Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 53 od 53

Tema: AHM imam ideju

  1. #31
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
    Sma jbš to ja igrat u 2 klana tag mi biti ]}KE-{[ [PCP Team]Jerry

  3. #33
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
    srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)
    Kill to live...

  4. #34
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    4.862
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
    srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)
    ja ne vidim što tu ne valja

  5. #35
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    = Citat = Izvorno postao Lord of Darkness
    Jeste li čuli za "fejkanje"? To vam je kad koristite više nickova i igrate u više klanova. Tu može bit jedino problem plaćanje za server. Ako ćete sastaviti klan drage ću volje fejkati.
    srami se... ja bi te kicko iz klana ako ga imas... al sve se provjeraba po gudiu ako te uhvate to ti je ko da si cheater bolje da te nema... daj ajde admini samo recite DA(kako ce nas O.D.J.E.B.A.T)
    Npr ja sam u ET-u i nisam im dao GUID jer neželim ići na ta posebna natjecanja poput CB-a i ostalog. I stoga npr fejkam i onda dam GUID PCP klanu i igram u cb-u i ništa mi se ne događa. Fejkanje nije cheatanje ako ti misliš da je cheatanje nemoraš fejkat. Tvoj problem.

  6. #36
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    jer ako sam ja pureownage.level! i vidim da neko ima moj nick a nema pojma igrat popizdim, jer to nisam ja.. tako neko moze okaljat nas nick i psovat frendovima itd. a ako si u elite tigersima srami se. igras za svoj klan, njega predstavljas na cod sceni i ti si u njemu neko i nesto. i smisao normalnog klana su cb, i kupovi. nisam reko da je fejkanje cheatenje,ali ako te ulove kako fejkas i saznaju ko si ponasat ce se prema tebi ko prema izdajici, debilu
    Kill to live...

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    jer ako sam ja pureownage.level! i vidim da neko ima moj nick a nema pojma igrat popizdim, jer to nisam ja.. tako neko moze okaljat nas nick i psovat frendovima itd. a ako si u elite tigersima srami se. igras za svoj klan, njega predstavljas na cod sceni i ti si u njemu neko i nesto. i smisao normalnog klana su cb, i kupovi. nisam reko da je fejkanje cheatenje,ali ako te ulove kako fejkas i saznaju ko si ponasat ce se prema tebi ko prema izdajici, debilu
    Nisam ja netko i nešto u klanu nemam ja takav skill tj nemam predispozicije za CB. I usput imam takve roditelje da nemogu bit za računalom u vrijeme kad obično budu warovi. Osim toga ne bih bio prvi koji fejka.

  8. #38
    gle ja igram za squad' . to je moj klan i to mi je najbitnije... igramo hcl, igramo cb, za njih mi je prijavljen guid, svi warovi izvan tog klana su meni zajebancija, bili mixovi ili fejkovi.

    sta se tice fejkanja, radim to nekad, kad vidim da ekipi stvarno treba pomoc, a igraju sa nekim strancima ionako... ali inace ekipa s kojom se druzim, nije im do fejkanja... nego se skupimo pa igramo neki mix war protiv stranaca sa mirc-a.

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Hoće li biti potreban original za PCP klan ili ćemo se smilovati onima s manjim budžetom pa igrat sa neobveznim originalom ili ćemo pak naručit originale za one koji žele?

  10. #40
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    Ajmo pričekat odgovor od admina... ovo je njima mali izdatak koji bi mozda puno znacio za cod scenu.. kad oni kazu svoje ..
    Kill to live...

  11. #41
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    Ako bude šta bilo probat ću valeta nagovorit da dođe u PCP klan.

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    pa posto ima puno ljudi zainteresiranih za PCP klan,ako bude pozitiva odgovor,moj prijedlog je da se napravi mali turnir da se vidi ko ce igrati a ko ne

  13. #43
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    ok, al u codu nema konkurencije
    Kill to live...

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    s&d 1v1 nakon toga malo 2v2 da se priviknemo kako tko igra.

  15. #45
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima
    Kill to live...

  16. #46
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima
    Ali nemojte gledat fragove i smrti uglavnom nego snimajte demoe uploadajte ih pa da vidimo kako tko igra i koliko je koristan timu.

  17. #47
    Member Plants Vs Zombies LeveL's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postova
    63
    evo, admini sute i nikom nista od toga. aj neka se barem pojave i kazu NE da bude lock. di ste omfg
    Kill to live...

  18. #48
    Senior Member Ninja hurdle JedimiNjoke's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Svašta me pitaš...
    Postova
    773
    Ja sam za hehe, al se bojim da bih bio samo moralna potpora - zahrđo sam u CoDu skroz zbog WoWa

    Pozdrav Sven
    Zabušant...

    = Citat = Izvorno postao lukas2
    ej kaj kazete da osnovamo super guild Hunters Guild
    Perun - lvl70 warrior - <Deeprun Pest Control> - Aggramar

  19. #49
    = Citat = Izvorno postao LeveL
    Nah... slozit ce se turnir.... random 5v5 s&d i najbolja 3 iz pobjednickog tima, i najbolja 2 iz gubitnickog tima
    lool... to smisla ima.... ne

    nego uzmite ovako:

    sniper
    sacma
    rifle
    mashine gun
    mashine gun

    i onda nadete za pojedino od tih oruzja najbolje, koji ce igrati bas to odredeno oruzje. zisku?

  20. #50
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    Gle, moje misljenje je da ovo nece bas ici. Mislim, da predstavljate PCP to nema šanse. NHF. Jedino sto mozete napravit je kao klan, grupa sa PCP foruma, tu i tamo war, al bas da njih predstvljate na neznam kojem turniru, nece ici... Jedino da bas vam dobro krene pa nesto s Wikingom smislite vamo tamo.Ok, nemojte misliti da ja ne podrzavam ideju, to je samo moje misljenje, a ja sam BTW born to be pessimist.
    GL&HF

    Bux.to referrer

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load ukay's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Koprivnica reprezent
    Postova
    123
    ....nist od toga....

  22. #52
    imam sam rec omg vi ste vecina teski jadnici i hocete da vas neko sponzorira jel suxate i normalan vas klan nece primit

  23. #53
    evo ja HIGH skill

Slične teme

  1. Ima ko ideju za projekt
    By Delirium in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 13-05-2009, 10:17
  2. Kako ideju pretvorit u hardware?
    By Snake in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 11
    Posljednji post: 19-06-2008, 15:16
  3. .......molim vas poslusajte moju ideju...
    By sprej za komarce in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 23-04-2007, 19:09

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •