pozdrav svima...

bila je neka stranica.. cijela rađena u flashu.. na temu filma PULSE... uglavnom..

pokrenete stranicu.. sve liči na neki blog.. sa desne strane ispod zaglavlja se nalazi avatar... piše neki post... i u postu se priča kako ima neka snimka koju je on stavio na blog da se pogleda... i imaš dolje tipku "open video"... to pokreneš i onda vidite par ljudi kako nešt seru... jedan se ubije na kraju.... i onda se otvori novi post ispod toga kao da je nešt bilo u videu da ga negledaš i onda se otvori još jedan post u kojem non stop ispisuje "DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! DONT WATCH THE VIDEO!! " preko cijele stranice... i onda.. miš vam počne bježat... nemožete ga kontrolirat... ekran počne šuštat... taj avatar se okrene prema vama... nešt kaže... zacrni se ekran i zvukovi su strašni.. miš vam nestane... ma strašno..

htio bi tu foru uvalit nekima a zaboravio sam kako se zove stranica... i nigdje je nemogu naći....

cijela je rađena u flashu i odlično je napravljena...

nadam se da netko zna ime i da mi da link jer je preludo.. mislim da je stranica počimala sa "isee...." i sad neznam kako dalje.... nadam se da mi možete pomoć jer ću umirat dok se ljudi budu zasrali dok to gledaju ...

hvala!