Stranica 1 od 13 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 384

Tema: Rohan Online: Blood Feud

  1. #1

    Rohan Online: Blood Feud

    pozz,da vam ukazem na dobru(ustvari odlicnu) MMORPG igru,trenutno traje closed beta(samo za beta testere) a sredinom 4mjeseca ocekuje se pocetak open bete(za sve igrace sirom svijeta)
    linkovi za neke od filmica iz closed bete i japanske verzije igre:
    http://ca.youtube.com/watch?v=dR3AEIt4JXM&fmt=18
    wZsyjYSY8zw
    4iiZcAwoEDk
    _lgLZse_QBM
    oll1hDom410
    wmNAr-qcYmY
    0jhf3T1sFcg
    NpD5RIHMAS4
    U1n2qqOMZLg
    xQTCuBFq6DQ



    igra je besplatna i najkrace bi se mogla opisati kao kombinacija WoWa i SilkRoada,6klasa je njoj a svaka klasa se dijeli na 50levelu na jos dvije (npr. na 50lvl Magovi biraju da li ce postati Warlock ili Wizard),u igri je 6stat bodova kao sto su agility,dexterity,inteligence,wisdom,vitality i strenght
    uglavnom na ovim stranicama mozete se bolje informirati o igri:
    http://www.playrohan.com/
    http://rohangame.vault.ign.com/
    http://rohanfansite.com/
    dugo vremena sam trazio neku kvalitetnu besplatnu igru,igro sam i WoW,Silroad,Cabal,Last Chaos i mnoge druge a ovu mogu samo toplo preporuciti...
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  2. #2
    p.s. na sluzbenim stranicama imamo imamo i Balkan sub-forum pa ako ste zainteresirani javite se i pisite tamo,moj nick je Farex pa cu vam odgovoriti sve sto vas zanima,vec nas ima polako sve vise sa nasih prostora
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Neću reć WOW! Već PW! Get it?

    Ovo je neš novo za svijet free mmoa, mislio sam da je to PW, al nije, bar neće biti nakon što ova igra izađe.
    Brzina napada, okoliš...likovi...

    +1 igrač : D
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  4. #4
    Izgleda odlicno, dobri mountovi, besplatna, definitivno cu provjeriti igru
    "The Confederacy is no more. And to all the enemies of humanity, seek not to bar our way, for we shall win through, no matter the cost!"
    ~Arcturus Mengsk

  5. #5
    svaka klasa ima svoje mountove(vise njih za +25,+50 i +80 mowemant speed) a jos neki special mountovi postoje,evo slike:
    http://rohangame.vault.ign.com/mounts.html

    oruzja su slicno rangirana kao u WoW,normal,rare,unique i epic
    http://rohanfansite.com/items.php

    evo link koji opisuje skillove/magije za svaku klasu
    http://rohanfansite.com/skills.php


    igra je open PvP nakon lvl 30,tu pocinje zabava dakle nema penaltya ako nekog PK,a najbolji dio je GvG(guild vs guild) sistem nazvan TownshipBattles gdje je masovni PvP fight svaka giulda za sebe protiv svih ostalih
    imam dva filmica TownshipBattla ali su malo losije kvalitete:
    9qy2yFXZMg4
    -gLm8ILMIgA

    igra isto tako ima dungeone sa tezim mobovima i dosta bossova(mislim da ukupno ima oko 80 bossova) par puta nam je GM spawno neke bossove da testiramo i nas 30tak je boss owno svi smo pocrkali
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    mislim da imas prevelik sig

  7. #7
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    To si mu mogao poslati i na PP : P

    Nego da se vratimo na igru, tj. registraciju, pa nemoguća je : D
    Sve dobro upišem al i dalje ne želi registrirati, a i ne piše zašto : )

    Nije valjda ako je završeno beta testiranje da se uopšte niti ne može regat na stranicu : D
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  8. #8
    e imo sam i ja nekih problema s registracijom(svjesni su toga pa to rjesavaju) ja sam tek od 3x put se uspio registrirat,imaju problema s verifikacijskim codom sto se dobije na e-mailu.pokusaj opet trenutno je oko 37k ljudi registrirano,a prekjuce je bilo oko 30k znaci moze se al postoje mali problemi koje jos trebaju rijesit
    p.s. si provjerio svoj e-mail za verifikacijski kod?
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    421
    hm... mislio da me dugo nijedan free mmorpg nece odvuci od PW, ali ovaj bi mozda mogao, cini se ok i zabavan. nisam nigdje nasao systemn requirements pa ako ih znas molim te reci jer ja imam bas kantu( celeron 1,7 Ghz, RADEON 9250 128MB, 512 DDR) pa ako nije dosta da se ne mucim sa skidanjem.
    i još nesto kakva za igranje? jel se puno grinda? imali questova? kakva je u usporedbi sa PW-om?

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180
    po udaranju likova i njihovim kretnjama lici mi na silkroad... inace kad srede problem s registracijom jevite
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  11. #11
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    izgleda super igra, budem jos mal orazmotrio pa najvjerojatnije nabavljam... yay

    al jedno pitanje: jel n xfireovom popisu igara?

  12. #12
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Ako nije, založit ćemo se i stavit će : )
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    kako me živcira kada sa određenom rasom imaš samo jednu klasu ...


    znači ja sa humanom nemrem biti ranger?ili mage....

  14. #14
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    hehe
    and, takoder ko empe tri, javite kad srede probleme regat cu se odma... MORAM TO IGRAT...
    trazim neki dobar mmorpg i probat cu ovo, al cu trebat guida nekog xD


    EDIT: nije mi se dalo cekat i iso sam se regat i moram dat adresu, koj ce im bog adresa??? nije bas sigurno davat adresu =S

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao theplaya
    hm... mislio da me dugo nijedan free mmorpg nece odvuci od PW, ali ovaj bi mozda mogao, cini se ok i zabavan. nisam nigdje nasao systemn requirements pa ako ih znas molim te reci jer ja imam bas kantu( celeron 1,7 Ghz, RADEON 9250 128MB, 512 DDR) pa ako nije dosta da se ne mucim sa skidanjem.
    i još nesto kakva za igranje? jel se puno grinda? imali questova? kakva je u usporedbi sa PW-om?
    Minimum requirements:

    OS: Windows 2003, XP or Vista.
    CPU: Intel 2.4 Ghz, AMD 2.0 Ghz
    RAM: 512 MB
    Video: GeForce FX, Radeon 9600
    Video RAM: 128 MB
    Sound: AC '97
    DirectX: 9.0c
    Hard drive: 6 GB free space

    Recommended requirements:

    OS: Windows 2003, XP or Vista.
    CPU: Intel 2.8 Ghz, AMD 64 X2 3800+ 2.0 Ghz and up.
    RAM: 2.0 GB
    Video: GeForce 6x00, Radeon x600
    Video RAM: 256 MB
    Sound: AC '97
    DirectX: 9.0c
    Hard drive: 6 GB free space


    Dok je trajala prva closed beta(7dana) ljudi su uspijevali dobiti lvl 40+ a max lvl je 99 za koji se opet treba potrudit, nadam se da odgovor pomaze.Jos da dodam jos je to closed beta i stvari se mijenjaju nabolje iz dana u dan,sve se to balancira i na forumu je puno threadova i postova od beta testera kako je ovo "english" verzija igre i da se eventualno grindanje treba smanjiti na najmanju mjeru. Nadalje znam da dosta igraca dolazi iz PW(svi oni koji su culi za Japan Rohan verziju dugo su cekali Global Rohan) Ja ne volim puno hvalit ili kudit igre,svako ima neki svoj ukus,ali igrajuci ovu igru feeling mi je bio "hmm bas mi je zabavna" a ne "igram jel nemam sta drugo igrat"

    zamisli situaciju,lvl 30 si neko te ubije u PvP ili te jednostavno PKa dok ubijas moba, ti na svom interfaceu,gore lijevo imas "hit list" zadnjih 50ljudi koje si ubijo ili koji su tebe ubili i imas opciju, da se teleportiras kod gada i osvetis mu se
    uglavnom da ne radim preveliki hype(to nikad nije dobro,ljudi se znaju razocarat xD) meni je igra za F2P(besplatni mmo) predobra

    i da meni se svida sto nije auto-pot igra poput SilkRoada vec bocice za manu i hp imaju cooldawn 1min
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  16. #16
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    kako me živcira kada sa određenom rasom imaš samo jednu klasu ...


    znači ja sa humanom nemrem biti ranger?ili mage....
    da ne mozes,ali nije takva mehanika igre da je on "rasa" on ustvari nije rasa u Rohanu vec klasa,humani/knightovi su "tank klasa" i od lvl 50 biraju put Guardiana ili Defendera

    HalfElfovi tj Archeri su klasa koja od 50lvl postaje Ranger ili Scout clasa

    itd za ostale klase
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  17. #17
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    prvo, probaj ne radit double postove, imas edit opciju
    drugo, imas ti xfire???
    izgleda ko da si ti radio igricu, sve znas xD
    i onda jos pitanja: kolko to ima mb za download? i kaj se moram regat da bi downloadao? jer posto ja nesmijem puno downloadat mislio sam napravit acc i kod frenda downloadat, jel to izvedivo? xD
    i kaj ce njima moja adresa???

  18. #18
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Evo, uspješno sam se regao, i čekam open betu.
    Malo prolistao te stranice, fun i tako to.
    Al još se nisam priključio forumu, nisam sudjelovao u CB tako da nemam nikakvih primjedba u vezi igre : D

    E, koliko je težila igra?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  19. #19
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    mislis za download?
    to i mene zanima =S
    ja cu se sutra regat, pa cu jos proucit igru, da odma znam kaj treba... da nebudem totalan N00b u igri, xD

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624
    e jel ima to ime Rohan ikakve veze s onim rohanom iz meduzemlja?

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    To sam i ja htio pitat xD

  22. #22
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    boga pitaj, vjerojatno nema, al im se svidjelo ime, pa eto, zasto ne? xD

  23. #23
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    pw saka idem ovo igrat sto prije.... svaka ti dala farex, naso si odlican mmo


    sta je dragon fighter?

  24. #24
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225
    Koliko sam ja shvatio, to je neki hibrid magic-mele attacker. Može se transformirati u nekog monstera.
    Uglavnom, nešto u tom stilu.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  25. #25
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    cek, ja sam se rego, dobio vertifikacijski kod, otiso na link upiso kod i mail, stisnuo submit i onda je kod nestao, nakon toga sam se iso loginat i uspio sam, to znaci da sam se uspio regat??? iz prve, YAY

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Slav. Brod/Rijeka
    Postova
    7.488
    = Citat = Izvorno postao Ervin_CRO_Cherry
    E, koliko je težila igra?

    s obzirom nda za instalaciju treba 6 GB slobodnog mjesta, oko 2-3 GB mozda i vishe!

    Igru cu definitivno igrati! PW mi jev malo dosadio...
    || Intel® Core™ i5-4570 @ 3.2 GHz || nVIDIA GeForce GTX260 || ASUS H87m Plus MBO || 2x4GB Corsair Vengeance @ 1600 MHz || OCZ ZT 750 Fully Modular PSU ||

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    1.064
    sad sam par filmica pogledo i skuzio sam.... lik ima koplje s kojim se fajta a moze slomit koplje na dva mača pa se s njima šora

  28. #28
    client je 1.6 GB

    dekan je pure DD(damage dealer) melee klasa,dakle nije hybrid,i da koristi oruzje koje se zove zen(izgleda slicno kao koplje s dvije ostrice) i koje se moze koristeci separation skill rastvoriti u dva maca koja brze udaraju,pritom ti je defence manji ali se mobovi brze ubijaju,kasnije na vecem levelu (oko lvl 50) moze se pretvoriti u dragona/zmaja koji ima vise HPa i jace napadacke mogucnosti

    dekan(dragon fighter) i dhan(assassin) su dvije DD mellee klase,a Dhan se moze najlakse opisati kao Rouge iz WoWa,ima hide skillove,radi criticale,ima razne trapove,poison atackove itd,te dvije klase imaju manje HPa ali prave dobar dmg i btw te dvije klase kad su u takozvanom "assassin" modu dobijaju experience ubijajuci druge igrace!

    postoji i nesto slicno sto si opisao hybrid melee/magic clasa,kad se izabere Elf(healer) klasa na 50 lvl se dijeli na Priest i Templar klasu,e taj Templar je taj hybrid melee/magic klasa,koja opet moze biti DD melee klasa s nesto heal skillova (prilicno manje nego Priest naravno) ako se ide na INTELIGENCE statove ili cak moze biti "tank" melee klasa s nesto malo heal skillova ako se ide na WISDOM statove (naravno nije onda full DD klasa kao Dhan ili Dekan ali ima healove,kao sto nije ni "tank" kao human(knight) ali ima healove) svejedno je Templar jako dobra sub-klasa,ima dosta stun magija ako se dobro sjecam

    nemam xfire(nije me nikad to posebno zanimalo),ali moji iz guilde govore da ce se koristit xfire i ventrilo,pa cu instalirat

    mislim da nema veze naziv Rohan s onim iz meduzemlja

    takoder ne zaboravite ovdje ima 6 razlicitih statova,pa kombinirajuci za te dvije klase(Dhan i Dekan) strenght,vitality,agility moze se napraviti potpuno razlicite i zanimljive buildove,ali o tome bi se moglo jako puno napisati,najbolje da odete na forum sluzbenih stranica ili fansitea na class discusion dio i saznate vise o buildovima
    ::: ehm..molim moderatora da mi dopusti da stavim moj FarexLore sigg *sigh* :::

  29. #29
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    e da baš tu
    Postova
    495
    idem ja proucit tu igru i kad dode ODMA skidam... pa me ocekuj u igri, pa mozem ic pwnat

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    OMFG this is coolzor ownzor super-great MMORPG!!!

    Ovo je hebenica,moram biti među prvim igračima...MORAM!!!

    I will be a predator...swift blows of death shall destroy those who dare to stand on my way...no one will beat me...never!
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

Slične teme

  1. True Blood
    By TeraBajt in forum Multimedia
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 21-08-2013, 01:59
  2. Blood
    By Armachus in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 12-02-2010, 16:27
  3. Blood Elfovi
    By BlueFlaME in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 29
    Posljednji post: 06-11-2006, 17:48

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •