Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Free forumi i njihovi admini

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Free forumi i njihovi admini

    Evo,danas sam svjedočio tome,kako lik dolazi na neki PS forum,odgovara na teme drugih ljudi i daje link na svoj forum(pokupio bananu )

    Ajde,ok...ali....taj forum je na jednoj od onih stranica koje ti dopuštaju da napraviš vlastiti forum u roku od 5 minuta i to čak besplatno!
    Svaki klinjo radi svoj forum sa 3 korisnika,reklamira ga i kad mu dosadi,pusti taj forum i napravi novi...(infinite loop)...

    'ebem vam mater,ako neznate postaviti vlastiti forum na nekom besplatnom hostingu,onda ni ne zaslužujete imati forum.

    Ti vaši prokleti forumi su puni reklama,imaju 3 korisnika u križ i vi se preseravate s tim forumima...

    Još najbolje kad vidim neki "super-hakerski" forum napravljen na nekoj takvoj stranici...ili neki forumi di likovi rade igre (game maker) i imaju takve forume...dođe mi da ih idem prebit...mater im govnarsku

    Damn,pa lakše je naći fakin hosting(besplatan),skinuti SMF,uploadati ga i postaviti sve u dvije minute...bez reklama,brza veza i veća šansa da će biti nešto od toga...

    Ali ipak,najgori su mi admini...klinjo ošao na ogejm forum,pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji,napravio 3 siga i dizajn za neki web koji je pokupio iz nekog tutoriala,i sada on kaže da je pro u PS-u i radi svoj forum...onda ga ide uokolo reklamirati,pa mu dođu dva korisnika koji dobiju rank moderatora jer su se prvi registrirali...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  2. #2
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Postova
    516
    ah... dosadno im je u zivotu. moraju imat SVOJ forum. moraju imat "moć"...
    Code:
     13:33  @imex-Wasteful   › throws a playstation at himself
     13:40   [99]gaeensdood  • lol
     13:40   [99]gaeensdood  • that must hurt
     13:40   [99]gaeensdood  • you have a playstation boomerang?
    xD


  3. #3
    jao kako im se da gube vrijeme

  4. #4
    a kuzis da ti likovi ne zeli bit podlozni nekim drugim adminima, ne zele imat nizi rang, pa onda rade svoj da bi oni mogli bit glavni, a nakraju im to dosadi za par dana, ili jednostavno niko ne dode, ali u vecini slucajeva takve stvari brzo propadnu
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    nebi ga bano... jer voli čevape

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...
    Erm,ja još nisam ni znao da ti postojiš,to nije direktno namijenjeno tebi...
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao FioPro
    Gle, znam koga to ide... Ja sam to otvorio za naš razred... nas tridesetak se regalo i zaključao sam registracije... I ne treba nam više korisnika... A ti se odmah žestiš...
    Erm,ja još nisam ni znao da ti postojiš,to nije direktno namijenjeno tebi...
    Ali si me uputio na ovu temu... tak da... Enivej, nama ( razredu ) ne treba više od tog free foruma... A jednog dana u ne tako bliskoj budućnosti možda idem isprobavati sa phpBB-om...

  8. #8
    mah djeca, ev ja se jucer regao ovdje, clan sam na codhr.com vec dugo (previse), i to su vjerojatno jedini forumi (public) ne kojima sam aktivan.. tako da..
    btw pozz svima

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    331
    Možda su ona tri registrirana lika samo jedna osoba pa tip raspravlja i djeli mišljenja sam sa sobom.

  10. #10
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Free forumi i njihovi admini

    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji
    Zašto retardiranoj? Fan Art je odličan dio ogejm foruma (dobro, nije što je nekad bio ali i dalje je dobar).

    A što se tiče free foruma - oni su prihvatjlivi ako su za neki klan, razred ili tako nešto, ali kada si ekipa umisli da je lagano vodit forum, pa si napravi i počne žicat ljude da se registriraju - to ne valja. Forumi će na kraju postat kao blogovi - ljudi će se registrirat na njih i ostavljat komentare tipa "E SUPER TI JE FORUM BAŠ JE CARSKI AJDE DOĐI NA MOJ I REGAJ SE PA POSTAJ BIT ĆE SUPER LOL HEHEHEHEHEHE POZZZZZZIĆ!!!!".

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209

    Re: Free forumi i njihovi admini

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    pročitao dva tutoriala u onoj (retardiranoj) fan art sekciji
    Zašto retardiranoj? Fan Art je odličan dio ogejm foruma (dobro, nije što je nekad bio ali i dalje je dobar).
    Nije sekcija retardirana,nego neki članovi...imao sam iskustva sa likom koji je meni govorio da neznam radit u PS-u jer nisam pro u sigovima i da je on semi-pro,zato je +-xymw...

    A ono,radi 2 mjeseca u PS-u a ja dvije godine ^^
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  12. #12
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    ne brini, takvih ćeš debila nać posvuda. Znam ja kad sam došo na citrus :)
    Al ajde, dosta o tome.

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Free forumi i njihovi admini

    ja imam forum
    free
    na kojem nema žive duše...
    prodajem ga za pivu
    skoro pa 100 usera
    zadnjih meseci nema žive duše

    Ukupno postova: 15087.
    Registriranih korisnika/ca: 87.

  14. #14
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Free forumi i njihovi admini

    J sam jednom imao jedan forum ljepo sam ga uredio cjelu sam temu bi preuredi a došlo tek 56- ljudi i to su bili oni s MSN-a.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494

    Re: Free forumi i njihovi admini

    postaje li forum ko blog??
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

Slične teme

  1. Naj admini
    By Chupacabra in forum PC Play Forum
    Odgovora: 98
    Posljednji post: 01-04-2011, 23:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •