Stranica 3 od 51 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 1501

Tema: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

  1. #61
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Onda sve super! Ali imam jedno pitanje! Pošto si ti ženska osoba! Moja cura mi ne dozvoljava da se družim sa svojim frendovima (pošto su dvije trećine kriminalci) i da se tučem (jako često to radim)! Problem je u tome da ja volim to raditi i volim se družit sa svojim frendovima! Znamo se često posvađat u vezi toga! Kako da ja njoj to objasnim? Rekao sam joj 100 puta a kao da sam rekao niti jedanput! Neče me slušat! Kako da dobijem njezinu pažnju i da me posluša?

    Kaj sve pročitam u tjedan dana, to je nevjerojatno

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Oprosti Pseto al moze jedno pitanje...lagani offtopic al ok...

    sto te to tako privlaci tucnjavama?

    mene zna bit nekad jako trta da me ne dohvati netko pa se cudim kako se ljudima to moze svidati...

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    ako ju voliš i stalo ti je do nje budi sa njom da nemaš vremena za loše društvo... ili budi doma i postaj po forumu i traži da te daju za uber moderatora pa cijeli forum nadgledaj umjesto svih njih...

    @Dread: tako je i meni... ali moj najbolji frend op.zdi nekoga u glavu jer ga je ucjenjivao... to njemu zabavno( stim da su mu malo živci sjeb.ni(i to jako ne malo))
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Bit ću doma sa curom(živimo zajedno) i budem malo postao okolo po forumu! Neću se prijaviti za moderatora (bar još ne).
    živite zajedno? pa u čemu je onda problem? budi doma i uživajte...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    znači u noći ste oboje doma pa se tada družite a dok nje nema ti spavaj i obrnuto...
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  6. #66
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Pseto

    Location: U mračnoj ulici gdje mlatim radoznale bokserom!
    Age: 19
    Occupation: Lomim kosti za pare!
    Interests: Oružje,Nasilje,Droga,Cajke,Ženske!

    Ja se lomim od smjeha HAHAHAHAHA!

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    ja još ne i nemislim! piti malo pušiti nikako!
    Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
    ja samo ženske poštujem kao boginje! ovo ostalo ništa ^^ još
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Oružje obožavam,nasilje volim,drogu neću,cajke mrzim,ženske poštujem!

    Evo mojeg xD

    Pseto,ako već živite zajedno mislim da bi se već trebao smiriti.
    Prestani sa uličnom borbom,odjebi onog frenda,nabavi si vreću za boksanje,objesi je na zid i mlati svaki dan ^^

    Pošto je moj stari pravi martial artist (xD),ja imam neku prostoriju punu takvih rekvizita uključujući jednog gumenog čovjeka na zidu koju svaki dan mlatim,dvije vreće,hrpu sprava i utega,i jednu malu vreću koja visi sa stropa za udarce nogom.
    Nabavi si neku gumenu lutku i mlati nju,cura će ti biti zadvoljna a ti ćeš donekle zasititi tu želju za borbom.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  10. #70
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!

    hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    ok,evo jedno pitanje...


    iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
    Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane??

    pod dojmom sam jos uvijek...

    valjda je do alkohola
    nije da mi se ijedna od njih svida,al evo to sam skuzio opet...

  12. #72

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    ok,evo jedno pitanje...
    iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
    Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane??
    Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...

  13. #73
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    ok,evo jedno pitanje...
    iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
    Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane??
    Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...

    gledaj, usporedi to sa..........hmmmm, alkoholom?
    dobro je kako kad, ali za stalno tj. svaki dan nije.


    PS. piva je prehrambeni proizvod!!1

    Bux.to referrer

  14. #74

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Kron
    = Citat = Izvorno postao Helena
    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    ok,evo jedno pitanje...
    iz mog stava vidim da su sve cure za barenje na jednu noc.Ono...Koji sladoled????
    Zar nema neke normalne koja se opije ko deva i ne bari sve koji imaju jezik,a inace ne mare za nepijane??
    Erm, ima... valjda... Danas idem doma i na prvoj stanici iz busa izlazi hrpa ljudi, najviše cura, svaka od njih isto obučena, naravno polugole sve, i idu u luxor na cajke... A polupijane... Nemam pojma, to je valjda moderno danas...

    gledaj, usporedi to sa..........hmmmm, alkoholom?
    dobro je kako kad, ali za stalno tj. svaki dan nije.


    PS. piva je prehrambeni proizvod!!1
    Dobro je kako kad? Znači dobro je da se svaki petak/subotu opijaju i kurvaju okolo? Oke, dobro, tebi je možda normalno. A i njima očito... Al meni to nije nikad bilo jasno i očito mi nikad neće bit jasno, jer ne vidim smisla u tome.

    I vjeruj mi, nije to samo vikednom. Da vidiš cure po mojoj školi, ove frizerke ili ove neke iz gimnazije i ekonomske... Jel normalno da dođe u školu u crnoj minici, dekoltiranoj majci, mrežastim čarapama, štiklama, našminkama, s ogromnim naušnicama i da joj nitko ne prigovara od profesora oko toga? Jel normalno da čim malo zatopli vani, cure dolaze u školu u majicama da kad ju vidiš pitaš se na koju foru su joj sise još uvijek u majici, kolki joj je dekolte? Jel normalno da dolaze u školi u minicama, čizmama do koljena i golih kukova i trbuha dok je vani -10 stupnjeva? Ne znam za tebe i druge, al meni nije... Al velim, očito je to sad u modi...

    Okej, dobro, i ja popijem tu i tamo (obožavam jeger kolu... i one voćne pive, ne pitajte zašto), al ne pijem tolko da se napijem ko životinja i onda se kurvam po svakom čošku na ulici... Koji je smisao provoda ako si pijan i drugog se dana ne sjećaš ničega? Neki dan mi je baš frendica iz razreda govorila kak se misli napit sljedeću subotu, jer joj je 18. rođendan. "Moram se napit, ipak mi je 18.-ti." - veli ona meni... Ja onak "okeeej..." Ne znam, meni je to bezveze... Kakav ti je to rođendan onda?

  15. #75
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    traperice i obične majice über alles (valjda se tak kaže xD) ^^

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    @Helena

    Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<...Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...

    I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...

    Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...

    I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno xD...A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...

    Za kraj NHF, nisam te htio uvrijediti ako slucajno jesam, niti se svadati s tobom, jednostavno shvati ovo kao obicnu raspravu...

    Pusa :*

  17. #77

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<
    Ne, nije sve 5 ako se dečko napije. Ali u društvu je to bolje prihvaćeno, izgleda. Šta se tiče ovog da se cure kurvaju, govorim po onome što vidim u svojoj okolini i u društvu oko mene, a to su cure koje se i pijane i trijezne kurvaju okolo i mijenjaju dečka svakih tjedan dana. Po meni to nije normalno. Ako tebi je...

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...
    Znam ja to jako dobro, bez brige.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...
    Pa i nije me briga, neka se oblače kako hoće. Ali jednostavno mislim da je neukusno da cura od nekih 14, 15, 16, 17 godina dolazi u školu u tolikoj minici da joj se dupe vidi. I da, nosim haljine, ali ne u školu. I da, volim se osjećato dobro u tome što nosim, ali svejedno mislim da je neukusno i degutantno da se curice već u osnovnoj školi tako oblače. Koliko god je vama dečkima to sexy...

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...
    Ako zbog toga da bi dobro izgledao voliš nosit odjeću u kojoj se ne osjećaš dobro i kuhaš se ili smrzavaš u njoj, dobro, tvoj izbor. Ja takvih problema nemam. Ako mi je zimi hladno, nosim debelu majicu, ne šećem gradom s golim kukovima i trbuhom, kao neke cure koje viđam. I opet ponavaljam, ne osuđujem ih zbog toga, samo iznosim svoje mišljenje.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...
    E jebiga, njima to nije normalno. Ja ne odlučujem o tome što je ili nije normalno, jer svatko ima svoje poimanje normalnoga. A ti lanci, irokeze i šta ja znam su danas već tolko isfurane, da su postale normalne.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...
    Dobro, nemam ništa protiv toga, ako im se to sviđa, nek to rade. I ako se tebi sviđa, radi to, tko ti brani. Spavaj svaku večer s drugom. I kad pokupiš kakvu boleštinu, nemoj plakat oko toga.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...
    Da, također ima i jako dobre posljedice na jetru, znaš?

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno
    Nije mi nimalo čudno da to čujem od cure koja je pijana gotovo svaku subotu. Ali ja sam očito nenormalna ako mislim da grljenje WC školjke drugi dan ujutro i mamuruk, te ne sjećanje ničega od prethodne noći nisu znakovi dobrog provoda. Pogotovo me zanima kakav ti je gušt u rođendanu, pogotovo 18.-om ako ga provedeš mrtav pijan ko životinja. Po meni tu nema nikvog gušta. Ali opet, ja se znam jednako dobro zabaviti i bez alkohola, što neki očito ne znaju.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...
    Šta, imaš nešto protiv torte, kole, kolača ili pizze?
    Ne, nije to moje poimanje rođendana, jer ni klinci od pet godina više tako ne slave rođendane. Očito je postalo moderno da se za svaki rođendan, ko što sam već rekla, napiješ ko svinja, te drugo jutro provedeš mamuran i grleći školjku. Ali dobro, ja sam luda, pa ne mislim da je tako nešto normalno. Nekima je, al meni nije. Jebiga...


    I još jednom napominjem da ja samo iznosim SVOJE mišljenje i stavove o određenim stvarima. Nemam namjeru nikome soliti pamet, Bog zna da imam i pametnijg posla od toga. I da se razumijemo, nemam ništa protiv alkohola, volim jeger-kolu i one voćne pive, ko što sam već rekla. Zašto su mi te voćne pive tolko fine, nemam pojma. :s Jednostavno nisam osoba koja voli puno piti, jer se znam dobro zabaviti i bez toga, ko što sam već napomenula. Šta se tiče ovog o oblačenju, sve što sam ovdje napomenula govorim prema onome što viđam po gradu i oko sebe. Ne osuđujem nikoga na osnovu izgleda.

    I da, Sickmanno1, NHF ako sam te slučajno uvrijedila, nemoj ovo shvatit kao svađu nego kao normalnu raspravu. Pusa :-*

  18. #78
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    E Helena ajd sad procitaj ovaj zadnji post i post prije onog mog...i reci da nikog nisi osudivala...jer ja sam upravo dobio takav dojam...

    Takoder se ogradujes stalno sa "to je moje misljenje" pa naravno da je tvoje ako ga ti pises, znaci kao takvog ga i dozivljavas...

    Rokeza isfurana? Neznam prije 6 godina i nije bash bila isfurana posto sam jedini u Bjelovaru imao rokezu, a da nepricam o skoli...dobro sad Bjelovar je ko manji kvart Zagreba pa je drugacije pojimanje normalnog i za mene i za tebe, sto me opet cudi, jer ti kao Zagrepcanka (ustvari neznam da li jesi, al eto dobio sam takav dojam) bi trebala imati vecu toleranciju prema takvim stvarima....

    Moja prababa je dozivjela 104 godine, na selu, a svaki dan je obavezno popila 2dcl rakije, a posljepodne gustala u vinu...tak da posljedica alkohola na jetru nemora znaciti nuzno zlo...pa kvragu ni masno nije zdravo, ni secer, ni sol, pa nista nije zdravo, sta bi trebao jesti mandarine i piti vodu cijeli zivot?

    Question? Jesi se ti ikada ono ne napila, vec ubila? Stalno pricas o tome kak se niceg nece sjecati, grljenje skoljke, mamurluk...wtf, ko da citam prirucnik zasto ne piti alkohol...U svojem stazu od nemalo 10 godina kvalitetnog alkoholiziranja, 2 puta mi se svega desilo da se nisam sjecao sta sam radio u periodu od 3 sata i svaki put se ispostavilo da sam spavao, lol...tak da to o nesjecanju dok se napijes je takva lame teorija, to ti se moze desiti ako mjesas malo sa nekim drogicama...Mamurluk isto, zamisli problema...bljuvanje? To rade samo ljudi koji neznaju piti...Da se zbljujem nakon sto sam 200kn zdrobio na alkohol? No fucking way....

    Eh da umalo zaboravio...da mi koji pijemo neznamo se drugacije zabaviti :rollfuckingeyes:

    Pusa :*

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Šta se tiče opijanja polugolih cajkašica, meni je to retardirano. Npr moja škola je puna cajkašica koje ljeti ne nose skoro niš na sebi, a to što nose je skoro prozirno. Ako one to hoće, tko im brani, ali ja definitivno ne namjeravam nać curu koja se oblači ko lokalna prostitutka i na sebi 2 tone šminke, bez koje izgleda ko da si je plugom brijala brkove. Takve cure su za ljude poput Pseta/Sove/Sickmanna koji ne gledaju cure s manje od 3 promila u krvi.

    A šta se tiče ovog da je alkohol potreban za zabavu - nije. Ja imam 16 godina, ne pijem i ne pušim, pa si mislite o meni šta hoćete.

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!
    hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera
    SŠta je, Sickmanno, želiš jednog takvog za sebe?

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Kao prvo Sickmanno1,dal je nuzno da cura u skolu/odgojno-obrazovnu ustanovu nosi robu tak da joj se vidi vise koze neg robe??Jos k tomu ak je to neka klinka od 14 godina koja se hvali koga je sve sladoled i ko je nju sladoled.Mislim da to bas i nije nuzno.Nije da me boli stvar za njih,vec samo kazem da se nije nuzno forsat toliko.
    Ja osobno ne volim kurve.zar ti to nije isprazno?Ono,bit s nekom curom jednu noc i onda je ne vidjeti sljedecih 9 mjeseci?
    I da,ja se isto kao Helena cudim tome da se oni "hoce ubit" za svoj rodendan.Da to je fakat suuuuuuper i guuuba...

    Mafioso,bio si lagano preostar

  21. #81
    Senior Member Giant leap for forum Mafioz0r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    3.312

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    Mafioso,bio si lagano preostar
    SImaš sreće šta nisam pozvao Zorga i počeo s predavanjem o životinjskim osjećajima.

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Iza ugla
    Postova
    2.780

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Mafioso
    = Citat = Izvorno postao Dreadlock
    Mafioso,bio si lagano preostar
    SImaš sreće šta nisam pozvao Zorga i počeo s predavanjem o životinjskim osjećajima.
    sam probaj

  23. #83
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    gle ovih dvoje, skoro sam umro dok sam sve procitao

    @helena

    ja sam htio reci (na svoj, mutav i nerazumljiv način) da se ne bi mogao vidjeti sa takvom zenskom u nekoj ozbiljnijoj vezi. dobro je tu i tamo mozda ako koja naleti, al da ce to trajati i preci u nesto ozbiljnije-nevjerujem.

    a ti si to malo drukcije ubrala

    Bux.to referrer

  24. #84
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    @Helena

    Opijanje nuzno nemora znaciti kurvanje, kak ti to kazes...pa sve cure iz mog drustva piju kao i decki, prakticki, e znaci dok se decko napije sve 5, mislim ono nije tako cudno, a kad se cure napiju odmah su kurve i kurvaju se <_<...Vjeruj mi da su decki vece kurve od cura...Uglavnom ovo sto ti govoris za cure kak se odjevaju u skoli, e to najvise mrzim kod ljudi...onak sta te boli ona stvar kak se netko odjeva...jel ti nosis haljinice? Rekao bi da ne....a zasto ne? Pa haljina je za cure, zar ne? Pa da ja imam cetvorku sise i 60-90-60 ili priblizno proporcije i da sam zensko ziher bi se oblacio izazovno...znas neki su ljudi dobro osjecaju u svojoj kozi, vole izgledati sexy, neznam sta ti je to tako cudno...i sta te to toliko boli...Pa ja sam se prije kuhao svako ljeto u martama, jel sam nesto brijao da ih moram nositi, zasto sam to radio, pa zbog ljepote...sebi sam tako bio najfancy...

    I ono da svi izgledamo isto, ne bi bilo fora...neznam ja sam u srednjoj skoli imao gadnih problema, morao ici kod ravnatelja, kod psihologa, starci su morali dolaziti u skolu...znas zbog cega? Zbog toga sta sam bio drugaciji...sto sam furao rokezu, ima pirsing, tetovaze, lance, itd...koje kao nisu normalne...pa ja pitam ko si ti, ko su oni, da odlucuju sta je normalno...

    Takoder ako se i kurvaju zenske, kurvaju se zato sto im se to svida, ja osobno ne bi imao nekih problema da mi dode neka pijana zenska i oce samnom provesti noc...sta niti cu se ja razboliti niti ona, niti cu se ja osjecati krivo iduci dan niti ona...alkohol nema takve posljedice, alkohol ti vise pumpa samopouzdanje, mozda se bez alkohola nemogu osloboditi, donajkasnije vjerovatno ne bi ni pile da ima vikend prije nije bilo dobro, kad su se zabavile sa nekim random tipom, bez brige i bez pameti...

    I da...sta ti je toliko cudna reakcija frendice...pa zeli proslaviti rodendan na legalan nacin...ipak po prvi put pije legalno xD...A i da te odmah pitam, sta je po tebi rodendan? Puhanje svjecica na rodendanskoj torti uz coca colu, kolace i navecer pizzu? Pa nemamo 10 godina, onak...

    Za kraj NHF, nisam te htio uvrijediti ako slucajno jesam, niti se svadati s tobom, jednostavno shvati ovo kao obicnu raspravu...

    Pusa :*
    Apsolutno se slazem s tobom.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
    ccc
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  26. #86
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postova
    912

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    Ljudi ja ne gledam stalno pijane zenske.Kad se dogodilo ono ja sam najvise patija a nju je bolija ku*ac za mene.Kad idem u grad znam popit malu pivu i to je to.Inace ne pusim i ne opijam se.
    Asus P5N32-E sli plus,4 gb ddr2 ram 800 mhz,XFX GeForce 295 GTX,C2D E6700 na 2.66 GHz.
    Tonight we dine in hell!!!!!!!!
    There is no good,no evil-only decisions and consequences.
    Live for nothing but die for something.

  27. #87
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao B4j4
    kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
    ccc
    Pali se na takve ^^

    Govorite vi što želite o pijanim curama od 14-15 godina i o tome kako se kurvaju,ali ja znam curu od 15 i po godina,otišla je u disko,napila se i dva lika su je na autu hebala i snimala to sa mobitelom.Najgore šta je jedan od tih bio njen dečko,a ovaj drugi njegov frend.

    Mislim da se ne isplati biti pijan,iako,najviše šta sam u životu popio je bilo čaša whiskeya na eks,ali prema meni je dosadno biti na tulumu na kojem pola ekipe spava,a ostatak nezna šta radi ili sjedi na kauču i puše cigare, pa zaspiju s cigarom u ustima.
    Jedan frend je bio žešće pijan i počeo je lizati facu nekoj "curi"...samo šta to nije bila cura nego neki half-emo lik s dugom kosom iz našeg razreda
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  28. #88
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao B4j4
    kako niko nije primjetio sickov typo... napiso je mjere 60-90-60 umjesto 90-60-90..
    ccc
    Pali se na takve ^^

    Govorite vi što želite o pijanim curama od 14-15 godina i o tome kako se kurvaju,ali ja znam curu od 15 i po godina,otišla je u disko,napila se i dva lika su je na autu hebala i snimala to sa mobitelom.Najgore šta je jedan od tih bio njen dečko,a ovaj drugi njegov frend.

    Mislim da se ne isplati biti pijan,iako,najviše šta sam u životu popio je bilo čaša whiskeya na eks,ali prema meni je dosadno biti na tulumu na kojem pola ekipe spava,a ostatak nezna šta radi ili sjedi na kauču i puše cigare, pa zaspiju s cigarom u ustima.
    Jedan frend je bio žešće pijan i počeo je lizati facu nekoj "curi"...samo šta to nije bila cura nego neki half-emo lik s dugom kosom iz našeg razreda
    omg koji debil jebote...
    nije da ne pijem, i ja se katkad napijem i zrigam se ak previse popijem al mi pjevamo, zaebavamo se n stuff...
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  29. #89
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Pseto
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao Pseto
    Okupacija = Hobi! Prava Okupacija = Zaštitar u skladištu! Mrzim posao zato ga i ne pišem! Interesi su interesi! Oružje obožavam,nasilje volim,drogu sam prestao,cajke slušam,ženske poštujem kao boginje!

    hehe lol, de dude reci gdje zivis molim te, bash me zanima gdje ima takvih frajera
    Zagreb. Ni bjelovar mi nije stran! Borik,omladinac,tam dole kod kolodvora... tamo sam se isto znao mlatit! Jel ima koje normalne osobe u bj? Tam su svi koliko sam vidio nadr*ani do bola! Bircevi su vam jedino dobri (Viktorija,Sedmica,Piramida,Tarkus...)!
    Ajd dok budes u Bjelovaru javi se da nabacimo jedan prijateljski 1vs1 sparing, naravno ako si za, pa poslje odemo na pivu

    Naravno bez ljutnje ko god da popusio batina...prijateljski sparing, ako si to ikad radio...

  30. #90
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    In her arms...
    Postova
    132

    Re: ljubav i sve vezano uz tu temu =)

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Ajd dok budes u Bjelovaru javi se da nabacimo jedan prijateljski 1vs1 sparing, naravno ako si za, pa poslje odemo na pivu

    Naravno bez ljutnje ko god da popusio batina...prijateljski sparing, ako si to ikad radio...
    Kakve veze ovo ima s ljubavi??? Imaš PP za to.

Slične teme

  1. ''ljubav''
    By Mirko L in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 164
    Posljednji post: 23-09-2010, 20:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •