Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 105

Tema: FANFIC

  1. #31
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: FANFIC

    jeeeej napokon sam i ovo pročitala! pseto, zakon ti je ovo!!!

    Maja Industries, PC-Play partner


    we want more

    BITCH, IT IS 5:40!

  2. #32

    Re: FANFIC

    Mrzim biti party pooper, ali...

  3. #33
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: FANFIC

    O da,ženskar
    Sve je ljepo opisano, i uklopljeno u fanfic.OCU JOS

  4. #34
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    Re: FANFIC

    Stavi onu finalnu verziju sa naslovom, slikama i ispravljenim pogreškama.

  5. #35
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: FANFIC

    Gospodar Ožujskog Piva - finalna verzija; pregledao i lektorisao nosferatu25 , priču ispričali LL21, Jopax, TeraBajt, Cropir, mronki, nosferatu25, Maja, Aerial_51, Rider on the Storm, ZorgTheBorg.



    Izašao sam na ulicu i vidio neku čudnu reklamu za Ožujsko pivo na kojoj je pisalo: "ne pijte Ožujsko pivo". A dole sitnim slovima: "Nemojte, ispadaju muda, testirano na Terabajtu, LL21 te dečkima iz klape Šušur. Otišao sam u dućan da bih proverio da li je istina to što piše na reklami, i oni vele da se obratim popu koji je lično imao iskustva sa dejstvom ovog napitka, pa mi smućkao neki muda-regeneration potion od kojeg mi je ispala i kobasa pa sam naoružan krenuo da pobijem idiote koji su napravili ovo pivo. I idem vidit šta piše na plakatu, kad ono Maja d.o.o., pa sam hitro otišao do nje kako bi mi pružila neophodnu relaksaciju pred moj krvavi pohod. Prvo mi je objasnila da se to i njoj desilo, te je službeno postala žensko i tad se učlanila na Pcplay forum, te počela preprodavati to isto pivo. Tad sam shvatio da ona radi za njih i ukinuo joj mesto moda. To je bilo zbilja žalosno, plakala je i jecala, ali bilo je ispravno... Dok sam je žalosno gledao, ona brzim pokretom uze jednu limenku piva, uperi pištolj u mene i natera me da je popijem. Nisam htio biti ubijen, ali nisam ni htio izgubiti muda. No, stvar je spasio nosferatu, koji je uskočio kroz prozor sa flašom karlovačkog, te polio Maju nakon čega se ona rastopila.

    Onda smo nas dvojica zajedno rešili da pronađemo lek za mene, a pratili su nas verni TeraBajt, majstor luka i strele, LL21, kvlt mag i Mronki, opasan gusar sa Crvenog mora. Saznali smo da jedino moćni čarobnjak W1k1n6 poseduje lek za ovu bolest, koji stanuje na vrhu Pcplay brda. No postojao je problem, brdo je bilo napravljeno od smrdljivog papira... Morali bismo da pređemo pet kapija koje čuvaju do zuba naoružani recenzenti kako bismo stigli do W1k1n6-a. Putem smo sreli njega, najvećeg gejmera EVER, a njegovo ime je Džimi "Fragshot" Hadžisbeliganović. Dao nam je par naputaka kako ubit najdosadnijeg forumaša: Ridera, jos poznatog kao on, the i naravno njegov najpopularniji alias Storm, koji vreba u magli Pcplay brda, čekajući trenutak da napadne. Ubrzo zatim naišli smo na prvu prepreku, recenzenta Mc Penguina koji je pucao gromove iz svog basa. Ali kvlt mag LL21 uspeo je da prizove duh Dimebaga Darella koji je posle duže borbe savladao Penguina. Krenuli smo dalje. Još samo šest prepreka i suočićemo se sa W1k1n6-om. Sa Odinom na svojoj strani ne bi trebalo biti problema s ovim starčekom.

    Ali, strašna se stvar dogodila, Odin nije više mogao udisati smrad papira. Zato je poslao svoje dvije vrane začepljenih noseva da nam pokljucaju oči. Ali vrane su se bez osjeta njuha zbunile i nisu naudile nikome već slučajnom prolazniku ZorguTheBorgu pokljucavši mu bradavice; on bjesan ih obje pojede i zakune se na osvetu Odinu... no vrane je privukao miris Space Marine oklopa hrabrog heroja Jopaxa te su one krenule i počupale mu zube. Vidjevši da ne može jesti hanutu, Jopax se također zakune na osvetu Odinu.Tada bijesan izvuče svoj chainsword i baci ga prema brdu zaklavši dva recenzenta (Nemam i Inspiracije). Čudno da nitko nije do sad čuo za recenzente Nemam i Inspiracije, čini se da su to neljudski porodi tmine izašli iz najdubljeg W1k1n6-ovog kotla od antifriza, praha protiv ušiju, juicy soka, željezog praha, drvene piljevine, voska, 3 hraćke, lovorovog lista, BioAktiva, mlijeka, zemlje, blata, krumpira, češnjaka, pepela, čađe i leda.

    I onda se dogodilo nešto sasvim neočekivano: Polurastopljena Maja bez nogu primila me za nogu i molila da ju povedem sa njom u svoju gajbu, ali nisam mogao, ostale trebe bi se uplašile i zbrisale pa sam joj odgovorio: "Majo sredi facu i sise pa ti dodjem doma." A Maja je plačući progovorila: "A mama moje najfrendice kaže da imam lijepe siseeeee..." Zatim je rekla: "Šala, Trebabajtu, imam ja prijevoz doma". Kenyi je trubio na svojem tomosu, dok se Maja hitro odbacivala rukama do njega... TeraBajt je gledao kako njih dvoje odlaze, a onda je shvatio da mora nešto učiniti: svojim lukom i strelom on je gađao Maju, ali je pogodio slučajnog prolaznika ZorgaTheBorga, koji vise nije bio sposoban za osvetu Odinu, te je okončao svoj kratki zivot.

    Nastavili smo dalje. LL21 je uočio zelenog trola brzih nogu, slugu W1k1n6a te je odmah izvadio svoj staff i ispucao fireball. Troll je pogođen pao, a mronki se zaprepastio kad je vidio nikog drugog nego Jedi Mastera Ridera on the Storm-a kako pruža pomoć njegovoj družini. Najednom, vojska skeletona nahrli na nas, te njihov predvodnik W1k1n6 smijao se na vrhu brda. "Ovo je samo prvi val" herojski je uzviknuo TeraBajt dok smo pripremali svoja oružja... Ali tada se dogodi preokret, master Yodaz0r dosao je s vojskom klonova da pripomogne vojsci; a pošto sto je Yodaz0r bio star, prvi skeleton ubije baš njega. Vojska klonova je gubila, ali izgleda da je dovoljno zadržala skeletone, mi smo uspjeli sagraditi dovoljno tornjeva da bi zaštitili svoj kamp! Svi smo bili spremni da poginemo zarad svojih ideala: i LL21, TeraBajt, mronki, Rider on The Storm, nosferatu i ja. Pred nama je stajala velika W1k1n6-ova vojska koju je predvodio Iggy Uruk-Hai. TeraBajt je napnuo svoj luk i gađao Iggya, ali ga je uspio pogoditi samo u rame, jer mu je zasmetao skeleton. Iggy je glasno zaurlao od boli te iščupao strijelu iz svog ramena. LL21 je pripremao planetorazarajući spell jer je shvatio da je to jedini način da se zaustavi recenzentsko zlo... mronki je doveo vojsku gusara, a nosferatu vojsku vampira. Borba je bila krvožedna i bespoštedna sve do poslednjeg daha. Ali tada se dogodi preokret... Iggy je gurnut s litice, a njegova vojska bijaše pobjeđena zajedničkim naporima družine. Ali, videsmo da neko fali. nosferatu je stajao opkoljen Iggyevim vojnicima. "Klekni na zemlju i priznaj W1k1n6-a kao vrhovnog gospodara" reče kapetan Leutar. nosferatu je odgovorio: "Ja klečim samo pred Bogom... a ne vidim ga ovde." Leutar izvadi mač i okonča njegov život. Ostasmo zaprepašćeni. Iz daljine čuo se plač; to junak Rider oplakuje prijatelja, odlučio se na osvetu. Nakon meditacije izvadio je lightsabre te nasrnuo na protivnike, bio je uplašen ali znao je da mora osvetiti prijatelja, čuo je glas prijatelja kako ga podrzavaju, skupio je ono malo snage što mu je ostalo i usmrtio ostale protivnike. Osvetio se! No još se je trebalo domoći napitka koji bi vratio sva ta silna muda i kobase...

    Sledio nam je konačni susret sa W1k1n6-om. Sedeo je na vrhu brda na svom prestolu od smrdljivog papira. Mronki je izvadio mač i prislonio mu ga uz vrat. "Govori gde je lek!" zapretio mu je. W1k1n6 je rekao: "Nemaš ti muda da me ubiješ". Tada se Rider dosjeti, koristit će mind trick da nagovori W1k1n6a da mu kaze gdje je ljek. "Reći ćeš nam gdje je ljek" mašući rukom kaze Rider. "Neznam gdje je; ali znam tko zna! Napitak sam dao mom vernom prijatelju, moćnom bigdangeru koji je trebalo da ga odnese negde na sigurno. Živi u Ban-zamku koji niko dosad nije osvojio." Rider isfrustriran poviče "Kvragu i sve, koliko muke zbog para muda i male kobase!!!" Kada smo stigli do Ban-zamka, dočekao nas je mudri bigdanger. "Evo vam vašeg leka od kojeg će muda ponovo da vam porastu, SAMO ME NEMOJTE BANATI!" reče on. Uzeh lek i dadoh ga LL21 i TeraBajtu (koji su ostali bez muda u prvoj fazi testiranja ukletog Ožujskog piva). Ispismo ga u slast i osetismo kako nam muda ponovo rastu.

    THE END



    ps: Rideru su ugradili bio-mehanički pimpek pošto mu je i kobasa otpala.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  6. #36
    Guest

    Re: FANFIC

    it is good,very good my amigo

  7. #37
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: FANFIC

    Btw, LL21, gore piše da je on postavio slike i lektorirao
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  8. #38

    Re: FANFIC

    Iskreno sam se cerio na nekim dijelovima, posebno na opise persona administracije.

  9. #39
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: FANFIC

    Evo jos jedna prica iz "Ožujskog tima"



    Ožujska Družina: Wikingov Quest 1Sfinalna verzija; pregledao i lektorisao nosferatu25 , priču ispričali TeraBajt, nosferatu25, Zlaya, Rider on the Storm, LL21, mronki, Jopax





    Sjedio sam u parku gledajući u hidrant kad ono Iggy naiđe kao prodavac novina. Reče on meni: "Bum ti kupil novi pisiplej???" "Hm", odgovorih ja, "dosta pretvaranja. Kakve mi vesti nosiš, Agente 47?". "Sam... Fisher, pobjegao je!". "Nesposoban si, 47. Brzo kontaktiraj Max Payna i inspektora Tequillu, oni će mu doći glave. Ja nemam vremena za to, sad počinje chickfight: Maja vs smartass. Beži mi s očiju nesposobnjakoviću!". "Hm", rekoh za sebe, "igram keca... Maja je ugradila silikone, to je velika prednost...". Odjednom doleti Wiking sa svojim lebdećim autom doktora Levinea, i reče: ''Nemojte se pribojavati, Kenyi nikada neće postati mod dok se mene pita!!!'', u to Kenyi došeta niodkuda i zaprjeti Wikingu diskriminirajućim fotografijama; Wiking se zaprepasti, te razgoračenih očiju zaurla. Zaurlao je tako jako da se njegovo lebdeće auto prevrnulo i otpuhalo Kenana u plakat pedobeara koji je Fenrir nedavno postavio. "Ne... nećeš to uraditi.", prkosno reče Wiking. Ali Kenyi dohvati jedan broj Pcplaya i pocepa ga. Neverovatan smrad raširi se gradom. "Wikingu, ako uspeš spasiti grad od katastrofe neću pokazati fotografije narodu. Imaš tačno 24 časa."

    Potišten, Wiking je gledao Kenyia, te suznim očima promatrao kako nestaje u sjeni. "Što da uradim...", tužno je mrmljao Wiking. Tada se sjeti: "47...Pozovi Sama Fishera, kažeš da je izbjegao sve tvoje pokušaje ubojstva... nadam se da će uspjeti spriječiti Kenyia!". "Eh, mmm, ubila ga je ožujska družina..." promrmljao je 47. "Znaš... Mronki, TeraBajt, Rider, LL21 i Nosferatu...". Na to će Wiking: "A jebte nemožeš ni Sama prvi ubit, a cijeli US and A ga lovi... Zovi družinu onda!!! SADA!!!". 47 se ponizno naklonio, te pojurio prema ćevapnici "PcPlay", u nadi da će tamo sresti Ožujsku družinu. Ali tamo nije sreo nikoga, dočekao ga je samo jedan čovjek srenjih godina u latex odijelu, Wiking je čuo za njega, zvali su ga 'Zlaya the problem solving dude'. "Ti si taj čuveni Zlaya, ha?", procedi 47. "Trebaš nam hitno. Da li znaš gde se nalazi Ožujska družina?! Trebate nam svi vi da nam pomognete u borbi protiv Kenyia...". Zlaya je izvadio kubanku iz ustiju i nacerio se. "Naravno da znam, no kakav je svijet danas...", nabacio je vragolasti osmijeh i pokazao svoje zlatne zube, ".. Svaka informacija se plaća.". "Cijena nije problem, moj šef ima love na bacanje", prgavo odgovori 47, "nego govori di su!". Zlaya se nasmeši i reče: "Dolaze za pet minuta...". Onda izvadi svoj mobilni, okrenu broj i reče: "TeraBajt, ti si? Kako muda? Nego... imam da ti kažem nešto..."

    Smog nad gradom se polagano spuštao. Metropola je vrlvila, ali u sjenama se kretala nezamisliva opasnost. Kenyi vreba gradom... Na drugom kraju grada 47 i Wiking su čekali i čekali... Odjednom, u magli se pojaviše obrisi šestorice ljudi: dobro nam znana Ožujska družina koju su činili TeraBajt, LL21, Mronki, Rider i Nosferatu (koji je živ jer je vampir), praćeni zastrašujućom pojavom Zlaye koji je u rukama nosio motornu testeru. Bili su spremni na borbu protiv Kenya. Sa druge strane, Wiking i 47 su morali da se izbore sa problemom kuge koja je harala gradom. Prokleti smrad ubijao je želju za gamingom, dok je Kenyi samo sve to mirno promatrao na pristojnoj udaljenosti. No nije znao što mu se sprema. LL21 je zamolio Ridera da izvidi situaciju, kao i da donese paklo hrenovki... Dok je išao po hrenovke iz sjenke je izletjela boca karlovačkog i smrskala mu lubanju, robotski smješak se razvukao dok je Maja sa bioničkim licem polako izlazila iz uličice da dokrajči svoj plijen.
    "Konačno ću vam se osvetiti, prokleta Ožujska družino... sada radim za Kenyia i on me je poslao da vas pobijem. Govori, gnjido, gde su ostali ili ću te razbiti kao smartass u chickfightu danas!" Rider je ćutao. Osetio se kratko strujanje vazduha; to je bila strela koja je Maju zabila u drvo. Pojavio se TeraBajt, a za njim i ostali. "Govori gde se krije tvoj gospodar", drsko zapita LL21, dok su ostali pružali pomoć teško ranjenom Rideru. "Poneli smo i limenku Ožujskog, pa ako nećeš da pričaš..." Maja zavapi: "Ne, ne želim da ih izgubim! Kenyi se nalazi na Pcp forumu." "Hvala na informaciji.", reče LL21. "Idemo."

    Dok su se približavali kolosalnoj zgradi foruma, novopridruženi član se obrati družini, Zlaya reče: ''Još samo jedna stvar ljudi, da bi se zaštitili od Kenanovog ultimate movea trebaće vam čmar-štitnici, vjerujte mi, zahvaljivaćete mi kasnije...''. Na to će Terabajt: "Jel' mogu posluziti cepovi od Ozujskog?". Kad su navukli štitnike, uđoše u zgradu. Kenyi ih je čekao u predvorju, spreman na borbu čmar u čmar. Heroji su polako kročili i ubijali Kenyieve podanike. Zrak je bio čišći što su se više približavali predvorju. LL21 je putem svojim staffom liječio ridera, agilni nosferatu je svojim kanđama hodao po stropu a dok je TeraBajt iz daljine gađao Kenyieve trolove, Mronki je za sobom ostavljao desetine podanika. Ali, Zlaye nigde nije bilo. Odjednom, pogasiše se sva svetla. Sva vrata se zatvoriše. Kenyi uđe u prostoriju, praćen nikim drugim nego Zlayom i Majom. Družina je zastenjala, bijes je rastao u Terabajtu te opali charged triple shot u Zlayu, ali Zlayin trol se baci pred njega te pokupi sve strijele. "Ti kujo izdajnička...", promrsio je Rider, "Koliko ti je platio?". Zlaya se nasmijao jasno pokazujući zlatne zube, te podigne legendarni ljubičasti staff, na što je LL21 zaprepašteno reagirao: "To je nemoguće!" Zlaya se nasmijao i rekao "Platio mi je... Ovime". LL21 je bio zbunjen, razmišljao je zašto im je dao čmar protectore ako ih je već namjeravao izdati, jasno je da sigurno nisu bile bombe, ali zašto. Pogledao je Zlayu u oči, LL je shvatio da Zlaya sprema nesto lukavo. Htio se obratiti družini ali oni su vec chargeali na Maju i Zlayu. Preliminarna bitka je uslijedila. Nosferatu je brzim potezima došao do Maje, a ona je chargala uber metansku kiselinu na nosferatua, te ga priljepila za pod i polako ga rastopljujući. TeraBajt je brzim korakom išao do nosferatua, ispaljujući strijele u Maju, koja se brzo regenerirala. Kada se Maja spremala da nosferatuu zada poslednji udarac, na nju je skočio Mronki i savladao je; Maja je svezana ležala na podu. "Videćemo kasnije šta ćemo sa tobom", reče joj Mronki, dok je sa ostatkom družine žurio da se obračuna sa Zlayom i Kenyiem. Rider je bio bespomoćan, nosferatu takođe. LL21, TeraBajt i Mronki su hrabro istupili u borbu. "Borite se najbolje što možete!", rekao je nosferatu. Najednom, Kenyi se osjećao preslabim za borbu, te je naredio Zlayi da mu preda staff, na što se Zlaya nasmijao. "Ti... Još uvijek misliš da možeš upravljati mnome? Sada si nepotreban!". I ispali fireball na Kenyia, koji je umro vrištajući. "Jedan manje", nasmijao se Mronki. LL21 je smrtno ozbiljan stao pred Zlayu, rukom pokazujući ostatku tima da se odmaknu. "Ovo je borba magova.", rekao je LL21.

    Zlaya ga pogleda začuđeno: ''Namjeravaš me u takvom stanju poraziti, molim te, imao sam problematičnije prdeže od tebe u takvom stanju. Družino, You are not prepared!!!!!!!!''. Podigao je svoj staff visoko iznad glave. ''Mrsko mi se sa vama naduravat, evo vam pozabavite se...''. Tlo se uzdrma, iz zemlje izbi Pedobear monster visok 4 metra. Zlaya nestade u vidu magle i ovo dobi proporciju bitke za opstanak. Mronki nije čekao, odma je bacio svoju mačetu u pedobeara, dok su TeraBajt i LL21 bili mu iza leđa, pokušavajući se popesti. "Ispucat ću strijelu sa špagom, tako ću se popesti.", rekao je TeraBajt dok je uzimao strijelu. "A kako ću se ja popesti!? Nisam ja agilan kao i ti!", zabrinuto će LL21, a TeraBajt se nasmije: "Neznam, ti si mag, poleti il nešto". I stade se penjati... U tom trenutku u dvoranu uleteše Wiking i 47. "Kuga je prestala! Moram da kažem Kenyiu da ne objavljuje fotografije!". "Budalo, Kenyi je mrtav!", odgovori mu LL21 dok se verao uz pedobeara. "Šta gledaš, pomagaj!!!". U tom trenutku zver se okrete i baci LL-a sa sebe. "Gađaj ga strelom, TeraBajt!", povika Mronki TeraBajtu koji je već bio na pedobearovoj glavi. Ali Pedobear ih je sviju preduhitrio, iskoristio je spell Loli pr0n Mindfuck lv 99, Wiking i 47 su momentalno pali od grozote, ostali su se samo spustili na koljena od groznih slika pred njihovim ocima. Jedine osobe koje su bile potpuno imune, Kenyi i Maja su bile onesposobljene... Kraj je bio na pomolu, ali se tada ni od kuda stvorio Fenrir. Moćni vukodlak. Jedino se pred njime pedobear klanjao, te je odmah prestao sa castanjem spella i naklonio Fenriru. Fenrir pruži ruku Wikingu, pomažući mu da se ustane. I baš kada se učinilo da je borbi kraj, Fenrir brzim potezom odrubi glavu Wikingu, a družina stade zaprepaštena. ''Došao sam prekasno...'', reče Fenrir. ''Zlaya je vec izdao mog gospodara... sažalicu se nad vama i pustiti vas da živite družino, ali Maju i tijelo svog gospodara vodim sa sobom, dosta krvoprolića za sada... Družino odmorite se, ako ste mislili da je ovo bilo nešto, varate se, pravi rat je pred nama, Zlaya će okupiti nezamislivu silu, moramo se ujediniti da bi ga se otarasili... Kontaktiraću vas družino, budite spremni...''. Svi su ga gledali i znali su da ih je spasio...



    NASTAVIĆE SE...
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: FANFIC

    Bravo junaci !!!

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: FANFIC

    odsada sve završene priče iz teme "Nastavi pricu..." idu u temu "Legende Ožujske Družine". može? (ako se autor teme slaže)

  12. #42
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462

    Re: FANFIC

    BITKA KOD MRAVLJE KISELINE

    Teklo je još jedno normalno naizgled polijepodne na forumu. Najednom, promet u temi Opisite osobu iznad sebe se povecao. Javljala su se po tri posta u jednom trenutku i editovalo se vise od japanskih manga prijevoda. I dok su se svi smijali u mravljoj kiselini Spam legije se neočekivano šunjala iza ugla. Warlordi Dildo i MESA su davali posljednje naredbe svojim vojnicima. Sve se desilo tako munjevito. Spam legija je stormala mravlju kiselinu i za vrlo kratko vrijeme preuzela kontrolu. Maja je evakuilara sve civile i spremila ih za rat. U prvim redovima su se nasli: Mr. Ante, Pseto, cropir, Hellboy v2.0 i moja malenkost, _ZlayA_. Nismo znali šta nas čeka, protiv spam legija se još nismo borili. Znajući da kiselinu moramo vratiti u prave ruke jurišnuli smo bez oklijevanja. Maja nas je hrabro vodila ali su lukavi warlordi toliko zaspemali temama da je Maja morala posustati da ih sve locka. Dok smo se približavali legiji vidili smo da je citava vojska bila samo iluzija koju su stvorili Dildo i MESA. Ohrabreni, nasrnuli smo na njih. Dildo je summonovao dildo minione ali je Mr. Ante kontrirao Liverpool summonom. Cropir je mudro napao MESU lulz lvl 99 spellom i ovaj se našao nespreman. Pseto je zaskočio Dildoa, a ja sam prizvao svog mecha još od vremena obrane indonezije, a Hellboy je equipao svoj v2.0 čejnsov. Pošto je Mr. Antin Liverpool suzmmon bio poražen a njemu ponestajalo mane Hellboy je skočio među dildoe i počeo se obračunavati sa njima sa čejnsovom. Maja je krajičkom oka gledala kako svi ti dragocijeni dildoi padaju prepolovljeni. Suza kanu sa Majinih obraza. Ja sam priskočio cropiru u pomoć. Moj mech je bio prihrđao ali su 60cal mitraljezi još pržili. Zasuo sam po MESI dok se cropir oporavljao od mirror image spella koji je MESA iskoristio kada ga je drugi put cropir napao lulz spellom. MESA je uspješno evadeo moje metke ali slučajno je primjetio da smrdi te je pao od svog smrada. Nakon što se spustio na pod ošinuo sam sa zadnjih 60 metaka po njemu. Prvi Warlord je bio gotov. Maja je upravo završila sa lockanjem kada je Hellboy posjekao zadnji dildo. Pseto se žestoko borio sa Dildom. Primjetio sam da Dildo slabije reagira na lijevo oko pa sam rekao Psetu da ga sa te strane napada. Pseto me poslušao i počeo uzimati prednost. Maja se razbjesnila od pakla pred njenim očima, na stotine upropaštenih dildoa i pozvala Lighting Purge na Dildoa. Vidjevši to Pseto se odmakao od Dildoa koji je sumnjičavo pogledao u Maju. Maji se u očima vidio bjes. U sljedećem trenutku Dildo je postao prah a zrakom se prostirao zaglušujući zvuk grmljavine. Pobjeda je bila konačna. Ulazeći u region Mravlje Kiseline Tinox je bio zbunjen. Od tada je prošlo oko sat i po. Junaci se odmaraju u nepoznatim dijelovima Mravlje Kiseline, a Tinox i dalje pokušava razabrati šta se desilo i šta je propustio.

    ------------------------------------------------------------------------------

    bilo mi dosadno pa nabrzinu ovo sklepao...

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: FANFIC

    ovo mi je odlično

    BITCH, IT IS 5:40!

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683

    Re: FANFIC

    nema mene

    ali je priča zanimljiva, zlaya ima talenat vidi se

  15. #45
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: FANFIC

    Isao sam kroz Paradise City.
    pcplay

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Prvo ispričavam se zbog sljedeće stvari... multi postovima....

    Here we go....
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Painkiller theme!

    Počeo sam razgovor sa Evom i ona mi kaže -''Sljedeća stanica ti je PC-PLAY warehouse i moraš ubiti glavnog generala Luciferove vojske W1k1n6-a''. Ja sam ju tupo pogledao i rekao sam joj -''u redu, ali trebat će mi najmanje 3 oružja'', a ona mi na to odgovori -''Kad dođeš u warehouse nađi jedan veliki vodotoranj na kojem piše PC-PLAY i ispod njega češ naći sljedeća oružja :Stake-gun,Shotgun i Bolt-gun. Nadam se da će ti biti dovoljno!''. Ja joj samo odmahnem glavom i krenem. Kad sam došao u warehose, odmah sam krenuo tražit vodotoranj. Dok sam tražio vodotoranj primjetio sam smrtno ozbiljnu tišinu i mir. Ispočetka nisam mario za to, ali nakon 10 minuta već je postalo jezivo. Kad sam došao do vodotornja, primjetio sam oružja,weapon modifier,super health i hrpu municije, baš kao što je Eva i rekla. Nakon što sam pokupio oružje i municiju odjednom mi se stvore neprijatelji sa PC-PLAY oznakama na desnoj strani prsa! Bili su zastrašujući. Tijelo im je bilo obavijeno nekom čudnom supstancom, nalik nekakvoj kiselini, glava im je bila spaljena do kostiju, a u rukama su imali nekakvo oružje nalik na mač.
    Nakon proučavanja neprijatelja zategnuo sam kolac u stake-gun-u i pripremio se za ''klanje''. Doletio mi je prvi neprijatelj, ja refleksno opalio i zabio mu kolac točno u PC-PLAY oznaku i istovremeno sam zabio tog ''kostura'' u potporanj za vodotoranj.
    Odjednom mi se zalete još trojica a ja sam izvukao shotgun i počeo pucat na sve strane. Jedan se razletio u manje komade organa i mesa a druga dvojica su samo pala na zemlju. ''Ostali smo još samo ja i ti'' - povikao sam dok sam nategnuo drugi
    kolac u S-G (Stake-gun). On me je gledao prestravljeno, kao da je vidio duha. Ja sam iskoristio priliku i zapucao. Kolac ga je
    pogodio točno u desno oko i on se je zakucao u drugi potporanj vodotornja i istovremeno ga je potrgao. Vodotoranj se je još držao na tri potpornja dok je jedan od njih malo klimav od prvog ''kostura''. Nakon što sam ih se riješio, išao sam dalje proučavat taj PC-PLAY warehouse. Nakon kojih 50 metara vidio sam u daljini da se nešto miče, nešto nalik na Necro-Gianta samo što je bio još ''ružniji''. Imao je glavu koja je gorila čudnom tamno plavom bojom vatre (kao napalm), tijelo mu se sastojalo od najmanje 10 000 poluraspadnutih ljudi koji su nekim čudom još bili živi, i imao je najmanje 70 šiljaka zabijeno kroz tijelo. ''Gadno.'' - rekao sam sebi, ''Koji kurac je to?''. Nakon što sam mu se približio vidio sam da umjesto nogu ima nekakve čudne krakove nalik onim na lignji. Dok sam bio sakriven od njegovog pogleda, primjetio sam da razgovara sa svojim malim pomoćnicima. Uspio sam samo čut neke riječi - ''Tko je ušao u moj warehouse?'', ''Tko se usuđuje mene gnjaviti'', ''W1k1n6 se ne boji nikoga''. ''Bože!'', ''To je W1k1n6?'' - rekao sam u sebi sa gađenjem. Dok sam mu se bliže približio primjetio sam da su se njegovi pomoćnici uplašili i pobjegli. ''Otkrili su me!'' - pomislio sam. W1k1n6 se naglo okrenuo i krenuo je prema meni. Ja uplašen sam pobjegao natrag kod vodotornja, a on je i dalje išao prema meni vičući - ''Nemožeš pobjeći od močnog W1k1n6-a''. Kad sam stigao do vodotornja, pripremio sam Bolt-gun u strahu da če me to čudovište zgazi kao mrava. Kad je W1k1n6 došao do mene, ispalio sam puni rafal u njegovom smjeru bez ikakvog promišljaja. Boltovi su ga samo okrznuli tj.
    oni ljudi koje W1k1n6 ima oko trupa jednostavno su upili boltove ne napraveći nikakve štete. ''Sranje!!'', ''Kako ću ga samo ubit?'' - Povikao sam. W1k1n6 me je samo pogledao i nasmijao se tako glasno da mi je svaka kost u tijelu zadrhtala. Izvukao sam shotgun i počeo dalje pucat po njemu, naravno bez utjecaja. W1k1n6 se zaderao - ''Nemožeš mi ništa crve jedan'', ''Ja sam BOG!!!!''. Ja sam zgrabio priliku i opalio sam ga jednim kolcem u oko, opet bez utjecaja. ''Šta si ti?'' - rekao sam u sebi.
    Nakon kratkog razmišljanja primjetio sam da mogu ovaj PC-PLAY vodotoranj srušit na njega ako uništim ovaj već napola
    strgan potporanj. W1k1n6 je sa jednim svojim nožnim krakom zamhnuo prema meni i uspio me je malo ošamutiti, jer nije
    imao dosta mijesta za malo jači zamah, smetao mu je jedna mala zgrada odmah iza njega. Ja sam iskoristio priliku i zapucao sa shotgunom u taj klimavi potporanj. Pogodak! PC-PLAY vodotoranj se srušio na W1k1n6-a i pritom ga je onesvijestio. ''Tko se sada smije?'' - rekao sam. Pokupio sam onaj weapon modifier kojeg sam ostavio na početku i krenuo sam prema W1k1n6-ovoj glavi. Kad sam mu došao do glave izvukao sam shotgun i rekao - ''Nisi ti nikakav Bog!'', onda sam zapucao. Njegova plamteća glava se raznesla u 100 000 komadića i pritom zapalila cijeli taj komplex. Dok je warehouse gorio ja sam sa smješkom na licu izlazio. Kad sam izašao cijelo sam se vrijeme veselio to što ću sada napokon vidjeti svoju ženu! ''Napokon'' - rekao sam, ''Svemu je kraj.''
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Need for Speed Most Wanted Theme!


    Sunčan dan je obasjao grad Rockport. Ja sam Jasmin poznat pod nadimkom Pseto. Živim u gradu Rockportu već kojih 10 godina i bavim se ilegalnim utrkama. Počeo sam se utrkivati sa 18 godina a sada imam 24 godine i imam dosta veliku reputaciju. Moj trenutni auto koji vozim je BMW M5. Imam ga već 1 godinu. Trenutačno na sebi ima veliki body kit, zbog kojeg mi auto izgleda kao svemirski brod. Ima spojler na bunkeru, kojeg sam skinuo sa Subaru Impreze. Ima felge marke König. A ispod haube nema praktički ništa serijski osim bloka motora. Turbopunjač Greedy, Pumpa za gorivo Greedy, Nitro ubrizgavanje Venom…, ama baš sve što ti srce poželi. Svi dijelovi (osim spojlera ) su kupljeni u mom omiljenoj trgovini auto dijelova PC-Play, koja se isto bavi high-tech kompjuterskom opremom. Trenutačno nemam posao a novce zarađujem na utrkama. Danas se organizira utrka sa nekim likom koji se zove Boz. Vozi Mazdu RX-8 crvene boje. Ja sam ga izazvao na utrku 1 na 1 na 1000m. Boz je naravno prihvatio moj izazov. Došlo je vrijeme da krenem na mjesto zbivanja utrke. Ulazim u garažu i skidam pokrivač sa auta. Pogled je bio prekrasan. Svježe crno ofarban BMW. Morao sam ga friško obojiti jer mi je policija bila za vratom. Ulazim u njega i palim ga. Čuo se prekrasan i oštar zvuk motora, kao kod Ferarri-a. Uzimam daljinski u ruke i otvaram vrata garaže. Polagano izlazim van iz garaže a auto jednostavno viče i želi da ga malo jače 'stisnem'. Ja sam naglo dodao gas a auto je zvjerski izletio sa prilaza na ulicu. Zatvaram garažu i krećem. Vozim se kojih stotinjak metara i upalim si radio. Prekrasan zvuk DJ-LAZA se čuje u autu i na ulici. Prebacujem u 3 brzinu i vozim se sasvim ok, onak, kulerski. Nakon 5 minutne vožnje stižem na mjesto zbivanja. Imao sam šta za vidjet. Porsche-i,Lambhorghini-ji, Mercedesi, Mazde, Nissani,Toyote…sve same pile. Ja sam se parkirao pokraj jedne kričavo zelene Toyote Celice. Izlazim van i pozdravlja me jedan stari kolega Filip. Malo smo popričali i onda smo otišli to Boza. ''Zdravo Pseto'', ''Si spreman za utrku?'' – rekao je Boz. ''Jesam, spreman sam.'', ''Koliki je ulog?'' – pitam ga ja. ''10 soma, ako imaš toliko?'' – rekao mi je s podsmjehom. ''Imam'', ''Krenimo već jednom'' – odgovorim mu. Boz se okrenuo prema svojoj maloj Mazdi i u ulazi u nju. Ja sam također krenuo prema svojoj ''bebi''. Boz se namjestio na startnu poziciju. Dolazim i ja. Ispred nas 1000 metara ravnice bez prometa jer je cesta zatvorena. Oboje smo na startnoj poziciji i počeli smo turirati sa našim ''tutačima''. Dolazi neka je/ena ženska na startnu liniju sa kockastom zastavom. Počela je mahati zastavu a ja i Boz što će se dogoditi kad se zastava spusti. Auti su se tako glasno čuli, da je čitava ta mala rulja morala pokriti uši, svi osim one ženske. Imala je čepiće za uši. Zastava lagano vijori, auti luduju, živci rade…i onda je zastava pala! Krenuli smo. Brzo prebacujem iz lera u prvu brzinu, auto proklizuje i ostavlja gusti dim iza sebe. Brzo u drugu i auto prestaje proklizavati. ''Kvragu i proklizavanju'', ''Sad je Boz u prednosti'' – rekao sam u sebi. Treća. Auto divlja i želi još više. Boz je nekih 6 metara ispred mene i vidim da ga mogu stići. Prebacujem u četvrtu, i Boz je sada rame uz rame pokraj mene. Boz dodaje gasa i jednostavno je poletio u vodstvo. ''Koji ku/ac?'', ''Šta on ima ispod haube?'' – pomislio sam! Prebacujem u 5 i klipovi rade svoj predviđeni posao. Lagano dolazim do 8000 okretaja u minuti…..ŠESTA. Boz je još uvijek prvi. Meni dopizdilo i stisnem magični crveno pinky gumb na kojem piše: Are you sure u wanna do that? Poletio sam….gusta vatra iz auspuha dolazi…a čuje se i onaj prepoznatljiv pištavi zvuk. Dolazim do Boza i stižem ga. Prestignem ga ja i prebacujem u sedmu brzinu (Hvala bogu da M5 ima 7 brzina.). Još 200 metara……..još 100. Vidim na cilju nekakva svijetla. ''Šta je to?'' – pomislio sam. Dok sam se brzo približavao skužio sam da je to policijska blokada. KOČNICA. Počeo sam kočiti svom silom. Imao sam osjećaj da će gume puknuti od siline kočenja. Boz projuri pokraj mene ne znajući što ga čega naprijed. Ipak Boz na kraju primijeti policiju i počne on kočiti. Nažalost prekasno. Zaletio se u policijski Mustang sa barem 100 km/h. Udarac je bio žestok. Auto mu se doslovno raspao. Dijelovi su letjeli na sve strane. Ja nisam htio duže ostat da vidim dali je živ ili mrtav, jer su prema meni krenula 2 policijska Mustanga. Prebacim u prvu i krenem u bijeg. Prebacujem u drugu i uletavam u jednu jednosmjernu ulicu. Policija mi je još uvijek za petama. Četvrta brzina. Klipovi doslovno divljaju koliko ga mučim. ''Je/em vam……!'', ''Još uvijek su iza mene''. – kažem u sebi. Peta brzina i lagano se policajci udaljavaju. Nakon kojih 20 metara ulazim na zaobilaznicu. ''Tu ću ih lako izgubit'' – pomislio sam. Dolazim do nevjerojatnih 280 km/h a ova dva policijska Mustanga jednostavno ne odustaju! Sedma brzina….330 km/h i gube se sa retrovizora. Odjednom se ispred mene pojavi jedan policijski Dodge Viper. ''W1k1n6!'', ''Znao sam da ćeš se pojaviti kad-tad''. W1k1n6 je jedan policijski načelnik koji voli osobno naganjati street racere. Ima kričavo zlatni Viper sa tonom skupocjenih dijelova. Već me ima na piku oko 6 mjeseci. Ja sam mu razlog zašto i naganja osobno racere. Vozim 360 km/h u sedmoj brzini a kao da vozim 60 kad pogledaš W1k-a. Navijam muziku do kraja i spremam se za još jedan bijeg od njega. Usporavam i izlazim sa autoceste. Naglo ubrzavam u ulazim u jednu veliku ulicu. W1k me još uvijek prati. Igra se sa mnom. Misli da će me uhvatit. Ali ja se ne predajem tako lako. Ubrzavam do 300 km/h a civilni auti mi ni ne smetaju. W1k je još uvijek iza mene! Ispred mene je jedan lagani zavoj u desno, a točno na zavoju je jedna mala uličica. Dajem još gasa i ulazim u zavoj. Kad sam došao na sredinu zavoja uletavam pod ručnom u tu malu uličicu. Gume su zacvilile i digao se velik dim. Prebacujem u drugu i riskiram i stisnem još jednom onaj moj mali gumbić. Auto je naglo ubrzao. Dođem do 200 km/h i dalje ubrzava. W1k je bio toliko glup pa nije skužio da sam ušao u tu malu uličicu. Usporavam i ulazim u podzemno parkiralište. Parkiram auto i izlazim iz parkirališta. Uzimam mobitel u ruke i zovem Filipa. Javi se Filip ''Gdje si Pseto?'', ''Šta se dogodilo?''. Ja mu kažem - '' Tu sam.'' , ''Netko nas je cinkao policiji.'', ''Imaš kakve vijesti o Bozu?''. ''Boz je živ, ne brini se za njega.'', ''Sad je najbitnije da se sakriješ na neko vrijeme od W1k-a.'' – odgovori mi Filip. ''OK'', ''Vidimo se u skladištu'' – kažem mu ja i poklopim slušalicu. Zovem Taxi. Krećem prema jednom napuštenom skladištu, u kojem se okupljaju raceri. Nakon sat vremena naporne vožnje taxi-em stigao sam do skladišta. Plaćam taxistu i krećem prema ulazu. Ulazim u skladište i vidim da je čitava ekipa tamo. Tražim Filipa u toj zbrci. Našao sam ga. Nakon što sam mu ispričao šta je sve bilo, dao mi je ključeve od drugog auta. Neko vrijeme ću voziti prokleto spori Cadillac. Zahvaljujem Filipu i krećem prema autu. Ulazim u Cadillac i palim motor. Zvuk je onak…..serijski . Koma. Ubacujem u brzinu i krećem doma. Dolazim doma i parkiram Cadillac na prilazu. Ulazim u kuću i odmah odem do hladnjaka i uzimam si jednu zasluženu hladnu pivu. Legnem na fotelju i lagano sam zadrijemao. Od silnog sam se uzbuđenja umorio.
    Nakon par sati spavanja odjednom se čuje nabijanje na vratima. Ja se ustanem i zaderem se na sav glas - ''TKO JE?'', ''KOJI KU/AC NABIJAŠ?''. Odlazim na vrata i otvorim ih. ''Dobar dan'' – kaže srdačno W1k. ''Šta trebate?'' – upitam ga ja. ''Gdje si bio jučer?''- upita on. '' Doma, zašto?'' – odgovorim mu. ''Nađen ja jučer tvoj BMW cijeli uništeni.'' – kaže W1k. ''Kako mislite uništen?'' – začuđeno mu odgovorim. ''Netko ga je jučer dobro debelo uništavao palicom.'' – kaže W1k sa smiješkom na licu. ''I dobro.'', ''To je sve?'', ''Ako je, onda vas molim da otiđete.'' – odgovorim mu. W1k se okrenuo i ušao je u svoj je/eno glupi Viper. Kakve ću još vijesti danas čuti? Pitam se!………………………… END OF PART I
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  19. #49
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    PART II

    Nakon što je W1k otišao, ja sam ušao u kuću i odmah zvao sa telefona šlep službu, da mi dofuraju auto kod frenda. Nakon razgovora odjednom mi zazvoni mobitel. ''Pseto'' – javim se. ''Boz je'' – odjednom se čuje. ''Boz?'' – upitam začuđeno. ''Da, Boz je.'', ''Očito si mislio da nisam preživio nesreću.'', ''Dobro sam, samo što imam 2 slomljena rebra.'' - priča on meni. ''Kad se vraćaš na ulicu?'' – upitam ga ja. ''2 do 3 dana. Zašto?'' – upita on mene. ''Pa da dovršimo onu utrku već jednom.'' – nasmiješeno mu kažem. ''Ok. Dođem ja sutra do tebe pa ćemo malo popričati.'' – kaže Boz. ''Ok'', ''Vidimo se sutra.'' – odgovorim mu i poklopim slušalicu. Ulazim u Cadillac i palim mu motor. Zvuk ubija u pojam. Izlazim iz garaže i palim mjuzu u autu. Palim si Prodigy – a i krećem na put do frenda. Nakon 10 – ak kilometara stižem do njegove kuće. Parkirao sam auto na prilaz i dolazim do vrata. Pozvonim na zvono. Otvaraju se vrata i vidim Ivana. ''Pa đe si faco'' – kažem mu iz fore. ''Tu sam'', ''Ulazi'' – ogovori mi on. Ulazim u kuću i primjećujem da nije sam. U kući je bio W3dran. Pozdravim ga i idem sa Ivanom do njegove garaže. U njegovoj garaži su bila 2 auta, W3dranov i Ivanov. Ivanov auto je crna Alfa 147, koja je bila dosta solidno složena, a W3dranov je narančasta Toyota Celica, i to full nabrijana. Pitao sam Ivana jel možda moj auto došao. ''Nije.'', ''Ali čuj.''. ''Si siguran da želiš svoj stari auto vozit?'' – pita on mene. ''Da, jesam'', ''Zašto pitaš?'' – pitam Ivana. ''W1k ti je stavio tjeralicu na tvoj auto'', ''Ako želiš u ćuzu, onda ga vozi.'' – kaže on meni. ''A šta ću vozit?'', ''Ovaj jeb*eni Cadillac sigurno ne.'' – odgovorim mu. ''Odi kod Maje.'', ''Ona ti prodaje dobre aute''. – kaže on meni. ''A gdje je ta Maja?'' – pitam ga. ''Sjeverno od luke'', ''Nemreš fulat ni da si Isus.''. – kaže on meni. ''Ok'', ''Idem'', ''Vidimo se'' – kažem mu i izlazim iz kuće. Pozdravim W3drana koji je bio malo prezauzet buljenjem u ekran monitora, i izlazim. Ulazim u auto i krećem prema Maji. Nakon 3 sata traženja i psovanja zbog Ivanovih uputstva, uspio sam naći mjesto. Izlazim iz auta i vidim pred sobom jedno veliko skladište. Iznad ulaza piše Maja Industries, PC-Play partner. Ulazim u skladište i vidim točno 13 pokrivenih auta. Nisam mogao prepoznat niti jedan auto zbog cerade. Nema nikoga u skladištu. ''Možda nema nikog'' – pomislim. ''Šta trebate?'' – odnekud me pita ženski glas. ''Ivan mi je rekao da se vama javim za auto.'', ''Gdje ste?'' – upitam. ''Ovdje ispod auta u naj zadnjem redu, desno.'' – odgovori Maja. Dolazim do navedene lokacije i vidim neku malu žensku koja mijenja felge. ''Dobar dan.'' – pozdravim. ''Dobar dan.'', ''Koji vas auto zanima?'' – upita me Maja. ''Što imate od Chevroleta?'' – upitam ju. ''Imaš ukusa.'', ''Imam ti trenutačno jednu Corvettu C6.'', ''Te zanima?'' – upita Maja. ''Zaintrigiran sam.'' - odgovorim joj. ''Ima 0 kilometara, nov je, i dobiješ ga za 190 000 $.'' – kaže mi ona. ''Jel može ovako.'', ''Imam jedan M5 koji je složen do ibera ali malo je razbijen.'', ''Može trampa?'' – upitam ju. ''Može'', ''Oduvijek sam željela kvalitetnog BMW-a.'' – kaže Maja. ''U redu.'' - kažem joj i dajem joj adresu gdje ga može pokupiti. Ona iz džepa vadi ključeve i daje mi ih. Pokazuje mi na jedan auto koji je pokriven PINKY ceradom. Približavam se autu i nadam se da auto nije PINKY. Skidam naglo ceradu i otkrivam žarko žutu Corvettu. Zahvaljujem Bogu i Maji i ulazim u auto. Palim motor. Zvuk motora je dosta oštar makar ima zasad serijske dijelove. Uživam. Jako mi se sviđa auto. Maja mi otvori velika vrata skladišta i izlazim van. Potrubim Maji i naglo stisnem gas i auto je tako ubrzao da sam pomislio da ću poletjeti. Počinjem prebacivat brzinu za brzinom. Druga…….Šesta u roku jedne minute. Jako mi se sviđa. Letim ulicama prema doma. Kad sam stigao do svoje kuće dočekalo me jedno veliko iznenađenje. Parkiram svoj novi auto u garažu i krećem prema ulaznim vratima. ''Zdravo W3drane.'', ''Šta ti tu radiš?'' – pitam nenajavljenog gosta. ''JA, TI, 3 Dana, Autocesta, 2000 metara. Jasno?'' – kaže on meni. ''Ako hoćeš spušit pare, ok-.'' – odgovorim mu. W3dran se nasmijao i otišao. ''Žao mi ga je.'', ''Spušit će pun ku/ac para.'' – kažem u sebi. Ulazim u kuću i legnem si u krevet i krenem spavat. Čeka me naporan dan. 08:00 am. Budilica zvoni. Zveknem svom silom po budilici i opet se rasuo na sto komada. ''Moram prestat mlatit fakin budilicu'' – kažem u sebi. Dižem se iz kreveta i krećem u kupaonu. Obavim sve i krećem u kuhinju. Dolazim do hladnjaka i otvaram ga. Vidim da imam pun ku/ac pivi, salamu, paštete i par hrenovki. Zatvaram hladnjak i zovem pizzeriju i naručujem pizzu. Dok čekam pizzu išao sam zvat Maju. ''Alo Maja.'', ''Si pokupila auto jučer?'' – upitam ju. ''Jesam.'', ''Koji me ku/ac zoveš u 8 ujutro?'' – upita me Maja. ''Pa zanimaju me dijelovi za moju Corvettu.'', ''Koje dijelove imaš i za koliko bi mi to sve složila u auto jer sam čuo da si vrlo dobra šrauberica.'' – upitam ju. ''Imam sve i svašta. Dođem do tebe za oko 2 sata sa dijelovima. Pripremi oko 60 soma $.'' – kaže mi Maja. ''Može.'', ''Požuri'' - odgovorim joj i završavamo razgovor. Šaljem poruku Bozu da ga pitam kada dolazi. '' Za 30 minuta sam kod tebe'' – odgovori mi porukom. Bacam mobitel na stol i čekam dostavljača. Palim TV i gledam reklame za nove dijelove koje su došli u PC-Play dućan. Vidim vrlo zanimljivu stvar. Turbo punjač za sve Chevrolet modele vozila. ''Hehe, dobro će mi doć takva stvar'' – kažem u sebi. Čujem zvono na vratim. Gasim TV i idem do vrata. Otvaram vrata i kaže mi dostavljač 10$. Ja mu platim a on mene traži još i napojnicu. Uzimam pizzu i naglo mu zatvorim vrata pred nosom. ''Još bi i napojnicu.'', ''Moš mislit da ću mu dat.'' – kažem sebi. Krenem doručkovati. Nakon što sam pojeo, vadim iz džepa kutiju cigareta. Izvlačim cigaretu iz kutije i palim ju. Ponovno zvono na vratima. Otvaram vrata i vidim Boza. Pozovem ga unutra. Ponudim mu pivu i mjesto za sjest. Boz je odbio pivu i odmah je krenuo na posao. ''Želim da mi učiniš jednu uslugu!'' – kaže mi Boz. ''Kakvu?'' – upitam ga. ''Zgazi W3drana sutra.'' – odgovori mi on. ''Zašto želiš da to napravim?'' – upitam ga ja. ''Zato što je glup ko ku/ac'', ''Počeo se kur/it okolo, kao da je najbolji vozač u gradu.'' – odgovori mi Boz. Prasnem u smijeh kad mi je rekao. ''Koji lik čovječe!'', ''Sad ću ga baš namjerno zgazit.'', ''Oš mi pomoć složit auto za sutrašnji race između mene i njega?'' – upitam ga. ''Naravno čovječe.'', ''Zašto nebi?'', ''Ipak smo JA, TI i W1K1N6 najbolji vozači u ovom gradu.'' – kaže mi Boz sa smiješkom na licu. ''Ok'' – odgovorim mu. ''Imaš li sportski kanal na satelitskoj?'' – upita me Boz. ''Imam,imam.'', ''Šta hoćeš gledat?'' – upitam Boza. ''Uključi mi na NASCAR!'' – odgovori mi. ''Zar je danas?'', ''BOGTE.'', ''Skroz sam zaboravio'' - odgovorim mu i palim satelitsku. Nakon što smo odgledali utrku došla je taman Maja. ''Zdravo dangube'' – pozdravi nas Maja sa smiješkom. Mi ju pozdravimo i izlazimo u dvorište gdje je Maja parkirala svoj Dodge Ram koji je bio krcat dijelovima. ''Sve tu?'' – upitam ju. ''Sve, sve.'', ''Gdje ti pila?'' – upita Maja. Dolazim do velikih vrata garaže i otvaram ih. U garaži se mogao vidjeti auto pokriven ceradom i hrpu alata. Skidam ceradu sa svoje nove bebice i otkrivam ju. ''Tu je.'' – kažem Maji. ''Započnimo.'', ''I tko ti je ovaj lik?'', ''Poznat mi je odnekud!'' – kaže mi Maja. ''Ja sam Boz i ne, ne poznaješ me jer se nismo nikada vidjeli.'' – kaže Boz Maji. ''Kako god ti kažeš lameru.'' – kaže Maja Bozu. ''Ajde dosta.'', ''Krenimo slagat auto više.'' – zaderem se na njih. Ja i Boz vadimo dijelove iz Majinog Rama, dok Maja kopa tam po alatima. Nakon pola sata vađenja svih dijelova ja i Boz smo uzeli mali predah. Maja je već dignula auto, skinula kotače i dignula haubu dok smo mi crnčili. Prvo smo počeli snagu auta slagat. Skinuli smo ovjes i stavili novi custom racing ovjes. Kad smo to napravili, naručili smo si svi čevape. Nakon pojedenih čevapa krenuli smo natrag na posao. Kočnice smo zamijenili sa Brembo izbušenim cilindričnim disk kočnicama. Dodali novi auspuh sa 4 izlazne grane. Dodali smo turbo punjač novi od Greedy –a. Dodali nitro od Venom-a. Dodali usisnike za zrak isto Greedy. Novi hladnjak također Greedy. Zamijenili čip i još dosta stvari. Maja je završila sa šrauberskim poslovima pa je otišla. Ja i Boz smo ostali sređivat unutrašnjost i eksterijer. Dodali smo jedan dosta veliki spojler na guzici auta. Prišarafili nove felge i nove gume. Felge su bile MOMO a gume su bile Yokohama. Zamijenili haubu sa novom laganom karbonskom legurom. Stavili full crne folije na sva stakla na autu. Dodali krvavo crvene neonke na dnu auta. Stavili isto crvena svijetla naprijed. Bacili smo sva sjedala van i ubacili samo sportsko SPARCO školjkasto sjedalo. Volan zamijenili sa MOMO volanom. Dodali dosta Kenwood elektronike u auto. Dodali dodatne brojače na ploču. Zamijenili dršku mjenjača i papučice. Crvene neonke u unutrašnjosti auta i time smo završili sav posao. ''Još samo sutra farbanje i gotovo.'' – kažem Bozu. ''Tako je.'', ''W3dran nema pojma s kim se igra.'' – odgovori mi Boz. ''HEHE'', ''Vidimo se sutra kod izlaza na autocestu 13.'', ''Laka ti noć.'' – pozdravim Boza koji ide taxi-em do doma. Zatvaram garažu i ulazim u kuću. Uzmem si kasnu večeru i krenem spavat. Ipak je 1 ujutro. 07:00 am. Budilica na mobitelu zvoni. Probudim se i ugasim budilicu. Nakon lijepog tuša napravio sam si kapučino. Nakon što sam popio kapučino krenem u garažu sav sretan zato što ču napokon isprobat Corvettu. Ulazim u auto. Palim muziku. Zvuk Criss Angela mi ispunjava auto. Palim ga. Zvuk motora je gromoglasno jak. Uživam. Otvaram garažu i izlazim van. Izlazim na ulicu i odmah, ne štedeći gume, sam počeo lagano palit gume za zagrijavanje. Nakon 10 sekundi čitav auto mi je bio prekriven gustim crvenim dimom, jer sam zamijenio gume sa onim gumama koji imaju dim u boji. Prestajem i krećem prema lakireru. Nakon 8 minuta stižem do željene destinacije. Kažem lakireru da mi ofarba auto u metallic crnu boju. Lik je rekao da će biti gotovo za 2 sata. Pustio sam ga da radi svoj posao i otišao sam na kavu u obližnji kafić. Nakon kave zovem Boza. Telefon zvoni a nitko se ne javlja. ''Halo'' – čujem odgovor sa druge strane. ''BOOZZZZZZZZZ'', ''Šta ima care?'' – veselo mu kažem. ''Koji je tebi ku/ac danas?'', ''Šta si tako veseo?'' – upita me Boz. ''Ništa posebno.'', ''Daj doleti do birca koji se zove Speed'', ''Čeka te iznenađenje.'' – kažem mu ja. ''Ajd budem, nadam se da me ne zoveš bez veze.'' – odgovori mi on. ''Samo dođi'' – odgovorim mu ja i poklopim slušalicu. Nakon sat i pol dođe Boz. Pozdravim ga i kažem mu da me pričeka tu u bircu. Dođem do lakirera i pitam ga jel auto gotov. ''Je, je.'' – odgovori mi. ''Evo vam pare i hvala vam'' – kažem mu ja. Dajem mu lovu u ruku i krećem prema parkiralištu. Dođem do parkirališta i vidim ga. Prekrasan crni auto. Čak je lakirer bio jako dobar pa mi je nasprejao na stražnjem odbojniku Pseto. Sav sretan ulazim u auto i krećem prema bircu. Dolazim do birca i dignem ručnu odmah ispred birca, Trubim da pozovem Boza. Boz izlazi i dere se da sam luđak. Ulazi Boz u auto i naglo stisnem po gasu. ''Šta si se usrao čovječe?'' – pitam Boza. ''TI NISI NORMALAN, MAJKE MI MOJE SVETE!!!'' – odgovori mi on. Nasmijem se i krećem prema izlazu na autocestu 13. Palim mjuzu u autu i pojačavam do daske. Iz fore prebacim na Gasolinu. Nakon kojih 5 minuta stižemo na lokaciju. Izlazimo iz auta i vidimo da su neki fakeri i kuleri došli na race, naravno W3ki-a nema. Ja i Boz smo sjeli na haubu i gledali trke između ovih fakera. Nakon par trka upao mi je u oko jedan kuler i ženskar. Vozi metalik crnu Porsche Carreru GT sa uzdignutim stražnjim spojlerom i sa žutim gromom naslikanom sa strane auta. Pobjeđuje utrke bez velikih muka. Pozovem ga ja da dođe do mene. ''Ti si Pseto zar ne?'' – upita me taj lik. ''Jesam'', ''Tko si ti, zašto pitaš i odakle me znaš?'' – upitam ga ja. ''Kako te ne bi znao čovječe.'', ''Ti si legenda na cesti.'', ''Ja sam Kenyi usput.'' – odgovori mi lik. Nakon malog razgovora s njim skužio sam da je lik teški kuler i ženskar. Skužio sam da je tatin sinčić i da je auto dobio na poklon od tatice. Dolazi W3ki. ''Idemo'' - kaže mi W3dran. Ulazim u auto i pripremam se za trku.………………………… END OF PART II
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    PART III COMING SOON.

    BTW. Zahvaljujući nekim osobama koje neću navesti (khm, khm Kenyi, Maja ) neće biti 3 dijela nego 4. THX ljudi. Drago mi je da vam se sviđaju moji radovi

    PART IV COMING SOON.

    P.S. Ako se ovako nastavi odvijati situacija možda bude čak i više nastavaka ili ču vas stjerat k vragu i u nekoj drugoj priči ču vas ubaciti.

    P.P.S. - Sutra izlazi PART III
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  21. #51
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: FANFIC

    i gdje je part 3

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    PART III

    Dolazim do startne pozicije i pripremam se za utrku. W3ki također dolazi sa svojom Toyotom. Kenyi uzima kockastu zastavu i kreće prema nama. Kad je došao do nas, stao si je naprijed između mene i W3kia. Dodavam lagano gasa i počinjem smireno turirat. Dok W3ki, s druge strane, turira luđački, ko da je zadnji dan Svijeta. Kenyi diže zastavu u zrak i maše njom. Turiram sve jače. Ljudi gledaju kako će utrka započet. Osjeća se tolika napetost u zraku da si je mogao rezat nožem. Maše, maše i….PADA. Prva brzina. Auto proklizava ko da je na ledu i ostavlja gust dim iza sebe. Druga. Auto prestaje proklizavat i piči već ravno 100 km/h. W3ki je ostao iza kojih 4 metara. Treća brzina. Mašina luduje. W3ki me stigao. ''Koji ku/ac??'' – zaderem se. Brzinski prebacujem u četvrtu. Stižem ga. Još samo 1000 metara do kraja. No odjednom…. W1k se pojavio. Omeo nam je utrku sa svojim Viperom. Ovaj put je donio i prijatelje sa sobom. Ni manje ni više nego 10 Mustanga. Zovem Boza na brzinu. ''Koji ku/ac pak sad se događa?'' – pita me Boz kad se javio. ''Zaveži i daj mi Kenyi-a na mobitel.'' – zaderem mu se u slušalicu. ''Molim?'' – čujem Kenyi-a. Nisam stigao mu odgovorit jer sam podletio pod ručnom u jednu ulicu. ''Ti imaš dovoljno dobar auto, zato lijepo uđi u njega i pomogni mi da se riješim policije'' – kažem mu na brzinu i poklopim slušalicu. Iza mene samo 6 mustanga i W1k. ''Ništa strašno'' – kažem u sebi sa strahom. Skrećem lijevo u jedno od velikih javnih parkirališta i zaustavljam se naglo. Prebacim u rikverc i naglo dajem gasa. Iza mene se vidjelo da W1k pokušava napravit blokadu sa Mustanzima. Zaletavam se u zadnji kraj jednog Mustanga i dižem ručnu te se naglo okrećem pa prebacim u prvu. W1ku dižem živce. Na kraju su me samo W1k i još 2 Mustanga počela naganjat. Ispred sebe vidim Kenyi-a. Njegov Porsche koji ide preko 270 km/h će biti dovoljno dobra distrakcija za ona 2 Mustanga. I zbilja. Upalilo je. Oba 2 Mustanga su se okrenula i krenuli su za Kenyi-em. Samo ja i W1k smo ostali. W1k je počeo pričat preko megafona – ''Nečeš mi pobjeć''. Ja mu iz zezancije žmignem sa sva 4 žmigavca i pičim dalje. Stiže me. Lagano mi udara već dosta oštećeni zadnji odbojnik i pokušava mi sje/at kontrolu. Stisnem nitro i počinjem se sve više udaljavat od njegovog Vipera. No W1k ne odustaje. W1k stišće još više gasa i ponovno mi je/e zadnji kraj. ''Daj je/ote nisam peder pa mi nemoj je/at zadnji kraj'' – zaderem se makar znam da me nije čuo. Odjednom se pojavi Maja. ŠOK. Vozi mog starog BMW-a. Jako veliki šok. Maja se vozi iza W1k i lagano njega udara u zadnji kraj. W1k je naglo zakočio i Maja se zakucala i W1ka. Maja je stala. W1k je ponovno krenuo prema meni. Motor BMW-a se pregrijao jer je W1k sje/ao hladnjak. ''Dovraga'' – kažem u sebi. Prebacim u šestu i letim ulicama. W1k mi se sve više približavao. Naglo stišćem kočnicu i stajem. W1k se približio i također je stao i čekao je moj sljedeći potez. Ja sam ugasio motor i izašao van iz auta. W1k je također izašao no u nevjerici je ostavio motor da radi. ''Predajem se'' – kažem mu ja. ''Čekaj'' – Kaže mi W1k dok mi se približavao. Kad je došao do mene rekao je – ''Nema predaje dečko'', ''Jer ja želim s tobom obavit jednu utrku''. ''Molim?'' – kažem mu začuđeno. ''Ti pobijediš i ostavljam te na miru zauvijek i dajem ostavku kao načelnik.'', Ti izgubiš i ja te uhitim na osnovu tvog dosjea i prestat ćeš se utrkivati. ZAUVIJEK.'' – odgovori mi W1k. ''Okej…ne shvaćam'' – ogovorim mu ja. ''Dosadilo me te je nonstop naganjat pa ti zato i dajem ovu šansu.'' – ogovori mi on i kreće prema autu. ''Kada?'' – pitam ga ja. ''Imaš ravno 2 mjeseca da se pripremiš a do tada osvoji prvenstvo u 600m Street Race'' – kaže mi W1k. ''Vidimo se za 2 mjeseca'' – odgovorim mu ja i ulazim u auto. Zovem Boza. ''Gdje si?'' – pita Boz. ''Pobjegao sam mu.'', ''Gdje je W3ki?'' – upitam ga. ''Uhićen je i nećemo ga jako duuuuuugo vidjeti.'' – Boz mi odgovori. ''Kenyi?'' – pitam ga. ''Pobjego'' – odmah mi je odgovorio. ''Nađimo se kod mene doma'' – kažem mu i poklopim slušalicu. Palim auto i krećem prema mjestu gdje je Maja stala. Dođem do mjesta i vidim Maju da psuje sve po spisku autu. Stanem pokraj nje i ponudim joj prijevoz. Ona je prihvatila i ušla je u auto. Došao sam do skladišta u kojoj Maja radi i živi. Ostavljam ju i pitam ju dali mi može popravit auto. Rekla je da može i da dođem sutra da vidi kaj se može sredit. Pozdravim ju i krećem prema doma. Palim muziku u autu i vozim se nekih solidnih 100 km/h. Napokon stižem doma i vidim da je tamo živa ludnica. Kenyi i Boz su me tamo čekali. Pozdravim ih i pozovem ih na pivu. Kada smo si uzeli pive, sjeli smo i počeli pričat. ''Zahvaljujem vam na pomoći dečki'' – kažem im ja. ''Nenaš frke stari, obožavam se zaje/avat sa policijom'' – odgovori mi Kenyi. ''Ma nema problema i drugi put'' – odgovori mi Boz. ''Hvala vam'', ''Kako je/eni W1k zna kada su utrke?'' – upitam ih. Kenyi klima glavom dok mi je Boz odgovorio – ''Vjerojatno ima nekakvog cinkera''. Dok je rekao riječ cinker svi smo se zgledavali. I na kraju smo vidjeli da nitko od nas troje nije cinker. ''Tko može biti?'' – pita Kenyi. ''Maja nije'' – odgovori Boz. ''Ma tko god da je, boli me briga.'', ''Imamo sad drugog posla.'' – kažem im ja. ''A kakvog?'' – upita Kenyi. ''Moram dobit prvenstvo u 600m street race'' – odgovorim mu. ''Aha. A od kad ćeš se ti utrkivat legalno?'' – pita me Boz sa smješkom. ''Moram. Ne pitaj zašto'' – odgovorim mu. ''Vidimo se sutra moram ić'' – kaže mi Boz. ''A i ja moram lagano'' – kaže Kenyi. ''Pozdrav ljudi'' – pozdravim ih i od pratim ih do vrata. Zatvaram vrata i zovem pizzeriju. Naručujem jednu jumbo miješanu i upalim si TV. Nakon 30 minuta čuje se zvono na vratima. Otvaram ih i vidim dostavljača pizze. Uzimam pizzu i ovaj put sam mu čak i dao napojnicu. Lik se nakesio ko da je dobio na lutriji. Ja ga pozdravim i zatvorim vrata. Sjedam na kauč i gladan krećem u pohod na pizzu. Nakon 10 minuta preživanja zapalim cigaretu i krećem prema dvorištu. Došao sam u dvorište i gledao sam cijelo vrijeme dok sam pušio moju jadnu Corvettu. Bacam čik susjedu u dvorište nadajući se da ću mu kuću zapalit i krenuo sam prema autu. Otvaram sva vrata, bunker i haubu. Ulazim u auto i palim si muziku. Palim Snoop Dogga i krećem čistit auto od sveg smeća kaj mi je ostalo na zadnjem braniku od W1ka. Kad sam očistio ostatke od W1ka, počeo sam skidat branik (Hvala bogu da Corvetta ima branike na kopču). Bacam branik u garažu i počinjem prat auto. Nakon pranja dolazi Maja u svom Dodge Ram-u. ''Kaj radiš tu?'' – upitam ju nakon što je izašla van iz džipa. ''Donijela sam ti zadnji branik'' – odgovori mi Maja. ''Nemoj me zezat.'' – kažem joj u šoku. ''To ti je zato kaj si dopeljao doma'' – kaže mi ona. ''Pa…Hvala.'', ''Oćeš mi pomoć staviti ga na auto?'' – pitam ju. Kad mi je potvrdila krenuli smo prema prtljažniku njenog Ram-a. Uzimamo branik i krećemo prema autu. Pošto sam skinuo prijašnji branik lako smo ga stavili. Nakon završenog posla pozvao sam ju na kavu. Ona je odbila i rekla je da ne pije kavu. Nakon što sam se nasmijao, zahvalio sam joj se i pozdravio ju. Ušao sam u auto i krenuo u grad. Nakon malo vozikanja po gradu primjetio sam jednog wannabe racera. Poželio je utrku. Ja sam prihvatio i pripremali smo se na utrku. Utrka se odvijala u jednom malo starijem napuštenijem kvartu pa nismo imali brige zbog policije i civila. Kad smo odredili početak i kraj pripremali smo se za utrku. Semafor nam je bio oznaka za početak. Crveno…..
    Žuto…. Počeli smo turirat ko manijaci. Ja sam počeo palit gume da bi spriječio proklizavanje.
    ZELENO. Prva… Auto bez proklizavanja krene u luđački pohod po cesti. Ovaj mali u Mercedesu se nije ni snašao. Dolazim lagano na cilj dok ovaj klinjo nije još ni krenuo sa startne pozicije. Nakon 5 minuta dođe napokon klinjo na cilj. Izlazi van i izvlačio se na foru da se nije snašao jer je auto nov i da ima automatik. Počeo sam se smijat i rekao sam mu da je sve u redu. ''Srećom da se nismo utrkivali za pare'' – kaže mi taj lik. ''Da. Tvoja sreća.'' – nasmijeno mu kažem. ''Kako se ti zoveš?'' – upita me taj wannabe. ''Jasmin ali poznat sam po nadimku Pseto'' – odgovorim mu. ''P-p-pset-t-to?'' – kaže lik od šoka. ''Da. Kaj ti je tu čudno?'' – pitam tog šokiranog mladića. ''Pa upravo sam se utrkivao sa najpoznatijim racerom a ja mu nisam bio ni do koljena tj. osramotio sam te'' – kaže mi on. ''Ma nisi me niš osramotio.'', ''Volim gledat mlade racere kako pokušavaju biti veliki i najbolji.'' – kažem mu. ''Stvarno sam počašćen zato što sam se utrkivao s tobom.'' – kaže mi. ''Ma nemaš kaj.'', ''Ja sam samo racer ko svaki drugi samo što sam ja bolji'' – kažem mu. ''Skromni ste, može li autogram'' – pita me mali dok je jurnuo u auto po nekakvo pisalo. ''Može'' – kažem tom sretnom klincu. Nakon 2 minute čekanja za nekakvo pisalo, napokon je došao do mene i zatražio me da mu se potpišem u nekakvu bilježnicu. Nakon što sam mu se potpisao pozdravio sam ga i krenuo u daljnje vozikanje po gradu. Nakon kojih pola sata primjetio sam da jedna ženska pere vjetrobrane i daje nekakve letke. Ja sa smiješkom na licu krenem prema njima. Morao sam čekat u redu. Bilo je podosta auta, 4 točnije, no ja sam izašao i zapalio sam si još jednu cigaretu. Taman kad sam popušio bio sam ja na redu. Pozdravio sam tu zgodnu curu i pitao sam ju kakve to letke dijeli. Odgovorila mi je da dijeli letke za onaj turnir. Uzimam letak i počeo sam malo pričati sa ženkom. No ubrzo su me zaomela 2 frajera sa spikom kao da oni čekaju. Dobijem broj od ženske i odem. Čak mi ni vjetrobran nije oprala. Kad su ona 2 frajera vidjela da sam dobio broj otišli su i oni. Krepavao sam od smijeha. Stanem si kod jednog kafića i uđem unutra. Naručim pivu i konobar me pitao jel je ono moj auto. Nakon što sam mu odgovorio lik mi je rekao da kuća časti. Počelo mi se sviđat to što me ljudi znaju. Nakon popijene pive krenuo sam prema autu. Kod auta me dočekao jedan frajer. Rekao mi je da se gubim i da se više nikad nisam utrkivao. Nisam ga ni pitao zašto nego sam ga opalio šakom i lik se je već legnuo na pod. Ulazim u auto i krećem prema mjestu gdje se mogu prijaviti za onaj street race event. Dođem do tog štanda i jedan pederko mi je dao nekakav upitnik. Nakon što sam ispunio taj upitnik dao sam tom liku. Lik mi je rekao da će mi javit za par dana dal su me primili ili odje/ali. Ulazim u auto i krećem doma. Kad sam stigao doma parkirao sam auto u garažu i lego sam spavat. 3:00 pm. Budim se i gledam na sat. ''U ku/ac!'', ''Već je 3?'' – kažem u sebi. Zovem Kenyi-a i pitam ga dal je spreman na nekakvu utrku jer mi je bilo dosadno. Lik mi je rekao da može i rekao je da će za sat vremena doć do mene. Nakon klope i svega došao je Kenyi. Upadam u auto i izlazim iz garaže. Izlazim iz auta i krećem prema Kenyi-u. ''Očemo tu napravit jedan race?'' – upitam ga ja. ''Može'' – odgovori mi Kenyi. Vraćam se natrag u auto i krećemo prema križanju. Stali smo si obojica na križanju. Ispred nas samo 1000m krivudave ceste sa jako malo civilnih vozila. Znak za početak je opet semafor. Crveno….. Lagano počinjemo turirati. Žuto…. Palim gume i nestrpljivo čekam zeleno. ZELENO… Prva .. Auto je poletio sa mjesta. Kenyi je odmah u prednosti. Druga. Približavam mu se. Treća…. Mašina luduje. Četvrta …. Rame uz rame smo si sad.. Lagani zavoj u lijevo i Kenyi odmah pada iza mene. Još uvijek letim ulicom u četvrtoj i nadam se da me Kenyi neće stić u sljedećem zavoju. Zavoj u desno. Lagano otpuštam gas…..prebacujem u nižu….na pola zavoja naglo dodajem gasa i prebacujem u višu brzinu…auto ulazi u drift i radim smoke show. Kenyi me je stigao dok sam se ja zaje/avao. Izvučem auto iz drifta i stisnem svoj vjeran nitro.. Lagano ga stižem.. Opet smo si rame uz rame. Odjednom doletava auto iz suprotnog smjera ravno prema Kenyi-u. Kenyi naglo koči i uletava iza mene. Još samo 100 metara. ''Nesmijem se sad sje/at'' – kažem u sebi. Dajem gas do daske i pičim prema kraju. Mašina je tolko ludovala da sam pomislio da će explodirat. Kraj. Pobijedio sam zahvaljujući jednom civilnom autu. Kenyi je počeo tolko psovat da je nakon toga trebao oko 10 minuta da se smiri. Kad se lik smirio počeli smo pričat i zezat se. Nakon smijanja zbog svega krenuli smo svi doma. Pozdravio sam Keny-a i ušao sam u auto. Dođem do doma i auto ostavljam na prilazu. Zaključavam ga i ulazim u kuću. Čuje se telefon. Javim se. ''Gospodine Jasmin, primite na znanje da ste primljeni da učestvujete na Street Race Eventu godine.'' – čujem onog pederka preko slušalice. ''Pa, hvala.'' – kažem i poklopim slušalicu jer je imao naporan glas. Imam samo mjesec dana za pripremu auta i svega za 600m street race event. ''Bolje da krenem.'' – kažem u sebi.

    PART IV - COMING SOON.


    PART V – COMING SOON.

    Boz
    Kenyi
    Maja
    Pseto
    W1K1N6SPonosan sam na ovu sliku
    W3DRAN

    Jel dobar?
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  23. #53
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: FANFIC

    is it just me, ili je Kenan na ovoj slici feget?

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Zapravo je neki teški kuler i ženskar
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  25. #55
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jul 2008
    Postova
    272

    Re: FANFIC

    Tekstovi su ti odlični, NFS all the way, can't wait for part IV.
    The User formerly known as Pyromancer.

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Prvo će biti ubačen na web pa onda tu. ^^
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  27. #57
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: FANFIC

    Nekako mi se 1. dio cini kao nabrajanje.. Prvo sam ono, pa sam ono, pa je ovo, pa su ono.....

  28. #58
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    A ostali? Čekaj još i četvorku.

    cca 20 auta....Full detailed opisano isto kao i cca 20 full detailed utrka
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Mađarska koju nabijem na tri qrtza
    Postova
    2.462

    Re: FANFIC

    = Citat = Izvorno postao C.A.B.A.L.
    A ostali? Čekaj još i četvorku.

    cca 20 auta....Full detailed opisano isto kao i cca 20 full detailed utrka
    Ostali su genijalni bas mi je bio gust citati ih
    Good work

  30. #60
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Blizu tvojih plišanih medeka. Pripremam ih za dekapitaciju zubima
    Postova
    3.954

    Re: FANFIC

    Pa Hvala!
    = Citat = Izvorno postao C
    Pseto je krvnik, odrubio je vlastitim zubima glavu mom malom medi, šmrc....
    In the darkness of the digital, there is always a way out (Klikni i komentiraj)
    I REGRET NOTHING (Klikni)

Slične teme

  1. FANFIC
    By _ZlayA_ in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 05-07-2008, 13:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •