Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Maturalni rad, gdje ga ima za pronac

  1. #1

    Maturalni rad, gdje ga ima za pronac

    Imam temu za maturalni rad: POKRETANJE TROFAZNOG ELEKTROMOTORA SA DVA SKLOPNIKA I BIMETALNOM ZAŠTITOM. Da li ima nest bar slicno negdje za skinit, ili je mozda netko od forumasa imao slucajno tako nekakvu temu???

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    Ne brini se, reci profi da ti dadne knjige (literaturu), malo to prostudiraš, prepišeš tu i tamo nešto, malo izmjeniš, i sve 5.
    Maturalni radi bi ti trebao biti mačiji kašalj, uz profesora/profesoricu, i do uskršnjih praznika se nakupi literature, i za vrijeme uskršnjih praznika to sve riješiš, i preostaje ti to samo naučiti, ali pošto si to sâm pisao, recimo da ti je ostalo u glavi 70% svega, malo pređeš okom i sve ćeš znati.

    Nadam se da te ne lovi paranoja zbog maturalnog rada.

    I, mislim da bi ovo trebalo možda ići u OffT, a.k.a. spamm cafe?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    mature bi na engleskom značilo odrastao, a to bi ti značilo rad u kojem pokazuješ da si dorastao tom izazovu i da bi taj rad trebao napravit sam a ne prepisati od nekoga.
    ali ajd, znam tipa iz mog bivšeg razreda koji je prepisao čitavi maturalni rad - tražio prof. pod satom da mu da primjerak bivših razreda tog maturalnog rada, na temu koju je on dobio, i uzeo si taj rad, ona nije primijetila. rizično da, ali sigurno se nije namučio oko rada kao ja
    no rad ti ne može pomoć da to naučiš, to moraš sam, zato je bolje uzeti savjete koje ti je dao C, prouči malo literaturu. Na kraju ti sve uđe u glavu htio ti ili ne. Jednom pročitaš u knjizi, dok to prepišeš na komp, i još treći put ponoviš već imaš nešto od toga.

  4. #4
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041
    ma bolje sam napravi, imaš moju temu o maturalnim u Alt+F4, ja sam se pametan našo uzet ogroman projekt za maturalni, al se na kraju stvarno isplati jer dosta naučiš o tome kak to zapravi radi

    Živi bili pa umrli

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283
    Neka napravi sâm rad, ima puno vremena valjda. Napravi to sam uz pomoć ostalih, i znat' ćeš od prilike kako je kada budeš na poslu. Na poslu nećeš imati prilike prepisivati. Na poslu, ili znaš, ili ne znaš. Zato iskoristi sve da naučiš sada, da znaš u budućnosti.

    Edit: Al' ga filozofiram, a?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    Isuse koja tema ...

    Ni meni se ne bi dalo pisati na tu temu
    All power demands sacrifice

  7. #7
    Ok, snaci cu se nekako...

  8. #8
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    nadji text sa neta, iz knjiga i to sve spoji u 1 cjelinu, nesto dodaj, nacrtaj, opisi svojim rijecima i to je to. ja tek nagodinu imam maturu

Slične teme

  1. Maturalni rad Ispravljač napona LM317 ili neki drugi
    By mythoxxx in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 07-02-2013, 02:33
  2. gdje ste
    By Master_of_Soup in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 25-12-2008, 21:02
  3. Maturalni radovi & ini projekti
    By Čux in forum Alt-F4
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 12-06-2008, 19:09
  4. Maturalni rad
    By Da_killah in forum Alt-F4
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 23-04-2007, 19:30

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •