 200gb sata2 / hitachi 80gb sata / Creative X-fi extreme music / Seasonic s12 600w / Samsung 940BF 2ms

  6. #6
    Guest
    pratim novi net već dva mjeseca
    samo su cijene previsoke za veće brzine, ali zato čekam 256/128 kbit/s za 100 kn mjesečno uz flat rate

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •