Stranica 2 od 6 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 164

Tema: Koji gejmerski mis kupit??

  1. #31
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    Dobro sad bas da ste mi pomogli i niste puno,sala, a nista idem u links izgnjavit ove da dok ne nadem savrseni mis

  2. #32
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    a cuj kak da ti pomognemo kad svatko ima svoj ukus...evo npr meni najbolje lezi copperhead i zato sam ga i kupio...

  3. #33
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    Ma dobro problem je sto su to sve super misevi i razlike izmedu njih su skoro neprimjetne, samo treba vidjet kako lezi u ruci.
    Nista u ducan po mis pa vam javim sta sam uzeo.

  4. #34
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao tonari
    Ma dobro problem je sto su to sve super misevi i razlike izmedu njih su skoro neprimjetne, samo treba vidjet kako lezi u ruci.
    Nista u ducan po mis pa vam javim sta sam uzeo.
    tako je...neces pogrijesiti ni sa jednim Razerom niti sa jednim Logitechom...cak nemora nuzno ni biti preko 300kn....dovoljno je da je laserski i da lezi u ructuki kak bi rekli ovi iz normalnofobije ^^

  5. #35
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Feb 2008
    Postova
    461
    btw. fiopro- sve ovisi o tome koliku ruku (odnosno sapu) imas jer meni bez utega preleti preko ekrana kao kad je na 2000 dpi sa utezima[/quote]

    Utezi mi nisu neki nedostatak na razeru... Nije ni pretežak ni prelagan, a moglo bi se reći da imam relativno malu ruku... 18cm od vrha prsta do zgloba[/quote]
    Meni je Copperhead bio lagan na početku pa sam kupio Copperhead Pro tools i ugradio si ih , sad je za 10.
    //Amd Phenom 2 940 @3.5\MSI K9A2 Platinum V2\4Gb Ocz Gold Xtc\Sapphire Hd 4770 Crossfire\Antec True Power Trio 650W\Logitech Z2300\Akg K518 Dj\Logitech Value Keyboard \Razer Deathadder\Razer exactmat\Samsung T 220\\

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    [quote=vjever_masni][quote="Xeno Zero":1f3y30s8]
    = Citat = Izvorno postao "Systematic Rewerse":1f3y30s8
    Deathadder je za desnjake radjen i nema misha koji bolji sjedi u ruci od njega imho
    Slažem se sa ovim 1000%.[/quote:1f3y30s8]

    onak NE..

    logitech mx i g serija najbolje leze u ruci[/quote:1f3y30s8]

    Da da, neznaci ako imash mx serije da je najbolji

    A O G SERIJI DA NEPRICAM ROFL

    Kak mozesh ozbiljno reci da g serija bolje lezi od addera?
    #paperplatoongoonz

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    Nego, tonari, reko si da ideš u dućan... I kako je prošlo ? Jel Lachesis na stolu ?

  8. #38
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    nije na stolu JOS(glavna rijec) ali bit ce,znas kako to ide malo zaj**** u skoli pa se starci malo premišljaju ali nista sto se ne moze rijesit u roku od dan-dva nakon sto ih budem 0-24 gnjavio, kad tad ce popustit

  9. #39
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    Eto ga dana 11.03.2008 napokom sam kupio razer lachesis i samo da kazem mis je pre,ali ono stvarno preheben.
    U ruci bar meni lezi perfektno jedino malo mi se teskom za sad naviknut na 2 tipke sa desne strane misa jer nikako ih ne mogu pogodit bas dobro ali znate onu"vjezbom do savrsenstva"a sto se tice slika najvjerojatnije ce bit kakav upload cim posudim kakav digitalac a ako ne slikat cemo mobom. Po meni odlicno utrosenih 509.00kn iako se starcima kosa na glavi dize ali ionako oni to ne kuze.

  10. #40
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao tonari
    Eto ga dana 11.03.2008 napokom sam kupio razer lachesis i samo da kazem mis je pre,ali ono stvarno preheben.
    U ruci bar meni lezi perfektno jedino malo mi se teskom za sad naviknut na 2 tipke sa desne strane misa jer nikako ih ne mogu pogodit bas dobro ali znate onu"vjezbom do savrsenstva"a sto se tice slika najvjerojatnije ce bit kakav upload cim posudim kakav digitalac a ako ne slikat cemo mobom. Po meni odlicno utrosenih 509.00kn iako se starcima kosa na glavi dize ali ionako oni to ne kuze.
    I reko bih da je tih 500kn bolja invensticija nego 650 za G9

  11. #41
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    ja mislio uzet diamondblacka danas ALI MORA stari rec NEE

    uvijek tako....

  12. #42
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Poz, evo danas sam trebal ići kupit glodavca al nije se našlo vremena, pa idem sutra...imam u planu uzet jednog od ovih 3, MAX 190kn neda mi se više davat za miša, treba mi za IGRANJE i AutoCAD, trenutno imam SP cca47kn ,jad i bijeda znate i sami pa dajte recite ak imate iskustva sa dotičnim glodavcima da uzmem manje zlo , btw nikad nisam gledal miševe pa neam pojma kaj je dobro a kaj ne...kad sam imal uvjek ovog otrcanog! ajd pomozite, sutra bude prekasno!

    [b]1: http://www.optimum-online.hr/shop/view_ ... ct=9616003

    2: http://www.links.hr/index.php?naziv=Mi% ... 01.503.127

    3. http://www.adm.hr/product_info.php?cPat ... ts_id=3045
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    po 20 put...provjeri kako ti mis lezi u ruci i na osnovi toga kupuj...

  14. #44
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao danc00
    Poz, evo danas sam trebal ići kupit glodavca al nije se našlo vremena, pa idem sutra...imam u planu uzet jednog od ovih 3, MAX 190kn neda mi se više davat za miša, treba mi za IGRANJE i AutoCAD, trenutno imam SP cca47kn ,jad i bijeda znate i sami pa dajte recite ak imate iskustva sa dotičnim glodavcima da uzmem manje zlo , btw nikad nisam gledal miševe pa neam pojma kaj je dobro a kaj ne...kad sam imal uvjek ovog otrcanog! ajd pomozite, sutra bude prekasno!

    1:http://www.optimum-online.hr/shop/vi...roduct=9616003

    2:http://www.links.hr/index.php?naziv=...kl=101.503.127

    3.
    http://www.adm.hr/product_info.php?c...oducts_id=3045
    Ja sam jedno vrijeme imo Genius Net Scrool + Superior. Bio je OK... 800DPI, bio je onda oko 130kn. Ima dosta dodatnih tipki i tak lijepo izgleda, odlazi u tri boje ak se dobro sjećam.

  15. #45
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855
    Linkovi su ti za
    na tvome mjestu uze bih OVAJ
    Recenzija . . .

    edit:vidim da si ipak uspio srediti linkove .

  16. #46
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Ma, budem normalno isprobal kak mi leže u ruci al mislim da su svi napravljeni da ljepo leže ! Hoću baš laserski, zato samo jedan od ovih 3, jel ko zan kakav je ovaj MS-ima dosta toga al jel pouzdan da nije ko ergo 525, da moraš imat sreće da potrefiš dobrog! Svi linkovi sad rade
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  17. #47
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Linkovi su ti za
    na tvome mjestu uze bih OVAJ
    Recenzija . . .

    edit:vidim da si ipak uspio srediti linkove .
    Samo ga malo BBCode muči...

    Inače, kaže da mu treba i za AudoCAD pa bi dodatne tipke bile poželjne, a bome i za igre

    inače, sve samo ne MS i Končar imamo ih u školi koma

  18. #48
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagorje Zeleno
    Postova
    211
    Hehe, kaj je Končar počel raditi miševe? Nikad ih nisam videl! Imate baš takve, ko na linku MS, a dobro izgleda jebemu...
    e7300@3.44Ghz 1.21V HDT-s963
    Biostar Tpower I45
    BFG GTX260
    2X2GB DDR2 1066MHz
    640 WD AAKS
    Samsung T220
    Genius ergo 525
    Logitech X-210

  19. #49
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    evo ovako danc00 moje misljenje je da nebi trebao kupit bezicni mis jer za igre SUCKS,a sto se tice Msi-a ne bi ti ni to bas preporucio,nekako od ovih je naj Logitech LX3 Optical Mouse ,ali opet moras vidjet kako lezi u ruci,ja sam npr. razmisljo izmedu razer lachesis i g5(refresh) misa ali kad sam ih isprobo jednostavno g5 mi je puno losije sjedio u ruci pa sam uzeo lachesis i sve 5.

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    Evo samo za sve vas leet gamere. Prije jedno 2 mjeseca otisao mi G5. Od onda sam na starome MX510 i func 1030. I super mi je. Ne vidim razlike, cak bolje i igram sa MX510, jedino je bed sto recimo kod snajpera nemogu promjeniti sensivity, ali to niti ne igram previse u mecevima tak da mi ne smeta. Tek tolko da znate, a igram u prosjeku vise od polovice tu "1337 gamera". Sve je u skillu, a ne u jebenim DPIima. U to se nisam do sad uvjerio. Tek tolko kad se otvaraju topici od 4-5 stranica gdje se raspravlja o razerima ovakvim onakvim, sa 4000dpi, ajde decki kupite normalnog misonju iz MX serije, ne neko sranje, ali mis koji je normalan pa cemo vidjeti. Ako kupite ferrari ne znaci da cete bolje voziti auto, ako kupite neki jebacki fotoaparat ne znaci da cete bolje fotografirati, isto vam je s misem.

    Prijatno
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  21. #51
    Junior Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    Planet Zemlja(bar mislim)
    Postova
    13
    ovako prelaz sa g5 na mx i nije toliko velik ali ajde uzmi mis od 25kn koji je star oko 4 godine i kojemu svaki drugi put ne radi neka tipka ili zablokira i odi igrat sa njim pa javi dali ti se skill smanjio,inace meni se skill neznatno povecao ali sada barem svaki put kad neku tipku stisnem to se i izvrsi tako da,svaki mis od 250+kn je dobar,cak odlican

  22. #52
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Da bi svaka tipka normalno radila par godina, ne treba ti mišonja za 250 ili 500 kuna. Logitech, Pleomax, Genius; imaju normalne miševe po 60-100 kuna koji vrhunski obavljaju sav posao. Tvrdim da je Logitechov optički miš BT58 najbolje rješenje jeftinog i izuzetno pouzdanog optičkog miša.

    S druge strane, reći da je miš od 500-600 kuna smeće je apsurd. Da toliko platite mrtvog prepariranog štakora, vjerojatno bi imao vrhunski DPI i radio besprijekorno u igrama. Zato se miševi pakiraju u "čašice", a ne u običnu kutiju. Prvo, vidite ga, drugo, možete prisloniti ruku i djelomično uvidjeti paše li vam oblik i veličina. Što se tiče performansi, SVE od prastare mx300 serije nadalje je vrhunsko. Tu se zbilja ne može pogriješiti.

  23. #53
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    evo sad procitao recenziju od tog logitechovog LX3 misa i tip kaze da je mis super udoban a na kraju recenzije napise kao negativnu stranu misa da bi korisnicima vece sake mogao biti neudoban....
    Takoder ima usporedba toga misa i MX518 na kojoj se vidi da nema prevelika razlike u velicini a mx518 savrseno odgovara mojoj "vecoj saci"
    i sad mi stvarno nije jasno zasto bi taj mis trebao bit neudoban korisnicima vece sake...

  24. #54
    G5 .... amen. Sluzi me vec dugo i nije jos zakazao. Osobno najbolji omjer ergonomije i kvalitete.
    "The Confederacy is no more. And to all the enemies of humanity, seek not to bar our way, for we shall win through, no matter the cost!"
    ~Arcturus Mengsk

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    ***cut***
    Nitros totalno si u pravu i sve sto si rekao stoji. Ja igram u prosijeku 1-2 sata dnevno...i kupio sam si pro misa jerbo mi jako dobro lezi u ruci, a privukla me i njegova lijepota... Ustvari misa sam kupio kao i tenisice...uvijek sam gledao da mi se svidaju i da su mi ugodne, a onda sam gledao cijenu...mislim da je lame uzeti npr 700kn i sad idem si kupit tene... (dobro nije svakom budget isti, al mislim da me kontas). I da mislim da dati 250kn+ nije strasno za stvar koju najvise koristis i koja nikad nemoze zastarijeti (dobro nebum rekao nikad ^^)...

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346
    = Citat = Izvorno postao tonari
    ovako prelaz sa g5 na mx i nije toliko velik ali ajde uzmi mis od 25kn koji je star oko 4 godine i kojemu svaki drugi put ne radi neka tipka ili zablokira i odi igrat sa njim pa javi dali ti se skill smanjio,inace meni se skill neznatno povecao ali sada barem svaki put kad neku tipku stisnem to se i izvrsi tako da,svaki mis od 250+kn je dobar,cak odlican
    ajde decki kupite normalnog misonju iz MX serije, ne neko sranje, ali mis koji je normalan pa cemo vidjeti
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  27. #57
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    127.0.0.1
    Postova
    623
    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    = Citat = Izvorno postao NITROS
    ***cut***
    Nitros totalno si u pravu i sve sto si rekao stoji. Ja igram u prosijeku 1-2 sata dnevno...i kupio sam si pro misa jerbo mi jako dobro lezi u ruci, a privukla me i njegova lijepota... Ustvari misa sam kupio kao i tenisice...uvijek sam gledao da mi se svidaju i da su mi ugodne, a onda sam gledao cijenu...mislim da je lame uzeti npr 700kn i sad idem si kupit tene... (dobro nije svakom budget isti, al mislim da me kontas). I da mislim da dati 250kn+ nije strasno za stvar koju najvise koristis i koja nikad nemoze zastarijeti (dobro nebum rekao nikad ^^)...
    Miševi su daleko dogurali u zadnje vrijeme. Mislim da je 4000DPI uvrh glave za vrtoglave rezolucije koje u širinu idu preko 2000px. A monitori se neće tako jako povećavati. Tako da zapravo niti nema puno toga za razvijati miševe, jer i ovi današnji imaju neke stvari koje su iznad potreba čak i najzahtjevnijih korisnika.

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    1.492
    Imam MX518, odlično mi leži u ruci, ima back-forward za browser i mijenjanje dpi-a u "letu".

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    odlucio sam se za taj LX3. bio sam sad u ve-mlinu i od svih jedino mi se mx 518 i on dopadaju
    jos uvijek ne vjerujem onom tipu sta je u recenziji tog misa napisao da nece dobro odgovarati korisnicama vece sake


    edit: aj dajte vi neku preporuku za mis ako nije problem, iz vemila a da kosta oko 200 kuna

  30. #60
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Tricerotaps
    G5 .... amen. Sluzi me vec dugo i nije jos zakazao. Osobno najbolji omjer ergonomije i kvalitete.
    Dugo? Koliko je taj miš uopće dugo vani. Za 500 kuna koliko taj miš košta, očekivao bi da besprijekorno radi barem 20 godina.

Slične teme

  1. Preporuka za gejmerski miš i slušalice
    By THUNDER_DINIX in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 50
    Posljednji post: 14-11-2013, 12:57
  2. Koji Je Zadnji CD Koji Ste Kupili?
    By smartass in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 19-02-2009, 01:36
  3. di za kupit
    By BLOODdemon in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 13-01-2008, 22:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •