Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: imam volan ali ....

  1. #1
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288

    imam volan ali ....

    NEMAM IGRU!!


    Ono - nebi htjela bacat lovu na glupe igre pa vas pitam za preporuke dobrih igara koje koriste volan (naravno). Po mogućnosti da je F1 ali može i drugo. Znam da ima igra F1 i dr s autima al naravno da svi nastavci nisu jednako dobri a i nisam baš sad više i pri parama pa pitam one koji imaju iskustva koja im je igra (s volanom) bila najbolja.

    poz
    no sikiriki

  2. #2
    Za jedno 120 kn u CroVortexu možeš nabaviti Richard Burns Rally, igra realna i odlična pogotovo s volanom, ali zahtijeva dosta vježbe i strpljenja, a imaš i dobru Tocu Race Driver!

  3. #3
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    ups! Zaboravih napomenut da nemam vozački...
    jel teško naučit vozit ak ne znaš ovak za prav?
    no sikiriki

  4. #4
    uhhhh još pitaš? Nemoj nimalo misliti da je lagano, to ti govorim za realne simulacije, ali ako misliš nešto zabavnije i arkadnije tipa NFS, Trackmania . . . .onda ti netreba vozačka!

  5. #5
    Senior Member Nuke me please Kimi's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    ovdje negdje
    Postova
    288
    pa misla sam možda uzet f1 challenge 99-02 jer vidim da to mnogi igraju a i interesira me koji je to feeling tak vozit f1 s volanom. Trudit ću se ja to savladat... samo ne znam ko će onda učit umjesto mene

    znaš koji demo za skinut dok ne nabavim igre?
    no sikiriki

  6. #6
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    Ja igram F1 Challenge otkad je izašao i još uvijek mi je najdraža simulacija. Ako hočeš novije sezone downloadaj CTDP F1 2005 i uživaj u vožnji MP4-20. Ja ti mogu slat updateove jer stalno pravim nešto.

  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Baš kako kažeš i kažu. F1 '99.-'02. je dobar odabir. Na netu ima kvalitetnih modova i potrajat će dulje vrijeme.

    Kao prvi odabir, ipak bih se obratio njamačkim programerima. GTR i GT Legends su prave simulacije vožnje i trenutno na računalima najbolje iskorištavaju volan.

    Šta se tiče Gran Turisma, ta mi igra nikad nije bila jasna. Samoprozvana simulacija koja je ustvari arkada, samo šta ima puno licencija i debelu reklamu. Ako netko kaže da je ona skriptirana fizika najbolje šta se trenutno nudi, odričem se gaminga.

  8. #8
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Baš kako kažeš i kažu. F1 '99.-'02. je dobar odabir. Na netu ima kvalitetnih modova i potrajat će dulje vrijeme.

    Kao prvi odabir, ipak bih se obratio njamačkim programerima. GTR i GT Legends su prave simulacije vožnje i trenutno na računalima najbolje iskorištavaju volan.

    Šta se tiče Gran Turisma, ta mi igra nikad nije bila jasna. Samoprozvana simulacija koja je ustvari arkada, samo šta ima puno licencija i debelu reklamu. Ako netko kaže da je ona skriptirana fizika najbolje šta se trenutno nudi, odričem se gaminga.
    I meni je GT totalno arkadan. Igrao sam GTR i GT Legends i oba dvije su odlične. Ali budući da sam ja F1 ovisnik stalno igram F1 Challenge.

  9. #9
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Šta se tiče Gran Turisma, ta mi igra nikad nije bila jasna. Samoprozvana simulacija koja je ustvari arkada, samo šta ima puno licencija i debelu reklamu. Ako netko kaže da je ona skriptirana fizika najbolje šta se trenutno nudi, odričem se gaminga.


    Ma bravooo majstore, samo sam čekao da neko pametniji od mene to kaže! Slažem se! Ima realnijih simulacija punooo punooo više, evo npr. Toca Rcae driver 3, ma sustava oštećenja samo takav, ponašanje vozila . . .!

  10. #10
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    ToCA je najbolja igra koju sam igrao na volanu, ali moras probat obavezno midtown madness(za zafrkavanje po gradu), GP4. Ne znam da li je moguce, ali da imam volan novijeg kova bih zaigrao Urban JungleSsvakako!
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: imam volan ali ....

    = Citat = Izvorno postao Kimi
    NEMAM IGRU!!


    Ono - nebi htjela bacat lovu na glupe igre pa vas pitam za preporuke dobrih igara koje koriste volan (naravno). Po mogućnosti da je F1 ali može i drugo. Znam da ima igra F1 i dr s autima al naravno da svi nastavci nisu jednako dobri a i nisam baš sad više i pri parama pa pitam one koji imaju iskustva koja im je igra (s volanom) bila najbolja.

    poz
    GTR

  12. #12
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    1.102
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    uhhhh još pitaš? Nemoj nimalo misliti da je lagano, to ti govorim za realne simulacije, ali ako misliš nešto zabavnije i arkadnije tipa NFS, Trackmania . . . .onda ti netreba vozačka!
    s volanom sam igro trackmaniu nations - UŽASSSS!!!! - jako teško....
    dok je nfs ZAKOONN!!!!

  13. #13
    Ma najbolje je nabaviti neku realnu simulaciju tipa Toca Race Driver, vježbati 2 mjeseca i onda tulati serverima, kao ja!

  14. #14
    Senior Member It lives by night CTDP_Marko's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postova
    690
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Ma najbolje je nabaviti neku realnu simulaciju tipa Toca Race Driver, vježbati 2 mjeseca i onda tulati serverima, kao ja!
    Kimi obožava F1 tako da nema previše izbora.
    F1C ili GP4

  15. #15
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sve šta će ti ikad trebati za simulacije automobila...

    http://www.bhmotorsports.com/sim

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    Planiram kupiti volan.
    Koji biste mi preporučili?
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  17. #17
    Uzmi si Logitech Forumla Vibration Feedback wheel! Jako ti je kvalitetan, imam ga ja jedno pola godine, ugodan za ruke, imaš gas i kočnicu . . ., a cijena mu je negdje oko 300 kn

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357
    = Citat = Izvorno postao goGAMERo
    Uzmi si Logitech Forumla Vibration Feedback wheel! Jako ti je kvalitetan, imam ga ja jedno pola godine, ugodan za ruke, imaš gas i kočnicu . . ., a cijena mu je negdje oko 300 kn
    Puno hvala na preporuci, baš sam ga vidio u HG Spotu za 302 kn.
    Sad se dvoumim između njega i Logitech Formula Force EX.
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

Slične teme

  1. Best buy volan
    By cham3leon in forum Komponente
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 04-04-2012, 09:50
  2. Pc volan
    By Chappi in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 24-03-2009, 22:20
  3. NFS MW i volan
    By grizli in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 25-12-2007, 22:36

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •