Vidi rezultate ankete: There can be only one!

Glasači
53. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Morrovind

    14 26,42%
  • Oblivion

    39 73,58%
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 151 do 178 od 178

Tema: Kako zbori narod hrvatski

  1. #151
    Senior Member It lives by night Duh's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    585
    pogledaj anketu .Al je i meni morra bolji

  2. #152
    Senior Member Respawned sorcerer callista's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    1.091
    = Citat = Izvorno postao Shadowww
    jebes forum na kojem je ljudima bolji oblivion od morrowinda
    S

  3. #153
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    = Citat = Izvorno postao Duh
    pogledaj anketu .Al je i meni morra bolji
    uf, anketa odpred 100 godina, sad bi bilo obrnuto...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  4. #154
    meni je oblivion još uvijek bolji,ne znam zašto,ali nekak imaam veći gušt ga igrati nego morrowind...

  5. #155
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    = Citat = Izvorno postao Geralt
    meni je oblivion još uvijek bolji,ne znam zašto,ali nekak imaam veći gušt ga igrati nego morrowind...
    ovdje je, kolko vidiš ak čitaš, čitava stvar u immersionu.morrowind je imao lore koji je opravdavao sve sate utrošene na njega. oblivion je ko doom (pretjerujem, al čisto usporedbe radi).
    napunio sam 90 sati obliviona, prema xfire-u (skužajte, do nedavno nisam imao hardware za nešto više osim probe).smatram, ako ga već ne volim, morao sam vidjet zašto ga ne volim.ispada ovako, morrowind me koštao i malo više nego je trebalo, al nije mi žao. oblivion ide mehanički kao tetris, jednom kad splasne vizualni wow i čoek se usredotoči na igru - ona je samo zabavna i to je to.
    štajaznam, valjda ljudi koji igraju ovakvu vrstu igara vole imati razlog ili dva da je ona vrijedna pažnje u više pogleda, a ne samo zabavna.(komotno me ubrojite u takve)
    Long road out of Eden.

  6. #156
    neki se previše udube u igri zato ih u školi zovemo no liferi dajemo im weggie...


  7. #157
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    provincija
    Postova
    340
    stvari se, ovaj, poprilično mijenjanju jednom kad izađeš iz nje.važno je procijeniti koje vrijednosti uzeti sa sobom, a koje ostaviti iza tih vrata.neke koje ti ostanu, vrijede i za ostala kulturološka područja, pa tako i za gaming.
    Long road out of Eden.

  8. #158

    bolji je oblivion ALI

    usrano je na oblivionu kaj na 40 levelu mogu pobit sve strazare i sve sto se mice na toj igrici da me napadne odjednom

  9. #159
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    Oblivion ima bolju grafiku i AI, ali nema onu dušu koju Morrowind ima. Neusporedivo...
    Metal Up Your Ass \m/

  10. #160
    glupo je sta strazara ima beskonacno. ja san proba zauzet glavni grad ali samo dolaze na mene..

  11. #161
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    dobro gdje ste vi osvojili glavni grad nekog carstva sami?!

    covjece sta je minus sto enmres sve strazare pobit

    btw meni oblivion ima dusu... za razliku od morrowinda i da soundtrack je bolji na obu neg mwu

  12. #162
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ti ofc znaš da je oblivion soundtrack jeftina kopija onog iz Morrowinda...poslušaj malo i usporedi...vidjet ćeš da je teški rip-off...
    ovo je istina, primjetio sam prvi put kada sam poslušao i title soundtrack iz morrowinda mi naveliko owna onaj iz obliviona

  13. #163
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    dobro gdje ste vi osvojili glavni grad nekog carstva sami?!

    covjece sta je minus sto enmres sve strazare pobit

    btw meni oblivion ima dusu... za razliku od morrowinda i da soundtrack je bolji na obu neg mwu
    Vidiš,da Oblivion ima dušu,bio 100 puta bolji od MW-a,jer su mu tehnika i gameplay (osim onih skillova i vrsta oružja koje su izbacili) bolji.No Morrowindovi questovi su bolji,landscape je čudniji,i igra je unikatnija,za razliku od Obliviona koji pokušava kopirati LOTR i ima skroz normalan landscape.Oblivion je isto dobra igra,ali kao RPG je podbacio i zato smatram da su oni koji ga smatraju boljim od MW-a retarde i konzolaši kojima je glavno da igra ima super grafiku i puno borbe,a ostalo im je nepotrebno.
    Molim te da mi navedeš razloge po kojima je Oblivion bolji od Morrowinda,odnosno Morrowind gori od Obliviona.

  14. #164
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ti ofc znaš da je oblivion soundtrack jeftina kopija onog iz Morrowinda...poslušaj malo i usporedi...vidjet ćeš da je teški rip-off...
    yep, tak je. Oblivion title je malo žešći Morrowind title, ali Morrowindov je bolji.
    Metal Up Your Ass \m/

  15. #165
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Vidiš,da Oblivion ima dušu,bio 100 puta bolji od MW-a,jer su mu tehnika i gameplay (osim onih skillova i vrsta oružja koje su izbacili) bolji.No Morrowindovi questovi su bolji,landscape je čudniji,i igra je unikatnija,za razliku od Obliviona koji pokušava kopirati LOTR i ima skroz normalan landscape.Oblivion je isto dobra igra,ali kao RPG je podbacio i zato smatram da su oni koji ga smatraju boljim od MW-a retarde i konzolaši kojima je glavno da igra ima super grafiku i puno borbe,a ostalo im je nepotrebno.
    Molim te da mi navedeš razloge po kojima je Oblivion bolji od Morrowinda,odnosno Morrowind gori od Obliviona.
    vidiš, ja mislim da oblivion ima dušu, ne onako snažnu i bogatu dušu kao morrowind ali da ima dušu i da "duša" i atmosfera u oblivionu nisu razlog zašto je morra bolji, već su razlog brojni propusi i nelogičnosti, npr bugovi, leveling sistem, jednostavnost i slično

  16. #166
    = Citat = Izvorno postao Rang€r
    dobro gdje ste vi osvojili glavni grad nekog carstva sami?!

    covjece sta je minus sto enmres sve strazare pobit
    u pravu si, bilo bi poprilicno glupo to napravit, ali proba san.

  17. #167
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    [quote=Lord Myrkul]
    = Citat = Izvorno postao "Rang€r":2wj0nnm9
    dobro gdje ste vi osvojili glavni grad nekog carstva sami?!

    covjece sta je minus sto enmres sve strazare pobit
    u pravu si, bilo bi poprilicno glupo to napravit, ali proba san. [/quote:2wj0nnm9]

    ja sam isto probo, ludo je

    Otišo sam U Vivec i tamo pobio sve Ordinatore(mrzim ih - "We're watching you scum")
    Metal Up Your Ass \m/

  18. #168
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao ChR0NoS
    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Vidiš,da Oblivion ima dušu,bio 100 puta bolji od MW-a,jer su mu tehnika i gameplay (osim onih skillova i vrsta oružja koje su izbacili) bolji.No Morrowindovi questovi su bolji,landscape je čudniji,i igra je unikatnija,za razliku od Obliviona koji pokušava kopirati LOTR i ima skroz normalan landscape.Oblivion je isto dobra igra,ali kao RPG je podbacio i zato smatram da su oni koji ga smatraju boljim od MW-a retarde i konzolaši kojima je glavno da igra ima super grafiku i puno borbe,a ostalo im je nepotrebno.
    Molim te da mi navedeš razloge po kojima je Oblivion bolji od Morrowinda,odnosno Morrowind gori od Obliviona.
    vidiš, ja mislim da oblivion ima dušu, ne onako snažnu i bogatu dušu kao morrowind ali da ima dušu i da "duša" i atmosfera u oblivionu nisu razlog zašto je morra bolji, već su razlog brojni propusi i nelogičnosti, npr bugovi, leveling sistem, jednostavnost i slično
    Morrowind ima one velike gljive,pepelne pustinje,dwemerske ruševine,Daedra shrinove,ljušturu divovskog raka koji služi kao manor district u Ald-Ruhnu,puramidaste Vivecove kantone...
    S druge strane,Oblivion liči na Međuzemlje i srednjovjekovnu Europu.A po loreu treba imati džungle,prašume i močvare.
    Istina je da Oblivion gorim čini i ono što si ti naveo,ali i priča je svedena na jednostavno dobro-zlo,i nije duboka poput one u Morrowindu.
    Npr.Daedre su postali demoni,a ne nadnaravna bića s lošim i dobrim stranama kao u Morrowindu,a Imperiali i njihovo carstvo su postali skroz dobri i bez mana,i nisu uopće korumpirani poput onih u Morrowindu,osim jednog šefa straže u IC-u i jednog u Cheydiinhalu.
    Također,u Morrowindu ne znaš odmah tko je dobar,a tko loš,dok ti u Oblivionu odmah pod nos guraju Mehrunesa Dagona i Mythic Dawn kao zlikovce.

  19. #169
    Senior Member Respawned sorcerer Fencing_LORD's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Negdje između planeta zemlje, Tamriela i Međuzemlja
    Postova
    1.488
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    i na kraju obliviona dagona moraš ubiti ili te našuta ko budalu...nema žaljenja prema seljačini...meni je Dagotha bilo žao...više sam mrzio Tribunal nego njega...on je izdan, prevaren ali svejedno ti nudi da mu se pridružiš jer si mu bio prijatelj...a ovaj dagon samo stoji i šuta sve oko sebe...debil...
    Da, Vivec, Sotha Sil i Almalexia. Najveći negativci Morrowinda.
    Metal Up Your Ass \m/

  20. #170
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    i na kraju obliviona dagona moraš ubiti ili te našuta ko budalu...nema žaljenja prema seljačini...meni je Dagotha bilo žao...više sam mrzio Tribunal nego njega...on je izdan, prevaren ali svejedno ti nudi da mu se pridružiš jer si mu bio prijatelj...a ovaj dagon samo stoji i šuta sve oko sebe...debil...
    Ne ubiješ ga.Nijedan se Daedra zapravo ne može ubiti,pa ni Scampovi.

  21. #171
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850
    nisam neki veliki fan oba nastavka,al ću reć oblivion
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  22. #172
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    watever...naglasak je bio na onome da je debilan kao finalni i najjači neprijatelj...
    Generic bastard.

  23. #173
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Otok,Slavonija
    Postova
    23

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    bolji je MORROWIND!!!!!!!!!!!
    oblivion je prelagan,prešo sam ga dvaput,drugi put je sve bilo dosadno jer sam prvim prolaskom većinu stvari otkrio,u svim gildama glavni,dok sam u morrowindu najmanje desetak puta pravio novog lika...
    što se tiče igrivosti i duše igrice tu je oblivion bolji,ali kad je MW,a kad OB izašao...
    u morrowindu je bolje što nema randomizacije..
    tamo si čak i morao čitati one tekstove dok si razgovarao s likovima.
    U oblivionu samo slijediš onaj kompas,nema više "go northeast to the neki rudnik.."

  24. #174
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    nigdje pa ni tamo
    Postova
    24

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    oblivion mi je bolji
    u oblivionu su mi zanjimljiviji questovi, NPC-ovi, mjesta, ima bolju grafiku,...
    oblivion je najbolja igra koju sam ikada igrao
    zaboravio sam

  25. #175
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    Oblivion bolje questove,grafika,igrivost. Koliko bilo tko govorio, morrowind te uvlači više u svoj svijet taj nije zaigrao Oblivion. Oblivion je genijalan i ne može biti nadmašen a morrowind owna sve igre do obliviona totalno. Ja kažem onda, oblivion.

  26. #176
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    Primošten
    Postova
    4.381

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    Vi ste idioti i vidi se da ste vjerojatno igrali MW poslije OB-a.

  27. #177
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    = Citat = Izvorno postao nepoznat netko
    oblivion mi je bolji
    u oblivionu su mi zanjimljiviji questovi, NPC-ovi, mjesta, ima bolju grafiku,...
    oblivion je najbolja igra koju sam ikada igrao

    Oblivion kao zasebna igra je poluproizvod koji kad je izasao nije bio ni na pola gotov...
    Doduše sad sa gro modova da se fino igrati

    no nema usporedbe s Morrowindom. Morrowind je objektivno savršena igra. Case Fucking Closed.

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  28. #178
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Banja Luka, RS
    Postova
    341

    Re: Kako zbori narod hrvatski

    Evo tek sam se nedavno reg. na forum i kad sam vidio ovu temu i vidio da obl ima vise glasova stvarno sam se zacudio. Kako oblivion nekome moze bit bolji od Morrowinda to meni nikako nije jasno.

    Oblivion sam presao za mjesec dana aktivnog igranja a morrowind znam i danas upalit pa malo zaigrat. Po meni je Morrowind savrsena igra.

    Oblivion mi je: presaren, prelak, predjetinjast, previse pojednostavljen, premalo lorea i ono sto je najvaznije oblivion nema onakvu atmosferu kakvu je imao morrowind.

    Eto, tolko od mene

Slične teme

  1. Kako se zove ovo čudo po hrvatski?
    By Dreamer Deceiver in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-04-2011, 15:49
  2. Moj narod pokreće svijet!!!
    By Kid A in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 28-09-2010, 12:12
  3. Odgovora: 128
    Posljednji post: 01-09-2010, 21:08
  4. Najčudnija nacija/narod/rasa/seksualno opedjeljenje/sekta
    By Nodakim in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 64
    Posljednji post: 29-04-2009, 21:08

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •