Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 207

Tema: Pojam-EMO

  1. #61
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Stryder
    ma boli me qurac za njih , sve dok njih boli qurac za mene jedino što je to bolseno, i što previše jadikuju i kolju se, ubijaju , režu , pale, žrtvuju i sve ostale perverzije modernog društva što čine sebi..to mi kod njih smeta
    brkaš mazohiste i emo ljude...
    mazohisti se znaju koji put zapalit,žrtvuju se iz nekog uzvišenja...mislim to su gluposti što se tiče mazohista.
    a što se tiče rezanja...rekao sam to već u nekoliko postova ranije,tak da ne mislim ponavljat milijun puta i ne mislim ponavljat isto u nedogled.
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  2. #62
    Senior Member Fight fire with fire Electromaster's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    U krevetu s tipkovnicom...
    Postova
    10.945
    Meni je stvarno pun k**ac teenagera emoa, to su teške pi*ke slušaju neku rasplakanu muziku i kukaju ''life sux'' i ostalo smeće- neka odu malo na izlet u neku afričku zemlju gdje djeca žive u kućama od sušenog životinjskog izmeta i mole boga da dobiju od crvenog križa dva dvopeka tjedno...

    Ja poznam jednu žensku darkericu, sluša Merlina Mensona (ne znam kak se piše niti želim znat) prilično udrena, roditelji rastavljeni, već rezala žile. Je li se ona može svrstat ko emo?
    Make a contract with me! /人‿‿ 人\

  3. #63
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263
    Neam nis protiv njih ak se tak osjecaju nek si rezu zile ko im je kriv
    btw tema je glupa ko kurac,klinci bojaju kosu u crno i rezu si zile kaj se tu ima raspravljat?big deal
    uostalom nekak ne vjerujem da je emo osnovan u varazdinu
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  4. #64
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    emo osnovan u varazdinu omg...hahaha

    Lik iz Varazdina je za vrijeme studiranja u SAD taj pojam isfuro,i ja sam napisao da mi taj pojam ide na zivce jer je sve postalo emo tako i razmisljanje tipa tvoga da ljudi sa zalizanom kosom su emaci.
    Won't Bow Don't Know How.

  5. #65

    Re: Pojam-EMO

    ma to su balege ne vrijede spomena

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197

    Re: Pojam-EMO

    neka svako radi sta hoce dok to direktno ne utice na mene. briga me . mogu se vjesati sto se mene tice.
    tarmi rićmi

  7. #67

    Re: Pojam-EMO

    idete mi na quarac sa tim klasama ljudi,on je metalac pa je onda živ,glasan....nosi ovakvu i onakvu odjeću tralalatralala,fof
    to nema veze sa ničime,ne razumijem potrebu ljudi da budu onakvi kakvi bi trebali prema neki predrasudama zajednice samo zasto sto slusaju neku glazbu ili vole ovo ili ono,ja se udaljavam od takvih ljudi i to naveliko

    budi što jesi,nemoj se pretvarati da si drukčiji nego što jesi da bi zadovoljio nekog kretena i njegove predrasude,takvima pljuni u facu

  8. #68
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Pojam-EMO

    vidi ovo, sve osobe su podjendnako inteligentne u svim pogledima i sposobne.Ali jebga ako neko ne zeli da koristi svoj mozak u punom kapacietu dobijes "glupane".I ono, sad je svako ko slusa Seku idiot,primitivac,seljacina???
    To nema nikakve veze sa mozgom.Izbor muzike nije nesto sto odlucujemo po dubokoumnosti,jeziku,izgledu,stajaznam.Izbor muzike se bira o tome da li ti paše,da li ti odgovara.
    Izbor muzike nema nikakve veze sa "pameti" jedne osobe.

  9. #69
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Pa vidis Melandru,ono sto slusaju,stil oblacenja i drustvo govore o nekome sve u nekih 95% slucajeva...
    ROFLMAO!!!!

    Sry, al ovo je glupo. Kako ćeš ti po mojoj odjeći, po dužini moje kose i po glazbi koju ja slušam znati moju osobnost? Po toj logici svi metalci ovog svijeta su isti jer imaju dugu kosu, slično se oblače i slušaju istu glazbu. Ista stvar i sa reperima i sa svim ostalim drugim "sub-kulturama".

    A za emače - iživljavanje na emače je postalo tako nevjerojatno lejm da mi se bljuje čim vidim neku "šalu" ili uvredu na njihov račun jer su sve tako nevjerojatno jako isfurane, glupe i besmislene da je to nevjerojatno. Slična stvar i sa cajkošima...

  10. #70
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239

    Re: Pojam-EMO

    Ova današnja "emo" dječurlija su žalosna. Treba to izbjegavati, tko ih šiša.
    Osobno, gadi mi se više ta riječ emo.
    AdASTkfi91E

  11. #71
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Pojam-EMO

    EMO = superplačipizda

  12. #72
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Zg
    Postova
    97

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao flander
    EMO = superplačipizda
    /sign
    Rare is the mortal who volunteers to ride the lightning

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    445

    Re: Pojam-EMO

    definicija za emo, od strane jedne cure :
    osobe koje su vrlo emotivne..... nose uglavnom crnu odječu..... ....povučeni su..... totalno ne agresivni...... uglavnom furaju dužu kosu sa izraženim šiškama.....

  14. #74
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Ja nikad nisam rekao da mozes odrediti kakve je osoba samo po muzici,tako nemojte postati glupave odgovore kao "ROFLMAO,kazes da su svi metalci isti!"...
    = Citat = Izvorno postao LL21
    Pa vidis Melandru,ono sto slusaju,stil oblacenja i drustvo govore o nekome sve u nekih 95% slucajeva...

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Pojam-EMO

    Ovakva klasificiranja ljudi nisu dobra,nije kreten onaj koji sluša Seku već onaj koji mu prigovara zbog toga.
    nhf

    ...a ovo EMO,to su mi zanimljivi ljudi,al ono...laganini me zaboli kita za to.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  16. #76
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao MILF hunter
    Ovakva klasificiranja ljudi nisu dobra,nije kreten onaj koji sluša Seku već onaj koji mu prigovara zbog toga.
    nhf

    ...a ovo EMO,to su mi zanimljivi ljudi,al ono...laganini me zaboli kita za to.
    Eto ga, netko pametan ^^

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao LL21
    OK,OK...u pravu ste...Seku slusaju profesori sa Oksfordskog univerziteta...
    ...ajd postavi to ovako: znaju li oni manje svoj posao time što ju slušaju?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Pojam-EMO

    kao sto sam rekao, glupo je raditi predrasude o ljudima, na osnovu muzike koju slusaju.

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Pojam-EMO

    cthulhu mrzi emoe,cthulhu zahtjeva da mu se prinese zrtva u kolicini od 666 emoa.OBEY!!!

  20. #80
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Pojam-EMO

    Opak si ko moja baka. Bez ruku.

  21. #81
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907

    Re: Pojam-EMO

    "everybody on the internet knows that "emo" means "angsty kids who take pictures of themselves in a mirror on MySpace." Because random fat people sitting in their basements have confirmed this, it is generally accepted as true."

    više na http://uncyclopedia.org/wiki/Emo
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  22. #82
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583

    Re: Pojam-EMO



    emači pretjeruju. nek se odma ubiju i gotovo.

    BITCH, IT IS 5:40!

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    1.258

    Re: Pojam-EMO

    Moj je nadimak (jedan od) Emo, al zbog imena fkors. Inače za EMO kao pojam prvi put čujam, štaš valjd sam zaosto.

  24. #84

    Re: Pojam-EMO

    Postoje dvije vrste Emo-a (po meni): oni normalni, i oni malo manje normalni (čitaj: oni koji se režu bez razloga)...

    Normalni su obični ljudi, odlično društvo, skroz normalno funkcioniraju samo šta vole Emo stil odijevanja i sl.

    Druga grupa... Režu se i sami si nanose bol samo kako bi zaboravili na psihičku bol. Daj ajde... Mislim da ti ljudi pate od manjka pozornosti, ukratko rečeno.

    A treće, "neslužbena" grupa, oni koji se ubijaju... Nemam riječi. Najveća pogreška u životu.
    AMD Phenom 9500 @ 2.42366... GHz XD, 2 GB Kingston HiperX 800 MHz, Gigabyte MA770-DS3, AMD/ATi Sapphire Radeon HD3870 512 MB G-DDR4 @ 800 / 1310 MHz, Chieftec Turbo series 650W

  25. #85
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Pojam-EMO

    ovaj st. D mi se sviđa

    nov je, pismen. i nije dovraga retardiran.
    i ja nisam sarkastičan


    enivej, da se osvrnem na topik
    ako će većina vas ovaj topik komentirati postovima tipa...

    = Citat = Izvorno postao neki random retaj
    E ONO KUIŠ EMAČE TREBA UBIT ONI SU PIČKE
    ...lockat ću ga
    podsjeća me na ostale topike u ovom podforumu koje ste sjebali takvim komentarima. prekinite. maloumno je.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  26. #86

    Re: Pojam-EMO

    Hvala KingMortal!

    Imam nekoliko Emo prijatelja, i to su stvarno OK ljudi. Neki i mene svrstavaju u Emo-e, jer sam emocionalan (ili se kaže emocijalan?! Zbunjen sam trenutno)... Pa onda kao, to je isto kao Emo... Ali po izgledu me nikad ne bi mogli svrstati u Emo-e.

    Ugl. Emo je uredu, do neke granice!
    AMD Phenom 9500 @ 2.42366... GHz XD, 2 GB Kingston HiperX 800 MHz, Gigabyte MA770-DS3, AMD/ATi Sapphire Radeon HD3870 512 MB G-DDR4 @ 800 / 1310 MHz, Chieftec Turbo series 650W

  27. #87
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Pojam-EMO

    ne veli se "emotivan"?

    to nema nužno veze sa emačima

    ja volim neke stvari žanra "metal" pa nisam metalac. valjda sam dobru paralelu povukao.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #88

    Re: Pojam-EMO

    Ta riječ mi je uvijek bila jako čudna... Ne znam koj je oblik točan. Al´ dobro, glavno da je poruka shvaćena.
    Nego da, to možda nema direktno veze sa Emo, ali ono, ima sličnosti.

    Dobro si usporedio. No dobro, to sada nije važno...

    Ljudi danas vole biti alternativci, specifični po nečemu. Neki postanu "Emo" ali u normalnom obliku (gore navedeno).
    A opet ima i ona grupa ljudi koji prijeđu na "the Dark side". Međutim, to nije nužno zlo! Sve ovisi sa kojeg stajališta promatraš.
    AMD Phenom 9500 @ 2.42366... GHz XD, 2 GB Kingston HiperX 800 MHz, Gigabyte MA770-DS3, AMD/ATi Sapphire Radeon HD3870 512 MB G-DDR4 @ 800 / 1310 MHz, Chieftec Turbo series 650W

  29. #89
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao Maja


    emači pretjeruju. nek se odma ubiju i gotovo.
    hey emo!go yourself so i dont have to.hrpa debila.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Pojam-EMO

    kako ću ja ovo lockat, sve me strah
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Pojam igrine "duše"
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 11-11-2010, 12:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •