Kako me u zadnje vrijeme ovaj epic živcira izjavama! Sad se slobodno može reći da je epic od fenomenalnog proizvođača pc naslova prodao dušu konzolama. nevjerojatno, prvo je počelo provalom Cliffy-a B, koji je kasnije u šali prozvan idiotom od strane njegova šefa Marka Reina, a Cliffy je izjavio kako je igranje na pc-u stvar prošlosti jer na pc platformi prolaze jedino jednostavne igre poput simsa i wow-a u kojima treba samo nešto stalno klikati.
Nadalje su se gluposti nastavile, jedan zaposlenik Tim Sweeney koji je unatoč izjavi svoga šefa za jedan pc magazin progovorio je o tome kako PC polako gubi bitku s konzolama i najveću provalu godine: "PC platforma dobra je za sve osim igara". LOL!
No ni to nije sve, Epic se izrazio i o njihovom novom engineu. Opet taj Sweeney. Iako je još rano o tome govoriti, gotovo prerano, isti je izjavio kako će se pri izradi tog enginea za fokus biti na konzolama, točnije PS4, nasljedniku xboxa360 te nintenda wii.
"PC će biti u drugom planu” najavljuje Sweeney.
Da stvar bude apsurdnija Epic je nedavno ušau u PC gaming alijansu zajedno s MS-om, Intelom, Nvidiom, Atijem i ostalima kako bi spasili svijet PC gaminga. SRAMOTA!

Nisam ja sad zagriženi PC-jaš i volim zaigrat neke igre na konzoli, ali mi je stvarno muka od developera koji samo gledaju prema zaradi. A Epic je upravo takav. Čak gori od EA-a, a to puno znači. EA barem svoje serijale objavljuje paralelno na svim platformama, a Epic izdaje PC naslove za dodatne pare! E pa kad su takvi smatram da ih industrija PC igara ni ne treba.