Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 173

Tema: vservera PITANJA

  1. #31
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431

    Re: ERROR! Zbog cega?

    = Citat = Izvorno postao borlic5
    1. pogledaj sve ventove ako se vrte

    2. pogledaj ako ti je vent od proca uključen u ploču odnosno utikača kraj procesora (onog bližeg)

    3.u biosu isključi sve opcije (tamo di namještaš cpu fan,upozorenja za temperaturu...)

    4.probaj ako možeš pogledat dali ti se neka od konponenti pregrijava

    neznam što bi više moglo bit... stvarno čudan problem ili ti nešto uočljivo cjelo vrijeme izmiče
    Sve sto si napisao sam provjerio i sve normalno radi, nista se ne pregrijava???

  2. #32
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    Problem rijesen,al nebi bio da mi nije kompic Dyslexia pomogao svaka cast care!!!

  3. #33
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Nema na cemu problem je bio banalan ali eto Tu sam da pomognem
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  4. #34
    Guest
    aha...i kak ste onda to vi riješili problem?

  5. #35
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Pa da ste odma skontali da su mu samo pali winsi i to ti je to. Uopce mu nije bilo do chipseta ni nista. Ljepo je reko da pali komp. Pa onda znaci moze u bios moze palit. Dode do winsa rusi se. LOL, de reko rusi winse i on napravio komp radi ko nov. E decki decki....
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  6. #36
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Pa da ste odma skontali da su mu samo pali winsi i to ti je to. Uopce mu nije bilo do chipseta ni nista. Ljepo je reko da pali komp. Pa onda znaci moze u bios moze palit. Dode do winsa rusi se. LOL, de reko rusi winse i on napravio komp radi ko nov. E decki decki....
    Nisam znao da bios i windowsi rade na taj način.Vjerovatno je to neka nova tehnologija.

    Kolko ja znam prvo se diže bios a tek onda winsi.A problem je jasno objašnjen na prvom postu.Cpu fan error nema veze s windowsima.

    A to što on ima shebane winse je problem broj 2...samo kaj ili on to nije znao ili se radi glup.

    Po ovome mogu zaključiti da ste riješili problem broj 2...no problem broj 1 nemože sam od sebe otići...stavljanjem novih windowsa sigurno ne.

  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Problem broj jedan nije bio bio.To je bilo zato sto ga je kloko pa kad se srusio ono mu izbaci to. Poznato na asus maticnama. E pa se on uplasio.

    Ma da de molim te pricaj mi sta se boota prvo. Ugl taj eror nestane nakon tipke F1 da se ide resume i amen. I kad je doslo do wins screna rusi se. I sta je onda winsi. Ugl problem rijesen.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  8. #38
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Dyslexia
    Problem broj jedan nije bio bio.To je bilo zato sto ga je kloko pa kad se srusio ono mu izbaci to. Poznato na asus maticnama. E pa se on uplasio.

    Ma da de molim te pricaj mi sta se boota prvo. Ugl taj eror nestane nakon tipke F1 da se ide resume i amen. I kad je doslo do wins screna rusi se. I sta je onda winsi. Ugl problem rijesen.
    Aj molim te nemoj se bahatiti za početak...niti te učim niti te kritiziram...želim ti reći da nismo debili...već smo htjeli čovjeku pomoć....a pritiskanje F1 tipke nije riješenje.

    Ako je bilo do winsa ionako je tema u krivom podforumu.U prvom postu se jasno vidi problem baš s tim F1 tipkom i cpu fan errorom.Dakle problem u biosu,a ne u winsima.

    Ako budemo cjepidlake mogo je onda preko save moda upalit stare winse.

  9. #39
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Autor teme totalno krivo opisao problem, da bi netko drugi dosao i rekao da su osli Winsi, svst...

    A ovaj prije rekao da ploča ne mrda dalje od CPU FAN errora, i onda kaze da ipak ide do BIOS-a, i onda dodje drugi i kaze da je stisnuo f1 i magicno otisao dalje do loadanja OS-a, i jos magicnije inst winse...

    Ali bitno da bi ponovno autor teme u medjuvremenu otvorio jos dvije teme kako mi je sve riknulo i da kupuje novi komp...

    Savjet - vservera - ohladi sa extreme OC spikama jer nisi za to, samo si prevec ufuran u to, to je barem ocito.

    Usput kad otvaras teme, otvori ih tako da i istima _jasno_ opises svoj problem, a ne da ljudi pogadjaju sto ti je s kompom, a ni ti sam neznas sta ti je...

    I trece - lakse s tim otvaranjem novih tema, malo, malo, pa otvaras temu...ili nesto kupujes ili si nesto spalio pa kupujes i tome slicno...

    Dobronamjerni savjeti u prvom redu naravno : )

  10. #40
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594
    ok,kad mi rikne procesor idem po nove winse

    baš ste čudni,jer ovo je nemoguće samo tako ...
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  11. #41
    Guest
    Ma laže sigurno...

    vservera-ovako pošto sam mod,a ti si veoma pretjerao...dat ču ti uvjet..od sad nadalje sva svoja pitanja češ postavljati u jednom topicu...Dakle svaku novu temu koju budeš otvorio ako nebude u istom topicu one če biti izbrisane.Isto tako ako još jednom naletim na ovakvo neozbiljno otvaranje tema i laži bit češ izbačen iz foruma.

    I dobro prouči Razerov post....

  12. #42
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Night Battlefield
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ma laže sigurno...
    hahhaha istina freak, neki dan kaze da nema para za komponente vise, a sljedeci tjedan ce uzet proc,mbo i jos jednu 8800gs za sli...pa tko tu nama baca maglu u oci??! o_O

  13. #43
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Opatija
    Postova
    4.594
    [quote=$p1tf1r3]
    = Citat = Izvorno postao "amd freak":21bjru33
    Ma laže sigurno...
    hahhaha istina freak, neki dan kaze da nema para za komponente vise, a sljedeci tjedan ce uzet proc,mbo i jos jednu 8800gs za sli...pa tko tu nama baca maglu u oci??! o_O[/quote:21bjru33]

    mene ne zanima ako on ima para ili ne,nek radi što oće sa konponentama i novcima,al mi se neda pokušavat pomoć uzalud tj trošit vrijeme uzalud,iskreno mislim da je sve to neka zajebancija i to svaki tjedan nove konponente,nezanima me i neopterećujem se,može bit istina al sumnjam

    a ako lažeš sam sebi lažeš ...
    AMD ATHLON X2 7750BE @3.2GHz ZALMAN 9500LED
    GIGABYTE MA770-DS3 REV. 2.0
    2X1GB G.SKILL PK PC8500 1066 MHz
    POWERCOLOR HD4850 PLAY
    2X500GB SAMSUNG F1
    SEASONIC S12II 430W

  14. #44
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Night Battlefield
    Postova
    434
    = Citat = Izvorno postao borlic5

    a ako lažeš sam sebi lažeš ...
    a i to sto kazes...

  15. #45
    Guest
    Dobro ajmo završiti sad ovo pljuvanje..u krajnjem slučaju če mu se dogoditi da mu više nitko neče odgovarati ako tako nastavi....


    vservera od sada nadalje svoja sva pitanja postaj ovdje...novo otvorene teme za tebe ne dolaze u obzir.Barem neko vrijeme.

  16. #46
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596
    Sory na postu ali moram odgovorit. Ma da previse se zanio pa se uplasio znas kako je crne misli odma ono sta sam sje... sad je nesto izgorilo i kuzis panika. I dode vamo pitat mi mu pomazemo i da bi ga ja msnu pitao sve ljepo polako da mi kaze sta je radio i na kraju reko majstore ajd ti samo formatiraj hard baci winse gore i amen.

    A sto se tice biosa, proc je bio clockan i onda ga je valjda restartirao a sta se desava, pokazalo mu overcloking failed i on se uplasio, pritisko je on resume da nastavi botat i kad je doslo do bottanja samo se srusi. Hehehhe i on msilio sad je nesto riknilo. Kad ono obican problem sa winsima. Ali eto drago mi je da smo to razjasnili.
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Opisuješ ga kao neko usplahireno djetešce...

    Uplašio se kad je vidio Overclocking failed?

    Ma daj molim te...a on tu po forumu harači kao samoprozvani ''vrsni'' OC-er...

    EOD s tim svime, vidiš da on ni sam nezna što da kaže na reakciju moderatora koji je to na vrijeme uočio i adekvatno reagirao...

    Zatrpao se preko glave sa svime i svačime (da ne kažem čime), pa čovjek više nezna kako da se izvuče, posve normalno...

    Ako ništa drugo, nije išao u daljnju prepirku, te time priznao da je pogriješio i nastavio svojim tokom, ostavivši da se njegovi biseri slegnu : )

    Daleko od toga da je ovo post s namjerom flejmanja ili vrijeđanja, čisto odgovor na gornji post, da ne bi ljudi krivo shvatili...

  18. #48
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    Samo da pokazem da nisam lagao ono sta sam napisao da stavlo baca van "CPU Fan Error!"



    Hvala sto ste mi pomogli....

  19. #49
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Komp ti je zapravo radio, a to što ti nisi stisnuo to (ili jesi), i skuzio da su ti Windowsi riknuli je drugi par opanaka. I ''najbolje'' od svega je ta, sto ti se poruka javljala i nakon reinstalacije Windowsa, jelda? : )

    P.S. nitko nije rekao da lažeš da ti se javlja dotična poruka...
    Nego se bacila rasprava oko nekih drugih stvari...

  20. #50
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    ne,prod nije imao dobar kontakt s socketom,tek nakon 5 puta sto sam izvadio van proc i ponovno ga stavio natrag mi je omogucilo da udeju u BIOS,nakon reinstalla Winsa vise mi ne javlja problem al imam jako malo vremena da stisnem DEL da mi udje u bio jer odmah pocne Bootat

  21. #51
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Nisi dobro stavio procesor? Sjajno, imas srece sto je jos živ...

    Pa prije stavljanja provjeris jel CPU dobro sjedi, kako nisi primjetio da nije dobro sjeo?

    Nije mi samo jasno zasto je bacao error na CPU FAN, ako nisi dobro stavio procesor?

  22. #52
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    ma proc je bio dobro stavljen dole,sjeo je,100 posto!!!

  23. #53
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Kako onda ''nije imao dobar kontakt sa socketom''?

  24. #54
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    neznam ni ja, razdrmao sam ga,lupio po njemu i spustio kvacicu dole i proradio je,e da te pitam kako spustit HT link, sa obim BB mi je HT link 1150,kako to spustit,jer mi se neve bootat preko 3.150 MHz

  25. #55
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Pa spusti HTT multi, sa 5 (1000) na neke niže npr. 4 (800), 3 (600)...

  26. #56
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083
    = Citat = Izvorno postao vservera
    neznam ni ja, razdrmao sam ga,lupio po njemu i spustio kvacicu dole i proradio je,e da te pitam kako spustit HT link, sa obim BB mi je HT link 1150,kako to spustit,jer mi se neve bootat preko 3.150 MHz
    pa smanji ht link mnozitelj na 4...

    edit: prestigel me razer

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  27. #57
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    imam MCP61(SB) to K8 frequency na 1000 je da ga spustim na 800 i onda nu dobit veci clock???

  28. #58
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    557
    Da, spusti ga na 800.

    Nemoras me isto pitati i na PM, kad vidis da ti ovdje odgovaram...

  29. #59
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    na kolko da stavim mnozitelj?

  30. #60
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    nece bootat na 800

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •