Vidi rezultate ankete: There can be only one!

Glasači
53. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Morrovind

    14 26,42%
  • Oblivion

    39 73,58%
Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 178

Tema: Kako zbori narod hrvatski

  1. #31
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    Morrowind mi ima daleko bolju atmosferu i ima igra veći avanturistički duh. Oblvion ima one glupe quest markere koji gube onaj smisao "odi do Caldere i kreni prema sjeveru, kad dođeš na križanje skreni desno..." sjećam se kad sam u Morrowindu tražio onaj Andrano Ancestral Tomb tjedan prokletih dana, a main quest u oblivionu sam riješio za 8-9 sati, main quest u oblivionu mi je nekak prazan, nema nikakvih zagonetki(ak se iko sjeća"the eye of the needle lies in the teeth of the wind" i takvih stvari s kojima sam se naživciro. Nekad mi se čini da je oblivion toliko pojednostavljen tak da je napravljen za totalne n00bove. I atmosferičnost u Morrowindu je puno bolja, bar što se tiče dungeona, ak se iko sjeća onog nekog čudnog zvuka koji je podsjećo na neki šapat kad god si ušao u grobnicu. I morrowind ima bolju muziku, svaki muzičar koji ima sluha će ti reć da je muzika iz Obliviona plagijat Morrowindove što je istina, ima malo više instrumenata, ali note su gotovo iste i malo ubrzan tempo. Ja sam si stavio svu muziku iz morrowinda u oblivion jer je nekak ima više duha u toj muzici i više je vezana uz okoliš, ak kužite kaj mislim.

    EDIT: Morrowind ima pravo nosit status "Live another life in another world" jer se možeš povezat s likom.

    Oblivion je pre malen(velik je, dok ne koristiš fast travel, ali mislim na količinu predmeta i artefact-a) i u oblivionu me živcira onaj glupi haggle, u morrowindu si ljepo stavio za koliko golda želiš što prodat i to je to. I morrowindov meni owna oblivionov.

    Da nije bilo glupog X-Boxa (x je nepoznanica za:Extreme shit) oblivion bi možda pwno morrowind, jer je oblivion pojednostavljen za one ljude kojima trebaju konzole da bi mogli nešt shvatit jer kad vide više od 100 tipaka na tipkovnici onda im se zavrti u glavi.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #32
    To ti je maintreaming. Znaš, ono da svi mogu igrati igru, da ČAK i oni koji nisu mogli naći Cossadesa u Balmori i zbog toga rekli da je igra smeće (MW) zbog toga.

    A sada glazba i to, to je vec subjektivno.

  3. #33
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    To ti je maintreaming. Znaš, ono da svi mogu igrati igru, da ČAK i oni koji nisu mogli naći Cossadesa u Balmori i zbog toga rekli da je igra smeće (MW) zbog toga.

    A sada glazba i to, to je vec subjektivno.
    o tom vam ja pričam, ko god me tražio morrowind reko sam mu"nedam ti ga jer si pre glup da bi ga igro"
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  4. #34
    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao "Arbiter of Change":p2exar1e
    To ti je maintreaming. Znaš, ono da svi mogu igrati igru, da ČAK i oni koji nisu mogli naći Cossadesa u Balmori i zbog toga rekli da je igra smeće (MW) zbog toga.

    A sada glazba i to, to je vec subjektivno.
    o tom vam ja pričam, ko god me tražio morrowind reko sam mu"nedam ti ga jer si pre glup da bi ga igro"[/quote2exar1e]

    Ma nisu ljudi glupi, nego kad netko nije odrastao ne text igrama nego se odmah prebacio na cool effekte i voice acting, zahvati ga SHINY!! sindrom.

    A Oblivion je čini se lijek za takve tipove. Ja osobno znam nekoliko likova kojima se MW odmah ogadio zato jer nema bloom i zato jer ima PRAVE rečenice, a ne one 1-line featured u Oblivionu.

    Ali onda opet, svakom svoje MW je i dalje kralj za mene.

  5. #35
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    sad da ne quotam sve da nebi post bio dugačak ko popis bushevih glupih izjava. Meni je morrowind isto dalje kralj, jest da oblivion owna morrowinda po grafici i po AI(ai je u oblivionu veoma dobar) svaki ima svoje prednosti i mane, u oblivionu me živcira što na level 1 mogu castat bilo koji spell dok sam u morrowindu morao nabijati skillove da bi mogao castat i najjednostavniji spell, dok u TES IV mogu pucat neke polu rafale s nekim target spellovima jer nema onog spellcast time-a. U oblivionu imam feeleng da sustav skillova nema gotovo nikakve veze s igrom, bar ne toliko koliko je to bilo u morrowindu(sjećam se kad mi je trebalo po 50 udaraca mačem da pogodim glupog štakora, pa onda ide ono"shit, moram si nabit agility dobro da bi mogao igrat dalje, ovak bum ih izbjegaval"). Sjećam se isto kad sam po Ald' Ruhnu bježo od cliff racera da me ne ubije, onda sam kod nekog lika kupil one neke shurikene i gađal ga iza zasjede) dok u oblivionu baciš najjednostavniji flare i on ti ubije štakora, a u TES III na lv 1 sa daedric claymorom ti je štakor bio opaka konkurencija.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  6. #36
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    meni je trebalo sat i pol vremena da nadjem Cosadesa a kada sam zavrsdio igru bio sam 78 level .

  7. #37
    Nije AI bas dobar kao sto ga je Bethesda obecavala.. Sjecam se jednog slavnog videa sa zapaljenim psom....

    Aye, neki skillovi STVARNO nemaju utjecaju, a to prvenstvo dolazi do izražaja kad lockpickaš; pa mislim šala. Dobro ajde ta magija još i može proći (jedva) ali trebalu su barem uključiti moguće nezgode ako pokušaš baciti prejaku magiju ili tako nešto.

    Leveling (bar u vannili) je navelik zasrao igru; sve što vidiš to i možeš razbiti. Nema nikakve opasnosti, pa makar bila trivijalna. I nema throwing weapona!

    Ajde da I ja dobacim nešto.

    Guildove su totalno uništili; netrebaš skill requirement niti bilo što. lvl 30 warrior koji nije nikad posmrdio magiju je Archmagister (SP??) i glavni u thieves guldu? Ma daaaj.... I malo guildova sve u svemu, iako su im questovi bolji od onih u MW to moram priznati.

    I ne mogu reći da mi se bas sviđa to što su ubrzali likove, sada se kreću DOSTA brže nego u MW, neovisno o Athletics. To im samo čini svijet manjim.

    /rant over

    meni je trebalo sat i pol vremena da nadjem Cosadesa a kada sam zavrsdio igru bio sam 78 level Cool .
    Dobro da ima ljudi koji nisu odmah odustali.

  8. #38
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    meni je trebalo sat i pol vremena da nadjem Cosadesa a kada sam zavrsdio igru bio sam 78 level .
    ja sam u morrowindu bio 478 level, nadmaši me
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  9. #39
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    cheat?
    ne, nikad nisam cheato u morrowindu, neg sam jednostavno imo brda i brda para pa mi je bilo dosadno i otišo sam do master trainera i 6h bildao si neki major skill. Tak je frend bio skoro pa 1000-iti level
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  10. #40
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Oblivion
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  11. #41
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    ma oblivion je zakon...

  12. #42
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    Znam ali morrovind je meni jako monoton i nezanimljiv, da je sve u grafici to nije istina, nego nekak mi je oblivion bolji, svjetliji, a kada pomislim na morrovind, nekak mi je sve tmurno i dosadno. Neam pojma kako bilo da bilo MENI je Oblivionov Uriel Septim car.
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  13. #43
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao zoki
    Znam ali morrovind je meni jako monoton i nezanimljiv, da je sve u grafici to nije istina, nego nekak mi je oblivion bolji, svjetliji, a kada pomislim na morrovind, nekak mi je sve tmurno i dosadno. Neam pojma kako bilo da bilo MENI je Oblivionov Uriel Septim car.
    e totalno si fulo. Pogledaj dungeone i ostale zatvorene prostorije u oblivionu i pogledaj u morrowindu. U oblivionu su sve na istu foru, Aleydske ruševine, rudnici i spilje su skroz iste(neko plavkasto svijetlo, magla i sve kameno. Dok u morrowindu ima i puno više vrsta ruševina(Deadric ruins, Mines, Caves, Ancestral Tombs... nadopunite me jer sam dost tog zaboravio) svaki interijer u morrowindu ima svoj štih, daedričke ruševine imaju onaj neki svoj šiljasti štih i mnoge su raznovrsnije od drugih(sjetio sam se još i Dwemer ruins) rudnici su svoja vrsta, tračnice po svud, jedino egg mineovi liče na rudnike. Spilje su podosta šarene, možeš nać svakakve arhitekture u njima. Dwemer su totalno drugačiji od svih, kod njih je dosta toga tehnološki orijentirano. Još kad se instalira bloodmoon pa kad se dobiju one ledene spilje i tribunal sa onim clockworksima kad ubiješ almalexiu MA DIVOTA. Dok u oblivionu su i svi gradovi većinom na istu foru.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    Oblivion zabavniji i ljepsi opcenito
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  15. #45
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    hmmm, po čemu je još oblivion lošiji? Ah da, Dark elfovi(Dunmer) nisu onak kewl ko u morrowindu, izgledaju nekak pre veselo i dječje, dok u morrowindu su izgledali full opako i imali su onaj neki hrapavi glas. Oblivion je za n00bove
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #46
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    S Oblivion je za n00bove
    pazi sta pricas o oblivionu.

  17. #47
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    S Oblivion je za n00bove
    pazi sta pricas o oblivionu.
    istinu

  18. #48
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    oblivion je nekako kao crtic napravljen,sareno i veselo,cak ti se i skelici malo smiju
    ali ne kazem da je to lose.nekad mi bas dobro dodje i zato mi je i oblivion dobar,i zbog kretnji likova,napad,obrana,malo i skok je bolji ali svejedno los...morrowind ima pricu i pricu i pricu...
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  19. #49
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    nekome će se možda činit glupim ali onaj glas dark elfova u oblivionu je sranje u odnosu na onaj duboki iz morrowinda

  20. #50
    Senior Member Nuke me please Upitni's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    Imam
    Postova
    243
    mozda su izgubili glas za vrijeme putovanja od morrowinda do obliviona
    ali zaista lose.slazem se
    Iako je bilo kako je bilo
    Ipak je nekako bilo
    Jer jos nikada nije bilo
    A da nije nekako bilo

  21. #51
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    jest, ste vidli vampire u oblivionu ( ) i one u Morrowindu ( )
    Ne znam koliko si i upoznat sa Lore-om ES ali kad malo bolje pogledaš imaju smisla.

    nekome će se možda činit glupim ali onaj glas dark elfova u oblivionu je sranje u odnosu na onaj duboki iz morrowinda
    Naravno. btw. ja sam ga poprilično dobro skinuo.

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ima dosta razlika o kojima bi se moglo raspravljati, ali Morrowind je sveukupno ostavio jači utisak na mene. Neke trenutke odatle nikada neću zaboraviti, dok mi je Oblivion već prilično izblijedio iz sjećanja iako sam ih hronološki igrao. A glas Dunmera... priceless

  23. #53
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    nekome će se možda činit glupim ali onaj glas dark elfova u oblivionu je sranje u odnosu na onaj duboki iz morrowinda
    Kad malo bolje pogledaš oblivion je toliko šaren i nekak ima neki kiddy dojam. Mogli su ga i nazvat The Elder Scrolls IV: Rugrats
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  24. #54
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao "Prince-Artas":vt3oh9rn
    nekome će se možda činit glupim ali onaj glas dark elfova u oblivionu je sranje u odnosu na onaj duboki iz morrowinda
    Kad malo bolje pogledaš oblivion je toliko šaren i nekak ima neki kiddy dojam. Mogli su ga i nazvat The Elder Scrolls IV: Rugrats[/quote:vt3oh9rn]


  25. #55
    Senior Member Nuke me please ZC_Someone's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    zagorska husta
    Postova
    215
    ukratko oblivion je puno prelagan (igras na maximalnoj težini bez vecih problema, samo treba biti malo snalazljiv i legalno mozes koristiti GOD MODE), baš je za noobove, imas kompas imas leveling, jedino je osobnost NPCa bolja i cinjenica da se brze krecu, i realniji su
    u morrowindu si na lvl 1 mogao nabasati na sto puta jaceg lika bez veceg problema, a u oblivionu je jedini takav lik Umbra a nju je gotovo nemoguce nabasati.
    morrowind ima bolju atmosferu, masivniji je, trazi vise truda, ima vise opcija na izbor (oruzje, skilovi, magije)
    oblivion je unisten ovim brzim putovanjem, u morrowindu mi je bio uzitak putovati (jos se uvijek sjecam kad sam se vracao u Syeda Neen, tak neso, s nekog questa i kad je onaj patuljak pao pred mene doslovno s neba)
    size matters not,
    for my ally is the force,
    and powerful ally it is.

  26. #56
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    = Citat = Izvorno postao ZC_Someone
    ukratko oblivion je puno prelagan (igras na maximalnoj težini bez vecih problema, samo treba biti malo snalazljiv i legalno mozes koristiti GOD MODE), baš je za noobove, imas kompas imas leveling, jedino je osobnost NPCa bolja i cinjenica da se brze krecu, i realniji su
    u morrowindu si na lvl 1 mogao nabasati na sto puta jaceg lika bez veceg problema, a u oblivionu je jedini takav lik Umbra a nju je gotovo nemoguce nabasati.
    morrowind ima bolju atmosferu, masivniji je, trazi vise truda, ima vise opcija na izbor (oruzje, skilovi, magije)
    oblivion je unisten ovim brzim putovanjem, u morrowindu mi je bio uzitak putovati (jos se uvijek sijecam kad sam se vracao u Syeda Neen, tak neso, s nekog questa i kad je onaj patuljak pao pred mene doslovno s neba)
    upravo tako, ja sam se bio presro kad je onaj lik pao, onak hodam i cujem krikove, okrecem se nis nevidim, i odjednom lik ruken tocno pred mene a ja i onda

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  27. #57
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao ZC_Someone
    ukratko oblivion je puno prelagan (igras na maximalnoj težini bez vecih problema, samo treba biti malo snalazljiv i legalno mozes koristiti GOD MODE), baš je za noobove, imas kompas imas leveling, jedino je osobnost NPCa bolja i cinjenica da se brze krecu, i realniji su
    u morrowindu si na lvl 1 mogao nabasati na sto puta jaceg lika bez veceg problema, a u oblivionu je jedini takav lik Umbra a nju je gotovo nemoguce nabasati.
    morrowind ima bolju atmosferu, masivniji je, trazi vise truda, ima vise opcija na izbor (oruzje, skilovi, magije)
    oblivion je unisten ovim brzim putovanjem, u morrowindu mi je bio uzitak putovati (jos se uvijek sijecam kad sam se vracao u Syeda Neen, tak neso, s nekog questa i kad je onaj patuljak pao pred mene doslovno s neba)
    upravo tako, ja sam se bio presro kad je onaj lik pao, onak hodam i cujem krikove, okrecem se nis nevidim, i odjednom lik ruken tocno pred mene a ja i onda
    hahahahahahahahahahaha pre dobro, joooooj to nikad neću zaboravit. bio sam bez oružja i lvl 1 i bježo od štakora da me ne ubije, kad ono padne on pred mene, pokupim mu one scrollove, castam ih(nisam ni pročito kaj rade, sam sam vidio da povećaju acrobatics) i skočim, padnem i krepam.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  28. #58
    [quote=Lord Jambrek]
    = Citat = Izvorno postao Ps1ho
    = Citat = Izvorno postao "ZC_Someone":3i768t25
    ukratko oblivion je puno prelagan (igras na maximalnoj težini bez vecih problema, samo treba biti malo snalazljiv i legalno mozes koristiti GOD MODE), baš je za noobove, imas kompas imas leveling, jedino je osobnost NPCa bolja i cinjenica da se brze krecu, i realniji su
    u morrowindu si na lvl 1 mogao nabasati na sto puta jaceg lika bez veceg problema, a u oblivionu je jedini takav lik Umbra a nju je gotovo nemoguce nabasati.
    morrowind ima bolju atmosferu, masivniji je, trazi vise truda, ima vise opcija na izbor (oruzje, skilovi, magije)
    oblivion je unisten ovim brzim putovanjem, u morrowindu mi je bio uzitak putovati (jos se uvijek sijecam kad sam se vracao u Syeda Neen, tak neso, s nekog questa i kad je onaj patuljak pao pred mene doslovno s neba)
    upravo tako, ja sam se bio presro kad je onaj lik pao, onak hodam i cujem krikove, okrecem se nis nevidim, i odjednom lik ruken tocno pred mene a ja i onda
    hahahahahahahahahahaha pre dobro, joooooj to nikad neću zaboravit. bio sam bez oružja i lvl 1 i bježo od štakora da me ne ubije, kad ono padne on pred mene, pokupim mu one scrollove, castam ih(nisam ni pročito kaj rade, sam sam vidio da povećaju acrobatics) i skočim, padnem i krepam.[/quote:3i768t25]

    Kolko puta puta sam poginula dok sam skakala s tim... Al kad je iskočio pred mene lik.

  29. #59
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    Ja sam mislio da neko nekog jede živog Ja mislim da sam samo jedan taj scroll upotrijebio i srećom dospio u vodu, a drugi mi i sad stoju u Caiusovoj kući nakon što sam prešao igru i obije ekspanzije.

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ja sam prezivio jednom pad ( ne nisam pao u vodu) lupio se u neku stijenu na kraju mape i otislo mi 3/4 hpa i dok sma se doceko na noge ostalo mi 20 hpa ja ono sta prezivio sam?

Slične teme

  1. Kako se zove ovo čudo po hrvatski?
    By Dreamer Deceiver in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-04-2011, 15:49
  2. Moj narod pokreće svijet!!!
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-09-2010, 12:12
  3. Odgovora: 128
    Posljednji post: 01-09-2010, 21:08
  4. Najčudnija nacija/narod/rasa/seksualno opedjeljenje/sekta
    By Nodakim in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 29-04-2009, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •