Vidi rezultate ankete: Jeste li za družbu adria?

Glasači
21. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • da

    6 28,57%
  • ne

    15 71,43%
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 30

Tema: Družba Adria

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Družba Adria

    Što mislite o ovom projektu jeste li za ili protiv, navedite razloge. Ja osobno sam za, mi ćemo dobivati "besplatno" energiju, mi samo trebamo dati prava da izgrade taj cjevovod. Hrvatska je na strateškom položaju i to moramo iskoristiti što je više moguće, a zeleni prosveduju(većina ih dolazi iz dobro stojećih obitelji) pa se nikada nisu morali brinuti o novcu. Mi se prvo moramo pobrinuti za ljude a tek onda za životinje i biljke
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  2. #2
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Delle Alpi
    Postova
    244
    čuo sam ali neznam puno o projektu

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    da samo mi treba još jedan Und Adriyatik

  4. #4
    ma isto mi je.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Ma neznznam.
    Prije sam protiv al sad me bas boli briga.
    I nije samo stvar u zivotinjama i biljkama nego o moru.
    Ako se to izlije u more od cega cemo onda zivit a turizam nam je ono od cega zivimo.

  6. #6
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    ma živimo od turizma znaš kako...
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  7. #7
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    A od ceg onda zivimo?
    Zivili bi mi puno bolje da oni u saboru rade svoj poso kako treba i ne kradu al... mislim da je zabranjeni pricat o politici. Sory

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Samo cu rec ovo da sam protiv toga zbog okoliša,a dobro je receno Hrv. zivi od turizma.Drzavna blagajna je najpunija tjekom ljetne sezone.Nadam se da nisam naveo ništa u vezi politike osim blagajne
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  9. #9
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    Od kuda ti to da bismo dobivali besplatnu energiju? Plaćali bismo sve isto kao i sada, samo bi se u državnu blagajnu slilo nešto više para, a zna seSgdje gro te love završava.
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  10. #10
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    zna se
    Mogu samo rimu nabaciti?

    HDZ
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #11
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    isto kao što se zna u čiji se džep slijevaju sve pare od turizma, u moj sigurno ne
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  12. #12
    Senior Member Lord of The Fleas Daniel666's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    385
    NE. Zaboli me ku!ac za to. Kad ti se more jednom onečisti postane prljavo jaaako dugo. A-a. NO WAY.
    All power demands sacrifice

  13. #13
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    = Citat = Izvorno postao W1k1n6
    zna se
    Mogu samo rimu nabaciti?

    HDZ
    nije samo HDZ u pitanju, svaka stranka poteže "lijeva ruka, desni džep"
    al necemo ovdje o politici...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  14. #14
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Kao naprimjer pare od one rukometne dvorane u kod tebe u Osijeku.
    I sad mi tamo on sere svaki dan na radiju ...
    Al ajd necemo o politici.

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    a onaj, o cemu se to uopce radi?

  16. #16
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Jel mislis na dvoranu ili druzbu?

  17. #17
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    družbu
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  18. #18
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    a onaj, o cemu se to uopce radi?
    Projekt Družba Adria je međunarodni projekt izvoza ruske nafte na svjetsko tržište putem naftovodnih sustava Družba i Adria, u duljini od 3 200 km, od Samare u Rusiji, preko Bjelorusije, Ukrajine, Slovačke, Mađarske i Hrvatske do Luke Omišalj i Terminala Omišalj na otoku Krku. Put nafte ucrtan je na slici crvenom bojom.

    Predviđaju se količine od 5 milijuna tona godišnje u prvoj fazi, 10 milijuna tona godišnje u drugoj fazi i 15 milijuna tona godišnje u trećoj fazi.

    Do danas su potpisani različiti međunarodni Sporazumi: transportne kompanije tranzitnih zemalja su 20. lipnja 2002. potpisale Sporazum o suradnji i zajedničkom poslovanju u transportu ruske nafte na svjetska tržišta s prekrcajem u luci Omišalj, a vlade zemalja sudionika projekta su 16. prosinca 2002. potpisale Sporazum o suradnji na provedbi Projekta integracije naftovoda Družba i Adria. U tijeku su pregovori o tehničkim i komercijalnim uvjetima tranzita i pretovara te priprema investicijskih ulaganja.


  19. #19
    Administrator My way or the highway W1k1n6's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    45,8/16 stupnjeva
    Postova
    7.146
    izostaje informacija da je vlada pod utjecajem javnosti odbila projekt u tom obliku kakav je ponuđen. Prekrcaj tolikih količina nafte u Omišlju na Krku (na obali jednog od najljepših hrvatskih otoka) bio bi doista prekrasan potez, fino bi se odrazio i na energetku krizu, jer bismo samo zagrabili kantu mora, natočili u rezervoar i vozi za Europu...
    Pratite nas na Facebooku i Twitteru!

  20. #20
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    A ovako će isti ti tankeri voziti naftu u Trst ili neki drugi grad an sjevernom Jadranu pa ćemo opet biti u gabuli ako se dogodi nekakva havarija.

  21. #21
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    za
    turizam najviše pogoduje dalmaciji i glavešinama u vladi koji uzmu dio kolača, ostatak hrvatske nema koristi od toga
    ovako bi cijela država izvukla korist
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  22. #22
    = Citat = Izvorno postao medusa
    za
    turizam najviše pogoduje dalmaciji i glavešinama u vladi koji uzmu dio kolača, ostatak hrvatske nema koristi od toga
    ovako bi cijela država izvukla korist
    Korist? Korist je uništavanje najljepše obale na Jadranu? Korist je pustiti pohlepne Ruse da uspostave monopol nad Hrvatskom?? Ne baš, mislim da će uraditi više štete nego koristi, gledaj, možda jeste financijski to dobro, ali je to financijski dobro samo za one glavešine, dok uništava obalu a turizam propada. Ipak sa još malo poboljšanja autocesta, razvijanja turističkih pogleda i neće ni trebati EU, nafta i pohlepni Rusi...

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    = Citat = Izvorno postao medusa
    za
    turizam najviše pogoduje dalmaciji i glavešinama u vladi koji uzmu dio kolača, ostatak hrvatske nema koristi od toga
    ovako bi cijela država izvukla korist
    Korist? Korist je uništavanje najljepše obale na Jadranu? Korist je pustiti pohlepne Ruse da uspostave monopol nad Hrvatskom?? Ne baš, mislim da će uraditi više štete nego koristi, gledaj, možda jeste financijski to dobro, ali je to financijski dobro samo za one glavešine, dok uništava obalu a turizam propada. Ipak sa još malo poboljšanja autocesta, razvijanja turističkih pogleda i neće ni trebati EU, nafta i pohlepni Rusi...
    i kada krene kriza energije, turizam će te grijati i prehranjivati. Energija je moć a ne turizam
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  24. #24
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Kad nestane goriva (~40g.) doci ce plin i rusi ce opet imat monopol.
    Ako oce nek grade plinovod jer ako se on izlije isparit ce i nikom nista al ako nam se izlije nafta imamo kurac od ovce.

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Kad nestane goriva (~40g.) doci ce plin i rusi ce opet imat monopol.
    Ako oce nek grade plinovod jer ako se on izlije isparit ce i nikom nista al ako nam se izlije nafta imamo prozor od ovce.
    mislim da će i plin ići

    EDIT:- i ako mi nećemo svejedno će ići preko jadranskog mora(italija)potpuno zaobilazeći našu zemlju, tj. još gore smo prošli

    hebali smo ježa

    http://www.nacional.hr/articles/view/43154/
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  26. #26
    Ne znam, iskreno mislim da je najveći potencijal Hrvatske upravo u turizmu a ne Ruskom plinovodu/naftovodu. Kao što sam rekao, turistička posjeta se povećava iz godine u godinu i ide na bolje, samo treba da pametni to uvide i da ulažu (npr. ulaganje u autoputeve je pametan korak itd) i tako ćete i napredovati. Shvatite da je skoroSopet došlo vrijeme čelične zavjese u Europi,znate kako je to...

  27. #27
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    146
    Bolje i ruski plin i nafta nego onaj sa bliskog istoka..

  28. #28
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372
    al bi najbolje bilo da je američki
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao medusa
    za
    turizam najviše pogoduje dalmaciji i glavešinama u vladi koji uzmu dio kolača, ostatak hrvatske nema koristi od toga
    ovako bi cijela država izvukla korist
    da apsolutno se slažem sa ovom glupošću
    prvo izjava da turizam pogoduje samo dalmaciji je glupa izjava, da se ovamo vraća i pola onogo šta se slije u državni proračun bilo bi osjetno bolje i tada možda zagreb nebi bio, ekonomski gledano, država u državi
    dalje turizam donosi preko 50 (pedest) milijardi kuna državi, šta ti misliš da se s tim triba igrati ovim projektom družba adria, šta se tiče ovog da će tankeri možda ići u trst vjerujem da bi hrvatska tu mogla nekako utjecat nekako preko ovog ZERPa (al treba čekat ulazak u eu da se počne primjenjivat bez ovih ucjena) kad se proglasi jer bi on valjda nekako omogućio zabranu ili ograničavanje plovidbe tankerima

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Sisak
    Postova
    146
    = Citat = Izvorno postao Da_killah
    al bi najbolje bilo da je američki
    ako nisi skuzio..blisko istocni plin i nafta su americki..

Slične teme

  1. CounterCraft-Adria cyber game tour
    By Ementaler in forum Hrvatska Cyber Liga
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 31-05-2007, 09:07

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •