Stranica 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikazujem rezultate 91 do 105 od 105

Tema: FANFIC

  1. #91
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: FANFIC


    Vise niko ne posjecuje ovaj topic, what's the point? Odo ja reklamirat ovo po forumu tako da ako vise ljudi (vise od tri) kaze da dovrsim, onda cu dovrsit.
    Липе цвату и у Србији!

  2. #92
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: FANFIC

    Nemoj svršit saka jako.


  3. #93
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Ja ubrzo pišem nastavak mog fanfica
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  4. #94
    Senior Member Master Blaster GDra's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Vvardenfell
    Postova
    4.623

    Re: FANFIC

    Ajde, Chupacabra, zanjimljivo je, nastavi.
    "Snow falls. Why worry where it goes. M'aiq thinks the snowflakes are pretty."

  5. #95
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: FANFIC

    Istog tog popodneva je u Redakciju usetao mladic.

    Nesto oko tog mladica bilo je cudno. Mogao je prosetati pored nekog covjeka, cak i ako su samo njih dvojica na ulici, covjek ga ne bi primjetio. To je bio jednako i dar koliko i kletva. Mogao je prosetati pored policajca kad bi opljackao banku, on ga ne bi primjetio.
    Imao je smedju kosu, malo dulju. Smedje oci, mrsav, prazan pogled kao da gledate u mrtvaceve oci. Nosio je staru, iznosenu, prljavu vojnicku jaknu, na mjestu gdjese nalazilo srce, bilo je usiveno ime. Na tom mjestu, tocno kroz dva slova, su bile dvije rupe od metka. Pisalo je PR*DAT*R.
    Nosio je poderane traperice sa okruglom smedjom mrljom na lijevom koljenu, za dva broja male. Prastare Allstar tenisice, sive. Mladic nije imao siske. Na ledjima je nosio povecu naprtnjacu i sepao je na jednu nogu.

    Jedan od ulaza u Redakciju je prolazio upravo pored PCP-a, mladic je jos sa sto metara prije PCPa primjetio visoki natpis, crvenim i crnim slovima: PCP- bar, gril, kafeterija, prenociste i gaming partyji- 5 u 1!
    'Odlicno, tu mogu prenociti, umoran sam. Mislim da imam taman novca za jednu noc, samo se nadam da su ljudi gostoljubivi. Ako nisu, nije problem, odspavat cu a da nece ni znati. Macji kasalj.'
    Zatim je, iznenada, zazvucalo nesto kao prasak groma. Mladic je digao glavu i zapanjujucom logikom ustanovio da kisi. Pocelo se smrkavati. Dosepao je nekako do PCPa.
    Nekako se dovukao do PCPa, kad je vidio da su se oko trijema nakupili ljudi oko necega. Odjednom je iskocio van neki covjek sa suncanim naocalama i viknuo svima da se odmaknu. Kad su se razmakli, mladic je vidio da netko nepomicno lezi na tlu. Covjek sa naocalama je kleknuo i opipao puls covjeku na tlu, zatim je ustao, potresen i izustio 'M...mrtav je.'

    Ne da mi se bas sad pisat, poslije nastavim :/
    Липе цвату и у Србији!

  6. #96
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Moj nastavak

    Opet su me uhvatila dvojica. Sada me vode u nekom drugom smjeru. Otvaraju vrata koja su se odjednom našla ispred nas. Uveli su me u veliku bijelu sobu s dvije stolice. Jedna je bila prazna, a u drugoj je sjedio neki mladić. Na praznoj stolici su bili okovi za ruke i noge. Tu su me sjeli, zavezali i otišli iz sobe. Čim su se vrata zatvorila i zaključala, mladić je počeo govoriti o razlićiti random stvarima. Upozorili su me na ovo. To je bio Wedran. Osobu izludi trollanjem do te mjere da poludi. Ali ja sam bio treniran za ovo. Nakon što sam se uvjerio da je Wedran pre zauzet trollanjem da bi primjetio što radim, ja sam uspio otrgnuti jednom rukom okov i to istom rukom izvukao laser. Laserom sam prerezao i ostale okove. Dok je ovaj počeo govoriti o Bog zna kojoj temi, ja sam ga riješio udarcem u živac na vratu. Nisam očekivao da će imati ključ pa sam iskoristio svoj univerzalni koji je bio sakriven. Budale me nisu pretražile. Kad sam izašao, začudo nije bilo stražara. Vjerojatno su namjeravali doći po mene ujutro, do kad bi svaka normalna osoba izgubila razum. Popeo sam se u ventilaciju u nadi da ću naći izlaz. Nakon nekog vremena puzanja kroz odavno ne očiščene cijevi, začuo sam glasove ispod sebe. Prepoznao sam glas Vikinga. Drugi nisam prepoznao.
    "Što je s onim špijunom kojeg su naši uhvatili oko našeg stožera?" upita glas.
    "On? On je u sobi"
    "Blagi Bože. Tu sudbinu ne bi ni svojem najgorem neprijatelju poželio"
    "Ipak, gospodine Iggy, mjere su potrebne" ,Viking odogovri hladnim glasom,"A sad da nastavimo o prvotnoj temi. Naše proširenje je započelo. Jedinica PlayZone je več prodrla u narod. Privukli smo ih polugloim tetam iz igara. Ljudi vjeruju da su na nihovoj strani. Kako će se iznenaditi kad otkriju unutarnji napad."
    Nastavio sam puzati kroz ventilaciju. Putem sam razmišljao o tome što sam čuo. Iggy, visoki komandat Pc Playa , kuje s Vikingom plan o daljnjoj tiraniji. Korisna informacija.

    To be continiued...
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  7. #97

    Re: FANFIC

    Chupa i smurf,samo tako,nastavite.

  8. #98
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: FANFIC

    Strmi, super tema (pokret protiv playzonea), zakon
    Volio bih kad bi i mene naveo kao jednog od 'freedom fightersa' protiv playzonea, inace, zakon ti ide.
    Липе цвату и у Србији!

  9. #99
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Nije više strmi nego smurf
    By the way naravno da će uletit drugi forumaši tek samn napisao part 2. As for pokret protiv playzonea nemam ništa protiv njega, smatram ga kao osvježenje. To sam uveo kao diabloic plan Pc Playa
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  10. #100
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: FANFIC

    e da, stavljaj razmake izmedju paragrafa, malo je necitko.
    Липе цвату и у Србији!

  11. #101
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: FANFIC

    Mene još uvijek nema

  12. #102
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Xero nema još nikog osim mene i dijela redakcije. Kao što rekoh strpite se.
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  13. #103
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    6.839

    Re: FANFIC

    de xero ne budi takav.
    Be modest for a change, you urinating little beast, you
    Липе цвату и у Србији!

  14. #104
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Part 3

    Nakon još malo puzanja napokon sam našao na otvor. Izbio sam rešetke i, gle čuda, izbio točno kraj izlaza. Da budem siguran da nema stražara, iskoristio sam prastaru theniku virenja ispod vrata. Našao sam nešto sjajno i stavio ispod vrata. Nije bilo stražara. Pobogu kakvo im je to osiguranje.

    Izašao sam i još jedan put provjerio je li sigurno. Nije bilo ni žive duše. Krenuo sam prema grmu gdje sam sakrio svoje prijevozno sredstvo. Nakon nekog vremena traženja našao sam svoju vjernu- biciklu. Kupljena prije 4 godine, nikad oprana. Dok sam dušu ispuhavao na nekoj ogromnoj uzbrdici, proklinjao sam moje financijkso stanje. Nakon prevaljene uzbrdice, polako sam vozio prema sjedištu PC Play rebels. Inače sam im ja najbolji agent. Naše sjedište se nalazilo u nekoj staroj zgradi u centru grada. Trebala je odavno biti srušena. Tko zna zašto nije. Kad sam ušao u stan ugledao sam sve ostale agente. Predator je sjedio na stolici i čeprkao po svojim vansicama. Nitko nezna kako točno izgleda zbog šumetine na glavi. Mirko je sjedio kraj njega okrenut zidu na koji je bio obješen slika Vikinga. Gađao ga je strelicama za pikado. Chupacabra je, kao uvjek, sjedio ispred televizora i fiksao se Houseom. Xero je držao Hitler- like govor sam sebi.

    "Besramnici, pažnja" zaderao sam se čim sam ušao. Mirku je pala strelica i zabola mu se u nogu, Xero je stao u pola rečenice, Chupacabra je skočio od šoka, a Predator je samo nezainteresirano okrenuo glavu.
    "Šta je bilo jebemti sve" upita mirko dok je pokušao zaustaviti mlaz krvi iz noge.
    "Dok sam nadgledao njihovo sjedište, poganski vojnici su me uhvatili i poslali u sobu. U sobi je bio Wedran. Dok je trollao, uspio sam pobječi. Popeo sam sa se u ventilaciju. Dok sam prolazio čuo sam razgovor između Vikinga i Iggya. Napravili su novu jedinicu PlayZone. Ljudi misle da su nanjihovoj strani ali planiraju unutranji napad"
    U sobi je zavladao muk.

    To be continiued
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

  15. #105
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Under your bed
    Postova
    1.318

    Re: FANFIC

    Part 4

    Mirko je izvukao strelicu. Iz noge mu je potekao tanak mlaz krvi.
    "A jebemu majku gaće san iskida u pizdu mame Živane" reće Mirko ne znajući da ga čujemo.
    "Ok... Dakle, PlayZone je njihov novi adut. Za sad rade u tajnosti, pokušavaju se približiti ljudima."
    "Da, ali će oni lansirati napad nakon što se uvuku iza naših crta" primjeti Xero.
    "No shit Shelock" odbrusi mu Chupacabra.
    "Smirimo se. Trebamo to zaustaviti prije nego se proširi." U tom trenu na televiziji dr. House reče "Its not lupus"

    Sišli smo u podrum. Tamo smo se približili socijalnoj hrpici oružja, a odnekud se našla i pancirka. Ja sam je naravno obukao.
    "Ovako ćemo: idemo u PlayZone središte i ubijamo sve što diše" rekao sam. Lock and load.

    Stigli smo u središte i raznili vrata. Unutra je bilo mračno. Čuo se udarac. Svjetla su se upalila. Taj udarac je uzrokovao Predator koji je, zbog svoje kose vidio manje nego mi pa se skucao u zid.

    Oko nas nisu bili nikakvi agenti PlayZonea. Bili smo na nišanu običnih PC Play vojnika, a isticao se Boz: Debeljko s bradicom.

    To be continiued...
    "Dem white boyz be comin' over da sea!"-Indian chieftain

Slične teme

  1. FANFIC
    By _ZlayA_ in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 05-07-2008, 13:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •