Stranica 2 od 5 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 146

Tema: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

  1. #31
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    spam pobrisan, molio bi da karikature zadržite za prilagođene topice,hvala

    ako se ovo ajmo nazvat upozorenje ne prihvati lokam temu

    lijepo ste poćeli tako i nastavite

    hvala

  2. #32
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    InaĆe (khm Flander ) ono moje nije bilo spam nego pohvala Voigtu za jedan od rijetkih smislenih i poučnijih postova u zadnje vrijeme. Eto tako
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  3. #33
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    gg post,gle svako na to drukcije gleda ja se ne zalim na gank makar su me isto masakrirali sa bilo kojem liku u stvu bio horda ili ally.Znas kad se vadi main?Kad te pocnu corpse camp e onda zamjenimo mjesta =)Al nema veceg uzitka kad te napadnu i ubijes ih twinkas si lika i ides u stv da te gankaju hihi =)
    maca na forumu

  4. #34
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    151
    sad vi mene svi trebate mrziti, novi sam u wow-u, znaci njubina teski i jos igram na falsu(jer nemam bas vremena za igranje, pa ako se to promijeni, mozda dodje i original=) hehe...salim se za ovo na pocetku, nemojte me mrziti

    al zato postoji cijeli podforum a Pcp-u "da njubinje vise ne budu njubine"
    totus mundus agit histrionem

  5. #35
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    @Voigtkampf

    The wall of text crits u for 15 626
    You die

    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286
    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Genko sam jučer,ganko sam danas,genkat ću sutra,genkat ću prekosutra.

    *šokirana tišina*

    Kada se ja sjetim kako je bilo meni u STV-u - svaki put,bez iznimke,kojeg god da sam chara levelao - kod onog patuljka,tj. onaj kamp,uvijek je bio prepun lvla ??.Približim se,turnam quest...okrenem se,ponadam se da će me pustiti - ali no.

    Shalen's pyroblast hits you for 3423.
    You die.

    Zaključak : WoW je džungla,genkaj ili ćeš biti genkan.Što prije to shvatiš bit' će ti lakše
    mage te iso genkat s pyrom ?

    noob !

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    Pa naravno,nisu svi debili,recimo lvlam se u feralasu,prolazi ally,lvl ?? ofc,i mahne mi naravno,i samo produzi,jednom smo u tanarisu dosta allya okupirali tgadgetzan,pa kad dosli hordasi u valovima,ovi allyi samo mahnili,i odflyali

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    nda...moram reći nakon nekoliko prošlih dana da polako mijenjam mišljenje o alijansi...možda je bila riječ o igračima na nižim lvlima, ali od nedavno sam primjetio da jači igrači zapravo koriste mozak u igri...dok radim kvestove ili jednostavno grindam igrači mog ili višeg lvla redovno mahnu ili odgovore mahanjem na moj pozdrav...kad se tučemo (a to samo i radimo oko Gadgetzana u zadnje vrijeme), tučemo se u grupama...bez genkanja...moram reći da sam pogriješio s tolikim generaliziranjem isprva...
    imam načelo. ako se genka, belfovi comes first. (j/K)orcove i trollove ne diram nikada, pustim ih da me ubiju maltene. a gle, izbjegavam sukobe ako nisu u bgu, i nekada pomognem, zašto ne.. ne moze jadan undead bez pola udova sve sam.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    stalno osjećam nekakav negativni stav prema belfovima...
    Ma namjerno ja to, malo te podjebavam, inače nemam ništ protiv njih.. volim način kada belf paladini izvode crusader strike. <3
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  10. #40
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    @ Voigtkampf Dobar post, u vecini se toga slazem, ne u svemu ofc, ali da ja imam 70lvl maina (svog maina) na ovom servedu di lvlam nebi mi smetalo, samo log out alta log in maina i ajmo pobij sve sto se mice. Meni nesmeta kad me napadne neki 3-4lvla veci lik od mene pa se posteno borim, ali kad mi dojde ?? lik, ili taj lik koji me napa pa sam ga ubia i onda me gankaju s svojim mainovima, e to me iritira, ili kad dojde lik samo prodje kraj mene na svom mountu vidi horda dismount i kill, nek mi dojde na mom mainu tako pa cemo vidit jada. Ja sam napada i ubija puno vece lvle od sebe, kakdak i manje iako mi nema gusta tu, iako i to ovisi i klasi i rasi, mislim ko nebi ubia gnoma kad ga vidi, iz samilosti ako iz nicega drugoga.
    Well, as long as it's interesting.

  11. #41
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530
    Imam i ja neugodna iskustva s alijama, pogotovo ono napadnu te zatuces ih i onda zovu svoje prijatelje lvl 70 da te genkaju, na kari mi to ne smeta napadni me i cijela mapa je puna od mrtvih alija

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    ni ja bas nisam shvatio zasto toliko djece igra wow.

    sve sta trebas je znat engleski koliko toliko, a takvih bar ima.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  13. #43
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    samarxxaN
    Postova
    598
    roflek,igram wow na off serveru od početka 9mj prošle godine(prije sam igro na privat srvru) i odkad sam počeo igrat genkali su me svudje...nisam mogo završt quest a da me ne zgenkaju...i sad kad sam 70,onak kad se sjetim kak je meni bilo,i kad vidim ove jadnike kak se muče dizat lvl na main charu,nekak si prommislim pa im katkad i pomognem u kilanju kripova,al ono u 5% slučajeva kad se nađu 2 be gaya i misle...e pa sad nas je dvojca,lik je 4 levla veći od nas...ajmo ga ubit...i onda ih sašijem ko majku...takvu ekipu najviše mrzim..što se mene tiče genkanje je za likove koji nemaju pametnijeg posla,dosađujući se u bg ovima,jer ostali rade poso umjesto njih,pa se iživljavaju na nekom slabijem i neiskusnijem od sebe....ganker=noob 4 life!
    Inače najbolja scena ikad...radimo q na 68 lvlu u BE mt...ja hunt i dru....dru steltan,otišo pišat,ja ubijam kripove,i na negdje 3k hp-a doleti jedan war 70 i počne me kalt..ja sve standardno...pola helta mu skinem...lik zbediran...mene ubio...dođe lik s wc-a i kila lika...onda smo mu pol sata gardali okolna groblja da se ne ressa...pretty cool
    Nisam primjetio ko više genka,al znam da su to likovi koji nemaju mudha dignut lika na 70,nego ga kupe prek neta,i onda onak izbezumljeni nemogu neiskusni u bg,neg kilaju klince...

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    igras na jeb** pvp serveru ja gankam sve xD pa frend zivi prek puta mene suportna frakcija gazim ga ko budalu sve kaj se mice i mogu ubiti ubijem =)Zas noob 4 life haha pa npr ja igram ljubilarne 3 god za par tijedana ^^
    maca na forumu

  15. #45
    Guest
    prvo ally su isto tolko njubarski kolko i hordaši..tu nema govora...ja sam bio gankan od strane horde nebrojeno mnogo puta..a izjave tipa "90% ally su djeca" .-..... GG...varira od servera do servera ali kak ally ima Nelfove tak horda im Undeadove s kima igraju "badass madrfakeri" od 15 godina i još sad imate BE emo pedere...eto ..i ja sam igral s obje frakcije jedno duže vrijeme tak da recimo da su mi izjave utemeljene.-

  16. #46
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97

    noobovi

    U WoW-u ima toliko njubova jer je Blizzard ucinio igru prelaganom, od pvp honor pointsa ( pvp equipment ), questovi ( nisu sta su nekad bili ) pa cak i "high end" instanci/raidovi

    Noobovi se gomilaju na igrama u kojima uzivaju drugi ( casual/leet ) igraci da bi im kvarili igru
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574

    Re: noobovi

    = Citat = Izvorno postao Baxon
    U WoW-u ima toliko njubova jer je Blizzard ucinio igru prelaganom, od pvp honor pointsa ( pvp equipment ), questovi ( nisu sta su nekad bili ) pa cak i "high end" instanci/raidovi

    Noobovi se gomilaju na igrama u kojima uzivaju drugi ( casual/leet ) igraci da bi im kvarili igru
    Koliko ja znam i ja sam bio n00b kada sam poćeo igrati wow (a i sigurno si i ti bio jedan od njih) pa sada zašto bi ih diskriminirali samo zato jer su tek počeli igrati. Ako se radi o 70-icama n00bovima onda si upravu za njih nema ništa drugo nego ih gankat (ako moš)

  18. #48
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Ne govorim o noobovim koji su tek poceli, ja kad sam poceo igrat wow nisam imao blage veze ni o cemu, ali sam ima rodijaka koji je vec igra neko vrijeme pa sam brzo naucio, ali i danas nesto neznam pa pitam drugoga...

    Nemozemo bas reci za ove da su noobovi, vec debili, kad ti dojde 70lvl lock ispred zfa i neda ti da udjes ni summonas jedno po ure jel to debil??, ja mislim da je, kad dojds u bg i kazes da niko neide na stablese, ili da osvoje to i to a oni potpuno suprotno, a kad ih wispas kazu ti stfu noob, pa mislim da su i to debili, kad ti dojde lik u nekoj istanci, vidis da je tek diga 70 i ides mu dati savjet kako treba nesto napravit a on je normalno 1337 igrac i sve zna i normalo da ce i dalje raditi sranja. Takvih je igraca danas sve vise, nema tu ally horda, dite ili odrasli, neki su igraci jednostavno takvi, a posto je blizz ucinio igru tako jednostavnom oni se samo gomilaju, to je glavni problem, sad u bg znas da nemoze biti dobar pug, u istanci 1 od 100 ce biti normalnih pugova, pa to je glavni problem, i znaj prije je bilo drukcije, ozbiljno je.
    Well, as long as it's interesting.

  19. #49
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    /cut
    Istina. Ima previše napuhane dice.

  20. #50
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97
    Mislio sam na 70. ( sto je wizard uspio dobro srociti )
    Naravno da novopočeni woweri moraju skupiti malo iskustva
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  21. #51
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Međimurje
    Postova
    138

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    Ljudi ne kuzim vam ove 18+ fore.Ja imam 13 i ljudi mi dost cesto kazu da misle da imam oko 17-18, a znam ljude koji imaju oko 20 godina pa se ponasaju ko da imaju 13...a i wow igram vec 3 godine, prvo na retailu pa na privu i sad od jucer opet na retailu.Ovaj priv je bio blizzlike znaci 1x xp rate i cesto se dogadjalo da se skupi level 10 level 70 hordasa, od toga 2 sa ilidanovim gearom i napadnu SW/IF.Al jednom su dosla samo dva u IF i kad smo ih ja (levela 30 warrior), jedan frend (level 30 hunter) i jedno 10 lvl 20 dwarfova koji su onda bili u IFu ubili su pobjegli.Btw bili su BE pally i Tauren druid, a imo sam i jednog frenda na hordi koji je bio level 42 kad sam ja bio 37 i reko mi je da ako zelim Honor pointove da ga ubim da vidi kolko warrioru treba vremena i jos mi je poslije pomogao ubit par bosseva.On je bio dps.I da igro sam i sa hordom i sa allyom, isprobao sam sve rase i klase...
    Moze li svijet zivjet'
    bez plave boje na tribinama,
    zelene u nizinama...

  22. #52
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    a lol...
    pomagao sam u STV frendu iz gilda...
    zavrsio je questove i ja krenuo u grom gol malo.. ja i jos jedan lik smo ubili maga lv 70...
    i veli on kao da odem ja 1 v 1 s njim... najdemo se u nesingavary... i pwnam ga.. veli on da je zgubil zato kaj imam bolji equip... ok rekoh... skinem sve sa sebe i ostavim samo wepone.. i pwnam ga opet... i sad pricamo mi na general i veli neko lik da bi on mene pwnal.. reko ok... i pricam ja sa tim magom kad mi doleti cheap shot... reko.. wee evo ga..
    iza CS nije sljedio KS, posiona nema.. ja njega gouge vanish i CS>hemmo> KS lik crkne..
    i sad 20 minuta govori da sam ja haxxor da ce me prijavit da bum dobil ban >.<
    a lik je full t6... sad reci da nema budala / n00bova...
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  23. #53
    Senior Member Lord of The Fleas Dark Saruman's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Kod table pa desno
    Postova
    381

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    4. Zasto blizzard ne ukloni gnomove iz igre?.
    Gnomovi su baš fora. Sram te može biti.
    3
    reda
    teksta

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    ja dok sam igro kao ally na lightbringeru uopce nije bilo tolko noobova, dobro bilo ih je al kog briga)
    nasho sam si guild sa cro ekipom iz rijeke i splita i snjima sam igro...
    tak je to, nadjes si guild i samo s njima igras i na ostale se i ne obazires
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  25. #55
    Senior Member It lives by night O-Okac's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    bogu ispod dupet*
    Postova
    629

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    Moja ignore lista se puni brzo posljednih par dana

  26. #56
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    Ja bih radije uklonio rogue-ove nego gnomove...

    Anyway i aj sam igrao sa obje frakcije, ali uglavnom igram sa ally-ima. Zašto? Zato kaj svi igraju sa hordom, čisto iz inata prema svima koji misle da su samo krave fora. Da je horda u manjini vjerojatno vih igrao sa njima, ali nema veze. Bilo kako bilo, ganka se i sa jedne i sa druge strane, debila ima ko u priči i sa jedne i sa druge strane. Važno je samo igrat iz gušta i opušteno, i ne živcirat se previše oko toga. Istina kad me rogue uhvati u stunlock dođe mi da razbijem periferiju, ali šta je tu je, baš su morali stavit imba klasu koju igra skoro svatko...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ja bih radije uklonio rogue-oveSnego gnomove...

    Anyway i aj sam igrao sa obje frakcije, ali uglavnom igram sa ally-ima. Zašto? Zato kaj svi igraju sa hordom, čisto iz inata prema svima koji misle da su samo krave fora. Da je horda u manjini vjerojatno vih igrao sa njima, ali nema veze. Bilo kako bilo, ganka se i sa jedne i sa druge strane, debila ima ko u priči i sa jedne i sa druge strane. Važno je samo igrat iz gušta i opušteno, i ne živcirat se previše oko toga. Istina kad me rogue uhvati u stunlock dođe mi da razbijem periferiju, ali šta je tu je, baš su morali stavit imba klasu koju igra skoro svatko...
    je i ja bi uklonio prot palladine i warriore, shockadine i proklete lifebloomere...
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  28. #58
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    Ne znam. Ja nemam ništa protiv rogue-a kao high dps klase, ali ne podnosim to kad me uhvati u stunlock, i onda mi još veli l2p, pa dođe mi da nekog odalamim u stvarnom životu. Jedan lik iz guilda koji igra sa rogue-om me je u par navrata razvalio bez i jednog stuna, dakkle izvedivo je i ako ništa drugo ja imam priliku uzvratiti, pa ak me razvali onda sam popušio zato što ne znam igrat, a ne zato što je igra napravljena tako da netko ima nekoliko selfbuffova ili skillova koji mu omogućavaju minutu dvije stun-a.
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Tanaris
    Postova
    1.371

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Ne znam. Ja nemam ništa protiv rogue-a kao high dps klase, ali ne podnosim to kad me uhvati u stunlock, i onda mi još veli l2p, pa dođe mi da nekog odalamim u stvarnom životu. Jedan lik iz guilda koji igra sa rogue-om me je u par navrata razvalio bez i jednog stuna, dakkle izvedivo je i ako ništa drugo ja imam priliku uzvratiti, pa ak me razvali onda sam popušio zato što ne znam igrat, a ne zato što je igra napravljena tako da netko ima nekoliko selfbuffova ili skillova koji mu omogućavaju minutu dvije stun-a.
    ye..
    aj sad reci sta ja mogu stunlockom napraviti plateru ? ili maileru sa dobrom opremom ? -.-
    mage nemrem stunlockat, eventualno shstep > kidney nakon sto se blinka
    warlock tak i tak pusi >.<
    drugog roga budem sigurno isel stuunat.. ak nebum ja njega on bu mene
    droodovi idu na bleedove, u stun kad ( ako ) promjeni form u kitty ili ako izade iz forma... eventualno ak treba mao bursta...
    priestovi u stun... necu da mi se zahila jel ? garrote isto cuda radi
    aj da dalje ne nabrajam...
    rog bez stunova je ko mage bez blinka, warlock bez feara, shammy bez totema, priest bez PW shielda itd itd...
    rog moze i bez stuna.. samo kaj je to teh hard way
    You must treat a rogue like your proctologist.

    Step 1: Drop your pants
    Step 2: Bend over
    Step 3: Look at him and ponder
    Step 4: Ask what he intends to do with the broomstick and KY Jelly.

  30. #60
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    @ B4j4 ti svagdije postavljaš pitanja u vezi PvP-a sa rogom, imaš topic za rogove i tamo postavljaj pitanja

Slične teme

  1. Zasto su napajanja koja dolaze sa kucistem toliko losa?
    By RIPtheREAPER in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 74
    Posljednji post: 03-01-2008, 00:03
  2. Zašto je ova grafa toliko skupa ?
    By Peyo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 17-12-2007, 19:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •