Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 36

Tema: PES 2008

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer mronki's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    tu i tamo
    Postova
    1.463

    PES 2008

    Ne znam jel već ima tema za ovu igru (ova ju igra itekako zaslužuje). Igra je ok što se tiće grafike i nekih novih fora stvari, ali jedna činjenica me ubija u pojam. Pod tim mislim na suce, u ovoj igri su gori čak i od komentatora pa ne znam jel su tu samo da smanje naše zgražanje nad njima. Jednostavno loše sude (očito se svi furaju na suđenje s prošlog svjetskog prvenstva). A i prevelika skriptiranost nije nešto čime bi se igra ponosila. Jednostavno nemam neki osjećaj realnosti. Ovo mi je prva tema i nije baš gramatički ispravna niti stilski dobra jer ju pišem pod malim školskim odmorom!!!

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945
    dobar izbor za prvi post...takoder mislim da PES08 suxxa big time...kolega koji me sa FIFE preobratio na PES jos davno davno prije, dok se igrao PES2, se vratio sad na FIFU kolko mu PES suxxa...zapravo kupio je PES08 za PS3...prodao ga za 250kn i kupio si FIFU...

  3. #3
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    oMg?wTf?NOOB?
    Postova
    93
    Ma neznam...PES je duplo bolji od fife...Jedino sudci...Ali ono kazem ako oces prolazit korz sudce...zabijat golove od gola do gola tu ti je fifa...Pes je meni puno realniji i bolja grafika i sve...J***s fifu...

  4. #4
    Suci i golmani su zesce glupi. Bugova na bacanje. Igrac trci kroz igraca,lopta prolazi kroz igraca, nekim igracima se lopta ljepi za noge i gotovo ih je nemoguce srusiti, neki igraci skoro da lete,..........

    Glupo do bola

  5. #5
    ma PES je PES, dok ima Dudua u njemu zakon je, samo mi smeta što su suci retaji.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    Inače nisam ljubitelj sportskih igara

  7. #7
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    Inače nisam ljubitelj sportskih igara
    kakve to veze ima sa topicom ?
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  8. #8
    neće da pljuje jer nije igrao.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  9. #9
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    ma barem ne sude prekršaj pri svakom dodiru kao u pes5, još su ovi dobri, iako daleko od pravednog. popravit će oni to u sljedećem nastavku

  10. #10
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    oMg?wTf?NOOB?
    Postova
    93
    = Citat = Izvorno postao Ranjin
    Suci i golmani su zesce glupi. Bugova na bacanje. Igrac trci kroz igraca,lopta prolazi kroz igraca, nekim igracima se lopta ljepi za noge i gotovo ih je nemoguce srusiti, neki igraci skoro da lete,..........

    Glupo do bola
    PES ili FIFA?

  11. #11
    PES ofc
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  12. #12
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    Skriptirano do bola, brzo za poludit, nema više titule simulacije...

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.

  14. #14
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    In da choppa with Arnie
    Postova
    1.378
    = Citat = Izvorno postao Marcellius09
    = Citat = Izvorno postao dpeica
    Inače nisam ljubitelj sportskih igara
    kakve to veze ima sa topicom ?
    Koliko ja znam da je pes simulacija nogometa, znači sportska igra, nogomet je sport jel tako ?

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
    looool
    ja sam ibrahimovicem krenem sa centra, prodem sve i dam gol, a igram na najtezoj tezini
    jel to realno ?
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    Sjećam se da su takve bile stare Fife. Peremo buraz i ja na playu Fifu 99 i rezultat se kretao oko 30, 40 golova sa svake strane. Samo se s centra zaletiš i to je to.

    A šta se tiče teme, kakav je problem igrati 3-4-5-6, ako ovo novije ne valja. Trojka nema više od 5 godina, da ga ubiješ.

  17. #17
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549
    @marcellius09
    što je je, nikada nije bilo lakše zabiti gol i pobijediti na najtežoj razini kao u pesu 08. no nije to sad neki bed, ako ti je najteža težina zapravo lagana preko networka se upusti u igru s nekim tko je jednako dobar kao ti, ili ne mora biti preko networka već face 2 face, puno je realnije i zanimljivije.

  18. #18
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    = Citat = Izvorno postao Snake
    @marcellius09
    što je je, nikada nije bilo lakše zabiti gol i pobijediti na najtežoj razini kao u pesu 08. no nije to sad neki bed, ako ti je najteža težina zapravo lagana preko networka se upusti u igru s nekim tko je jednako dobar kao ti, ili ne mora biti preko networka već face 2 face, puno je realnije i zanimljivije.
    igram preko networka i u esl ligi, i to odkad je igra izasla i mogu rec ako neigras protiv hrvata, laga za poludit
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  19. #19
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bač
    Postova
    918
    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
    potpis
    AMD Athlon64 3000+\\MSI K8N Neo4 - FI\\2 x 512MB PC400\\300GB HDD\\MSI NX7600GT 256MB\\Creative Audigy LS\\LG L222WS\\Genius SW-5.1

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    = Citat = Izvorno postao Marcellius09
    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
    looool
    ja sam ibrahimovicem krenem sa centra, prodem sve i dam gol, a igram na najtezoj tezini
    jel to realno ?
    ja sam u šestici mogao žmureći nožnim prstima predriblati ceo protivnički tim ići samo levo desno

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao nosferatu25
    Pes2008 je bolja od svih Fifica i pes6 i pes5 zajedno. prvi put imam utisak ka da sam na pravoj utakmici, ne samo zbog grafike, već i zbog same igre, mnogo je prirodnija i realnija, više ne možeš da driblaš koristeći samo strelice (kao u pes6), moraš više da se kombinuje, dodaje i taktizira, što je po meni odlično. I ako se više udubite u igru primetićete da pes2008 ni malo ne liči na fifu, i dalje je to onaj stari pes prilagođen današnjem vremenu.
    Ajde za početak otvori neki sportski program vikendom ili utorkom/srijedom/četvrtkom i pogledaj utakmicu. Kad završi utakmica sjedni za komp i upali PES2008, pa PES6.

    Razlika: PES6 je dosta sporiji, pa prema tome sličniji pravom nogometu. Neki igrači nisu toliko svemogući koliko i na PES2008, pa je i tu sličniji pravom nogometu. Skripte mi idu na živce u PES2008 pa i tu PES6 pobjeđuje. Glupi bugovi su tu jači no ikad u PES2008, pa i tu PES6 i dalje pobjeđuje. Dalje mi se neda nabrajat, pa i tu PES6 pobjeđuje.

    Oba su još udaljena od simulacije, ali je PES6 puno bliži.

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    A šta se tiče teme, kakav je problem igrati 3-4-5-6, ako ovo novije ne valja. Trojka nema više od 5 godina, da ga ubiješ.
    nikakav, barem updejtani option file za 5-6 nebi trebalo bit problem naći
    kod mene na laptopu i dalje stoji samo pes6

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    ispred faksa
    Postova
    2.683
    pa dobro ljudi, vi onda igrajte pes6 a ja ću pes2008, ja odoh na temu gde se ova igra hvali. već vidim, izlazi pes2009 još bolji i sjajniji a vi se i dalje držite "pravila" - novije verzije su lošije nego starije, ma kako dobre bile. i da, imam originalnu igru i niti jedan problem nisam primetio. ne znam kako si ih ti pronašao.

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573
    daj nosferatu neseri bezveze

    - quotat sam sebe i dobule postat je kul .valjda -_-

    Meni je pes08 ok, ali stariji su mi puno bolji. Kad se sjetim ISS2
    #paperplatoongoonz

  25. #25
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    oMg?wTf?NOOB?
    Postova
    93
    Pa lol..Neznam koja igra ima duplo vise bugova-FIFA...Pes je puno bolja igra
    neznam...AKo ti na najteze predjes cjelu protivnicku postavu na najteze svaka ti cast ali pes je 100 puta boli od fife, zapocevsi sa grafikom-odlicna grafika, super napravljeni igraci (skoro ko pravi), onda zvuk-super zvukovi i sve ostalo...Uglavnom fifa nikad nece imati tako nesta...Uzmimo u obzir fifu2006 i fifu2008 -nema razlike samo klubovi izmjenjeni, a sad pogledajte pes06 i pes08...pa cete vidit koja je razlika...

  26. #26
    Gledas igrivost ne grafiku.

    Sta mi vrijedi i da je najbolja grafika kada su suci i golmani glupi do bola, offside-i su totalno reterdirani, lopta komotno prođe kroz igraca a neki igraci trce/pucaju/skacu kao Superman te takoder prolaze kroz 3-4 igraca.

    Takvi bugovi mi uniste gust igranja.

    Veci mi je gust bio na amigi igrati nogomet sa kockicama nego ovo bugovito govno od igre.

  27. #27
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    jel neko primijetio furku oko tezine i suteva na gol ?

    ono, kao seedorf ce slabije pucati sa 25 metara jer je protivnicki AI sad " pametniji " ma dajte, smijesno , svaki sut sa distance zavrsi nisko po sredini.
    tarmi rićmi

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831
    ne ako svajnstajger puca

  29. #29
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    ti ni ne znas kako je to na pcu jer si samo na ps2 igrao.
    tarmi rićmi

  30. #30
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Mar 2008
    Lokacija
    oMg?wTf?NOOB?
    Postova
    93
    Neznam da bas prolazis kroz igrace i sudce...

Slične teme

  1. PES 2008
    By SkunK in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 26-11-2007, 20:45

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •