Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: poooomozite!!!!!!!

  1. #1
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4

    poooomozite!!!!!!!

    problem: reinsalacija na c discu xp pro. ovo mi se cini nemoguca misija a ja sam ucinio slijedece. stavljam instalacijski disc xp-a, restartam comp,zatim F2 ulaz u bios, first boot namjestam na cd,f10 enter restart i kao da sam instalaciju stavio u zahod! comp uredno podize stare windowse, ne pomaze ni tipka del niti promjena instalacijskog disca nista se ne nudi , ni izaberi format ,vec u najboljem slucaju krene instalacija ali bez formating c-disc sto nema smisla. vec sam lud! poooooomozite!!!!

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636
    Cek nisam te dobro skuzio..
    Ti hoces srusit stare windowse i dignut nove??

  3. #3
    Guest
    Kad staviš first boot device cd/dvd pritisni escape tipku,i onda idi na exit and save...nakon toga pritisni tipku Y kojom češ potvrditi sejvanje opcija za bios.Drži se podalje tih skraćenih oblika poput F10.

    Ako ni nakon toga ne radi kak spada nemaš dobru verziju winsa na cd-u.

    HINT:

    -Ukoliko nemaš originalne winse tj imaš neke s neta nerijetko se događa da baš ti winsi nemaju uopče dobro riješen boot fajl s kojim bi mogao normalno s dosa pokrenut instalaciju
    -Nadam se da te winse imaš isključivo na cd-u jer meni 3-4 verzije koje sam imao na dvd-u nisu radile kak spada,barem kaj se boota tiče.

  4. #4
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    PCP Forum
    Postova
    92

    Re: poooomozite!!!!!!!

    ja sam svoje winxp reainstalirao na d disk zbog nekih problema sa formatiranjem,ne mogu ti pomoci.
    Processor Intel(R) Core(TM)2 CPU 4400 @ 2.00GHz @2008MHz
    Video Card NVIDIA GeForce 8500 GT ~512MB
    Sound Card HD Audio render
    Physical Memory 1024MB
    Page File 2461MB

  5. #5
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: poooomozite!!!!!!!

    Na nekim verzijama, kada ti se boota kaže ti "Press any key to boot from cd ", pritisni bilo koju tipku i instalacija počinje.

  6. #6
    Junior Member
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4

    Re: rijeseno, kriva je bežična tipkovmica-radi kao usb i comp ne

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Kad staviš first boot device cd/dvd pritisni escape tipku,i onda idi na exit and save...nakon toga pritisni tipku Y kojom češ potvrditi sejvanje opcija za bios.Drži se podalje tih skraćenih oblika poput F10.

    Ako ni nakon toga ne radi kak spada nemaš dobru verziju winsa na cd-u.

    HINT:

    -Ukoliko nemaš originalne winse tj imaš neke s neta nerijetko se događa da baš ti winsi nemaju uopče dobro riješen boot fajl s kojim bi mogao normalno s dosa pokrenut instalaciju
    -Nadam se da te winse imaš isključivo na cd-u jer meni 3-4 verzije koje sam imao na dvd-u nisu radile kak spada,barem kaj se boota tiče.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •