Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Baldur's gate

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Baldur's gate

    Evo posto sam kupio ona DnD paket iz Algoritma, mislim da cu pocet svoju DnD avanturu s jako kvalitetnim klasikom : Baldurs gate.
    E sad, pošto nisam na Ti s ovim žanrom, jel ima koja iskusna glava da mi kaze koji je latest patch i dali da instaliram odmah one 3 expanzije ( Tales of the Sword Coast , Baldur's Gate II: Shadows of Amn i Baldur's Gate II: Throne of Bhaal - ovdije mi zapravo nije niti jasno sta je expanzija a sta nekakav addon. )

    Znaci zanimalo bi me : Dali da pređem prvo Baldur's gate pa onda stavljam te expanzije po redu, ili je to nesto u stilu Morrowinda i Diabla da se instaliraju sve expanzije tj. addoni i onda pocme s igrom normalno?

    Hvala.

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ovako.
    Kul da si pokazao zanimanje za dndom i kupio paket.
    Ako dovoljno zagrizeš, čeka te puno zabave.

    Baldurs gate je prvi nastavak, a tales of the sword coast je pripadajuća mu ekspanzija. Neki tvrde da je igra puno teža ako se odma stavi i ekspanzija, pa je preporučeno igrati sam baldur dok se ne završi, te potom instalirati sword coast.

    Baldurs gate 2 je drugi nastavak, i u potpunosti je odvojen od prvog.
    Preporuča se igranje nakon jedinice i njegove ekspanzije, zbog nastavka priče i daljnjeg razvoja likova. Throne of bhaal je pripadajuća mu ekspanzija.

    Moja preporuka je instalirati po potrebi igranja. Instaliraj baldurs gate, i kad ga završiš, nadogradi ga sa sword coastom. Potom ista stvar s dvojkom. Instaliranje sva četiri nastavka odjednom je nepotrebno trošenje prostora na disku, pošto nemaš ni potrebu.

    Šta se tiče patcheva, kako si kupio ultimate paket, sve igre su čak i bez ekspanzija patchane na posljednju verziju, tako da tu nemaš brige. Instaliraj i igraj. Jednostavno.

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Thx na odgovorima.

    Uglavnom, pogledao sam sad fajl od Baldurs gate-a ( njegov exe od igre) i pise da je verzija 1.0.0 sta sigurno nije latest.

    EDIT :

    Evo sad sam gledao redme od igre i pise da je verzija ova latest, 1.1.4315 tako da sam se prevario, imao si pravo samo mi je cudno sta exe kaze da je 1.0.0.

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    pusti exe, kad uđeš u izbornik igre, trebala bi ti u kutu pisati verzija igre
    ili u opcijama


    verzija tog exe filea može biti 1.00 ili kako već, pošto je baldur nekoliko puta bio prepakiran kroz godine postojanja

  5. #5
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    A ionako patchiranje ovakvih igara nije neophodno pošto nije bila bugovita igra.

    BTW Dalje nastavi raspravu ovdje: viewtopic.php?t=17590

Slične teme

  1. Baldurs gate - mage
    By Freddy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 09-06-2011, 08:50
  2. Warhammer 40,000 chaos gate
    By El Matador in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 24-06-2009, 16:04
  3. Baldur's gate 3 - spekulacije
    By Joneleth_Irenicus in forum Gaming općenito
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 23-05-2007, 21:12
  4. Baldurs gate 1 vs Baldurs gate 2
    By skuki in forum Gaming općenito
    Odgovora: 51
    Posljednji post: 09-01-2007, 19:11

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •