Stranica 25 od 25 PrvaPrva ... 15232425
Prikazujem rezultate 721 do 733 od 733

Tema: Warhammer 40k: Dawn Of War II

  1. #721
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Ja se bojim
    Igrao sam malo Retri multi kada je izašao, ali sam prestao kada su počeli ispiti na faksu. I onda nisam igrao preko ljeta. I sada me strah uopće probati, ista je situacija sa StarCraftom 2. Doslovce su svi njubovi u igri bolji od mene, i trebao bih svaku igru trenirati na botovima jedno tjedan dana, za što nemam vremena jer mi opet počinje faks
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  2. #722
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Moj GfwL račun je Deadwalker88 (isto kao Steam)

    Doduše, moram se još uhodati s mehanikom, predugo nisam igrao. Sada sam tek običan n00b.
    Bude me hard težina dobro uhodala^^

    I daj Boz, sredio bi me u roku odmah, daleko sam manjeg skilla, nego ti sigurno
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  3. #723
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Steam mi imas na profileu a GFWL mi je Penkeh.Boz ono ja sam tijekom faksa m140k naucio kako da igra u mjesec dva. Da si me pitao bi i tebi pomogao

  4. #724
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Ujme upravo sam izracuna da imam preko 700 sati igranja ove igre sa svim ekspanzijama. Kad se sitim svih ranked bitaka i gubljenja živaca zbog lošeg balansa, leveliranja svih last stand heroja, bezbroj custom anihilation pervezarija i singleplayer kampanje koju sam priša na svim mogucim težinama na kraju slobodno mogu reci: Warhammere oduzeo si mi život!
    Oce ko bacit partiju??

  5. #725
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    GFWL je Penkeh. Upravo se zajebavam bezveze sa chaosima okolo.

  6. #726
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    ovak, nemojte me ubit, ali nisam još nikad igrao ni jedan warhammer 40k... jučer sam se opskrbio s originalom i ekspanzijama, a imam i dvojku + ekspanzije... zanima me da li mi se isplati igrati jedinicu prije dvojke, i kolko gubim ako odmah krenem s dvojkom... najviše me zanima sa stajališta nekog story line-a, kolko se igre nadovezuju itd...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  7. #727
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Ako te story zanima onda ti je najvaznije prvo proci prvi original DoW1. Nakon toga sto se tice price dobro dodje da odigras Dark Crusade kampanju sa marincima. Nakon toga krenes sa DoW2, Chaos Rising i na kraju sa Retributionom. Ne igranjem kampanja u Winter Assaultu i Soulstormu neces izgubiti mnogo jer price se ne vezu sa ostalima previse osim sto ces mozda cuti neko ime jednom tijekom cijele DoW2 kampanje.

    Ugl da jedinica se isplati igrati prije dvojke, samo ako te zanima MP nemoj se previse zagrijati za jedinicu jer malo ljudi igra osim kad se nadju neki frendovi pa nabace, a u DoW2 ti je 95% igraca na Retributionu jer je Retribution skoro pa igra sama za sebe.

    Ne brini ne koljemo ljude zbog toga sto nisu jos igrali warhammer igre (ne ja barem). Sretno sa kampanjom.

  8. #728
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Ako te story zanima onda ti je najvaznije prvo proci prvi original DoW1. Nakon toga sto se tice price dobro dodje da odigras Dark Crusade kampanju sa marincima. Nakon toga krenes sa DoW2, Chaos Rising i na kraju sa Retributionom. Ne igranjem kampanja u Winter Assaultu i Soulstormu neces izgubiti mnogo jer price se ne vezu sa ostalima previse osim sto ces mozda cuti neko ime jednom tijekom cijele DoW2 kampanje.

    Ugl da jedinica se isplati igrati prije dvojke, samo ako te zanima MP nemoj se previse zagrijati za jedinicu jer malo ljudi igra osim kad se nadju neki frendovi pa nabace, a u DoW2 ti je 95% igraca na Retributionu jer je Retribution skoro pa igra sama za sebe.

    Ne brini ne koljemo ljude zbog toga sto nisu jos igrali warhammer igre (ne ja barem). Sretno sa kampanjom.
    hehe, tnx... ma odigrat ću redom sve pa kud puklo... pred par dana sam završio starcraft maraton (jedinicu i brood war prošao ne znam koji već put, dvojku drugi put) pa mislim da je red da sad i ovome dam šansu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  9. #729

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Ne igranjem kampanja u Winter Assaultu i Soulstormu neces izgubiti mnogo jer price se ne vezu sa ostalima previse osim sto ces mozda cuti neko ime jednom tijekom cijele DoW2 kampanje.
    Preporučam NE preskakanje Winter Assaulta čisto jer je dobra kampanja sama za sebe. I ono, IG underdogsi razvaljuju za promjenu.

  10. #730
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao sickpetey
    Ne igranjem kampanja u Winter Assaultu i Soulstormu neces izgubiti mnogo jer price se ne vezu sa ostalima previse osim sto ces mozda cuti neko ime jednom tijekom cijele DoW2 kampanje.
    Preporučam NE preskakanje Winter Assaulta čisto jer je dobra kampanja sama za sebe. I ono, IG underdogsi razvaljuju za promjenu.

    Kampanja je jedino dobra jer je u njoj prva pojava Gorgutza, prekratka je i zadnja misija je prelagana.

  11. #731
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    http://www.pcgamer.com/2014/01/19/ga...m-their-games/

    GFWL se gasi uskoro a sa njim dow2 i chaos rising vise nece zahtjevati iritantno logiranje na isti. Steta sto to nisu napravili prije.
    Zadnji uredio sickpetey : 01-04-2014 u 09:07

  12. #732

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Izgleda da sve Dawn of War ide na Steamworks tako da će MP ostati funkcionalan. Tko zna, možda ljudi zaigraju i prvi DoW opet.
    http://steamcommunity.com/games/Dawn...99041245168000

    On May 22nd, the original Warhammer 40,000: Dawn of War and its expansions underwent a major update in order to preserve multiplayer gameplay for all these titles.

    Since their launch, Dawn of War and its expansions (Winter Assault, Dark Crusade and Soulstorm) have relied on the GameSpy service for multiplayer matchmaking. Since they are about to shut down their services for good it would otherwise leave these games without any way to play multiplayer. That is not an outcome anyone at Relic would want to see. Dawn of War II and its first expansion (Chaos Rising) also rely on other external servers so we also intend to take this opportunity to migrate them over to Steam in order for a consistent multiplayer experience across the entire portfolio. This migration is in progress and we’ll have more details soon.

    So, all titles in the franchise are being updated to use the same matchmaking and backend developed for Company of Heroes 2. This will not only mean multiplayer can continue on these titles, but the matchmaking experience will be improved. Matchmaking/login and so on will thus all be through Steam.

  13. #733
    Moderator Fight fire with fire sickpetey's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2010
    Lokacija
    Skavenblight
    Postova
    10.555

    Re: Warhammer 40k: Dawn Of War II

    Super. Prvi dow je imao vrlo lose servere i vecina ljudi su imali probleme sa loginom. Sad barem necu morati koristiti game ranger.

Slične teme

  1. Warhammer 40k: Dawn Of War II - Retribution
    By M14Ok in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 498
    Posljednji post: 01-04-2014, 06:27
  2. Warhammer 40k: Dawn of war III
    By Srle in forum Warhammer + Dawn of War
    Odgovora: 25
    Posljednji post: 12-02-2013, 10:02
  3. Warhammer 40000: Dawn of War II
    By torcida007 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-04-2009, 16:43
  4. Warhammer Dawn Of War 2
    By Sickmanno1 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 25-02-2009, 23:01
  5. Warhammer 40K Dawn of war Soulstorm
    By Antonio007 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 02-05-2008, 18:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •