Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 207

Tema: Pojam-EMO

  1. #31
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    ja nisam nikad vidio jednoga u životu smatram to urbanom legendom XD
    inače većina ljudi koji se ubiju su "normalni", premda obično povučeni ljudi. čak sumnjam da se emoi i režu toliko koliko se o njima priča, pa vjerojatno bi pocrkali, dobili gangrenu ili bi im se rane inficirale, još ako nisu dezinficirali sječivo ne gine letalna količina bakterija i virusa u krvotok.
    edit: a skoro zaboravih, zbog prečestog rezanja ako bi nastalo divljem eso izgledali bi ko mutanti iz stalkera.
    mrtvo meso je također gadno
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  2. #32
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    pustite ih...ako se hoće ubijati, nek se ubijaju, meni neće faliti...
    Nemoj tako,brate...Kvare nam demografsku sliku,koja je ionako u kurcu...

    Treba njih lijepo sakupit,malo reorganizirat po klasama,pa onda lagani format disk uz cijeli sijaset epizoda Branka Kockice,koji je naoruzan samo osmijehom i kariranom kosuljom,svako dijete vratio na pravi put...

    Garantiram da bi izasli preporodjeni!

    Rata-ta-tira!!!

    Jedino je pitanje,tko od vas zna k'o je uopce Branko Kockica...

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  3. #33
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Postoji carstvo u kojem caruje drugarstvo.

  4. #34
    Senior Member It lives by night BINUX's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    576
    Sad je EMO još malo pa če pojam bit HOMO.
    Da to mi je najjače gledam dnevnik i kao mali se ubio jel je bio EMO.
    A mali ziher nema blage šta je to EMO.
    Mali se ubio zato što je debil a ne EMO.
    Q9550-Oc (3.3ghz), Lan Party X48-T3RS,4gige DDR3 Patriot Viper Extreme 1900mhz,Saphire HD4870 X2,Frotron 1010w,Seagate 750GB,
    Samsung SyMaster 203b 20inch

  5. #35
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Evo ovaj topic se pretvorio baš u ono o čemu govorim na prvoj strani, izdrkavanje nad pojmom emo.

    Recite vi meni kolko ste ih vidjeli u životu, ja znam da nisam nikad vidio emo osobu. Vi praktički govorite toliko o nečemu što niste ni vidjeli jer se dam kladiti da u vašem susjedstu školi, bogznačemu nema nijedne takve osobe naprosto zato što ih nema, barem ne kod nas.

    To je više manje amerikanizacija na vrhuncu, vidjeli ste izdrkavanje nad tim pojmom negdje na internetu pa vam je sad kul.

  6. #36
    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    zaboravljas faktor kulnosti ako si emo.
    jašta su cool, ja bi rado jednog namlatio
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  7. #37
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Evo ovaj topic se pretvorio baš u ono o čemu govorim na prvoj strani, izdrkavanje nad pojmom emo.

    Recite vi meni kolko ste ih vidjeli u životu, ja znam da nisam nikad vidio emo osobu. Vi praktički govorite toliko o nečemu što niste ni vidjeli jer se dam kladiti da u vašem susjedstu školi, bogznačemu nema nijedne takve osobe naprosto zato što ih nema, barem ne kod nas.

    To je više manje amerikanizacija na vrhuncu, vidjeli ste izdrkavanje nad tim pojmom negdje na internetu pa vam je sad kul.
    gle...znam o čemu govorim.kladi se ti koliko god hoćeš...upoznao sam pravu emo osobu,prijatelji smo i godinama sam ga izvlačio iz emo faze.
    moje susjedstvo,zvano brlog...ako u mom susjedstvu ne postoje takvi ljudi,onda idem sutra u vrapče...do prije 5 godina,u mom susjedstvu su se ubijali i drogirali....O.o
    ne mislim da je biti emo cool.to je faza kroz koju prolaze oni koju su slabije životne volje.
    takvim ljudima se može pomoći i nije sve u rezanju žila i prijetnji samoubojstvom.
    to je već glupost....to je filmska ideja rezanje žila.....
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  8. #38
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    a kuiš, kadprerežeš žil trombociti zaustave krvarenje. ako nekim čudom i spiješ umrijetodtoga, to traje jaaako dugo i vjerojatno nijenimalo zabavno. ali mislim da se emači režu žile samo daprivuku pozornostna sebe. a što se tiče sakačenja... to radezato što su mazohisti
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  9. #39
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    a kuiš, kadprerežeš žil trombociti zaustave krvarenje. ako nekim čudom i spiješ umrijetodtoga, to traje jaaako dugo i vjerojatno nijenimalo zabavno. ali mislim da se emači režu žile samo daprivuku pozornostna sebe. a što se tiče sakačenja... to radezato što su mazohisti
    prvo...emo ljudi se ne sakate.
    nije baš da si režu žile...režu si ruke...tj gornju stranu ruke...
    umiranje od rezanje žila traje dugo i bolno je...no trebaš u bolnicu na jedno krpanje...a onda idu psihiću na seansu...
    mazohisti su čudni ljudi...sakate se iz užitka...O.o"
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  10. #40
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    SNecrophagist-emo
    ?? ne slušam al ne djeluju mi emo

  11. #41
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    Osim toga, ako je emo emotivac... kada si zadnji put vidio emoa koji se stalno smije umjesto da stalno cmizdri?
    Družim se sa jednom takvom svaki dan

    = Citat = Izvorno postao Itachi
    kad čujem te klince od 13 godina kako kukaju ko babe,dođe mi da ih prešamaram.
    Bah, meni je tako sa 90% 13-14 godišnjaka. Kukali oni ili ne, čim zinu i počnu pričat o tome kak se ubiju kad popiju ČAK 3 PIVE, kako su im zakon starke, kako su oni čru, kad prolaze ulicom a na mobitelu puštaju neko smeće misleći da su kul - meni dođe da im jedan kružni šamar opalim.

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Gothmog
    Jedino je pitanje,tko od vas zna k'o je uopce Branko Kockica...
    Ko njega još ne zna? =) Odličan prijedlog, moram priznati.

    @Neven <R>, you have a point there. Zato i kažem da mi je užasno patetično to kada neko sam sebe uokolo krene nazivati emoom samo zato što je negdje čuo za to i svidjela mu se ideja, pa misli da je razbacivanje tim pojmom cool. Zapravo se današnji "emoi" uglavnom i sastoje od takvih spodoba. Ne znam da li takvi zaslužuju da umru... ali mislim da mi zaslužujemo svijet bez takvih.

  13. #43
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Skrit v morju
    Postova
    2.721
    Emo. Ne znam sto je stetnije za subkulturu, osobe koji mrze njene clanove ili sami ti clanovi. Cini se da je u Emu oboje.

    Odakle poceti? Mozda vam nije poznato da su na spomenutu subkulturu utjecale i Elvisov "Heartbreak Hotel", "Funeral For A Friend" Eltona Johna i mnoge slicne pjesme koje prosjecnom mrzitelju nikako nebi pale na pamet.
    Emo je skraceno od "Emotion", a cak se iz 2 gore navedene pjesme vidi zasto je to povezano uz pokret. Iako emotivan, nema veze sa forsiranjem tuge i samoozlijedjivanja.

    No, sto se dogodilo, isti preseratori koji su prelazili s Punka na Grunge pa na Goth su se prebacili i na Emo sto mu je oduzelo kredibilitet, a buduci da sad imaju internet i lakse im je naci osobe koje ce "razumijeti", debilizam je stvarno uzeo maha.

    Debili na stranu, Emo je kao pokret ostao upropasten, vecim djelom i zbog "glazbenika" koji sad pecaju ove koji se prave tuzni. Mozda bi se iz toga i izrodilo nesto kvalitetno da su mu baza ostale iskrene emocije i pjesme poput onih gore navedenih.


    S druge strane su, naravno, oni kojima se nakostrijesi kosa cim cuju rijec "emo", a u svojem vikanju istog pojma cim im nesto zasmrdi su jednako iritantni.
    there is no god to punish us

  14. #44
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    To je tek prošle dvije godine uzelo maha. Ja sam prije, dok Emo kao takav još nije bio definiran pojam, mislio da je James Blunt neki glazbeni predstavnik subkulture, što bi mi bilo sasvim logično.

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Itachi
    kad čujem te klince od 13 godina kako kukaju ko babe,dođe mi da ih prešamaram.
    Bah, meni je tako sa 90% 13-14 godišnjaka. Kukali oni ili ne, čim zinu i počnu pričat o tome kak se ubiju kad popiju ČAK 3 PIVE, kako su im zakon starke, kako su oni čru, kad prolaze ulicom a na mobitelu puštaju neko smeće misleći da su kul - meni dođe da im jedan kružni šamar opalim.
    Vrati se u Vodnjan,molim te

    Ja imam emo-a u razredu,iako to neće priznat,lik sluša tu mjuzu,nosi takav friz,stalno šalje neke lančane mailove koji govore o propalim ljubavima,mob mu je pun takvih slika i emo sranja
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    lančane mailove
    Naveo si me na razmišljanje... mrzim li više lančane mailove ili ove wannabe emoe? I jedni i drugi su proizvod enormne gluposti... teška odluka...

  17. #47
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Ta djeca kažu da su emo zato što žive sa roditeljima i oni ih koče.A zapravo,roditelji se brinu za njih,vole ih i pružaju im utočište,a djeca im tako vračaju,i onda kad još kaže"Ubit ću se"da bi zabrinuo roditelje i takve stvari,mislim,ta djeca bi trebala još dosta žganaca pojest da nešto takvo mogu pričati.I neka uništavaju svoj život tek kada budu sami zarađivali za svoj kruh,a ne dok žive na račun roditelja.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  18. #48
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Lara Croft Mansion
    Postova
    1.636


    Cek kad dode nova rijec...
    Emo Emo

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Burek_fr0m_SPACE
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    lančane mailove
    Naveo si me na razmišljanje... mrzim li više lančane mailove ili ove wannabe emoe? I jedni i drugi su proizvod enormne gluposti... teška odluka...
    A tek Emo lančani mailovi?
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  20. #50
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Pojam-EMO

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Netko ne slusa Necrophagist-emo je
    prvo sam morao googlati da skužim šta je to
    pa youtubeati da nađem nešto šta se može čuti

    Znači da je 95% ljudi na svijetu emo prema tebi? Da ne postoji glazba osim takve, radije ne bih slušao ništa.
    ne ne ne ne...mozda sam se krivo izrazio..Nije to moje misljenje.Slusam ja i Necrophagist i linkin park i misu kovaca,htio sam reci da ljudi pojam EMO vezu uz sve sto nije ''true'',''zestoko'' i ''istinito''. Tako je svatko ko slusa linkin i him emac,a svatko ko slusa mejdene true(razmisljanje tinejderskog drustva). to sam htio reci.nadam se da se razumijemo.
    Won't Bow Don't Know How.

  21. #51
    Member Plants Vs Zombies Itachi's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Somewhere
    Postova
    48
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Vrati se u Vodnjan,molim te

    Ja imam emo-a u razredu,iako to neće priznat,lik sluša tu mjuzu,nosi takav friz,stalno šalje neke lančane mailove koji govore o propalim ljubavima,mob mu je pun takvih slika i emo sranja
    to nije pravi emo,već osoba koja se pretvara da je emo,jer je očito željan pozornosti,da ga svi sažalijevaju,kako je njegov život kuja i blah,blah...
    slične bajke sam čuo.
    ako se sažalijevaš,skrati si muke,jer nakon kiše dolazi sunce.onome kome je sad život fantastika,možda mu za koju godinu sreća okrene leđa.
    a onima kojima je život koma,možda će jednog dana bit bolje.
    nada umire zadnja i treba se nadati boljem sutra.
    čak i kad sve ide k vragu,znaj da može biti gore,zato se smij da ne plačeš,jer ako se možeš smijati čak i kad ti je život koma,onda znaš kako ćeš se snaći ili na koga ćeš svalit krivnju.
    naravno,svatko je gospodar svog života i svatko odlučuje kojim će putem krenuti.Kad jednom kreneš,što je napravljeno je napravljeno i nema povratka,a još manje žaljenja.
    obično kažem...ja idem putem zvijezda,a ti ideš putem koji će te nekamo odvesti.
    Fear leads to Anger....
    Anger leads to Hate....
    Hate leads to Darkside

    Life is boring and there is no reason to hold on to it, but it doesn't mean I'll let myself die

  22. #52
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Itachi, to je napiso Plexi, a ne ja ^^

  23. #53
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao Maloki
    Itachi, to je napio Plexi, a ne ja ^^
    Shvatit će.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  24. #54
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    oo?zbloko sam sad od ovog posta iznad
    Won't Bow Don't Know How.

  25. #55
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Da ne dođe do nesporazuma zbrisao sam post o kojem Masa govori.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    baš ste ono, kako bih rekao, emo... e, ovaj forum je full emo

  27. #57
    Senior Member Lock'n'Load vkgamer16's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Rapture
    Postova
    153
    mrzim ih!!!trebali bi se osvijestiti i nabaviti zivot,ili se poubijati,nekoliko milijuna kretena manje u svijetu.
    Lunatics.Leaks.Rebellion.And now bleeding ghosts.Aint life in Rapture grand?

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514
    Ma pusti ga i on je emo u srcu.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  29. #59
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557
    ma boli me qurac za njih , sve dok njih boli qurac za mene jedino što je to bolseno, i što previše jadikuju i kolju se, ubijaju , režu , pale, žrtvuju i sve ostale perverzije modernog društva što čine sebi..to mi kod njih smeta

  30. #60
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Fangtasia
    Postova
    5.583
    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    baš ste ono, kako bih rekao, emo... e, ovaj forum je full emo
    hahaha pa možda i je... emo saksa... ma, to sad svi onak iz fore, prije 2-3 godine je isto bilo ljudofa da samoubilačkim mislima, samo što su sad i dobili ime...

    BITCH, IT IS 5:40!

Slične teme

  1. Pojam igrine "duše"
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 11-11-2010, 12:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •