Stranica 2 od 43 PrvaPrva 123412 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 1262

Tema: Windows 7 (Vienna)

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Windows Vienna

    = Citat = Izvorno postao Jack5
    vista je ok za igranje ali ako misliš šta drugo radit na računalu onda xp
    totalno obrnuto,vista ako se treba nesto radit i igrat je za to i napravljena.Sve je pojednostavljeno, skraceno, usminkano, i predstavlja zabavu cak kada trebas raditi nesto vazno na kompu.Sto se tice igranja tu je i dx10 i to,uglavnom vista je vgg.

  2. #32
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: Windows Vienna

    Vidim da ste malo pobjegli s teme; s Windows7 prešli na Longhorn...

    U svakom slučaju, DugoRogi Os je izasao davno, a tko nije siguran sto je "navodno" novo u njemu, neka pogleda moj tekst
    http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=18&t=24031
    kojeg sam napisao nakon korištenja Viste u dva navrata (jednom 9 mjeseci Ultimate, drugi put 4 mjeseca Home Premium).

    Pročitajte i vidite šta ima u Visti, a da u XP-u nema i znati ćete u ćemu je bolja.
    Isto tako, vidit ćete da nije ništa spektakularno korisno od tih noviteta.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows Vienna

    http://www.bug.hr/vijesti/index.asp?id=93072
    wtf,gadgeti na samom desktopu,kakva je to glupost,cemu onda imat lijepi desktop kad ga pola ne vidis.Osim toga sedmica izgleda identično kao Vista uz male preinake.

    I neka neko preimenuje temu u Windows 7 zato što je Vienna samo razvojno ime.

  4. #34
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Windows Vienna

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Nadam se da će do dolaska Vienne igre i svi programi biti u 64 bita .Imamo procesore koji su totalno neiskorišteni tj. barem 90 % korisnika je i dalje na 32 bitnom os-u.Vistu sam probao nekoliko mjeseci i zgadila mi se.Ako je srede,u što sumljam možda joj se i vratim.Vjerujem u uspjeh Vienne jer nema šanse da im se ponovno dogodi ovakav fijasko kao sa Vistom.
    Eto moram pojesti vlastite riječi.Nakon što sam prebolio igre sa starforce zaštitom koje mi ne rade na Visti mogu ju samo pohvaliti .Nema više povratka na xp .A sobzirom da će Vista podržavati dx 11 ne žuri mi se ni na Windowse 7.Vista mi se na drugi pogled svidjela puno više......prve beta verzije ni ne računam pod ozbiljni os.

  5. #35
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows Vienna

    Ima nesto sto mi se jako,jako sviđa kod windowsa 7,Aero peek.Fenomenalna funkcija koju su trebali uvest u visti.

  6. #36
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945

    Re: Windows Vienna

    Hmm, Windowsi 7...pa, IZGLEDA zgodno, valjda neće samo na tome ostati... kerefeke sa gadgetima i prozirni prozori me ni najmanje ne zanimaju... Ja se još držim XP-a

    Usput, moram spomenuti jednu budalaštinu, koja se može dogoditi samo u Korčuli (tu ja živim...) Naime, ravnateljica gradskog muzeja ima komp s Vistom Ultimate, i drži ga spojenog na 14 inčni CRT monitor, a računalo koristi za word i e-mail a sa strane joj stoji stari komp, sa windows 98, a na njega je spojen 22 inčni LCD ...stupid... da mi je znat ko to plaća...

    I, da...http://www.ctrlaltdel-online.com/comic.php?d=20070331
    Što CAD kaže o XP-u i Visti
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  7. #37
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Windows 7 (Vienna)

    blje,xp je još uvijek najbolji os,i vjerovatno će tako ostati još neko vrijeme...

  8. #38
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Windows 7 (Vienna)

    najbolji kako za koga. ako gledaš sa tehničke strane onda je lošiji od viste, a ako gledaš sa fanboy strane onda je xp bolji
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #39
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Da onako pun mi je kurac xp fanboya

  10. #40
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Ja sam tek prije nekih mjesec dana presao na vistu i vise sam nego odusevljen. Owna xp na svim segmentima od podrske pa do izgleda naravno. Sada kada dođe jos service pack 2 mislim onda da fakat vise nebude nikakvih problema sa sustavom...Dalje, ovi novi winsi nece jos u prodaju tamo negdje do 2010. po meni a ja na visti ostajem sigurno barem sljedece 3-4 godine...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows 7 (Vienna)

    U kojoj godini otprilike dolaze windowsi 7?

  12. #42
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Windows 7 (Vienna)

    valjda krajem 2009., nisam siguran. ali još će to oni odgodit
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  13. #43
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: Windows 7 (Vienna)

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Ja sam tek prije nekih mjesec dana presao na vistu i vise sam nego odusevljen. Owna xp na svim segmentima od podrske pa do izgleda naravno. Sada kada dođe jos service pack 2 mislim onda da fakat vise nebude nikakvih problema sa sustavom...Dalje, ovi novi winsi nece jos u prodaju tamo negdje do 2010. po meni a ja na visti ostajem sigurno barem sljedece 3-4 godine...
    ajde da je barem i neko pametan ovdje...

    vista roxa xp u svim segmentima...

  14. #44
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Izgleda da ce sljedece izdanje windowsa, sto je nevjerojatno, zahtjevati puno manje memorije, nego vista. Vijest možete procitati ovdje
    Dalje, s druge strane, novi sustav ce moci iskoristiti procesore s daleko vise jezgara, nego sto su ovi danasnji i to primjerice do cak 256 jezgara procesora na jednom cipu(danasnji su sa 2, 4, 8 jezgara). Lijepa nas buducnost ceka, nema sta . Detaljnije procitajte ovdje
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Vista nije ni trebala postojat samo eto izbacili su ju da zarade lovu, vista je dobra ali bez service packa i mnogih updejta je losa i spora. Windows 7 ce biti sve sto vista nije plus sto ce biti jos brzi i koristit manje memorije
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  16. #46
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Uvijek dođem u napast da izbrišem ovakve gluposti ^^
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  17. #47
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Windows 7 (Vienna)

    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Vista nije ni trebala postojat samo eto izbacili su ju da zarade lovu, vista je dobra ali bez service packa i mnogih updejta je losa i spora. Windows 7 ce biti sve sto vista nije plus sto ce biti jos brzi i koristit manje memorije
    je, tocno tak . Daj molim te, ne pricaj gluposti. Vista je itekako dobar sustav, i kao sto sam rekao vec par puta owna xp na svim segmentima. Veliki je korak naprijed(gotovo kao svaki OS od microsofta) i radi sasvim normalno i bez mnogih update-ova, a s updatovima radi samo jos bolje. Vista je bila dugi niz godina u razvoju(jos se sjecam dok se pricalo o Longhornu) i svakako nije složena s namjerom da nas Microsoft opljacka. Windows 7 ce opet biti veliki korak naprijed i to naspram Viste, samo eto, ljudi u Microsoftu naucili su gdje su napravili neke pogreske u razvoju Viste pa su ih sada nastojali ispraviti, a uostalom, i Vista ne uzima puno memorije ako iskljucis aero sucelje i ako znas si podesit sustav tako da iskljucis nepotrebne aplikacije. Kada izađe i service pak 2 mislim da ce vecina korisnika preci i na Vistu konacno. A ovi windowsi 7 nece jos dugo na tržiste...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Samo da te obavjestim windows 7 je vani iduce godine
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  19. #49
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Da. Vani bi trebali biti za oko pola godine

    Iskreno malo se i bolim tog aero sucelja, mozda zato sto ga nisam nikad vidio u radu ali sam koristio neke desktope koji su bili prakticki smece (tipke za gasenje i resetiranje na sredini desktopa velicine 200x200px, Start bez pola funkcija, Refresh u Privatnom Messengeru...).
    Teso se navikavam na neke stvari. Tako mislim da ce biti i sa ovim ali vjeujem da microsoft nece opet zabrljat i da ce Viennino iscekivanje biti opravdano.

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Probao sam rad na Windows 7 i nije me odusevilo. Je da je to nekakva beta ali nista novog za razliku od viste
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Isto sam probao i jedino sto mi se jako sviđa je novi taskbar koji je odličan,također,brža je od viste u radu.

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Windows 7 (Vienna)

    možda ovo ispadne i dobro...

  23. #53

  24. #54
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: Windows 7 (Vienna)

    sta sam vam rekao, sve u cemu su vistu fulali Windows 7 ce popravit. Vistu i sam koristim vec 1 g ali jedva cekam Windows 7.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  25. #55
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: Windows 7 (Vienna)

    http://www.imagesforme.com/show.php/224937_pray.png

    Evo upravo sam instalirao Windows 7 i mogu reči da sam oduševljen. Ovo su prvi Windowsi koji su mi radili out of the box. Sve sam već imao pri prvom pokretanju, zvuk, internet, aero, sve! Kasnije mi je čak sa Windows Update-a skinuo najnovije offical drivere za sav hardver! Bojao sam se za igre, ali Far Cry 2 naprosto leti! svakao preporučam da isprobate!
    The User formerly known as Pyromancer.

  26. #56
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Jebenica. Vista mi je za sada fenomenalna, ne znam zašto ljudi pljuju po njoj Mada sam i ja pljuvao dok mi napokon nije stigla prava verzija koja radi kako spada

    Ali sve vidim da ću s guštom preći na Windows 7 pošto koliko kužim, on je taj koji ispravlja sve mane od Viste. Djeluje mi kao dobro tweakana/optimizirana Vista Bar po dojmovima ljudi i po slikicama.

  27. #57
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Windows 7 (Vienna)

    = Citat = Izvorno postao spidEY v2.0
    http://www.imagesforme.com/show.php/224937_pray.png

    Evo upravo sam instalirao Windows 7 i mogu reči da sam oduševljen. Ovo su prvi Windowsi koji su mi radili out of the box. Sve sam već imao pri prvom pokretanju, zvuk, internet, aero, sve! Kasnije mi je čak sa Windows Update-a skinuo najnovije offical drivere za sav hardver! Bojao sam se za igre, ali Far Cry 2 naprosto leti! svakao preporučam da isprobate!
    Zašto nemaš wi7 taskbar?

  28. #58
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: Windows 7 (Vienna)

    U Buildu 6801 je sakriven. Ima na netu patch koji ga otključa, mogu postati screenove poslije.
    The User formerly known as Pyromancer.

  29. #59
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Znaci to se moze skiniti free sa njihove stranice?
    I kolko se on smije koristit?

    edit:
    OMG kako je ovaj chrome prebrz
    edit2: preebrz

  30. #60
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Windows 7 (Vienna)

    Sereš? To je ono čudo od google-a? Idem probati...


    EDIT:


    Jebate riža, bome je brz Ali sumnjam da ću ga koristiti, čudan mi je!? Mozilla mi se čini boljom

Slične teme

  1. Windows 8
    By Assasin`s in forum Software
    Odgovora: 314
    Posljednji post: 16-03-2013, 00:36
  2. Windows 7
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-01-2010, 09:03
  3. Windows 7
    By LPFireDog in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 30-10-2009, 18:58
  4. 3 Windows Xp-a
    By Hammerfall in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 30-12-2007, 20:22
  5. "Vienna"
    By Letva in forum Software
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 28-02-2007, 20:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •