Stranica 3 od 14 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 393

Tema: krugovi u žitu

  1. #61
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Zorg_The_Borg
    d trut iz aut der
    nekome fali x-files


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: krugovi u žitu

    evo updejta, izgleda da su bića iz svemira upoznata jednom od svjetskih valuta ili se samo rugaju bušu kaj mu tečaj pada



    sljedeći krug(ovi) šalju poruku da dolaze sa daleke zvijezde udaljene nekoliko desetaka mjernih jedinica kojom oni mjere udaljenost između galaksija




    eh da kaj se tiče one teorije o 12.12.2012. neznam nekak mi ne drži vodu al dobro živi bili pa vidili
    booyaka



  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: krugovi u žitu

    Je rhats-khew... poruka je da će 12. planet sunčevog sustava tresnut u zemlju 12.12.2012 na svršeće kalendara Maya.

    [quote=Lord AngelRI]
    = Citat = Izvorno postao "Zorg_The_Borg":3fwv7yds
    d trut iz aut der
    nekome fali x-files [/quote:3fwv7yds]

    Indeed

  4. #64
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: krugovi u žitu

    ma dajte, baš će bit kraj svijeta!!! ljudi su i prije prognozirali ovakve gluposti i očito
    nisu ni jedanput pogodili kak treba...!

    BITCH, IT IS 5:40!

  5. #65
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: krugovi u žitu

    No s.hit sherlock....

  6. #66
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Maja
    ma dajte, baš će bit kraj svijeta!!! ljudi su i prije prognozirali ovakve gluposti i očito
    nisu ni jedanput pogodili kak treba...!
    e nikad ne reci nikad... kada jednog dana se budeš probudila i vidiš kako ti komet pada točno na glavu sjetit ćeš se ti nas...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    svako ima pravo na svoje misljenje, i mislim da se treba uskratiti to pravo.Nego žorže, na taj datum , ja cu rado doci pravac u Hrvatsku, Zagreb, i rukovati se sa tobom,ako ne bude smaka svijeta.Bez zajebancije, ako se bude taj tvoj sladoled desio, ja cu svima izjavit koliki sam bio debil sto nisam prije vjerovao.
    Jesam li ikada rekao da vjerujem u to? Nisam... i sama ideja mi je donekle smiješna, stara "fora" u novom ruhu... kao, planet "kasni" i od zadnjeg smaka svijeta su ljudi i alieni fulali u računima i sad će doć 2012, ono, par god kasnije što ofc ne da ne drži vodu nego je total idiotski... ne možeš više ni istraživat paranormalno kak se spada

  8. #68
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: krugovi u žitu

    imam jednog frenda koji skroz brije na iluminate i taj smak svijeta itd. ali moj drugi frend je napravio svoju teoriju kojom pobija te njegove. moja osobna istječe 2013. tako da nema šanse da se dogodi smak svijeta. ne pitajte kako je došao do tog zaključka
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  9. #69
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: krugovi u žitu

    Maja ti shvaćaš da se Zorg the "We have enterd a dangerous nebula" Borg zahebava, planet će udaritit dan ranije
    I nema šanse da će se desiti smak svijeta tako rano, ipak moram živjet kojih 28 tisuća godina da ubijem boga(doslovno) u Horusu
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  10. #70
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: krugovi u žitu

    ma to su sve gluposti...
    ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...

    btw, ako bi mi komet padao na glavu, vi biste bili ZADNJE što bi se sjetila

    BITCH, IT IS 5:40!

  11. #71
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Maja
    ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...

    Signed

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Maja
    ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...
    istina, ali možda se et infiltriraju u naše redove normalno preobraze se i izgledaju kao ljudi dođu na moćne položaje i naprave katastrofu pa će izgledat kao da smo se mi ljudi sami uništili a u stvari to su bili mali žuti il plavi...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  13. #73
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: krugovi u žitu

    pa ja se nadam da se to neće dogodit... a i teško... jer ljudski dnk je nešto jako komplicirano, ali ipak... tko zna koliko su izvanzemaljci komplicirani i složeni

    BITCH, IT IS 5:40!

  14. #74
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    140

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Lord AngelRI
    = Citat = Izvorno postao Maja
    ako će netko/nešto uništit zemlju, to će bit ljudi sami, a ne neka izvanzemaljska, nama nepoznata, rasa...
    istina, ali možda se et infiltriraju u naše redove normalno preobraze se i izgledaju kao ljudi dođu na moćne položaje i naprave katastrofu pa će izgledat kao da smo se mi ljudi sami uništili a u stvari to su bili mali žuti il plavi...
    Nekako sumnjam. Uzmimo premisu da nas je pronašla izvanzemaljska rasa s tehnologijom dovoljno naprednom da im omogući međugalaktička putovanja.

    a) Ta rasa teško da bi smatrala naš planet lokacijom od interesa, s obzirom da su s tom naprednom tehnologijom odavno bili u prilici prikupljati resurse i s nenaseljivih planeta i drugih svemirskih tijela (mjeseci, asteroidi, umiruće zvijezde čak?), a pronašli su i druge naseljive planete na kojima ne moraju pogubiti domicilno stanovništvo da bi se proširili Svemirom. Jer, eto, imaju intergalaktički pogon i to mogu (kad su pronašli nas, zašto ne bi pronašli i druge?), a dovoljno su napredni da znaju da im se ne isplati gaziti po cijelom mravinjaku da bi došli do resursa koji su mnogo bogatiji na jednom običnom Jupiterovom mjesecu ili u bezopasnom asteroidnom pojasu. So... What's the point? Live and let live, velik je Svemir, "i mi smo nekad bili primitivni kao oni" i druge Star Trek filozofije dobrote.

    b) Ako im baš i treba naš kamenčić i baš jesu agresivci, teško da bi gubili više desetljeća na infiltraciju i teorije zavjere, pritom u svojem strpljenju trošeći resurse zbog kojih nas trebaju prije i nego su ih dobili. Kad su već toliko napredni da mogu prevaliti milijune svjetlosnih godina i još čučati u našem solarnom sustavu bez da ih skužimo, za pretpostaviti je i da imaju BFG vrijedan spomena. Jednostavno bi nas smlavili i bok.

    Zaključak: Ili su tu, pa nas eventualno promatraju iz sociološkog eksperimenta, gurnu anal probe pokojem homo sapiensu iz gušta, a zasjedanja hrvatskog Sabora smatraju dobrom jutarnjom zabavom... ili uopće nisu tu (glasam za potonje). Ali bilo kako bilo, budući da već desetljećima ljudska rasa ima vremena raspravljati o ovom pitanju i još nije uništena, sigurno nemaju neprijateljske namjere.

    Ili sam ja u krivu, a najnaprednija rasa u svemiru je ganc nesposobna za smislenu invaziju.
    I love to go to the park and watch children jumping up and down... They don't know I'm firing blanks.

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Spess
    Postova
    1.875

    Re: krugovi u žitu

    ...ili je svemir isto što i Zemlja danas. Postoje dobri alieni, invader alieni, renegade alieni, itd. Niti jedan "bliski susret" nije jednak drugome. U jednom očevici kažu da su dobili anal probe, u drugom duhovnu revoluciju, u trećem mutiranu mačku, kao što su ih oteli ogromni mravi s kosilicama ili gušteri u jeansima... nema pravila... dakle, sukob frakcija, dobri vs. zli, itd... tako je recimo u Mahabharati, staroindijskom epu, opisana makljaža 2 alien vrste i humanima kao bystanderima... navodno su imali nuke i slično... ugl. sve u fentazi štihu, "fajt bogova"...

  16. #76
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: krugovi u žitu

    Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  17. #77

    Re: krugovi u žitu

    Krugove u zitu prave stranke poput HSS-a. To je dovoljno kratko,zar ne?
    ˝Ja sam tragač. Ja sam donositelj uništenja i pošast nad mojim neprijateljima. Ja sam tamni lovac, lijeva ruka vraga.
    Ja sam Zamiel. Ja sam došao.˝
    ...iz Tristanovih Kronika

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom


    S big ass mother fucker alien ovakav tip aliena čisti planete od slabije autohtone vrste


    jučer nedaleko od moje kuće
    booyaka



  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: krugovi u žitu

    ama volim ove misterije kao i ove krugove....e ovako....prvi krug je nadjen 70 godina u engleskoj nedje...ima mnogo animalija pronadjenih na tom mjestu (razni poremecaji). to su ljudi istrazili i skontali su da nisu ljudi to uradili jer uzgledalo je kao da su sve stabljike rasle vodoravno i u odredjenom pravcu, znaci nisu slomljene ili savijene. ljudi su to poceli imitirat nakon 10 godina tako sta god danas nadjemo u polju nemozes znat jeli to djelo covjeka ili aliena....

  20. #80
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    The Black Temple....
    Postova
    1.049

    Re: krugovi u žitu

    Cista glupost...samo da se privuce paznja!

  21. #81
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Jedi Temple - unknown planet
    Postova
    3.189

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Demon Hunter
    Cista glupost...samo da se privuce paznja!
    nebi se složio s tim nimalo...


    AMD phenom II X4 2.8Ghz; 2 x 2GB DDR2 - Kingmax; Radeon HD4870 – 512MB; FORTRON BlueStorm 500W

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Valhalla
    Postova
    2.934

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Wasteful
    naravno da postoje joooj.
    al ovo je napravljeno u photoshopu 99%
    ovo nije u photoshopu
    My life for Aiur!

  23. #83
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mordor(Minas Morgul)
    Postova
    633

    Re: krugovi u žitu

    to je dijelo ljudskih ruku ima na national geografic emisija o tome
    to naprave 3-4 covjeka preko noci




    Moj blog o LOTR-u:
    http://j-r-r-tolkien.blog.hr/

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: krugovi u žitu

    je bilo je nedavno i na hrt-u (1 ili 2) kak se skupe neki spaljeni likovi koji su kao umjetnici i onda se bacaju na posao preko noći

    razočaran sam, a baš sam pomislio da su to poruke inteligentne vrste visoke metar i 20
    booyaka



  25. #85
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mordor(Minas Morgul)
    Postova
    633

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao fear
    je bilo je nedavno i na hrt-u (1 ili 2) kak se skupe neki spaljeni likovi koji su kao umjetnici i onda se bacaju na posao preko noći

    razočaran sam, a baš sam pomislio da su to poruke inteligentne vrste visoke metar i 20
    a stas




    Moj blog o LOTR-u:
    http://j-r-r-tolkien.blog.hr/

  26. #86
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Sep 2008
    Lokacija
    kartonska kutija
    Postova
    235

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao Demon Hunter
    Cista glupost...samo da se privuce paznja!

    We will follow the Arsenal, over land and sea..Good old Arsenal, we're proud to say that name

  27. #87
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    Calradia
    Postova
    272

    Re: krugovi u žitu

    Žito se može savršeno saviti uz pomoć štapa i užeta, istina je 3-4 čovjeka koji znaju to su dovoljna


    otprije poznat kao All MiGHty RaBBit

  28. #88
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mordor(Minas Morgul)
    Postova
    633

    Re: krugovi u žitu

    = Citat = Izvorno postao fear
    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    Mislim kako je krugove u zitu napravio unikom





    jučer nedaleko od moje kuće
    ovu sliku znam to je iz filma Signs




    Moj blog o LOTR-u:
    http://j-r-r-tolkien.blog.hr/

  29. #89
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: krugovi u žitu

    vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
    obratite pozornost na te linije- (o tome nitko nije pricao, tj, negdje 80-ih je jednom "slucajno" pustena snimka o tim linijama- i nikad vise, imam taj snimak na vhs-u, moram ga preprzit da vidim o cemu je rijec..): savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu. kad budem znala koju inf. vise, javim se
    pozz
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

  30. #90
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    Zg/River
    Postova
    4.550

    Re: krugovi u žitu

    vezano uz one linije u krugovima u žitu: ako stvarno mislite da je to kombajn napravio-svaka vam cast! sta ce mu onda te "linije", kombajn krene i sve pomlati, ma kakva orjentacija?? a koji bi onda k**** radio savrsene polukruzne linije na kraju polja?? nebi bas rekla radi orjentacije...
    obratite pozornost na te linije- (o tome nitko nije pricao, tj, negdje 80-ih je jednom "slucajno" pustena snimka o tim linijama- i nikad vise, imam taj snimak na vhs-u, moram ga preprzit da vidim o cemu je rijec..): savrseni paralelni razmak linija plus dvije koje su skoro jedna do druge-sta kombajn pusta dvije linije- -?? dajte... ocito je da je to rad neke vise sile. koja najprije "skenira" cijelo polje pa onda šara po žitu. kad budem znala koju inf. vise, javim se
    pozz
    [center:17dinbss]™[/center:17dinbss]
    [center:17dinbss]..........................................................................................[/center:17dinbss]

Slične teme

  1. david salinger : lovac u žitu hitno!
    By mEtAXa in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 16-12-2007, 18:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •