Odakle da krenem... Stvarno mi ide na zivce kad hrvati spoznaju novu riječ,točnije izraz.
Prije par mjeseci Slavonija je otkrila pojam Fancy i sve je bilo fancy...fancy zenska,fancy nogometas,fancy auto,fancy knjiga,fancy govno...kuzite me...Tada je dosao pojam EMO(naravno jos vise su ga nahajpali ljudi koji znaju da je pojam smislio decko iz Varazdina u Americi..) i sve je postalo emo.Netko ne slusa Necrophagist-emo je, neka baba ubije djeda-a staces bila je emo, ovaj mali se zapali-emač , linkin park-emo,klinci sa spajkovima oko vrata i zalizanom kosom-emo....
Stvarno me ubija to...na kraju moram prozivljavat da nakon sto se ova mala objesi u Nasicama dodjem na rucak i starci me pogledaju pitaju,e a kakvi su to emo ljudi i kakva je to glazba,jel ti to slusas,nemoj nam se ubit,nemoj se druzit s takvim ljudima omg. Onda stari objasnjava staroj:''ma to su ti oni probuseni klinci sa masnom zalizanom kosom sto se vole rezat''
Mislim da mnogi mjesaju pojam emo glazbe tj prepisuju ga ''emo klincima''koji se rezu bi bla bla...
Ugl evo ja sam frustracije izbacio..
Thx