Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 146

Tema: Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

  1. #1
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Zašto u WoW-u ima toliko n00b igrača?

    Pa nije da mrzim allye, samo ljude koji ih igraju, pitam se i nikako da dokucim zasto su toliki njubare. Evo igram WoW ima otkad i neki dan zarola na Darksorrowu, vidia sam svakakvih njubara, ali kao one tamo nikad, pa mozda li mi ko objasniti koji je gust ubili lika s 1% hpa i nakon sto te taj lik kasnije ubije 3 puta zvat drugog lika kad obojicu ubije 3x zvati 70lvl.

    E to je ganjanje rekli bi vi, ali koliko sam primjetio nisu svi toliki debili koliko su ovi ode ali i allye inace, pa eto pitam se i moze li mi ko objasniti, ima ode nekih allya pa:

    1. kako lik koji ima 8 godina i iq 6 moze kupiti wow.
    2. po kojoj logici blizz dopusti da taj isti lik u 3 tjedna farmanja bez obzira zna li sta je agroo postane full epic
    3. zasto su allye toliki debili i zasto gankaju Hordu ako je inace nemogu ubit. Mislim zbog toga samo ispadaju jos jadniji nego jesu inace?
    4. Zasto blizzard ne ukloni gnomove iz igre?

    Molio bih allye ode da mi pojasne, ja ne kazem da su oni ovi debili ali jesu li stvarno svi allye takvi debili, oni igraju tamo vajda znaju, kako je to moguce, kako vi izdrzite da s takvim morate igrati bg i istance? Ja znam da ja ludim u zadnje vrime jer pvp na nasoj strani igraju samo njubare koji su skupile gladiator set, serem im se na sve epice.
    Well, as long as it's interesting.

  2. #2
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    94,5% Ally-a su debili sa IQ-om ispod sobne temperature,i ne,ja nisam neki wannabe hordaš i stojim iza svojih riječi.

    Allyi su njubîne zato što je većina pripadnike dječice ispod 12 godina.Nije to loše,ali kada mi takvo neko derište dođe sa stavom "Ja sam moćan paladin i borim se protiv zla!!111" onda mi dođe da ga bacim u 100% kiselinu.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    Ja kao ally igrač, nisam uopce vidio u svojim raidovima nikog mladjeg od 17. Ali da mi nije zao sto sam rollo ally, je zao mi je, al jbga.. no, ima dosta klinaca, ali ne toliko. Vjerujete, isto se priča o hordi, a po meni ljudi koji govore ally ovo, horda ono.. gal.

    Mislite da ally samo genka? varate se, pvp je pvp, qq previše po meni..

    ako se nekom ne sviđa, reroll pve, gotovo -.-'

    Je, po meni, 90% paladina su djeca, i to potvrđujem.. gnomovi? Zašto ne maknu taurene? isti vrag.. gadno, jadno, sramota i za ismijavat. -.-

    Kako mogu izdržat u instancama/raidovima? Lijepo, ne uzimaju se u guild klinci mladji od 16, molim lijepo, pogledajte vecinu ally prijavnica moraš bit stariji od 16, prepoznaju po glasu na ventu.

    I da, ja igram ally, nisam dijete, nego uzivam u igri. Tocka. -.-'

    Oh da ne spominjem one fejk paladine, belfove, u to necu ulazit.. -.-'

    jedino u čem se slažem, je ona stvar s gladiator setom.. eto, lagani epic, ljudi vole ljubicasto, svaki ga retard moze imat = free epic, da ima puno ljudi koji ne vole surađivat i trudit se nego 100x dnevno av i eto honora, u tjedan dana evo gladiatora, nikada nisam volio pvp, mislim da jedan season 3 nikada nece imati vrijednost tier 6.. pvp sux.
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  4. #4
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    Zapamtite ovo zauvijek FOR TEH HORDE!!!!!
    Alianc igraju deca
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  5. #5
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Sve po redu osim od prcka zanimljivi argumenti =)igro sam i ally i hordu prije je ally bio djeciji vrtic al iskreno sve puno zbog nelfova a jbg tbc doso sad ih ima isto tolko na hordi =)Ta djeca po vama koja igraju na ally sidu,su igraci koji izlaze u pvp grind kad dodu free epici i onda pocinju sranja ako horda nema premade,a kad se suoci sa premadom muke trpi,ne nisu paliji djeca bilo koja vrsta trenutno elofva su vecinom djeca ili perverznjaci =)Ovo sta vi vidite da vas ne uspiju gankati ovisi o serveru wizard ko bi reko al negdje ally tak razvaljuje hordu da ovi nemru disati,a gnomove nece maknuti zato jer i tak nemaju preveliku ulogu u wowu =) I iskreno vracam se na allya opet jer sva olos se pokupila na hordu kenjaju da su neznam sta a samo su se utopili u vecinu.Horda je kao prije bila vise skilled?Zbog cega to?Vise filmova na strani horde i zato jer ste genkali jadnike dok su ovi derali pve?Oni koji su docekali pre TBC patch znaju da su se ally pokupili onda iz raidova ko svi i sam bg za free epic kiss =)
    maca na forumu

  6. #6
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Zapamtite ovo zauvijek FOR TEH HORDE!!!!!
    Alianc igraju deca
    kakav rank takva osoba, sorry decko al istina boli

    fero ti si me najvise razorcarao od svih...gledaj i reci mi da na allyama igraju sami klinci, a na hordi normalni ljudi od 20+ godina? wtf....

    ja osobno imam i horde i ally lika...na Bladefistu paladina i ljudi s kojima igram su super, korektni, realni, racionalni i ponasaju se svakako osim djetinjasto, nekazem da nema seljaka i balave djece...al tvrditi da 90% allya su klinci je cisto apsurdno...

    usto ako vam toliko smeta nemojte ni igrati WoW....jebo vas WoW....nemojte nista ni igrati nego izadite van i budite sa ekipom svojeg godista...pa cete doc na svoje, a ne za svako sranje nesto prigovarati i srati...

  7. #7
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Napokon lokacija poznata!!! Zagreb,poteškoce se sada nalaze u tocnom lociranju.Molim Pričekajte!
    Postova
    1.840
    = Citat = Izvorno postao Avalon
    = Citat = Izvorno postao prcko
    Zapamtite ovo zauvijek FOR TEH HORDE!!!!!
    Alianc igraju deca
    kakav rank takva osoba, sorry decko al istina boli

    fero ti si me najvise razorcarao od svih...gledaj i reci mi da na allyama igraju sami klinci, a na hordi normalni ljudi od 20+ godina? wtf....

    ja osobno imam i horde i ally lika...na Bladefistu paladina i ljudi s kojima igram su super, korektni, realni, racionalni i ponasaju se svakako osim djetinjasto, nekazem da nema seljaka i balave djece...al tvrditi da 90% allya su klinci je cisto apsurdno...

    usto ako vam toliko smeta nemojte ni igrati WoW....jebo vas WoW....nemojte nista ni igrati nego izadite van i budite sa ekipom svojeg godista...pa cete doc na svoje, a ne za svako sranje nesto prigovarati i srati...
    Bravo avalon ovo za izlazak mi se najviše svidjalo šta si reko ja to i radim i ne igram wow al uglavnom deca biraju allije to znam oni debilni gnomovi i elfovi i to deca vole.Neznam kak je sad,al allije su za mene dečja zvečka jbg-a imam pravo na svoje mišljenje i uostalom šta ti imaš protiv mog ranka na forumu????taj rank je u pozitivnom smislu i nisam jedini koji ga ima,a i nece ostat tako dugo jer sam aktivan na forumu za razliku od tebe koji dodješ napišeš nešto i odlepršaš ko ptica iz krletke bez povratka.
    [url=http://img37.imageshack.us/i/robergreenerrorstarwars.gif/]

    Uploaded with ImageShack.us

  8. #8
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918
    Mozda sam malo bia preizivciran kad sam pisa post, ali ne kazem da su svi ally njubovi a svi hordasi sveci i uber igraci, ali kazem da po mome iskustvu allyi su teski gankeri, npr nisam nikad vidia da neki hordas 70lvl prodjek kraj allyia 40lvla manjeg od sebe dismounta se samo da bi ga ganka, ali od allyia sam to cesto dozivljavao, mislim da allyi vise vole muciti ljude, to je moj dojam.
    Well, as long as it's interesting.

  9. #9
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    hehe, mene (lvl1 hordaši genkali u lakeshireu nekoliko puta, tako da... i ko prvo, puno više sam puta čuo da horda genka i prije nego što sam počeo igrat. ali kako god okreneš, obje strane su iste manje više
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  10. #10

    Re: Zasto su allyi toliki njubare???

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    1. kako lik koji ima 8 godina i iq 6 moze kupiti wow.
    2. po kojoj logici blizz dopusti da taj isti lik u 3 tjedna farmanja bez obzira zna li sta je agroo postane full epic
    3. zasto su allye toliki debili i zasto gankaju Hordu ako je inace nemogu ubit. Mislim zbog toga samo ispadaju jos jadniji nego jesu inace?
    4. Zasto blizzard ne ukloni gnomove iz igre?
    Ovo nije baš podforum koji cijeni dublje rasprave, pa eto:

    1.SKupili mu starci zato jer mu povlađuju i jer ga ne mogu pošteni izbubati da ih ostavi na miru pa ga navuču na lakše droge aka. igre, samo da umukne već jedanput.
    2.SPlaća im mjesečno (vitalno) i preglup je haxa.
    3.SOvo varira od servera do servera i takve izjave su po meni uvijek neutemeljenje jer su iznimno subjektivne (ne vrijedi ono "čuo sam od prijatelja koji je čuo od prijatelja").
    4.SDobro pitanje... comic relief sa Alliance strane kao što su Trollovi sa Hordu?

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Mozda sam malo bia preizivciran kad sam pisa post, ali ne kazem da su svi ally njubovi a svi hordasi sveci i uber igraci, ali kazem da po mome iskustvu allyi su teski gankeri, npr nisam nikad vidia da neki hordas 70lvl prodjek kraj allyia 40lvla manjeg od sebe dismounta se samo da bi ga ganka, ali od allyia sam to cesto dozivljavao, mislim da allyi vise vole muciti ljude, to je moj dojam.
    jebiga fero, da ga drvis sam si rekao da nikad neces igrat allye pa kako mozes onda znat? Ja sam mnogoputa vidjao slicne pa i iste situacije u svezi gankera sa hordaske strane i jebi ga sad...sad cu ja otvorit topic u kojem cu srat po hordi zato sto me genka...a sad fero molim te....
    moj dojam je da su hordasi, posebice s ovog foruma preimpotentni...sorry, al to je istina, ako malo bolje pregledas postove sto se ticu tih sranja oko ally-horde prepirki

    @Prcko
    to sto ja ponekad nesto i napisem, neznaci da nisam aktivan na forumu, nemoraju svi pisati da budu aktivni
    a u drugu ruku sam tehnicki napravio duble acc(da i priznajem eto sada mogu dobit i ban i opomenu a jebiga)...pa ako cemo racunat moj prvi acc...tu sam poprilicno dugo od 12mj 2005 godne...peace

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    Ne gankaju a ?Aj sam na karazhanu imas guild gansktars 120 membera lvl 70 koji imaju KOS ally,ja sam officer tamo bio i moram priznati teske duse da ja imam KOS suprotnu frakciju,ubijem i lvl 1 ako mogu =)Tako da to hordasi ally sranja nemojte njatke =)
    maca na forumu

  13. #13
    pvp je pvp i jedi alliance pro je moj dobar wow prijatelj i athene
    ostalo nisam bas previse teamworka vidio ili nekog znaka ''odraslosti'' kolko god sam tamo igro, alliance nije za nekog tko zna igrat, dok si alliance ucis kako igrat a dok si horda igras, sto se tice gankanja, sve je fer u ljubavi i ratu a to sto ti mozda ubijes nekog pa on izvuce maina, ja bi reko, odi se prosetaj po sobi par minuta otici ce i moci ces opet alta genkat xD kojeg god ja igraca suprotne fakcije vidim ja idem ubit il bar pokusat ubit bez obzira na lvl il bilo sta ostalo sve je to pvp
    i da vecina allya su djeca
    (da nebi bilo zabune ne igram vise alliancu to je bilo 3 mjeseca da vidim sta se zbiva tamo i nikad vise )
    (\__/)
    (O.o )
    (> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Jedem Majonezu, u slast
    Postova
    706
    ovako, počeo sam wow kao horda, došao do 70... bilo je djece, koliko toliko...

    onda sam rerolo malo alije, došao do lvl ~36, ev neću lagat, al nismo mogli nać "normalnu" grupu za instancu...

    to su bili likovi tipa: shaman stoji pored i lupa samo shockove -.- , likovi neprate party chat, moš SE DERAT KO KONJ!! neće radit šta treba... druid tanka u normal formi, warr bez šilda i takve spike
    onda kad ih pokušaš usmjerit da rade stvari ispravno, livaju grp ili komentari "stfu n00b, fool"

    iz mojeg iskustva, sve one predrasude o alijama su istinite, horda je daleko zrelija i bolja za igrat uz, neg alije, i sam da se zna ALIJE SU RUŽNI, NE HORDAŠI... hordaši su cool
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!
    na^^jem vas sve na Qurac!!!

  15. #15
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    uzmite na primjer mog brata od 11 godina on bi u 80% posto slučajeva uzeo ally i to gnoma. No pošto želi biti kao njegov big brother i zeli igrati na istom realmu uzima hordu.
    Šta mislite da radi?

    Kao prvo uzme svoj ili moj lik i prosi okolo novac. a kada a uđem u svog chara imam sta vidit novca dovoljno da kupis 2 mounta.

    A kada mu kažem da više ne prosi okolo novac nego se dinga šta on opet okolo prosi ali ne novac nego boost. Dobro mozda ja nekda pitam nekog prijatelja da m boosta ali on potpune neznace pita oće li ih boostat. I to mi stvara negativnu karmu na lika.

    EDIT: I da mala dica misle da ako horda loše izgleda da to znaći da sucksa.

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    Djeca nisu upoznata s loreom Warcrafta pa misli da imaju neke beneficije ako uzmu izlizane rase, koje predstavlja Alijansa (izuzetak Draenei), jer su uvjereni da je Alijansa predstavlja dobro, pa onda uvijek mora pobjeđivati, a Horda zlo, pa oni uvijek gube.

    a i na to utječe Holywood sa svojim filmovima...

    Al' inače, sve je rečeno već prije. Desetogodišnja djeca bogatih roditelja itd. itd. itd.



    ne kažem da Alijansa nema dobrih i kvalitetnih igrača, ali broj n00b dječurlije ih stvarno premašuje.

    usput, moji frendovi su se svi napalili na Alijansu, pa sam ih lijep od*ebao jer su idioti i zarollao Hordu, a Alijansi se ne usudim ni primirisati... eventualno nakon prvog 70 lvl
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    to sto vise nemozete naci normalan guild u kojem su mature igraci koji znaju igrati jbg decki,valjda znate da postoji ignore za onakvu vrstu =)
    maca na forumu

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    a i rečeno je... omjer nalaženja normalnog igrača je 1:50
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    jbg snadi se =)
    maca na forumu

  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer Maze's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Ironforge
    Postova
    1.233
    = Citat = Izvorno postao xaviaz
    to sto vise nemozete naci normalan guild u kojem su mature igraci koji znaju igrati jbg decki,valjda znate da postoji ignore za onakvu vrstu =)
    Amen.

    I da horda ne genka? Puste priče dobrice, genkaju svi, ZABAVNO JE. Ne moraš to sad unosit na forum i pravit opcu konfuziju. -.-'

    E kako mi to ide na zivce, dodjete tu i placete kako su vas genkali, buhuhu, gledajmo ko je dijete. -.-'

    A vi koji igrate belfove isti vam vrag, vi ste najgora horda j/k

    feg elfovi. -.-
    This beasts around me are nothing compared to the beast within. (bm>mm)

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postova
    680
    znate dobro da vam na offical kod whina = carebear dobis ^^
    maca na forumu

  22. #22
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Genko sam jučer,ganko sam danas,genkat ću sutra,genkat ću prekosutra.

    *šokirana tišina*

    Kada se ja sjetim kako je bilo meni u STV-u - svaki put,bez iznimke,kojeg god da sam chara levelao - kod onog patuljka,tj. onaj kamp,uvijek je bio prepun lvla ??.Približim se,turnam quest...okrenem se,ponadam se da će me pustiti - ali no.

    Shalen's pyroblast hits you for 3423.
    You die.

    Zaključak : WoW je džungla,genkaj ili ćeš biti genkan.Što prije to shvatiš bit' će ti lakše :)

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Znate što bi trebalo napraviti? Kod učlanjivanja u guild, prije nego dobijes dozvolu da se učlaniš, leader ti postavi par pitanja vezanih za lore Warcrafta. Tipa "Tko je ubio Arthasovog oca?" ili "Što je to Draenor?". Ozbiljno.

    Mrzim kad mi dođe neki lik koji u guild/general/LFG chatu na pitanje "Koji mač dropa Kel' Thuzad?" odgovara sa "Tko je Kel'Thuzad?" -_-
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  24. #24
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Znate što bi trebalo napraviti? Kod učlanjivanja u guild, prije nego dobijes dozvolu da se učlaniš, leader ti postavi par pitanja vezanih za lore Warcrafta. Tipa "Tko je ubio Arthasovog oca?" ili "Što je to Draenor?". Ozbiljno.

    Mrzim kad mi dođe neki lik koji u guild/general/LFG chatu na pitanje "Koji mač dropa Kel' Thuzad?" odgovara sa "Tko je Kel'Thuzad?" -_-
    Sada bi zbog toga trebalo izbacivati ljude iz guilda. ma daj. dobro ako je lik koji je 70 lvl, ali da pitas ovo nekoga na 20 lvl nitko nebi skoro znao (jedino ako sa nedavno igrali WC III ili ako imaju jednog lika na 70 lvl).

    Nesicam se ni ja sta je sve bilo u WC III a igro sam ga prije cirka 9-10 mjeseci. Ako bi sada izbacivali likove iz guilda zbog toga ostalo bi vas negdje oko 5 harcore igrača.

  25. #25
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    temu sam preimenoval smo i jednog razloga da se oni koji igraju na Ally strani ne uvrijede i ne postave kao manje važni u igri...


    što se rasprave tiće za sad ide u zadovoljavajućim putem, dakle nastavite bez vrijeđanja,psovanjua itd....


    hvala na razumijevanju

    by flander

    *Casting Hearthstone*


  26. #26
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Vidi se da si ti preimenovao :)


    "Zašto ima toliko n00b igraća"


    šala :P

  27. #27
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152
    pa žalosno je što neki wow igrači imaju bogatiji život nego ti koji im govore "get a life"
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    = Citat = Izvorno postao vkgamer16
    jebo vas wow,get a life
    Koji je tvoj IQ i zašto baš vodoravna osmica?

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    = Citat = Izvorno postao Ripaz
    Sada bi zbog toga trebalo izbacivati ljude iz guilda. ma daj.
    Da.
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  30. #30
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    approaching nervous breakdown...
    Postova
    195
    Pijuckam kavicu i pravim pauzu, mali predah, pa natrag na posao, ali vrag me tjerao da otvorim ovaj topic pa sam se malo smijao.

    Igram WoW već više godina, napravio pauzu sad se opet malo zezam s novim altovima, zagrijavam se za ekspanziju.

    Levelirao sam toonove na alliance i na horde strani, od samog početka sam htio undead magea... Ali kad sam došao na horde side i počeo kreirati karaktera rekoh si "fuck, I can't do that, this is a friggin' comic figure!" Umjesto da budi osjećaj strave u vama, undead u pravilu igleda kao loš strip vic... Otpala mu vilica, nema mesa tu i tamo, neka punkerska zurka... Smijurija. OMFGWTFBBQ, zaboravi to, odem na alijans server gdje su dvojica mojih prijatelja igrala, obojica su više nego zreli, barem po godinama, jeld. Tamo sam uskoro upao u gildu koja nije primala nikog ispod 25 godina starosti. U njoj sam bio dugo vremena, sve do njenog raspada, a i kasnije gilde u kojima sam igrao su uvijek imale zrelije igrače, u pravilu je vrijedilo 18+ pravilo, sjećam se samo jednog klinca od 16 godina u jednoj gildi gdje sam držao alt priesta za casual KZ rejdanje.

    Levelirao sam i shamana i masu altova i na jednom serveru za hordu, i opet sam imao sreće da se nađem okružen odraslim, zrelim ljudima, ali ipak totalnim luđacima s kojima se znalo zezati i opustiti nakon napornog dana na poslu. I tamo je sva ekipa bila iznad 25+, još jedna podružnica Older Gamersa ( koga zanima, http://www.theoldergamers.com/Sje sajt koji pruža utočište gejmerima starijim od 25 godina gdje mogu igrati online igre s ostalim proćelavim i matorim luzerima - I say this with affection ) i imao sam sreću biti okružen opet cool ekipom.

    Što se tiče noobova, grr, ježim se od samog pojma. Što je n00b? Ja sam donekle upoznat s WoW lore-om, ali da me ubiješ ne znam koji mač dropa Kelj Tudum i "aj effin don't gif a fok". Da li je genker noob? Možda. Za mene nije. To je lik koji izvlači zadovoljstvo griefanjem drugih. Pročitajte samo ovaj topic i naći ćete par takvih. Ja osobno nikada nisam genkao ljude, s jednom iznimkom, kada sam igrao na svom rogu. Roga držim u SS-u i cijelo vrijeme samo genkam hordu, a najdraže mi je kad mi izleti par njih, i u pravilu su par levela iznad mene. Ah, memories... Ako im smeta moje genkanje, neka idu u drugu zonu, igraju alta ili presele na PvE server. U pravilu ću proći pored istih tih sa svojim lvl 70 i neću ih ni pogledati.

    Sjećam se jednog davnog sunčanog dana u STV-u, ja i kolega leveliramo altove, ja shadow priesta on locka, i tri nas hordaša zaskoče, svaki 5-6 levela iznad nas... I mi ih pokoljemo! Bez prolivene kapi znoja. I tako par puta zaredom, ali pazite, to oni nas pokušavaju genkati, mi hoćemo samo levelirati. Još par puta tako, kad se lik prelogira u alta, koji je tada bio level 62-3, tako nešto, i dođe nas genkati? Je li to noob? Ne koristim tu riječ. To je idiot. Ne zna igrati i pravi od sebe sprdačinu. Što taj idiot ne zna je činjenica da ja i moj prika imamo dva effin' epic gearana toona, ja BM huntera, on roga, te da smo stari PvP veterani. Vratimo se natrag i pobijemo tog balavca i njegove frendove, dođe par novih lvl 70, svima njima obrišemo pod. U roku od 15 minuta nema horde nigdje u blizini, a mi se šuljamo oko one baze horde, Grom gol ili sl., ako se ne varam, i ne damo nikome vani. I kad sve fino smirimo, relogiramo se na altove i nastavimo levelirati.

    Meni se znalo dogoditi da idem kroz STV s altom sam, i da me od BB-a do sjevera gore svaki hordaš koji je deset levela iznad mene ide zgenkati. Sigh, corpse run, get up, idemo dalje. I opet, ide idući papak, vidi me i silazi s mounta, opet 10+ levela iznad mene, opet gank. Poslije nekoliko puta pukne striček Vojg, ponovno si slogira svoju huntericu, off to STV. I onda masakr. Pobijem sve što je crveno, sa svim gadgetima i BM speed bonusom te neprocjenjivim radarom pokrijem cijeli STV u minutu, dvije. Dvadeset minuta kasnije ( i jedno 5-6 likova lvl 70 koje sam svakog ubio po nekoliko puta, dok se i oni nisu pokupili) u STV-u nema više jednog jedinog hordaša da je van grada.

    Da li to znači da sam ja "njubčina"? Who gives a fak! Radim što hoću, ne žalim se ako me zgenkaju, samo smatram da je jadno kad te ide genkati lik koji je deset levela iznad tebe. Svi wannabe gankeri kod mene dospiju na KOS listu, pa se zna dogoditi ponekad da se neki lvl 30 šeta i ja odjednom naletim, KOS warning, ovaj mi je genkao alta, dismount, fucking funeral. Volim kad to učinim jednom od grupe lowbiesa, a ostalim pošaljem /wave. Što on misli? Who gives a ... Well, take a guess.

    Forrest Gump says "n00b is who n00b does...". Masu ovakvih doživljaja sam imao i dok sam igrao kao horda. E sad, noob/not noob na stranu, sjećam se da je tamo svaki ally išao dritto genkati hordu, dok je na serveru gdje sam igrao kao alijansa bilo masu cool horde igrača koji su i znali što je pravi PvP.

    Drugim riječima, kad zaigraš obje strane i kad budeš imao desetine susreta i fajtova s drugom stranom na određenom serveru, onda ćeš shvatiti da idiota ima posvuda.

    2. po kojoj logici blizz dopusti da taj isti lik u 3 tjedna farmanja bez obzira zna li sta je agroo postane full epic
    Ti kao da nikada nisi igrao WoW. WoW nagrađuje mindless grind, farmanje, ne skillove.

    3. zasto su allye toliki debili i zasto gankaju Hordu ako je inace nemogu ubit. Mislim zbog toga samo ispadaju jos jadniji nego jesu inace?
    E vidiš, isto pitanje sam ja sebi postavljao, samo umjesto alliance insert horde.

    4. Zasto blizzard ne ukloni gnomove iz igre?
    To je pogrešno pitanje. Zašto su ih uopće stavili u igru?

Slične teme

  1. Zasto su napajanja koja dolaze sa kucistem toliko losa?
    By RIPtheREAPER in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 74
    Posljednji post: 03-01-2008, 00:03
  2. Zašto je ova grafa toliko skupa ?
    By Peyo in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 17-12-2007, 19:55

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •