Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: 80 sati za C++

  1. #1

    80 sati za C++

    Bok cijenjeni programeri. Eto u zadnje vrijeme se zanimam za programiranje, konkretno u C++. Pošto o programiranju znam jako malo(nešto teorije) htio bi negdje počet. Vidio sam da ima u algebri dva seminara jedan je za totalne početnike, a drugi je već kao napredno programiranje u c++-u. I jedan i drugi traju po 40 sati znači ukupno 80 sati.

    Znam da nakon tih 80 sati neću bit alfa i omega u c++ ali me zanima dal se može po vašem mišljenju ipak naučit nešto konkretno za to vrijeme?

  2. #2
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: 80 sati za C++

    Može, ali morat ćeš i vježbati doma, jer sama teorija sa sata je tek mali dio svega.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: 80 sati za C++

    = Citat = Izvorno postao LV-426
    Bok cijenjeni programeri. Eto u zadnje vrijeme se zanimam za programiranje, konkretno u C++. Pošto o programiranju znam jako malo(nešto teorije) htio bi negdje počet. Vidio sam da ima u algebri dva seminara jedan je za totalne početnike, a drugi je već kao napredno programiranje u c++-u. I jedan i drugi traju po 40 sati znači ukupno 80 sati.

    Znam da nakon tih 80 sati neću bit alfa i omega u c++ ali me zanima dal se može po vašem mišljenju ipak naučit nešto konkretno za to vrijeme?
    u algebri?!
    moli boga da ti danak nosi i nadaj se da novac nisi bacio bzvz.
    mislim neznam za druge firme koji imaju škole informatike ali algebra...ljudi precesto izvise kod njih i to doslovce jer im obecaju brda i doline a kad to treba realizirati..ghm... ha da!

  4. #4

    Re: 80 sati za C++

    Pa čuj išao sam tamo na cisco ccna akademiju i bio sam zadovoljan.
    Al nisam još krenuo na C++.

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: 80 sati za C++

    uf sto sma sve napisao o njima al obrisat cu...

    nek svatko pise sto voli svoja losa iskustva i njihovu profesionalnost cu zadrzat za sebe,
    ipak je novac vash.

  6. #6

    Re: 80 sati za C++

    Aj reci kakva iskustva imaš...

  7. #7
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: 80 sati za C++

    Mozda da prvo pocnes sa nekakvim kratkim tutorijalima sa neta, tako da ne dodes na seminar ko putpuna njubina.. .

    A i lakse ces drzat korak...

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    936

    Re: 80 sati za C++

    = Citat = Izvorno postao LV-426
    Aj reci kakva iskustva imaš...
    losa vecinom.

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load koki007's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Medimurje!
    Postova
    141

    Re: 80 sati za C++

    = Citat = Izvorno postao Barathrum
    losa vecinom.
    Da? A koji tecaj si pohadao?

  10. #10

    Re: 80 sati za C++

    A ak naučim C++ pretpostavljam da ću i znat visual basic jer je to C++ na višem levelu jel tak?

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: 80 sati za C++

    = Citat = Izvorno postao LV-426
    A ak naučim C++ pretpostavljam da ću i znat visual basic jer je to C++ na višem levelu jel tak?
    Ne.

    VB je (potpuno) drugačiji jezik. Ali, kad naučiš C++ naučit ćeš 2 bitne stvari: programsku logiku i kako sve to radi iznutra. S obzirom na jednostavnost VB-a, ako prethodno dobro upoznaš C++, moći ćeš ga svladati za 2 dana.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  12. #12
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: 80 sati za C++

    vb sux
    It's time to kick some ass...

  13. #13

    Re: 80 sati za C++

    = Citat = Izvorno postao LV-426
    A ak naučim C++ pretpostavljam da ću i znat visual basic jer je to C++ na višem levelu jel tak?
    ni približno.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

  14. #14
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: 80 sati za C++

    pa vb je i slabiji od c++a... koliko znam...
    ali nije to bitno... vb sux...
    It's time to kick some ass...

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: 80 sati za C++

    Nije "slabiji", svaki jezik ima svoju svrhu i pogađa određenu skupinu korisnika, mozda je u teoriji "jači" C++ jer imaš više izbora i veću kontrolu ali nekim ljudima "jači" znači , jači na nekom području za izradu specifičnih aplikacije i drop and drag funkcije itd. itd. sve je to relativno.

  16. #16
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    283

    Re: 80 sati za C++

    imas pravo...
    malo je "ograničeniji" cemo reci
    It's time to kick some ass...

  17. #17

    Re: 80 sati za C++

    C++ je definitivno najjači programski jezik koji nudi apsolutne sve. Dokaz je sami C jezik pomoću kojeg se pišu operacijski sustavi, a kamoli objektni C++ koje sve mogućnosti još nudi. No, zato je možda i najsloženiji programski jezik pa se mnogi okreću alternativama poput Jave, .NET-a i sl.., dok npr. i sama Java je napravljena od strane C++ programera i sintaksno je jako slična C++u, a npr C# .NET je također nastao po uzoru na C i C++... što vam dovoljno govori koliko se programskih jezika radi po uzoru na C++. Da on nije tako dobar i jak sigurno ga mnogi ne bi pokušali "kopirati" i modificirati.

    U cijeloj toj priči Visual Basica nema nigdje jer nitko ga danas priktički niti ne koristi u profesionalnoj primjeni, niti se takvi programeri traže, niti je više dovoljno jak u odnosu na konkurenciju itd.. Stoga, trpati u isti lonac C++ i Visual Basic je besmisleno jer VB je skoro pa zaboravljen programski jezik, dok C++ se i danas poboljšava i proširuje. Za primjer uzmimo i nadolazeći C++0X standard.

    Za one koji nemaju vremena i volje da uče C++ mogu samo reći da se prihvate .NET-a. Svakako u njemu ima jako puno potencijala i sa njime ćete uvijek imati posla A po samim mogućnostima je sasvim solidan. Nadasve, odličan.
    AMD Athlon 64, 6000+ X2
    4 GB Ram 800 MHZ
    8800 GT, 1GB

    http://www.programiranje.big-forum.net

Slične teme

  1. procesor na 100% na nekoliko sati
    By Haki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 13-12-2010, 14:53
  2. Mech u srijedu 18.10 u 19.00 sati
    By W1k1n6 in forum =]SABBAT[=
    Odgovora: 12
    Posljednji post: 19-10-2006, 09:00
  3. 20.12. 2005. - 20.00 sati je. Ajd na server!
    By W1k1n6 in forum Wolfenstein
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 28-07-2006, 09:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •