Stranica 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 374

Tema: Pitanja i odgovori za FAQ

  1. #61
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    ljudi imam pitanje... dali se modovi (addone) mogu ukljucit u igru samo preko OblivionLaunchera ili ima jos neki nacin?
    War, war never changes.

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757
    Ovako, imam ovaj Morrowind GOTY ( znaci morrowind,tribunal i bloodmoon)
    I sad kad instaliram prvo Morrowind pa Tribunal, jel mi Tribunal i donese MORROWIND PATCH v1.2.0722 kad ga instaliram jer ovdije http://www.elderscrolls.com/download...es_patches.htmSpise da ne skidam taj patch ako sam instalirao Tribunal.
    Hvala!

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Chieftain
    ljudi imam pitanje... dali se modovi (addone) mogu ukljucit u igru samo preko OblivionLaunchera ili ima jos neki nacin?
    Oblivion Mod Manager

  4. #64
    Senior Member It lives by night Chieftain's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2006
    Lokacija
    In dirty old part of the city where the sun refused to shine
    Postova
    525
    ty Artas
    War, war never changes.

  5. #65
    imam pitanjce...postao sam prokleti vampir(negdje sam vidio ovakva pitanja ja mislim ali ne znam gdje pa ako znate možete mi dati link...).pa me zanima kako da se rijesim toga,postoji li nacin i ako se ne mogu rijesiti(sto sumnjam)toga vampirizma onda kako "grizem" vratove?

  6. #66
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    imam pitanjce...postao sam prokleti vampir(negdje sam vidio ovakva pitanja ja mislim ali ne znam gdje pa ako znate možete mi dati link...).pa me zanima kako da se rijesim toga,postoji li nacin i ako se ne mogu rijesiti(sto sumnjam)toga vampirizma onda kako "grizem" vratove?
    Pa kako nisi vidio da si zaražen kad imaš puna 3 dana dok su simptomi vidljivi? Inače, pođi u Skingrad i razgovaraj s Countom tamo (da ne spoilam), a sam quest izlječenja je prilično dug. Možeš gristi samo one NPC-jeve koji spavaju (pojaviti će se specijalna ikona).

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    [quote=Arbiter of Change]
    = Citat = Izvorno postao "Sgt. Bull":169zrwgq
    imam pitanjce...postao sam prokleti vampir(negdje sam vidio ovakva pitanja ja mislim ali ne znam gdje pa ako znate možete mi dati link...).pa me zanima kako da se rijesim toga,postoji li nacin i ako se ne mogu rijesiti(sto sumnjam)toga vampirizma onda kako "grizem" vratove?
    Pa kako nisi vidio da si zaražen kad imaš puna 3 dana dok su simptomi vidljivi? Inače, pođi u Skingrad i razgovaraj s Countom tamo (da ne spoilam), a sam quest izlječenja je prilično dug. Možeš gristi samo one NPC-jeve koji spavaju (pojaviti će se specijalna ikona).[/quote:169zrwgq]

    ili instaliraj official plungin Vile Lair i tamo se izlječi

  8. #68
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    sve riješeno
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  9. #69
    Dobro neka meni netko kaže di je taj *ebeni Altair of EnchantingSkoji bi trebao biti na Imperial Arcane University-u!? Htio bi si poboljšati arsenal skupio sam sve žive i mrtve Soul Gemove, kamenje, bisere, spellove... a nemam ih di iskoristiti....

    I čemu služi onaj Skeleton KeySkoji sam dobio od deadra boga na oltaru!?


    ROCK ON!

  10. #70
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    pogledaj one "trgovine" unutar arcane universitija, nije u onom tornju to. neznam točno jer imam mod za racnae university.

    skeleton key ti povećava security za 40 i služi kao neslomljivi lockpick, jako dobra stvarčica
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  11. #71
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    Dobro neka meni netko kaže di je taj *ebeni Altair of EnchantingSkoji bi trebao biti na Imperial Arcane University-u!? Htio bi si poboljšati arsenal skupio sam sve žive i mrtve Soul Gemove, kamenje, bisere, spellove... a nemam ih di iskoristiti....
    još uvijek je ovo pod upitnikom... prije sam mogao enchantati i dok sam bio n00b i nisam bio učlanjen u mages guild, a sad nemogu pa si mislim koji k...???

    i btw, sad mi se odjednom prestala magicka obnavljati i mogu ju vratiti jedino potionima jel to BUG!?


    ROCK ON!

  12. #72
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    ne, imas desease il vrstu koja ima ''stunded magicka'' ili nesto slicno, sto znaci da ti se neobravlja sama

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  13. #73
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0
    pogledaj one "trgovine" unutar arcane universitija, nije u onom tornju to. neznam točno jer imam mod za racnae university.
    *cough*...


    pokupio si "Astral Vapors" od nekog zombija, popij cure desease potion/odi u crkvu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  14. #74
    [quote=McPingvin_v2.0]
    = Citat = Izvorno postao "McPingvin_v2.0":2pf62avl
    pogledaj one "trgovine" unutar arcane universitija, nije u onom tornju to. neznam točno jer imam mod za racnae university.
    *cough*...


    pokupio si "Astral Vapors" od nekog zombija, popij cure desease potion/odi u crkvu.[/quote:2pf62avl]

    evo riješeno, uzo sam Cure Desease. thnx! Igram već godinu dana i još uvijek se iznenadim... ova igra je remek djelo! Imam pravo što sam joj dao 97%

    i btw... još uvijek me muči to enchantanje...


    ROCK ON!

  15. #75
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ma igra je predobra. J sam je prešao pa sada istražujem tajne prolaze po kućama. Iznadio sam se koliko ih kuća ima, svaka šesta otprilike. Malo treniram marksmanship i ostale stvari i pokušavam pronaći neki quest koji nisam napravio.
    "The present will pass by if you live in the past."

  16. #76
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    Imam pravo što sam joj dao 97%
    da, ako si ju igrao i ocjenio kad si instalirao dvadesetak modova.

    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    i btw... još uvijek me muči to enchantanje...
    http://www.uesp.net/wiki/Oblivion:Encha ... tar.28s.29

    seremtise na ljenost
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  17. #77
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Ma igra je predobra. J sam je prešao pa sada istražujem tajne prolaze po kućama.SIznadio sam se koliko ih kuća ima, svaka šesta otprilike. Malo treniram marksmanship i ostale stvari i pokušavam pronaći neki quest koji nisam napravio.
    Daj malo opiši te tajne prolaze! Nisam niti znao da postoje

  18. #78
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    Pitanje,.
    kad bi ja sad htio nasnimiti shivering Isle na oblivion,.. bi li mi Overhaul radio ( ona verzija sa pc playa) ?

    trebaju li mi kakvi patchevi da normalno igram SI i overhaul zajedno?
    (pitam jer mi nije bas svejedno skidat jer imam modem )

    ajd odgovorite.
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  19. #79
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    = Citat = Izvorno postao Thrall
    Ma igra je predobra. J sam je prešao pa sada istražujem tajne prolaze po kućama.SIznadio sam se koliko ih kuća ima, svaka šesta otprilike. Malo treniram marksmanship i ostale stvari i pokušavam pronaći neki quest koji nisam napravio.
    Daj malo opiši te tajne prolaze! Nisam niti znao da postoje
    Naprimjer ona kuća u kojoj su napočetku duhovi, pa ju poslije jeftino kupiš. Ili pomakneš svijeću i dođeš u neki podrum i sl. Dugo nisam igrao, ali napisat ću poslije par gradova koji imaju baš puno takvih kuća ili djelova grada da vam bude još lakše.
    "The present will pass by if you live in the past."

  20. #80
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    @Thrall, može, sam ti napiši... Za onu s duhovima sam znao jer je dio questa ali nisam se niti nadao da ima još kuća sa tajnim prostorijama

    Ma igra je legendarna, isto kao i Morrowind... Koliko god puta je igrao, otkrit ćeš nekaj novo

  21. #81
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    @Thrall, može, sam ti napiši... Za onu s duhovima sam znao jer je dio questa ali nisam se niti nadao da ima još kuća sa tajnim prostorijama

    Ma igra je legendarna, isto kao i Morrowind... Koliko god puta je igrao, otkrit ćeš nekaj novo
    Ako ti to ne uspije tu je svakako shivering isles odlična ekspanzija itekako se isplati imati je igrivost se poveča za jedno 30 % od prvobitne
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  22. #82
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    evo pitanjce: koju kucu mogu nabaviti najjeftinije pored one u IC, trazo sam svuda a manje od 10k nisam nasao
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Croatia
    Postova
    1.654
    Ne sjećam se , ja kupujem sve skupe kuće.
    "The present will pass by if you live in the past."

  24. #84
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao cropir
    evo pitanjce: koju kucu mogu nabaviti najjeftinije pored one u IC, trazo sam svuda a manje od 10k nisam nasao
    imaš onu u anvilu mislim za 5K
    @Lord Coldwolf-skini zadnji patch za OOO i zadnji beta patch za SI i trebalo bi radit

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    2.: sta je OOO ?
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  26. #86
    Oscuro's Oblivion Overhaul... više informacija na službenoj stranici (veliki readme; obavezno pročitati):
    http://jorgeoscuro.googlepages.com/home

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Krizevci
    Postova
    827
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao cropir
    evo pitanjce: koju kucu mogu nabaviti najjeftinije pored one u IC, trazo sam svuda a manje od 10k nisam nasao
    imaš onu u anvilu mislim za 5K
    @Lord Coldwolf-skini zadnji patch za OOO i zadnji beta patch za SI i trebalo bi radit
    moze link za jedno i drugo.


    SI je impresivna expanzija.,.mada se ja nikad nisam bunio protiv Obliviona,. al sad je igra jos bolja,.
    najvise mi se svida sto mozes prolazit izmedu svjetova (si,cyrodiil,oblivion).
    Atmosfera mi je totalno cudna,.sve je cudno,. jedva cekam da izadjem van nazad u cyrodiil gdi je sve normaLno
    ...Memories sharp as daggers pierce into the flesh of todays,..

  28. #88
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648
    Jel svi koristite one pačiće koji ispravljaju grešku u Shivering Islesu da nakon određenog vremena igra poludi?

    Jel dokazano da radi taj pačić?

  29. #89
    Junior Member Plants Vs Zombies Kulen's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Postova
    26
    Evo tek sam prije 2 dana pcoeo igrat morrowind i dosta stvani jos ne razumijem ( khm... skoro nista ne razumijem ) pa evo par pitanja :

    1) Zasto mi se neki questovi ne upisu u q log ? Npr od Mage Guilda onaj prvi quest gdje treba skupit nakave gljive mi je samo u journalu, ali ne i u quest logu...
    2) Kad na pocetku radim lika i biram minor i major skillove, jeli s tim skillovima ista drukcije ostim toga sto su na vecoj razini na pocetku.
    3) U Balmori sam ubio jednog trgovca i dobio par lijepih stvari ukljucujuci jednu katanu koja vrijedi 9k golda, nakon toga sam otisao do guarda, platio 40 golda i sve u redu.
    e sad zasto bi itko kupio nesto kod njega kad ga jednostavno mozes ubit, hoce li to imat ikakav utjecaj na igru ili ??
    3.1) Hoce li se taj NPC ikad respawnat ili mogu njeogvu kucu koristit kao skladiste ?
    4) Kako da napredujem alchemy? nisam nigdje ni pronasao za uzet ijedan alchemy spell ( ako ih ima uopce....)
    5) Ako stavim shield hoce li mi to utjecati na stealth?

    Thx

  30. #90
    Zaboravio na ovo:

    1. Quest log? Moram priznati da sam i ja malo zbunjen. Pa samo prolistaš kroz Journal ako zapneš ili potražiš pojam
    2. Major skillovi se navodno brže povećavaju
    3. Nije valjda Ra'Virr? Ne znam, kako to da ti policija nije zaplijenila ukradenu robu?
    4. What Hellboy said, a uz to možeš i naći Alchemy knjige koje ti mogu podići skill. Jel' zna itko postoji li šansa da ti se Alchemy poveća ako jedeš sastojke?
    5. Ne sjećam se, ali zdravi razum valjda nakaže da se ne šuljaš sa štitom.

Slične teme

  1. Pitanja i odgovori!
    By Raoul Duke in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 187
    Posljednji post: 08-01-2015, 15:12
  2. Pitanja i odgovori!
    By Wizard in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 3929
    Posljednji post: 27-04-2013, 15:16
  3. Termalne paste - pitanja i odgovori
    By marijanovic in forum Komponente
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-09-2011, 23:59

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •