Stranica 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 164

Tema: Koji gejmerski mis kupit??

  1. #61
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Bok, evo samo da javim kupio sam ERGO 525, i prezadovoljan sam, i još ak mi ne kraepa u roku od 1mj. di mi bude kraj , zbilja se vidi razlika sa ovim, od onog za 25kn , zbilja neznam kaj sam radil kaj sam do sad imal sranje od miše, sam ne kužim čemu 2000dpi-a pa kad stavim na to miš mi leti po ekranu ,800dpi taman! Hvala btw, nije mi se dalo dat za logitecha 350kn, e da i ovaj ergo525 jako ljepo leži u ruci, i još nešt kad je uključen njegov software tipke ne rade a kad ga ugasim sve radi
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Das link od tog ergoa?

    edit: sry, netreba link, vidim da si ga stavi na predhodnim stranicama

    koja je razlika izmedu optickog i laserskog misa? :S

  3. #63
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Optički svijetli, a laserski ne ,šalim se! A točniji je i osjetljiviji, tj laser šalje direktnoo na površinu zraku, a optički raširen snop zraka pa je i sporiji malo, makar neznam dal se to osjeti! Velim na ergu uopče niš ne svijetli, isto je kad je ugašen i kad radi! , Još nije krepal
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    imam g5, frend mi ima diamondbacka i po ergonomiji je meni diamondback ne usporediv sa g5. lijepo je to što on tak svijetli i sve tto ali po ergonomiji se simetrični miševi ne mogu ravnat sa "šlapama" a što se tiče osjetljivosti, se iznad nekih 1800 dpi je pretjerivanje. ja sam na svom g5 stavio sens na high i moro sam u CoDu smanjit sens na 1(najmanja moguca vrijednost)
    a sad nek mi neko preporuci podlogicu za mog misonju i da link di bi to mogo nabavit, ako nije problem negdje u slavoniji.
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  5. #65
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    imam g5, frend mi ima diamondbacka i po ergonomiji je meni diamondback ne usporediv sa g5. lijepo je to što on tak svijetli i sve tto ali po ergonomiji se simetrični miševi ne mogu ravnat sa "šlapama" a što se tiče osjetljivosti, se iznad nekih 1800 dpi je pretjerivanje. ja sam na svom g5 stavio sens na high i moro sam u CoDu smanjit sens na 1(najmanja moguca vrijednost)
    a sad nek mi neko preporuci podlogicu za mog misonju i da link di bi to mogo nabavit, ako nije problem negdje u slavoniji.
    Najmanja vrijednost ti je 0.1, ali se nemoze iz igre sloziti nego moras u configu sloziti rucno )) Pa kaj mislis za sto je to neg za takve igrace koji igraju na niskim sensivity, a hocu brze pokrete imati prepoznate. Evo iskreno ja ne vidim razliku izmedu G5 i MX510 u igrama. G5 malo robusniji izgleda pod rukom jer ima utege, ali nista vise.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  6. #66
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    probo sam preko cfg-a nariktat sens i uvijek mi ga vrati ja 1 :-S
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  7. #67
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao tonari
    evo ovako danc00 moje misljenje je da nebi trebao kupit bezicni mis jer za igre SUCKS.
    Ajde ti meni fino reci po čemu wireless saka u igrama? Što je tu toliko loše u wirelessu da saka u igrama? Wirelessu je jedina mana baterija, ništa više, svi tvrde o nekakvom kašnjenju i ostalim pizdarijama, e pa to kašnjenje je 1ms što ne možeš primjetit ni da hoćeš, osim ak imaš neko uber bullet time oko koje gleda na oko 500 sličica u sekundi da bi vidlo jednu milisekundu. Osobno igram na MX Revolution i fenomalan je, osim hrpe tipki i nevjerojatne ergonomije ima i odličnu preciznost. Jedina mana je baterija koja traje 5-6 dana samo.

    molim argumentirani odgovor.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  8. #68
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Ne, kužim se u miševe al zato onal lik iz ADM-a koji se kuži rekel mi je kad sam ga pital dal da uzmem laser bežiični ili žični rekel je žični jer ovaj nije dobar za igre i po svemu je lošiji od žičnog(osim po žici )...a sad ga nisam pital zake! Valjda zna čovjek kaj prodaje!
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  9. #69
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao danc00
    Ne, kužim se u miševe al zato onal lik iz ADM-a koji se kuži rekel mi je kad sam ga pital dal da uzmem laser bežiični ili žični rekel je žični jer ovaj nije dobar za igre i po svemu je lošiji od žičnog(osim po žici )...a sad ga nisam pital zake! Valjda zna čovjek kaj prodaje!
    Vjeruj mi u Hrvatskoj ima svega par ducana u kojem zna prodavac kaj prodaje )) Nazalost to je tako. Vise nema tu tolikog kasnjenja bezicni prema zici. Daleko je to doguralo, ali problem je sto su bezicni misevi dosta teski i to im je vjerojatno jedina veca mana.
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  10. #70
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Ja sam prije par godina imao bežićni, i koristio je dvije punjive AA baterije. S vremenom im se smanjio kapacitet, pa ih je trebalo mijenjati dva puta dnevno. Kako bi popizdili suigrači kad bi mi baterije crkle usred wara.

    Inače, wireless funkcionira besprijekorno. Brzina odaziva tipkovnice i miša su totalno neznačajni čimbenici ako računamo da će latencija servera biti barem 20-50 puta veća.

  11. #71
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    A neznam baš da taj lik u ADM-u nezna kaj prića, pa vjeroatno bi mi prije probal prodat skupljeg neg ergo 525, a ipak mi je ovog breporučil ko best buy, i da ovo je napomenul da rikavaju, al rekel je da kod 70% koji su riknuli krivi su korisnici, jer veli da puca neka plastika kod lasera od lupanja s njim po stolu. Veli da su na to jako osjetljivi svi miševi, a pogotovo taj ergo, a i svašta sam kupoval i nikad me nije zeznul!
    Ma, ubiti možda i ima bežičnih miševa koji su isto dobri po svemu ko žični gamin miševi al su onda barem duplo suplji, pa sad ko voli nek izvoli!
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  12. #72
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ja sam prije par godina imao bežićni, i koristio je dvije punjive AA baterije. S vremenom im se smanjio kapacitet, pa ih je trebalo mijenjati dva puta dnevno. Kako bi popizdili suigrači kad bi mi baterije crkle usred wara.

    Inače, wireless funkcionira besprijekorno. Brzina odaziva tipkovnice i miša su totalno neznačajni čimbenici ako računamo da će latencija servera biti barem 20-50 puta veća.
    Zato logitech misevi dolaze sa dvije punjive baterije. Bar visa klasa. I to se mjenja on the fly bez beda ja mislim. Jer ide u prostor za utege ko kod G5
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  13. #73
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    probo sam preko cfg-a nariktat sens i uvijek mi ga vrati ja 1 :-S
    noobe cukicu, u igri pise 1 ali je onolko kolko naredis, jer u igri ne pokazuje ispod 1

    ja imam mx518+ razer mantis speed i predobra je kombinacija, preporucam
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  14. #74
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    = Citat = Izvorno postao danc00
    Bok, evo samo da javim kupio sam ERGO 525, i prezadovoljan sam, i još ak mi ne kraepa u roku od 1mj. di mi bude kraj , zbilja se vidi razlika sa ovim, od onog za 25kn , zbilja neznam kaj sam radil kaj sam do sad imal sranje od miše, sam ne kužim čemu 2000dpi-a pa kad stavim na to miš mi leti po ekranu ,800dpi taman! Hvala btw, nije mi se dalo dat za logitecha 350kn, e da i ovaj ergo525 jako ljepo leži u ruci, i još nešt kad je uključen njegov software tipke ne rade a kad ga ugasim sve radi
    sry dablpost

    mis je zivi srot, imo 2 komada, oba riknila u roku 2 tjedna
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  15. #75
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Uf, znam ima takvih, nadam se da nisam ja te nesreće , al nemreš reči da je šrot jer nije(bar dok ne krepa ) za te pare nema boljeg miša!
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  16. #76
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    = Citat = Izvorno postao danc00
    Bok, evo samo da javim kupio sam ERGO 525, i prezadovoljan sam, i još ak mi ne kraepa u roku od 1mj. di mi bude kraj , zbilja se vidi razlika sa ovim, od onog za 25kn , zbilja neznam kaj sam radil kaj sam do sad imal sranje od miše, sam ne kužim čemu 2000dpi-a pa kad stavim na to miš mi leti po ekranu ,800dpi taman! Hvala btw, nije mi se dalo dat za logitecha 350kn, e da i ovaj ergo525 jako ljepo leži u ruci, i još nešt kad je uključen njegov software tipke ne rade a kad ga ugasim sve radi
    sry dablpost

    mis je zivi srot, imo 2 komada, oba riknila u roku 2 tjedna
    eh, kako ja to volim rec, mam ti noob na tati!
    onda ces mi ti to lijepo sutra napravit i ako ne bude radilo imam pivo u gradu!
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  17. #77
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao danc00
    A neznam baš da taj lik u ADM-u nezna kaj prića, pa vjeroatno bi mi prije probal prodat skupljeg neg ergo 525, a ipak mi je ovog breporučil ko best buy, i da ovo je napomenul da rikavaju, al rekel je da kod 70% koji su riknuli krivi su korisnici, jer veli da puca neka plastika kod lasera od lupanja s njim po stolu. Veli da su na to jako osjetljivi svi miševi, a pogotovo taj ergo, a i svašta sam kupoval i nikad me nije zeznul!
    Ma, ubiti možda i ima bežičnih miševa koji su isto dobri po svemu ko žični gamin miševi al su onda barem duplo suplji, pa sad ko voli nek izvoli!
    sve su to gluposti većinom, već više od godinu dana koristim MX Revolution i radi savršeno, padao je i sa stola, iz ruke dok sam se šetao po kući i mijenjao pjesme na playlisti i ništa mu nije, koštao je, ali boga mi i vrijedi toliko. Sva ta pudranja oko bežičnih miševa su glupost. Najdraže mi je na LAN partyjima kad se ekipa muči sa žicama jer žice odma padaju sa stola pa malo i vuku miš, pa kad to dignu gore, onda im je žica kratka i slično, samo se fino smješkam i uživam bez žice.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer Ogg The Dogg's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Našice,Rupa
    Postova
    1.494
    meni žica ne predstavlja problem ali bi mi baterjia predstavljala zato št osam vrlo zaboravan tak da bi često zabotavljo stavit miš na punjenje
    POZDRAV ZDENKU!!!!!!!!1

  19. #79
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao danc00
    A neznam baš da taj lik u ADM-u nezna kaj prića, pa vjeroatno bi mi prije probal prodat skupljeg neg ergo 525, a ipak mi je ovog breporučil ko best buy, i da ovo je napomenul da rikavaju, al rekel je da kod 70% koji su riknuli krivi su korisnici, jer veli da puca neka plastika kod lasera od lupanja s njim po stolu. Veli da su na to jako osjetljivi svi miševi, a pogotovo taj ergo, a i svašta sam kupoval i nikad me nije zeznul!
    Ma, ubiti možda i ima bežičnih miševa koji su isto dobri po svemu ko žični gamin miševi al su onda barem duplo suplji, pa sad ko voli nek izvoli!
    sve su to gluposti većinom, već više od godinu dana koristim MX Revolution i radi savršeno, padao je i sa stola, iz ruke dok sam se šetao po kući i mijenjao pjesme na playlisti i ništa mu nije, koštao je, ali boga mi i vrijedi toliko. Sva ta pudranja oko bežičnih miševa su glupost. Najdraže mi je na LAN partyjima kad se ekipa muči sa žicama jer žice odma padaju sa stola pa malo i vuku miš, pa kad to dignu gore, onda im je žica kratka i slično, samo se fino smješkam i uživam bez žice.
    Da i ako LAN traje par dana trebaš ga 10 put punit, jel ? Pa se onda oni tebi smiju...
    Sve ima svoje prednosti i nedostatke. Ali recimo ja rađe biram Lachesis umjesto 100 MX Revolution-a...

    Konkretno, jedan moj frend je kupio MX Revolution i onda malo kasnije i Krait-a... Sada prodaje MX-a... Ima možda zainteresiranih kupaca ?

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287
    ja sam se za skori rođendan pocastio,Diamondbackom od Razera,i imam samo rijeci pohvale za njega...

    A i da sve bude u plavome tonu,kupio sam i G11 tipkovnicu,bravo ja!

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  21. #81
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Dobar odabir,diamondback te nece iznevjeriti.upikni si jos razer speed mantis i mir bozji
    Won't Bow Don't Know How.

  22. #82
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2007
    Postova
    657
    e sad jel se isplati uzet g11 ?
    one g tipke mi izgledaju nezgodno za dokucit tjekom igranja...
    AMD Athlon II X4 620 // GTX 260 SuperOverClocked // 2gb DDR3 // gigabyte ma785GMT-UD2H//LG 23" FULL HD

  23. #83
    Senior Member Lord of The Fleas vservera's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Za stolom, dizem FSB...
    Postova
    431
    uzmi razera, odlican je...

  24. #84
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    Evo ja sam na wirelessu i to na Microsoft wl comfort keyboardu i microsoft wl laser mouseu

    sve radi savršeno i već to koristim od zimskih praznika od kada mi je frendaica iz washingtona to dofruala i nisam trebao mjenjati bateriju tj napuniti je.

    a i to kaj je miš teži meni odgovara.
    silent we fall

  25. #85
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    = Citat = Izvorno postao vjever_masni
    e sad jel se isplati uzet g11 ?
    one g tipke mi izgledaju nezgodno za dokucit tjekom igranja...
    Ja ga nikad nebi uzeo, al to sam samo ja...

    Deathadder, Inteli 3.0 i mx518 top 3 imho
    #paperplatoongoonz

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Evo ja kupio Logitechov LX3.
    Mis mi savrseno odgovara iako je u jednoj recenziji napisano da nece bitu udoban korisnicima vece sake.
    Jednina zamjerka je sto mi je za sad malo prebrz i sto u onom SetPointu nemogu nist nastelat iako bi se trebalo moc.

  27. #87
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Evo ja kupio Logitechov LX3.
    Mis mi savrseno odgovara iako je u jednoj recenziji napisano da nece bitu udoban korisnicima vece sake.
    Jednina zamjerka je sto mi je za sad malo prebrz i sto u onom SetPointu nemogu nist nastelat iako bi se trebalo moc.
    skini si novi setpoint 4.0 s logitechove stranice, s njime bi trebalo sve radit kak treba.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Imam tu verziju ali nema nikakvih opcija...

  29. #89
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Imam tu verziju ali nema nikakvih opcija...
    Ja sam sa SetPointom mogo narihtati podosta toga za svoj S510 cordless desktop... Pogledaj dobro one tabove i lijevo i gore...



    Doduše, ne može se set point uspoređivat sa driverima od Razera, od kojih po mom mišljenju nema boljih...


    Nema potrebe za thumbnail, kad je samo 52k...

  30. #90
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367
    Jep driveri od Razera su stvarno vrhunskinajbolji primjer za sve druge...
    Won't Bow Don't Know How.

Slične teme

  1. Preporuka za gejmerski miš i slušalice
    By THUNDER_DINIX in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 14-11-2013, 12:57
  2. Koji Je Zadnji CD Koji Ste Kupili?
    By smartass in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 19-02-2009, 01:36
  3. di za kupit
    By BLOODdemon in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-01-2008, 22:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •